Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Long Island villa
by Emanuel de Medici Yesterday at 23:03

» Játékostárs kereső
by Paola Seton Yesterday at 22:00

» Paola Seton
by Admin Yesterday at 21:15

» Folyosók
by Connor Shayeh Vas. Dec. 16 2018, 23:10

» Fangtasia
by Jazz Quinn Vas. Dec. 16 2018, 22:14

» Elkészültem!
by Paola Seton Vas. Dec. 16 2018, 21:28

» Theo szobája
by Theodore Miles Montgomery Vas. Dec. 16 2018, 21:10

» Barclays Center
by Theodore Miles Montgomery Vas. Dec. 16 2018, 20:56

» Cox professzor irodája
by Brian Cox Vas. Dec. 16 2018, 20:38

» Jazz lakása
by Jazz Quinn Vas. Dec. 16 2018, 19:00

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

McCormack lakás - Manhattan

Share
    Damien James McCormack

Faj : Tündérek
    Alfaj : Pegazus
    Rang : Nemes (herceg)
    Udvar (Királyság) : Tavaszudvar
    Kor : 518
    Foglalkozás : Könyvesbolt tulajdonos

McCormack lakás - Manhattan

on Szomb. Aug. 13 2016, 13:59

[You must be registered and logged in to see this image.]

Re: McCormack lakás - Manhattan

on Vas. Feb. 26 2017, 18:38

Damien James McCormack

on Szer. Május 31 2017, 20:25

Eközben DJ....

Először csak halványan szomorodom el, aztán hirtelen zúdul rám az érzelem. Visszateszem a könyvet a polcra és figyelek. Megnyugtató energiákat küldök Vitaly felé, érzékelve, hogy ez az érzelmi mélyzuhanás tőle érkezik. Már majdnem megnyomom a hívás gombot, hogy érdeklődjek tőle, amikor megérzem annak lehetséges okát is. Beszippantom ajkaim, ujjaim összezárulnak a készüléken. Most nem mehetek, az csak rosszabb lesz. Mély sóhaj után ismét munkába fogok, időnként újabb energiát küldök Vitaly felé.
    Az idő haladtával azonban egyre rosszabbá válik mindez. Többször kell megállnom, és pihennem, de akkor is folyamatosan küldtem Vitaly felé az energiát. Akartam segíteni, de úgy nem tudok, ha ott vagyok mellette. Fel kell dolgoznia, el kell engednie, hogy ismét jó legyen. Nagyon rossz érzés így érezni őt és tudni, hogy ha most mellette lennék, csak rontanék a helyzeten.
    Pár nappal később átadtam a vezetést a helyettesnek, nem tudtam már figyelni semmire, és a lakásomba húzódtam vissza. Rossz volt, nagyon rossz, de nagyon vigyáztam arra, hogy felőlem, akármilyen gyenge is vagyok, ne menjenek át tükröződő érzelmek, az én érzelmeim, csak energia.
    Aztán már csak arra emlékszem, ahogy egy forró cappuccinoval teli bögre köré teszem kezem és aztán semmi. Külső szemlélő részére úgy tűnik, mintha csak a kávét nézegetném, valójában sehol sem vagyok. Teljesen elvesztem Vitaly érzéseiben, energiám a nulla felé közelít, a cseppnyi mágiám teljesen elfogyott. Így maradok, ebben a mozdulatban.

Damien James McCormack

on Csüt. Szept. 07 2017, 12:11

A délelőtti napfény melege térít magához a földön. Egy ideig nézem a kezem, a földre kifolyt hideg kávét a padlón és nem mozdulok. Jó így pihenni, csendben mélázni a csenden és a nyugalmon, a kimerültségemen. Fáj a szívem, a lelkem, s tudom, ennek csak egy része az én érzetem, de most nem kell védfal, érzem. S azt is, hogy rossz ez így, de ez egyelőre csak a távolban rezeg, nyugalommal várva, elvégre eljön majd az ő ideje is.
    Lassan ülök fel, s újabb hosszabb ideig bámulok, eléggé lefoglal a kávéfolt nézegetése, majd keserűen elmosolyodom. Még egy kávéfoltot sem tudok varázslattal eltüntetni. A nap melege valahogy most jobban érdekel. Felé fordítom a fejem és behunyt szemekkel ülök egy ideig.
    Nem jött Vitaly, s talán jobb így, talán sikerült neki mostanra feldolgoznia valamennyire. Nekem viszont erőt kell gyűjtenem, hogy egyáltalán létezni tudjak. Akarok létezni egyáltalán? Rádöbbenek, hogy már ez sem érdekel, csak létezem, elfogadva azt, hogy még élek, és még nem haltam meg.
    Feltápászkodom, majd a falnak dőlve várom, hogy át tudjak lépni oda, amely valójában kivetett magából. Úgy érzem, elárulom az átlépésemmel Vitalyt, de így lesz jó neki. Odaát nem tud érzékelni, s érzetei felőlem vajmi halványak lesznek. Nem mertem korábban megtenni, féltem, hogy nagyon hirtelen lesz számára a kettő együtt. Most már megtehetem.

Damien James McCormack

on Szer. Szept. 20 2017, 19:13

Kétszeresen is megtorpanok az érzettől. Meg akarom tudni, bántják-e Vitalyt, nem, mintha tudnék neki segíteni ilyen messziről. A másik maga az érzet. Kezem a mellkasomra teszem. Aggodalma megbénít, az átjáró összeomlik, én meg a földre rogyok ismét. Ez így nem lesz jó, túlzottan sokat adtam át magamból, kifogytam. Nyelek egyet. Megoldást kell találnom, ha ez így marad, elfogyok. Fejemben és szívemben keringenek az érzések. Mire kinyitom szemeim, az álca eltűnik róla, tündér szemeim nyílnak a világra, s testem is emberalakú tündér formájába vedlik át. Még tovább fog ez folytatódni, a másik formámból vissza sem tudok változni.
    Erőt gyűjtve, ismét feltápászkodom, s az egyik szekrényt kinyitva, egy apró csengettyűt veszek elő és megrázom. Mielőtt újfent összeroskadnék, egy újabb átjáró nyílik, ezúttal ebbe a világba nyílót, s egy vékony kézpár kap el, s aztán eltűnök az örvényben, miközben az utolsó érzéseim még azok, hogy bánt az, nem tudok segíteni, nem tudok támasza lenni Vitalynak.

on Szer. Szept. 20 2017, 19:31

Damien James McCormack

on Csüt. Dec. 07 2017, 21:57

To Vitaly
    [You must be registered and logged in to see this link.]
    Nagyot szusszantok, ahogy a hajamban érzem ujjai hegyét, s átölel. Itt és most, örök időkig így tudnék maradni. Olyan békés minden. Belemosolygok a vállgödrébe, mielőtt hátrébb lépnék tőle, hogy láthassam a szemeit.
    - Hétfőn, délután kettőkor? – Nézek rá érdeklődve.
    Egy pillanatra elkomolyodok. Ő valóban látja, milyen vagyok, s komolyan gondolta, hogy illik hozzám a lakás. De mivel tényleg szeretem, s tényleg visszatükrözi a bennem lévő semmit, így újfent elmosolyodok. Tetszik neki. Más nem érdekel.
    - Minden! Az alátét csúszott ki a kezemből – Szólok hangosabban vissza, felszedegetve a kerámia darabkákat. Nincs egy értékes holmim sem, azok valahol ott maradtak az előző házamban a változás után.
    Várom a reakcióját, a kávé egyáltalán nem is érdekes számomra, Vitaly arcát és tekintetét nézem. Aztán meg arra várok, hogy megkóstolja a barna italt.
    - Örülök, hogy ízlik. Haruhina. A szentély melletti kis teázó melletti bolt az övé, itt Manhattanben. Ellátogathatunk majd oda is – nagyon kedvelem, jókat lehet vele ... hallgatni.
    Ahogy megérzem dőlését, illatának közelségét, kezem derekára siklik, s úgy fordulok, hogy rá tudja hajtani fejét a vállamra. Teljesen elgyengülök ettől, így nem is tudom folytatni a választ, a bögre is csak várakozik a kezemben, hogy megigyam tartalmát.
    - Nagyon jó így.... – csúszik ki a számon.
    - Arra gondoltam, hogy elmehetnénk majd a téli ünnepek alatt valahová...
    Legszívesebben mindig vele lennék, de tudom, hogy az élet másról is szól. De annyira jó így..

Vitaly Rayt

Faj : Cambion
    Kor : 102
    Foglalkozás : Mikor mi

on Vas. Dec. 10 2017, 19:18

Just Friends
    Megegyezünk a hétfő délután kettőben és ezzel minden el is rendeződik. A lakásában kényelembe helyezzük magunkat a fotelben és előkerül az a híres - nevezetes kávé, amiről kiderül, hogy valóban finom. Közelebb húzódok hozzá és megkérdezem, hol szerezte, majd egy újabbat kortyolok a sötét italból, míg válaszol.
    - Mindenképpen. Szeretnék ilyen kávét. Meg másmilyet is, ha vannak ott hasonló különlegességek. Szeretek új dolgokat kipróbálni - bújok még jobban hozzá, ahogy átkarolja a derekamat. Nagyon örülök neki, hogy elfogadja a közeledésemet. Lehunyom a szemeimet, hogy élvezhessem a közelségét, az illatát, és hallgassam ahogy a légzésünk lassan összehangolódik. Annyira tökéletes! Szélesen elmosolyodok rajta, hogy ezt ő hangosan ki is mondja. Leírhatatlanul örülök, hogy így érez.
    - Igen. Csodás - súgom válaszul.
    A javaslatára kinyitom a szemeimet és megpróbálok felnézni az arcára anélkül, hogy elemelném a fejem a vállától. Ehhez forgolódnom kell egy kicsit, de megoldom.
    - Milyen helyre gondoltál? Te vagy a soros a szervezésben - mosolygok, utalva arra, hogy a floridai mininyaralás az én művem volt. Boldoggá tesz, hogy ilyen ötletei vannak, de már annak is nagyon örülök, ha együtt töltjük az ünnepeket. Az mindegy, hogy hol.

Damien James McCormack

on Hétf. Dec. 11 2017, 19:16

To Vitaly

-Sok érdekesség van ott - először nem is tudok megszólalni, ahogy még inkább hozzám bújik. Meghasad a szívem újra és újra, tudva, hogy miattam tartóztatta meg magát. Még akkor is, ha miatta volt mindez. Régen adtam már szívből jövő, igazi szeretetet, s úgy hiányzott mindez, mint egy korty levegő a fuldoklónak. Már nem tudom meg, milyen tündér lehettem volna, ha az életem úgy alakul, ahogyan szerettem volna. Így alakult, s kész.
    Némán maradok így egy ideig, elmerülve a pillanatban.
    Elnevetem magam, ahogy fészkelődik, hogy rám tudjon tekinteni.
    - Lehet meglepetés? Annyi már bizonyos, hogy szerepel benne hó, síelés, jég és korcsolya, valamint természetben szaunázás - tekintek rá hamiskásan. - Ha nem szeretnél cuccokat cipelni, élnék a teleportálási képességeddel.
    Elveszek a szemeiben, elhalkul a hangom a mondatom végére, majd ismét fölé hajolok, hogy megízleljem ajkait. Sosem vágytam férfira, sosem kokettáltam velük. Mindig is úgy tekintettem magamra, mint aki a nőkhöz vonzódik. Erre jön Vitaly és mindent fenekestül felforgatott bennem ezen a téren, még magam sem tudtam hirtelen megérteni, mi is az, ami bennem végbemegy.

Vitaly Rayt

on Szer. Dec. 13 2017, 20:26

Just Friends

Egyre vidámabbá válik az arcom, ahogy felsorolja, mire számíthatok a kis kiruccanáson. Nagyon tetszik minden ötlet.
    - Hm… tökéletesen hangzik! Mikor indulunk? - küldök felé egy huncut mosolyt, és mégis elhúzódok tőle néhány pillanatra, hogy lerakjam a csészét a kezemből az asztalra. Mikor ezzel megvagyok, visszadőlök hozzá.
    - Még szép, hogy portállal megyünk! Órákat elvesztegetni az utazással… nem éri meg. Bár én nem tudom, milyen messze van az a bizonyos hely - pislogok fel rá ártatlanul az utolsó mondat alatt. Átlátszó húzás, de nem akarom elrontani a meglepetést, ezért nem teszek erősebb próbálkozást arra, hogy kitaláljam, hova megyünk.
    Választ nem kapok, de csókot igen, ami annál sokkal jobb. Elmosolyodok, ahogy összeérnek ajkaink, és lehunyt szemmel átkarolom a nyakát. Nem engedem el, legalábbis nem egyhamar. Varázslattal kiemelem a csészét a kezéből és biztonságba helyezem az asztalon, majd teljesen felé fordulok, és elmélyítem a csókot. Egyik kezem az arcára siklik, a másikkal pedig a tarkóját cirógatom, és mindeközben igyekszem olyan közel húzódni hozzá, amennyire az fizikailag lehetséges. Nem kapkodok, minden pillanatot kiélvezek, és szeretném, hogy ő is ugyanannyira tökéletesnek érezze ezt, mint én. Nagyon sokat vártam rá, és már egészen lemondtam róla, most pedig, hogy mégis itt van velem, nem vesztegetek egy pillanatot sem olyasmivel, ami nem elég csodálatos. Újra és újra megcsókolom, kedvesen és vágyakozva, de nem erőltetem rá magam. Ha nincs ellenére, akkor eldöntöm a kanapén, és fölé mászva bújok hozzá.
    - Nem tudok betelni veled - suttogom, apró mosolyra húzva a szám. Elvarázsolva gyönyörködöm a szemeiben, és óvatosan kisimítom a kósza hajtincseket a homlokából. Lélegzetelállító látvány. Lehajolok hozzá és gyengéden tapadok ajkaira. Az egyik kezem lejjebb vándorol a nyakán, majd a mellkasán, és végül az oldalát kezdem cirógatni a zakó alatt. Még az ingen keresztül is érzem a bőre melegét, és ez egészen megszédít.

Damien James McCormack

on Csüt. Dec. 14 2017, 20:01

to Vitaly
    Csillogó, s érdeklődő tekintettel nézek rá, már amennyire tudok.
    - Január első hetei megfelelnek? – Vonom fel incselegve az egyik szemöldököm. Nem szeretném a családjától elszakítani, míg az ünnepek vannak, míg az emberek világában éltem, hozzászoktam az ünnepeikhez.
    Kezem ismerősen siklik vissza a derekára, s karolja át újfent, mikor megint nekem dől.
    Az ártatlan pislogásra felkacagok, önfeledten.
    - Tündérnek is beillik ez a cseles kérdés! Induláskor elárulom – suttogom az utolsó mondatot a fülébe.
    Először meglepődök, hogy a csészét tartó kezem könnyebbé válik, ám felszabadulva, Vitaly hátára siklik, hogy még jobban magamhoz vonjam, s mégis hagyjak számára szabad teret, mozogni. Az arcomhoz ér, ami nem olyan régen még azt jelezte, milyen is volt a lelkem. Egyszerre nyugszom meg és akarok betelni Vitalyval. De nem kapkodok. Hagyom magam hátra dönteni, s közben ő is jön velem, mert nem engedem ki karjaim öleléséből.
    Komolyan, és szerelemmel tekintek a szemeibe, ahogy figyeli az enyémet. Lassan hunyom be, majd nyitom ki a szemeimet, ahogy a tincsek már nem takarják a látványt belőle, de a kezem csak a derekán és a hátán tud maradni, mintha attól tartanék, ha nem tartom eléggé a karjaimban, eltűnik. Valóban félek. Mert szeretem, s tudom, eddig mi történt azokkal, akik felé érzelmet tápláltam, s ki is mutattam.
    Karom még jobban körbefonódik rajta, ahogy ismét fölém hajol, s kezem a tarkójára kezd csúszni, majd mikor érzem mozdulni lejjebb a kezét, ismét a dereka felé csúszik a kezem, mélyeket lélegzek, majd átkarolom, s úgy fordulok, hogy megtartsam, miközben oldalra fordulva, most én kerülök fölé, gyengéden tartva engedem fekvő helyzetbe.
    - Pokolba a szavakkal – suttogom, teljesen elveszve a szemeiben, vonásaiban, ahogy a fény lágyan rávetül.
    Egyik kezemmel megtámasztom magam, a másikat állára csúsztatom, finoman, majd ismét fölé hajolok, hogy újfent megkóstoljam ajkait. Nem vágyom most tovább lépni ennél, de nem is húzódom el, ha Vitaly tovább ismerkedik a derekammal.

Vitaly Rayt

on Csüt. Dec. 14 2017, 22:27

Just Friends
    A feje fölött támaszkodom egyik kezemmel, a másikkal pedig az oldalát simogatom, mialatt édes csókjaimmal szögezem a kanapéhoz. Az ő kezei sem lustálkodnak, felfedeznek mindent és határozottan tartanak közel hozzá, lassan de biztosan elfeledtetve velem az elmúlt hetek minden keserűségét.
    Engedek neki, mikor fordítani szeretne a helyzetünkön, és a segítségével lefekszem a kanapéra, hogy ezúttal ő magasodhasson fölém. Boldogságtól csillogó szemekkel nézek fel rá, tanulmányozom a szemeit, majd az ajkaira siklik a tekintetem. Még nem volt elég, közel sem, épp ezért reagálok olyan széles mosollyal arra, amit mond. A szavak teljesen feleslegessé váltak, sokkal jobb módot találtunk rá, hogy elmondjuk egymásnak, mit érzünk. Felfelé nyújtózkodom ajkaiért, mikor kicsit megemeli az állam, és elégedetten felmordulva merülök bele az ujjabb csókba. Kezeim lassan kúsznak le az oldalán a derekáig, majd onnan a hátára. Élvezem, hogy felfedezhetem őt, és meg is teszem. A zakója egy kicsit zavar, de alá csúsztatva az ujjaimat épp elég mindent elérek. Az elmémmel is érzem őt, a köteléken keresztül, ami egy ideig az egyetlen kapaszkodómként szolgált, ha magam mellett akartam érezni őt. Most pedig segít még fantasztikusabbá tenni ezeket a pillanatokat, és elkerülni a félreértéseket. Például azonnal tudom, hogy mit szeretne tőlem, és mit szól ahhoz, amit teszek. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem szeretne tovább menni, és el is fogadom ezt. De egy kicsit még muszáj feszegetnem a húrt, csak, hogy felfedezzem a határokat. Mindkét tenyeremet lecsúsztatom a fenekére, túl csábító a helyzet ahhoz, hogy kihagyjam ezt. Belemosolygok a csókba, míg az igencsak formás testrészt simogatom, majd eszembe jut egy újabb huncutság és lassan tovább vándorolnak az ujjaim. Az ingét kezdem óvatosan feljebb húzni, apránként körbehaladva kiszabadítom a ruhadarab derekát a nadrágjából, hogy ha nem állít meg, utána alá csúsztassam a mancsaimat és megtapinthassam meztelen bőrét. A művelet alatt végig azt sugárzom felé a köteléken keresztül, hogy minden rendben, és tudom, hogy nem szeretne elsietni semmit, és én sem tervezek többet. Elég egyetlen negatív visszajelzés és abbahagyom, ha pedig nem állít meg, akkor elégedetten simogatom csupasz derekát újabb és újabb csókjaink alatt.

Damien James McCormack

on Pént. Dec. 15 2017, 21:04

to Vitaly
    Már a kérdésemet sem hallja, így nem ismétlem meg, kicsit kizökkenek így abból, amiben vagyunk. Majd megkérdezem máskor, ha majd érdekli még egyáltalán.
    Érzem, hogy tovább szeretne menni, s ismét azt érzem, hogy én vagyok az, aki rosszat okoz Vitalynak. Így azt, amit tudok adni most neki, igyekszem minél szebbé tenni mindezt.
    Belekuncogok a csókba, ahogy érzem a tenyereit a tomporomon. De nem ez villanyozott fel Vitalynál, még akkor is, ha elég egyértelművé tette a kívánalmát vele. A lelke az, amibe beleszerettem. Az ing húzását érzem, aztán Vitaly kezének érintését, de csak az egyiket. Ahol a sérülésem ezüstös pókhálóvá gyógyult, tapintásra durva maradt, még ha látványra javult is, s nem érzékelek az érintésből semmit, mintha a korábbi érzékenységet akarná ellensúlyozni.
    Mélyeket lélegzek, csak szívverésem gyorsul még inkább fel, végül, hosszas percek telnek el, mire úgy fordulok, hogy ismét Vitaly legyen felül. Átkarolom a derekát, és mélyet sóhajtva érintem arcához az enyémet. Nem kellenek szavak, hogy érezze, hosszú évszázadok után életem legtökéletesebb és legszebb pillanatait élem át. Vele.

Vitaly Rayt

on Vas. Dec. 17 2017, 21:13

Just Friends
    Mivel semmilyen ellenállásba nem ütközöm, ezért alaposan felfedezem a derekát az ujjaimmal. Azonnal feltűnik a különbség a két oldal között, ahol sérült volt, ott sokkal durvább a bőre, de pont ez az érdekes. Megpróbálom kitapintani a hegeket, kinyomozom hol és hogyan ér véget a sebesült rész, és minden apró információt magamba szívok róla. Látni szeretném, teljes valójában, meg akarom csodálni és végigcsókolgatni mindenhol, de annak még nincs itt az ideje. Kezdetnek pedig ez is bőven elég, a kapkodással csak elrontanánk a tökéletes pillanatot.
    Mélyet sóhajtva eresztem el a derekát, mikor újból fészkelődni kezd. Egy ideje nem igazán volt alkalmam levegőt venni, ezt igyekszem most pótolni, és ahogy kiürítem a tüdőmet, elkuncogom magam. Teljesen elveszi az eszem ez a tündér. Félig felülre kerülök, de már nincs kedvem ott lenni, ezért csalnom kell egy kicsit. Egy apró intéssel szélesebbé varázsolom a kanapét, éppen annyira, hogy mellé tudjak feküdni, és elférjünk, ha nagyon összebújunk. Magamhoz ölelem és mosolyogva csukom be a szemeimet, ahogy az arcunk összeér. Olyan egyszerű és meghitt gesztus, könnyedén felveszi a versenyt az előbbi csókcsatánkkal.
    - Mit is mondtál? Január első két hete? - kérdezem suttogva, és még mindig nem nyitom ki a szemem. Lágyan ölelem őt, az arcunk összeér, és egészen egymáshoz vagyunk préselődve a kanapén. Tökéletesebb nem is lehetne.
    - Mehetünk Szilveszterre? Szeretném melletted kezdeni az Újévet - alkudozok halkan, és majd meglátjuk, hogy alakulnak a tervek. Ahhoz ragaszkodom, hogy velem legyen az év utolsó éjjelén, a hely annyira nem számít. Arra akad több ötletem is.

Damien James McCormack

on Hétf. Dec. 18 2017, 21:30

to Vitaly
    Időzik a derekamnál, de mivel nem érzem, így nem is figyelek rá, ellentétben a másik oldallal, ahol érzem a kezeit. Finomak és lágyak az ujjai, a tenyere is.
    Meglepődöm a hirtelen szélesebbé váló kanapén, majd felkuncogok.
    - A lakást ne rendezd át. A szomszéd panaszkodni fog a hirtelen belátásért – de nem haragszom. Egyáltalán nem. Vitaly mindig azt kereste, hogy legyen nekem jó, és ezért azért szégyellem egy kicsit magam, hiszen én meg ellöktem magamtól, még ha az ő érdekében is tettem. Megpuszilom az orrát.
    Ismét a derekára teszem a kezem, valahogy ott nagyon jól érzi magát a kezem, hozzá értem az arcom az arcához.
    - Ühüm – suttogom vissza ugyanolyan halkan.
    Felé fordítom az arcom a kérdés második folyamára, majd még inkább hozzá bújok.
    - A karácsonyban is benne lennék – vonom magamhoz még jobban.

Vitaly Rayt

on Csüt. Dec. 28 2017, 20:30

Just Friends
    - Ne aggódj, majd visszacsinálom! De ez volt a legegyszerűbb megoldás - vigyorgok rá, és megsimogatom az arcát - Azt hittem, a tündérek értékelik a trükköket - teszem hozzá csipkelődve. Persze az önkényes rendezkedés illetlen dolog, de csak egy szemmel alig észrevehető dologról volt szó, amit úgyis vissza fogok állítani, így azt gondolom, hogy ez nem bűn.
    Egymást ölelve beszélgetünk tovább az immáron kényelmes kanapén, és gyorsan szóba kerülnek a közelgő ünnepek. A hirtelen helyzetváltozás igényel egy kis átszervezést, de biztos vagyok benne, hogy minden megoldható. Szeretném, ha együtt tudnánk lenni a jeles napokon.
    - Még szép! Nem is engedném, hogy ellógd a karácsonyt - kuncogok fel, és közelebb bújok hozzá, engedve a húzásának. Összeérintem az orrunkat és röviden elgondolkodom a megfelelő megoldáson.
    - Mi lenne, ha eljönnél hozzánk? Mikhal biztos szívesen látna, és együtt lehetnénk, de a többieket sem hanyagolnám el - állok elő a legegyszerűbb ötlettel. Ezt tartom legkézenfekvőbbnek, de ha Damiennek nincs kedve jönni, akkor megoldjuk máshogy. Majd egyik nap itt leszek, a másik nap pedig otthon, vagy ilyesmi.

Damien James McCormack

on Szomb. Dec. 30 2017, 17:22

to Vitaly
    - Nem aggódom – kuncogok, élvezve a helyzetet és Vitaly közelségét, a szemeibe tekintve, ahogy megsimítja arcom. – És a csodákat – felelem halkan.
    Igazodom hozzá, ahogy bújik, lehunyom szemeim, csak őt akarom érezni. Nyugodt vagyok, már nagyon régen szállt meg ilyen nyugalom. A felébredésem és ráeszmélésem utáni nyugalom az egészen más volt. A feladásé, megadásé és beismerésé. Ez a csendes örömé. Hiszen már nem reménykedem semmiben, mint ahogy céljaim sincsenek már.
    Érzékelem a csendességét, megvárom, míg válaszol, addig csendben simogatom egy ujjal fel, le a hátát, lassan, finoman. És megértem. Ismét önző voltam, s csak magamra gondoltam. Elszégyellem magam.
    - Sajnálom, ne haragudj, érzéketlen voltam – suttogom továbbra is becsukott szemekkel. Ez az első karácsonya Michaellal, főleg, hogy rendezték soraikat.
    - Töltsd vele a karácsonyt, nagyon rátok férne már egy testvéri karácsony – suttogom továbbra is. – Ha egyik délután pár órára átmegyek, számomra az is tökéletes.

Vitaly Rayt

on Szer. Jan. 03 2018, 22:03

Just Friends

Rengeteg ötletem van az ünnepekre, és már tervezgetem is, hogy mit hogyan és merre, főleg mikor felveti, hogy a karácsonyt is töltsük együtt. Azonban gyorsan hátraarcot csinál mikor megemlítem a testvéreimet, ami egyáltalán nem tetszik. Most miért ne lehetnénk mind együtt? Ennyire nem kedveli Mikhalt és Luciust? Pedig annyira szép lenne, ha mindenki ott lenne egy helyen, és közösen ünnepelnénk. Nem hagyhatom, hogy így ellent mondjon!
    - Nem voltál az - dünnyögöm, és odahajolok hozzá, hogy rövid csókot nyomjak az ajkaira. Ki akarom verni a fejéből ezt az önostorozást. Nincs azzal semmi baj, ha velem szeretné tölteni az ünnepeket. Főleg mivel nem hiszem, hogy lenne bárki más, akihez mehetne.
    - Nem-nem. Ott kell lenned. Szeretném, hogy ott legyél. Lehet, hogy meghívom Noeléket is. Nem hiányozhatsz éppen te a képből - dörgölöm össze az orrunkat mosolyogva. A kezem még mindig az arcán nyugszik, és nem is tervezem mostanában elvenni onnan.
    Damien James McCormack

on Pént. Jan. 05 2018, 21:27

to Vitaly
    Megkönnyebbülten lélegzem ki lassan a levegőt, s újfent mosolyféle van az arcomon, főleg a kapott, rövid csókra.
    - Ott leszek, de nem végig – ráteszem tenyerem a kézfejére, amely az arcomon pihen. Olyan jó így. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer lesz ilyenben részem.
    Felkuncogok az orrdörgölésre, behunyom szemeim és egy mélyet lélegzek.
    - Nem fogok hiányozni a képből, hiszen elmegyek hozzád, ahogy mondtam. De most a testvéreddel együtt töltött első karácsony a legfontosabb. Mi még számtalanszor tölthetjük együtt a karácsonyt.
    Felülök az ágyon, elsimítom a hajam, míg a másik kezemmel el nem engedném őt.

Vitaly Rayt

on Szomb. Jan. 06 2018, 00:59

Just Friends

Egyáltalán nem értem az érveit, de nem veszekszem tovább, inkább ráhagyom. Úgyis meg fogja látni, hogy értelmetlen tovább állnia, ha egyszer már ott van velem. Nem zavarna meg semmit. Eleve nem hármasban tervezzük a karácsonyt a fiúkkal. Megadóan sóhajtok egyet, és hitetlenül mosolygok rá.
    - Jól van, legyen. Akkor gyere délután, ahogy a többi lehetséges vendég - egyezek bele a feltételeibe, de magamban remélem, hogy ott és akkor meg tudom majd győzni, hogy maradjon éjszakára. Terveim vannak.
    Lecsúszik a kezem az arcáról, ahogy felül, de nem zavartatom magam, átölelem a derekát és úgy bújok hozzá.
    - Mire készülsz? - érdeklődöm mosolyogva. Elmozdult mellőlem, de az egyik kezét továbbra is rajtam tartja, ami az én olvasatomban azt jelenti, hogy nem akar otthagyni, de kérdezni muszáj, hogy pontosabb képet kapjak.
    Damien James McCormack

on Vas. Jan. 07 2018, 12:36

to Vitaly

Újfent elmosolyodom, behunyt szemekkel.
    - Köszönöm – adok egy puszit az orrára, aztán felülök, s ahogy hozzám bújik, úgy ölelem át én is és hajtom fejére az enyémet.
    - Semmire – mosolyodom el. – Jó így lenni veled – suttogom, s behunyom szemeim.
    S én ez elől a boldogság elől rohantam el, sanyargatva ezzel Vitalyt is. Mekkora bolond voltam..

Vitaly Rayt

on Szer. Jan. 10 2018, 23:15

Just Friends

- Hmm… - dünnyögöm egyetértésem jeleként, ahogy lehunyt szemekkel bújok hozzá szorosabban. Most kezdem végiggondolni, hogy mi is történt, lassan felüti bennem a fejét a hitetlenség. Annyira szép most minden, egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy ez tényleg megtörténik. Még mindig inkább olyan, mintha egy álomban lennék, mintha hamarosan felébrednék, és otthon találnám magam egyedül. De ugyanakkor tudom, hogy ez a valóság, és kimondhatatlanul boldog vagyok miatta.
    - Itt alhatok ma? - kérdezem halkan. Már késő van, és kezdek elálmosodni, és csak nincs kedvem figyelni, hogy ne aludjak el. Zavaró a tudat, hogy haza kell mennem. De ha megengedi, hogy maradjak, akkor beérem a kanapéval, ha szeretné, és nem tervezem zavarni a személyes terét. Nem akarom megfojtani a közeledésemmel.

Damien James McCormack

on Szomb. Jan. 13 2018, 23:20

to Vitaly
    Másik kezemmel keresem a kezét, s ha megérintem, összefonom ujjainkat, s azt figyelem.
    Elmosolyodom a kérdésére, s feltartom ujjaim az összefont kezeinknél.
    - Itt maradhatsz, s itt is alhatsz. S ne csak ma, amikor szeretnél... ajtóm mindig nyitva áll előtted...
    Újból összezárom ujjaimat az övén, s mivel érzem, hogy álmos, ezért mégis felállok pár perc után.
    - Hozok takarót, s van egy pólóm is, ha megfelel – fordulok Vitaly felé.
    - Az ágyat ajánlom fel, a kanapé egy kissé leharcolt állapotban van – még nem volt időm felújíttatni, s egy idő után mindenki a pokolba kívánná az ott fekvést.
    - A fürdőszobát is használd nyugodtan. A mosdó melletti törülköző a friss, s a tartóban is találsz mindent, amit szeretnél – nyitom ki a szekrényt, hogy elővegyem a plédet a magam számára, s ágyneműt is frissen húzzak fel, mire végez a felfrissüléssel.

Vitaly Rayt

on Pént. Feb. 02 2018, 15:59

Just Friends

Álmos boldogsággal mosolygok rá a válaszát hallva. Mondhatott volna egy egyszerű igent is, de sokkal többet tett annál, és ezzel újfent teljesen elvarázsol.
    - Köszönöm - motyogok és tovább bújok, az ébrenlét szélén egyensúlyozva, egészen addig, míg fel nem kel mellőlem. Csak nehezen engedem el a kezét, majd a szemeimet dörgölve ülök fel, hogy kicsit magamhoz térjek a kábultságból.
    - Igen, a váltás ruháért nagyon hálás lennék - dünnyögöm továbbra is félálomban, és figyelem, ahogy pakolni kezd, meghallgatva minden útmutatást. Az szinte el sem jut a tudatomig, hogy az ágyban alhatok, hirtelen teljesen természetesnek tűnik, ezért nem figyelek fel a fontos kis információra.
    Feltornázom magam a kanapéról, nyújtózok egyet, majd ha kapok alvós ruhát, akkor azzal, ha nem, akkor anélkül indulok a fürdő felé.
    - Sietek! Pár perc és jövök vissza - nézek hátra Damienre az ajtóból, majd eltűnök a másik helyiségben. Megszabadulok a mostanra kényelmetlenné váló ünnepi öltözettől, és beveszem magam a zuhanyfülkébe, ahol alig több, mint öt perc alatt tisztává varázsolom magam. Miután elkészültem és megszárítkoztam, visszamegyek a tündéremhez. Ha kaptam pizsamának valót, akkor abban, ha pedig nem, akkor a törülközőt a derekam köré csavarva bukkanok fel.

Damien James McCormack

on Vas. Feb. 04 2018, 17:50

to Vitaly
    Csodálnivaló, így álmosan is, s ahogy hozzám bújik, még inkább átkarolom. Niqué és a menyasszonyom halála, s úgy minden egyéb után, amit valaha tettem, nem reméltem, hogy valaki még szeretni fog. S hogy én is őt. Ahogy érzékelem, nem kívánja elengedni a kezem, visszafordulok, s egy puszit nyomok a kézfejére.
    Mosolyogva nézek rá, s igyekszek minél előbb végezni a pakolással, s a kezébe adok egy pólót és egy nadrágot.
    Míg készülődik, addig elkészítem a számára az ágyat, frissen húzott ágyneművel, magamnak egy párnát és a takarót dobok a kanapéra. Ha lenne varázserőm, mostanra már régen készen lennék. Ha lenne varázserőm, ugyanolyan pöcs lennék, mint előtte. Vagy egyáltalán nem léteznék. Sóhajtok egyet. Ideje lenne már a jelen felé is fordulni. Miután nem úgy tűnik, hogy a javulásom csak átmeneti állapot lenne.
    Éppen a felsőt venném le, mikor kilép Vitaly az ajtón. Mint akit a tűz égetett meg, kapom a karjaim magam elé, rajtuk a ruhával. Mintha így el tudnám rejteni az arcom bal oldalától a bal csípőmig húzódó, ezüstös színű pókhálószerű lenyomatot, amelyet neki köszönhetek, hiszen csak ez maradt abból a förmedvényből, amivé az angyal égetett.
    - Mindjárt jövök én is! – Zavartan mosolyodom el, elindulva a fürdő felé, holott olyan mosolyt szerettem volna küldeni, mint akit nem zavar, hogy látják a sebeit. Valójában, halványan még mindig kényes vagyok a külsőm szépségére, s még ezt is szégyellem. Tündérmánia. Ez még megmaradt bennem. Vitaly lelkének a szépségéhez azonban nincs fogható.
    Csak pár percet vagyok a helyiségben, törülközővel, s felöltözve jelenek meg az ajtóban. Közben volt időm végiggondolni mindazt, amit tettem, s azt is, amit felajánlottam Vitalynak. Sosem voltam szerelmes férfiba. Sosem feküdtem le férfival. Az előbbi azonban megtörtént, Vitaly lelke vonz magához, mint molylepkét a gyertyafény.
    A kanapéra ülök, törülközővel a kezemben, azt az ölembe teszem.
    - Kérdezhetek valamit? – Azt érzem, hogy egyszerre kezdek pirulni és sápadni is. Én, a nagyszájú tündér. Volt nagyszájú és mellényű tündér. – Miért nem utasítottál vissza? – Nem merek ránézni.

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Kedd Dec. 18 2018, 19:27