Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Brian lakás - Brooklyn
by Brian Cox Today at 20:53

» Törölt karakterek
by Admin Yesterday at 15:14

» Cox Gallery - Brooklyn
by Admin Yesterday at 15:02

» Inwood Hill Park
by Thomas Mackenzie Csüt. Okt. 19 2017, 21:34

» Broadway
by Vitaly Rayt Csüt. Okt. 19 2017, 05:40

» Battery Park
by Thomas Mackenzie Kedd Okt. 17 2017, 22:33

» Brooklyn Közkönyvtár
by Garrett Seabrooke Hétf. Okt. 16 2017, 16:59

» Daryl's Loft
by Allena Rhys Szomb. Okt. 14 2017, 19:34

» Játékostárs kereső
by Aires Emerson Szomb. Okt. 14 2017, 10:10

» Trade Fair
by Alan Bret Csüt. Okt. 12 2017, 22:00

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Fifth Avenue

Share

Fifth Avenue

on Pént. Jan. 16 2015, 10:54

First topic message reminder :

Egész Manhattenen keresztülfutó út, az egyik legdrágább bevásárló utca. Folytatása Bronxban a Jerome Avenue.

Ryan Elvestaad

Faj : Vérfarkas
    Falka : Queens
    Rang : Gweir
    Kor : 289

Re: Fifth Avenue

on Vas. Márc. 20 2016, 19:39

Alice - Natan - Ryan

-Azt inkább nem fogalmaznám meg, még megsértenélek nemlétező férfiúi büszkeségedben, deeee hozzak neked rőzsét?
    Olyan pofátlan vigyort amit megengedek magamnak, még nem nagyon láttak, maximum Natan, már amikor figyelt is. A megállapítására lelkes bólogatásba kezdek, mit tagadjam, szív mostanában rendesen.
    -Apukám, öreg járgány szívatóval indul, szokd meg. Beléptél a korba, hát most jön a java.
    Tett is érte rendesen, na de mikor nem? Én azt csodálom, hogy még egyben van, nem darabokban, nem fokozták le, és nem vágták ki.
    Igaz, már Nashville-ben vagyunk, Dante meg marha türelmes, egy darabig, én meg helyette is ugratom Natant, mert miért ne?
    -Téged se tennélek meg navigátornak cseszed, mire kimondod mi következik, már csattantunk. Gyakorold a rappet, hátha. Nem fűzök hozzá sok reményt ismerve téged, de hátha. Vas tyúk is találhat szeget, főleg ha mágnest nyelt előtte.
    Bólogatok, még jó, hogy ledarálja, most is ez lett volna a lényeg, csak vontatottan beszélt, mi meg gyorsan haladtunk.
    Be fogom íratni valami tanfolyamra, mert ez tragikus teljesítmény volt.
    -Nem? Miért nem? Én is tudok úgy fényleni mint az az izé... vagy mi.
    Magamra aggatom a karácsonyfaégőket és kész is, vagy beszórom csillámporral. Megoldok mindent, ne mondja senki, hogy nem.
    -Szuper. Sok a tennivaló, egy bulit nem lehet összecsapni.
    Natan ifjonc jelzőjén röhögni kezdek, végül is, nem tűnünk többnek 30-nál, sőt, szóval bőven beleférünk még. Az más kérdés, hogy sokszorosát töltöttük, de megkomolyodni valahogy nem sikerült.
    A kérdésre felvonom a szemöldökömet, hát nehogy már ne ismerje a sört.
    -Sör. Olyan mint a kenyér, csak folyékony formában. Nagy vonalakban. Farka volt a gömbnek? Tök komolyan farka?
    kezdem furcsán méregetni a lányt, nem tudom mit szívott, de biztos úgy van. Ha ő nem tudja, hogy hívják, én aztán pláne nem.
    A plázára pillantok, hát nem adtam érthető jelzést, hogy nem kéne bemennem? Tiszta whisky a hátam, még be sem értem már ki is kísérnek. Hülye ez a finn, bár a táska nálam, na de abból is dől a pia szag.
    Belépek én is, de poénból megyek egy pár kört, nehogy kimaradjon az életemből, ők meg ráérnek megvárni, nem?

Re: Fifth Avenue

on Vas. Jan. 15 2017, 20:49

Pontos idő: Szomb. Okt. 21 2017, 21:23