Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Long Island villa
by Emanuel de Medici Today at 00:53

» Fangtasia
by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 22:21

» Theo szobája
by Theodore Miles Montgomery Vas. Dec. 09 2018, 22:30

» Freshkills Park
by Admin Vas. Nov. 25 2018, 19:40

» Cox professzor irodája
by Thomas Montgomery Vas. Nov. 25 2018, 19:20

» Pince
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 22:47

» Belső udvar
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 21:54

» Carlmichael Ház - Tárgyaló
by Reinald Carlmichael Szomb. Nov. 10 2018, 21:51

» Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság
by Armand Assante Vas. Nov. 04 2018, 20:49

» Azrael
by Desmond O. Cross Vas. Nov. 04 2018, 17:52

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Jerome Avenue

Share

Jerome Avenue

on Pént. Jan. 16 2015, 10:55

First topic message reminder :

Vendég
    Vendég

Re: Jerome Avenue

on Hétf. Aug. 17 2015, 11:50

Weston & Maya

Bad boys bad boys whatcha gonna do?

Mosolyogva bólogatok, mikor mondja, hogy élvezi a munkáját, a nehézségek és annak keménysége ellenére, majd meglepett lesz az arcom, amikor arról beszél, még is milyen munkakörben képzelne el. Ez egyszerre bók, de van valami olyasmi vonzata, minthogy nem tűnök elég okosnak más munkákhoz, vagy nem tudom. Azért elmosolyodom, mert biztosan nem megbántani akart.
    - Üm.. Köszönöm? - Azért kicsit bizonytalanul köszönöm meg a bókot, mert hát nem tudhatom 100%ra, hogy most tényleg mire gondolt.. Nem vagyok gondolat olvasó, sajnos. Pedig akkor minden sokkal egyszerűbb és gördülékenyebb lenne az életemben.. Bár ezzel mások is így lehetnek. Vajon milyen lenne a világ, ha mindenki tudna gondolatot olvasni..? Biztos mindenki őszinte volna, hisz a hazugságot látnák a többiek.
    Aztán rájövök, hogy a barátnős témában a legrosszabbra találtam, ezután kérdése meglep.
    - Ugyan már, ez kérdéses? Egy kompetens, kedves és helyes férfi vagy, aki ráadásul rendőr. Csak akkor döglenének jobban utánad a nők, ha egyenruhában járkálnál... - mondom miközben a számhoz emelem a teámat és a szavaim után belekortyolok. Sajnos ez így van, a nők buknak az ilyen pasik után, ha akarják ha nem. Az egyenruha pedig képes bevadítani minket. Ezt nem tudom megmagyarázni miért, egyszerűen ezt váltja ki belőlünk és kész! A hősös dologra kitérve ismét csak bólogatni tudok szavaira.
    - Ez így van. Az is lehet hős, aki nem esküdött fel arra, hogy segítse az embereket, vagy van papírja róla. Ez benne a legszebb. Szóval, ha nem volnál rendőr, akkor is lehetnél hős a habitusod miatt. - mondom rá mosolyogva.
    Vendég
    Vendég

on Hétf. Aug. 17 2015, 19:14

Maya & Weston

A munkámmal tényleg soha semmi bajom nem volt, mindig szerettem ezt csinálni. Ha valami egyszerűbb és unalmasabb melóm lenne, úgy érezném, nem használom ki az adottságaimat, és ez aggasztana, mert szeretek segíteni ott ahol csak tudok. Ez belém ívódott már a gyermekéveim alatt.
    Látom az arcán, hogy picit meglepődik, mikor pont ezeket a fajta munkákat sorolom fel, mint lehetőségeket, igazából nem akartam én megsérteni, sőt igazából bóknak szántam talán nem pont úgy sült el, ahogy gondoltam. Tény viszont, én csak ott szoktam ilyen csinos és dekoratív nőket látni többnyire, kivételek persze mindig akadnak.
    - Nem azért mondtam, mert más helyen nem tudnálak elképzelni, csak ez ugrott be. Akár valami nagy multi vezetőjeként is el tudnálak képzelni, nem lenne akadálya.
    Nevetek egy kicsit és próbálok helyesbíteni, hogy tisztább legyen a kép. Nem tartom én annyira butácska nőnek, hogy csak pultot takarítani meg felszolgálni tudjon, pont ellenkezőleg. Megvan a magához való esze, bennem pedig nincsenek rossz sztereotípiák, csak évek tapasztalata emberismeretből. Megköszöni a bókot, bár elég bizonytalan és nem is szokás szerintem, de azért biccentek és korrigálásom után biztos őszintébben teheti.
    - Azt mondod? Hát látod, mégis egyedül vagyok már egy ideje.
    Hú, azért nagyon is szívet melengető érzés hallani tőle ilyen szavakat. Még ha nem is hiszek benne teljesen, mert sok rossz tapasztalatom volt. Ennyire nem tartom magam lehengerlő személyiségnek vagy külsejű férfinak, de azért rossz partinak sem. Mondjuk, az ebből nem derül ki nekem, hogy számára is így van, vagy csak általánosságban beszél. Külön erre már nem merek rákérdezni, az túlnyomulós lenne.
    - Igen ebben van valami, ezzel egyet tudok érteni teljesen. Ha más élet felé terelt volna a sors, akkor is biztos bennem lenne ez a segíteni akarás, de ez csak jó szerintem.
    Bólintok kedélyesen és egészen jól érzem magam. Lassan előrehajolok és megemelem a csészét, hogy végre kortyoljak is párat belőle. Igazán finom és édes fajta, jó választás volt.

▲ music: Fate has Smiled upon us▲ ▲ Words: 372 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Hétf. Aug. 17 2015, 19:42

Weston & Maya

Elmosolyodom okfejtésén és bólogatni kezdek.
    - Ne aggódj, értettem, semmi gond. És.. örülök, ha így látod. - mondom még mindig ugyan azzal a mosollyal az arcomon, habár talán egy kicsit zavarba is jövök kedvességétől. No persze, sok embertől hallom hogy jó "bula" vagyok, meg hasonlók, de nem igazán bókoltak nekem úgy őszintén.. Neki pedig minden szava annak tűnt és ez felkeltette az érdeklődésemet. Többet akartam megtudni róla.
    - Szóval csak olvasol szabadidődben? Inkább ki kéne járnod, akkor talán észre vennének a nők. Látod, velem is az utcán találkoztál. Mással is csak ott tudsz. - jegyzem meg vicceskedve, majd épp válaszolnék a hősös dologra, mikor csörögni kezd a telefonom. Kiveszem a táskából a fekete okosságot és rápillantok. Naná, hogy Benedict az..
    - Üm.. egy pillanat és jövök, ezt fel kell vennem.. - mondom rá mosolyogva, majd felkelek és elmegyek a nőibe, ahol felveszem a telefont. A beszélgetés majd két perces, csak a következő munkákról van szó. Na meg persze egy leosztást kaptam, amiért hagytam Zachet elszaladni az állatkertben és majdnem volt egy szemtanú. Leteszem a mobilt és visszasétálok és leülök, bocsánatért esedezve. Nem illik ilyenkor telefonálgatni.
    Vendég
    Vendég

on Hétf. Aug. 17 2015, 20:14

Maya & Weston

Szerencsére úgy néz ki a bókom elsőre is bóknak érződött és nem valami elítélő vagy következetlen dolgoknak. Ennek azért örülök, de talán nem gond hogy helyesbítettem kicsit. Néha túlvariálom talán a dolgokat, de nagy bajom még sohasem volt belőle, most sem lett, mert a mosolya legalább olyan kedvesen hat, mint eddig, ha nem jobban.
    - Ha nem így látnám, nem is mondanám. És te? Gondolom, neked van, aki bearanyozza a napjaidat?
    Mindig őszintén beszélek ez nálam fontos szempont. Végül csak rá merek kérdezni arra, ami még, érdekel ebben az egészben, hogy vajon ő egyedül van e, van e párja jelenleg. Nagyon meglepne, ha azt mondaná nincs senkije. Akkor az biztos csak valami véletlen és ideiglenes állapot. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen gyönyörű nő sokáig egyedül legyen.
    - Nyilván nem csak olvasok, ez csak egy apró hobbi. Sokat dolgozom, mint mondtam ezért ritkán van úgy időm kimozdulni meg a kollégákon kívül, akikkel eljárunk, néha meginni egy sört nem sok más társaságom akad. Bár biztos igazad van, talán ha gyakrabban tolnám ki az orromat az utcára, gyakrabban botlanék jó társaságba.
    Mosolyodom el, bár szerintem ilyen szerencsém, mint most vele, nem hiszem, hogy többször lesz. Kivételesnek tartom, hogy így beültünk együtt teázni egy szó szerinti összefutás után, de nagyon örülök neki és nagyon jól érzem, magam a társaságában ezt kár lenne tagadni. Néha alig tudom tartani magam, hogy ne vesszek el igéző tekintetében és szép külsejének formáin, de igyekszem.
    - Ugyan semmi gond, vedd csak fel.
    Számomra ez nem jelent gondot, megvárom türelmesen. Kicsit jobban kényelembe helyezem magam ebben az ülő pozícióban és kortyolgatom a finom teát, mert igazán ízletes és jó ötlet volt ide jönni. Az agyam persze kattog bizonyos dolgokon. Még felmerül bennem, hogyan fogom folytatni a kis magán hadjáratom, de ezt inkább elnapolom és inkább Mayan jár tovább az eszem. Vajon lenne kedve majd velem találkozni ezek után is? Vagy ez lesz utolsó? Érzek valami szimpátiát kettőnk között, de ebből még nem lehet levonni messze menő következtetéseket. Talán túlságosan is elvakít pár dolog, annyi ideje nem volt senkim.
    - Semmi gond, sikerült elintézni? Vagy esetleg menned is kell?
    Érdeklődöm, bár nagyon bánnám, ha így lenne, de bizonyos fontos ügyek előfordulhatnak, amik előbbre valóak mint hogy egy nyomozóval teázgasson csak úgy. Hamarosan kiderül merre tovább.

▲ music: Fate has Smiled upon us▲ ▲ Words: 375 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Hétf. Aug. 17 2015, 21:17

Weston & Maya

Csak a telefonálás után tudok kérdésére válaszolni. Elrakom a mobilomat, közben pedig zavart hangokat adok ki.
    - Őő.. ehm, nos nem, nincs senkim. Túl szigorú családban élek ahhoz... Apám a kezét törné bárkinek, aki csak hozzám ér, rengeteg vitánk volt már ebből, de inkább nem erőltetem.. Sok dolgot megtesz, hogy megkeserítse a kapcsolataimat, így inkább csak üzleti és néha baráti kapcsolatokat építek ki.. - mondom el neki az igazság egy részét, majd hogy leplezzem eme keserűségemet, beleiszok a teámba. Aztán elmondja, hogy azért még is csak kiszokott mozdulni, mire leteszem a kiürült csészémet és kanállal elkezdem kiszedegetni belőle a gyümölcsöket és befalni.
    - Nem tudom, hogy megy ez.. ők nem szoktak wingmant játszani? Vagy wingwoman ismerősük sincs? -kérdezem, bár nem hiszem, hogy Westonnak ilyesmire volna szüksége.. épp csak egy kicsivel több bátorság kellene szerintem.
    - Ó szó sincs róla, csak munka dologban hívtak, de ma már fontosabb dolgom nincs, így ráérek még egy kis ideig. - mondom rá mosolyogva, és újra töltöm a csészémet.
    - Neked nincsen fontos dolgod...?
    Vendég
    Vendég

on Hétf. Aug. 17 2015, 22:26

Maya & Weston

Természetesen türelmesen megvártam még végzett a telefonálással, bár nem tudom pontosan ki hívhatta és miért, de az első pár szónál vagy szókezdeménynél mintha kicsit zavart lenne. Legalábbis úgy látom rajta. Remélem, csak apróságról lehet szó és nincs közöm hozzá, mert nem szeretnék neki gondot okozni.
    - Oh, igen a féltő apa szeretet néha túlzásokba tud átesni. Így már értem, hogy miért nincs épp senkid. Dee gondolom nem lesz ez mindig így.
    Próbálok a végén egy kis pozitív kitekintéssel élni, hiszen nem gondolnám, hogy Maya pont az a típus lenne, aki szeretne is egyedül maradni. Biztos vágyik a törődésre és figyelemre, mint mindenki más az életben, még én is. Az apák rémisztő története nem szokott elrémíteni így most sem teszek ilyesmit, meg még nem is történt semmi közöttünk, hiszen ez csak egy teázás. Talán néha túl előre gondolkodom, nem szabad.
    - Oh, nem, nem igazán. Különben is irodán belül nem is tolerált semmilyen hasonló kapcsolat. Az ilyen ismeretlen találkozókon meg szerintem nem szerepelnék túl jól amúgy sem.
    Nevetek zavartan, bár a mai nap azt hiszem elég jól kitettem magamért és nem lehet panasz rám. Nyitott voltam, beszélek is ha akad miről és jó a kedvem is. Még egész szimpatikusnak is tűnhetek női szemmel.
    - Örülök, akkor maradhatunk még beszélgetni. Nem nekem sincs semmi halaszthatatlan dolgom már mára.
    Tényleg megnyugodtam, hogy nem kell hirtelen távoznia. Így folytathatjuk ezt a kis ismerkedőst csevegést.

▲ music: Fate has Smiled upon us▲ ▲ Words: 230 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Kedd Aug. 18 2015, 21:17

Weston & Maya

Félre biccentem a fejem, közben pedig felhúzom a szemöldökömet amolyan "hát nagyon remélem" arckifejezéssel.
    - Ha apámon múlna, egészen biztos, hogy egyedül patkolnék el valamikor, a jövőben.. Persze nem akarom én ezt és titokban lázadok, mintha még mindig tinédzser lennék, de hát veszekedni nem is éri meg vele ez ügyben. Nem is érdemes, ügyvéd, szóval mindig ő nyeri a vitákat. - mondom a csészémet a kezembe véve. Aztán szavaira rápillantok, amolyan játékos szigorúsággal.
    - Még hogy nem szerepelnél jól? Mi ez a hozzá állás? Ejj, az a nő nagyon visszanyomta az önbizalmad.. Vagy már előtte is ilyen voltál? Na figyelj, majd akkor én leszek a te wingwomaned! Valamelyik este elmegyünk meginni valamit, valahol, beszélgetünk, jól érezzük magunkat és közben keresünk neked valami okos helyes csajszit. Megtanítom hogyan bájold el, mit mondj, mikor. -mondom lelkesen, mosolyogva, majd beleiszom a teámba. De most tényleg. Mi baja lehet belőle, ha egyszer így elmegyünk ismeretlenek közé? Semmi! Mind a ketten jól érezzük majd magunkat, és ha szerencséje van, akkor még valami csajszival is el tud menni később randizni. Szerintem tiszta jó.
    Mikor mondja, hogy nincs semmi dolga, kezeimben a teával tárgyilagosan hátra dőlök és egy széles mosollyal az arcomon rápillantok.
    - Remek. Akkor megtudjuk beszélni, hogy melyik este megyünk el. - mondom, mintha már igent mondott volna, szinte ellentmondást nem tűrően, játékosan.
    Vendég
    Vendég

on Pént. Aug. 21 2015, 17:27

Maya & Weston

A kérdésem láthatóan nem érte szokatlanul és az arckifejezése hamar mindent elárul azzal kapcsolatban, hogy nagyon nem akar ő így maradni, ebben az állapotban. Persze ezt meg is tudom érteni, senki sem szeret hosszú ideig egyedül lenni. Társas lények vagyunk. Jobban belegondolva lehet már nekem is elég hosszú idő telt el az óta, és sok ideje élek egyedül. Ideje lenne váltani talán.
    - Pedig már nem vagy tinédzser te döntesz a saját sorsod felett. Megértem mondjuk. Egy ügyvéddel nem lehet csak úgy vitába szállni. Nekem is volt dolgom párral a munkám miatt, egészen különc emberfajta.
    Az apa meg ügyvéd egy emberben biztos nem a legkönnyebb párosítás, nem lehet könnyű neki. Pedig talpraesettnek tűnik, nem az, akit igazán félteni kéne ezektől a dolgoktól. Biztos megtalálja majd a magához való férfit. Egyelőre nem sok reményt dédelgetek azzal kapcsolatban, hogy lenne nála esélyem. Valószínűleg nem vagyok az esete.
    - Ilyen téren igazából nem volt sok önbizalmam sose. Talán tehetünk egy próbát vele. Végül is nincs sok veszíteni valóm.
    Állapítom meg egyszerűen, nagy nehezen rábólintva a dologra. Nem úgy nézek ki, mint aki repes az örömtől, de nem utasítom vissza az ajánlatot. Meg igazából biztos jó lesz Mayaval is újra találkozni, meginni valamit ilyesmi. Nem merek igazából rákérdezni arra, hogy nem lehetne, hogy csak úgy mi ketten, de talán alakulhat ez még. Meg kéne próbálnom érvényesülni nála, de elijeszteni sem szeretném.
    - A jövő héten azt hiszem lesz egy szabad napom. Akkor elmehetnénk.
    Nem sok szabadidőm van, ezt már említettem is, de a héten egy nap azért szokott akadni, amikor a pihenésnek szentelhetem az időmet. Hát most nem teljesen annak, de jó ez így. Biztos nem fogok csalódni az estében úgy érzem most.

▲ music: Fate has Smiled upon us▲ ▲ Words: 279 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Szer. Aug. 26 2015, 00:21

Weston & Maya

Ismét bólogatni kezdek, miközben beszél.
    - Úgy van, nagyon különcök.. Sajnps gyakran a rossz oldalon állnak és olyanoknak segítenek, akik nem érdemlik meg. Néha egy-egy ügytől a gyomrom is felfordul, ahogy hallok róluk. - felelem elhúzva a számat. A wingwoman dolog egészen meggyőzi, lelkesen mosolyogva hallgatom, ahogy bele megy. Elő is kapom a táskámból a kis noteszomat, meg a tollamat, hogy felírjam a dátumot. Ahhoz képest, hogy kis virágkötő vagyok, jól tele van írva, ha pedig a férfi figyelmes, talán egy-egy nagy kutya nevén is megakadhat a szeme.
    - Rendben. Hány órakor és hol találkozzunk? Itt, a belvárosban, mondjuk? Este 7-8 jó lesz? Inkább legyen nyolc, ha az úgy jó, mert akkor kezdődik az élet. - folytatom a lelkességet, miközben felpillantok rá körmölés közben. Persze a fejemben már a ruhatáram járom és a sminkemet, hogy mit fogok felvenni, melyik cipővel, hogy minél kényelmesebb és szép legyen.
    Vendég
    Vendég

on Csüt. Aug. 27 2015, 14:51

Maya & Weston

-Úgy gondolom az ügyvéd tisztje eldönteni, hogy milyen ügyeket vállal el. Mi vagy ki az, akinek érdekeivel azonosulni tud. Én, ha tehetem, nem ártom bele magam a jogi szférába. Igencsak ingoványos és veszélyes talaj az nekem én csak elkapom, akit kell, az ítéletet másokra bízom mindig.
    Ha tényleg jól vettem ki a szavaiból, az említett ügyvéd apuka nem mindig olyan ügyeket választ, amit ildomos lenne, szerencsére ezzel Maya nem tud azonosulni ebből látni, hogy helyén, van a szíve és ez jó. A beszélgetés folyamán egyre több apróságra derül fény számomra egyértelmű dolgok, mégsem mindig teszem, ezeket szóvá egyszerűen elraktározom őket magamban.
    Életemben nem hallottam még erről a wingwomenes dologról, de csak rábólintottam, több okból is persze. Az majd idővel ki fog derülni, hogy jól tettem e.
    - Hát nekem a belváros teljesen megfelelő, mint helyszín. Akkor maradjunk a 8 óránál, ha szerinted az-az ideálisabb időszak szórakozásra. Legyen, mondjuk akkor jövő héten, kedden, azt hiszem, addigra szabaddá tudom magam tenni.
    Fixálom le az időpontot akkor már teljesen pontosan. A kedd az úgy néz ki, hogy jó lesz, már ha jól emlékszem a beosztásomra, de ilyenekben ritkán szoktam hibázni. Nincs szükségem noteszre, hogy lejegyezzem az információkat kivételesen ezeket pontról-pontra meg tudom jegyezni és biztos, hogy nem fog kimenni a fejemből. Hogy is menne, képtelenség lenne elfelejtenem ezt a kivételes alkalmat.

▲ music: Fate has Smiled upon us▲ ▲ Words: 218 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Szer. Szept. 02 2015, 00:19

Weston & Maya

Enjoying the night

Zene: Heavens Radio Ruha: Red and gold Megj.: Go baby go!

Egy ideig még beszélgetek Westonnal, erről, arról, amarról, aztán megbeszéljük a következő találkát. Megkötöm, hogy szépen öltözzön fel, mert nem egy sima diszkóba megyünk, vagy hasonló, majd átadom a számom, s végül mindenki megy haza. Nekem is dolgom van még, sok telefonálgatás, fixálás...
    Aztán teltek a napok. A gondolataimat elterelte a munka, a szervezés, az alkudozás, apám, az új találkozások. Ennek hála az idő úgy repült, mintha csak szárnya lenne. No, nem mintha nekem amúgy sem múlna gyorsan, de most kivételesen tényleg nem figyeltem oda rá, hogy telnek a napok. Végül eljött a kedd és én nagy készületekben voltam. Egy piros-arany, de nem túl csicsás ruha, vörös magassarkú, enyhe smink, szépen megcsinált, kiengedett haj... A ruhán sokat gondolkodtam, végül úgy döntöttem, hogy ez elég feltűnő. A versenyképes hölgyeket fogjuk felmérni, és azoknak is észre kell venni, hogy "ez a pali tud valamit, ha ilyen nővel jár!" Legalább is.. ez volna a wingwoman lényege. Nah, végül fülbevaló, egy karkötő és indulhattam is. Oh, hopp, még egy finom, édes illatú parfüm. Szeretem az édeset... most már tényleg indulok. Ridikül kézbe, taxibabe. Azzal megyek a megbeszélt találka helyre, igazából már 8 előtt ott vagyok 7 perccel...
    Mikor kiszállok, szemeimmel körbe pillantok az utcán. Attól a szórakozóhelytől nem messze vagyok, ahova megbeszéltük. Persze ő már ott vár, mit is gondoltam? Persze egyből végig mérem.. Fess és friss, helyes, jó ízlése van. Igazán elkapta a lényeget!
    - Szia! Nagyon jól áll ez az öltöny. - köszönök, mikor oda lépek és szélesen rámosolygok.
    - A bár itt van a közelben. Van kérdésed előtte? - kérdezem mosollyal az arcomon. Izgatott vagyok, talán ez látszik is rajtam. Először játszok hasonló szerepet egy férfi kapcsolatában, így mindenképpen újdonsággal teli ez a nap. Aztán majd kiderül, mennyire lesz hatásos.. Lehet, hogy oltári rossz wingwoman leszek a végén...
    Vendég
    Vendég

on Pént. Szept. 04 2015, 23:27

Maya & Weston

Az első találkozó emléke még élénken él bennem mikor otthon a ruháim között válogatok egy frissítő zuhanyzás után. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire jól sikerülhet egy ilyen el baltázottnak indult este akkor, hogy Maya, akit szó szerint feltaroltam nagy sietségemben, most éppen újra találkozunk és segítségemre akar lenni abban, hogy találjak magamnak egy helyes partnert. Bár ahogy ültünk és jót cseverésztünk és láthatóan jól megértettük egymást én vele is bőven beérném, csak kétlem, hogy tudna olyan fordulatot venni az este, hogy erre legyen sanszom. Az első lépés végül is egy jó megjelenésben rejlik így szinte az utolsó ruhadarabig feltúrom a nem túl bő kínálatot a szekrényemben, míg meg nem találom a megfelelően visszafogott mégis egészen elegáns darabokat az estémhez. Magamra öltöm őket és kivételesen taxival érkezem a helyszínre, előre lelátóan arra, hogy bizony le fog gurulni némi alkohol is az este, úgy pedig még én sem szállok autóba.
    Legalább egy 10-15 perccel hamarabb érkezem és a helyszín előtt várakozva próbálom a legjobb formámat összeszedni és kellő képen lehiggadni, hogy el tudjam engedni magam az estére, mert ez volna a cél. Sokat nem kell Mayara sem várni viszont mikor megpillantom, ebben a csinos ruházatban majd eláll a lélegzetem többször is végigfut rajta a tekintetem, mert egyszerűen csodásan fest. Így aztán biztos, hogy minden férfi engem fog irigyelni odabent, ilyen társsal. Kell pár perc, hogy levetkőzzem némi zavarom, de azért köszönök és egy mosoly is rögtön az arcomra kúszik.
    - Szia! Te is mesésen festesz.
    Jön belőlem rögtön a dicséret, egyelőre ennyire futja, de a szavaknál talán a nézésem többet elárul azzal kapcsolatban mennyire is tetszik valójában, amit látok. Nagyon, Nagyon.
    - Eddig csak egy. Meghívhatlak egy italra?
    Felajánlom egyik karomat neki, széles vigyorral arcomon hogy bemehessünk a kiszemelt helyre. Úgy érzem ez egy kellően laza és humoros kezdés, talán sikerülhet, magam elengedi, Maya társaságában nagyon ezen igyekszem.

▲ music: Animal▲ ▲ Words: 306 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Szomb. Szept. 19 2015, 00:44

Weston & Maya

Enjoying the night

Zene: Heavens Radio Ruha: Red and gold Megj.: Go baby go!

Elkuncogom magam, az apró viccen és bele karolok. Leplezetlenül hajolok közelebb, hogy megszaglásszam a kölniét.
    - Jó választás volt ez az illat. A lányoknak biztos tetszeni fog. - mosolygom rá bátorítóan, mert látom enyhe zavarát, ami eddig is volt, s persze megfeledkezett pillantásait is láttam. A férfi oldalán léptem be a lounge clubba. A hely elegáns volt, a fehér, fekete és megvilágításban a kék színek domináltak. Volt egy bárpult, egy ülőhelyes kanapés rész, no meg persze a magánbeszélgetésekhez, ismerkedésekhez a függönyös kanapés rész. Mindenféle alkoholt felszolgálnak, a sörtől elkezdve a menő koktélokig. Itt csak bő pénztárcával, vagy jó munkával, végzettséggel rendelkezők italozgatnak, beszélgetnek, üzletelnek. A pulthoz sétálunk, s én kérek is magamnak egy mojitot. Hagyom, hogy a férfi fizesse, ha szeretné, tekintetem közben körbe jár a termen. Sok szép nő van, szőkék, barnák, feketék, vörösek... Miután megvettük az italokat, Wes felé fordulok kis mosollyal.
    - Melyik tetszik? - kérdezem rápillantva, s közben azon merengek, milyen jó tanácsokkal lássam el a horgászat közben.... A csali már lassan be lesz dobva, szóval pár perc múlva már csak.. na jó nem bonyolítom túl.
    Vendég
    Vendég

on Vas. Szept. 27 2015, 15:05

Maya & Weston

Örülök, hogy elfogadja és boldogan karol belém így sokkal jobb belépni egy ilyen szórakozóhelyre. Amikor közelebb hajol, kissé meglepődöm, de aztán leesik, hogy csak a parfümöm szaglássza. Egy igazán férfias illatot választottam, nem az édes fajta azokat utálom.
    - Köszönöm. Igyekeztem. Ezek szerint neked bejön?
    Kérdezem meg, mert bárhogy is, számít, hogy ő mit gondol. Bár lehet, csak túl nyomatékos vagyok és ebből már le kellett volna, hogy essen, hogy neki így tetszésére van az illat, de jobb biztosra menni.
    Az apró zavarom még érezhető, de a lehető legmagabiztosabban próbálok sétálni a szórakozóhelyre belépve. Alaposan körbe is kémlelek, nagyon elegáns és kimért minden. Igazából teszik is. A színek és fények harmóniája, visszafogott mégis tökéletes. Nem hat már olyan idegennek ez az egész, mintha valami nyüzsgő talponállóban lennénk.
    A pultot megcélozva természetesen nem hagyom, hogy Maya bármit is fizessen így a koktélját én állom, magamnak is kérek valami hasonlót csak egy kissé erősebbet, hogy oldjam a gátlásaimat. Egy Zombira esik a választásom ez kellően alkoholos.
    - Egészségedre.
    Kortyolok, párat egy ízléses szívószálon keresztül majd a kérdésre körbe kémlelek feltérképezve a helyi hölgyek kinézetét. Akad jó pár szemrevaló, szinte minden fajtából. Ahogy végigpásztáztam a szemem végül Mayan állapodik meg egyrészt sokatmondóan és zavaromban el is mosolyodom és kortyolok párat újonnan.
    - Talán már nem is kellene keresnem.
    Ki is nyögöm végül, ami bennem motoszkál, bár nagyon nem ez volt megbeszélve mégis érdeklődve várom erre a reakciót. Remélem nem hozakodtam vele elő túl korán. Lehet, hogy most elküld, de nem vagyok az a fajta, aki színjátékot tud előadni. Már első alkalommal is felkeltette az érdeklődésemet, őt szeretném jobban megismerni és nem mást.

▲ music: Animal▲ ▲ Words: 270 ▲▲ Note: xxx

Vendég
    Vendég

on Csüt. Okt. 08 2015, 00:37

Weston & Maya

Enjoying the Night

Zene: Coco Ruha: Red and gold Megj.: -

Kérdésére rámosolygom és bólintok, miközben besétálunk.
    - Igen, szerintem finom. Karakteres, amolyan.. megérzed az utcán és te jutsz az ember eszébe.- válaszolom kis mosollyal az arcomon és lassan belépünk a helyre. A zene viszonylag halk, hallani, de nem kell emelt hangerővel beszélgetni ahhoz, hogy hallja a vendég a másikat. Wessel a pulthoz ülök és italt rendelünk, kiadom neki, hogy válasszon valakit, mire körbe pillant. Azalatt én italomba kortyolok. Végül tekintete rajtam állapodik meg, szavai pedig valahogy nem érnek meglepetésként. A jelzéseit eddig is láttam, de nem tudom, hogyan reagáljak rá. De komolyan.. én csak könyvekben és filmekben olvasgattam pasikról, randizásokról. A tárgyalásokhoz és az öléshez értek, nem a randizáshoz. Ráadásul honnan tudjam, hogy kellenék-e neki, ha nem tündér volnék? Köztudottan szebbnek látnak minket az emberek. Kételyekkel vagyok tele, még is kis mosoly szalad a számra és zavartan leszegem fejem. Azért ez még is csak bók. Még ha talán hamis is. Végül erőt veszek magamon és felpillantok rá.
    - Még meg sem tanítottam neked, hogy hívj el valaki randira.. Vagy hogy mikről beszélgess. - mondom és újra az italba kortyolok. Nem. Nem küldöm el. Megadom neki az esélyt, de nem könnyítem meg a dolgát. Ha komolyan akar valamit, azért bizony meg fog küzdeni. Ha velem akarja kezdeni, nem fogom megtanítani neki, hogyan tekerje el a fejem, az bizony ellenkezik a játékszabályokkal.
    Vendég
    Vendég

on Szer. Okt. 14 2015, 20:12

Maya & Weston

- Még egyszer köszönöm. Azt nem is bánnám, ha mindig én jutnék róla eszedbe.
    Mosolyodom el haloványan ismét bókolva egyet, bátorítóként rákortyolok az erősebb koktélomra, amit hamar meg is kaptam. Boldogsággal tölt el, hogy a választott illat elnyerte a tetszését az öltözékem szintén talán nem is vagyok olyan elveszett eset mint azt elsőre gondoltam volna.
    A kellemesen ringató zene, ami nem hangosabb a kelleténél az ital és Maya társasága lassan megteremti bennem a hangulatot, ami egy ilyen estéhez szükséges és el is engedem magam. A valódi bennem motoszkáló dologgal is előhozakodtam végre és ez láthatóan nem lepte meg annyira Mayat, tény többször is megakadtam már rajta a tekintetem két találkozásunk alatt. Örülök, hogy nem utasít el rögtön, sőt úgy néz, ki esélyt kapok arra, hogy bizonyítsak, és ez még csak jobban felvillanyoz, nem szeretném elszalasztani ezt a csodás lehetőséget egy ilyen csodás nőnél. A lehető legjobbat próbálom kihozni magamból, bár tudom hogy nem lesz könnyű dolgom.
    - Hát akkor kénytelen leszek improvizálni. Leülünk egy kényelmesebb sarokba?
    Mutatok egy kiszemelt bőrfotelos részre, nem mintha itt a pultnál nem lehetne leülni, de az mégis kicsit meghittebbnek tűnik, ahol jobban tudnánk privátban beszélgetni.
    - Már az első találkozásunkkor magával ragadott a természeted és a külsőd is, bár ahogy láttam nem lepődtél meg a választásomon. Ami nem baj, nem tudok, jól hazudni a reakcióim mindig hamar elárulnak.
    Próbálom felvenni vagy éppen elindítani a beszélgetés fonalát valamerre és csak bízom benne, hogy jó helyen végződik majd ez az egész és nem fogom elbaltázni.

▲ music: Animal▲ ▲ Words: 247 ▲▲ Note: xxx

on Vas. Jan. 15 2017, 19:22

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Dec. 16 2018, 05:58