Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Wall Street
by Jackson Montgomery Yesterday at 23:59

» Brian lakása - Hálaadás
by Thomas Mackenzie Yesterday at 22:12

» The River Café
by Allena Rhys Yesterday at 21:59

» Broadway
by Damien James McCormack Yesterday at 13:24

» Hudson Heights
by Admin Yesterday at 00:05

» Brooklyn Army Terminal
by Leo Veikko Szer. Nov. 22 2017, 23:03

» Brian lakás - Brooklyn
by Brian Cox Szer. Nov. 22 2017, 21:16

» Hotel Plaza Athénée
by Camilla Wander Szer. Nov. 22 2017, 17:51

» Gabriel Háza
by Gabriel Skoglund Szer. Nov. 22 2017, 13:20

» Clove Lakes Park
by Mikhal Zharkov Szomb. Nov. 18 2017, 20:13

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Daryl's Loft

Share

Daryl's Loft

on Vas. Feb. 12 2017, 22:17

Vitaly Rayt

Faj : Cambion
    Kor : 101
    Foglalkozás : Mikor mi

Re: Daryl's Loft

on Kedd Ápr. 04 2017, 23:34

Daryl & Vitaly

Három nappal azután a bizonyos találkozó után a megbeszélt időpontban megjelentem a démon lakásán. Tulajdonképpen csak illetlenül behuppantam a kapott címre egy portálon keresztül, de jelen körülmények között nem igazán tehettem mást. Na de talán kezdjük egy kicsit korábbról.
    Az elmúlt három napban utána jártam a célpontnak, akit el kellett vinnem Darylhez. Kiderítettem hol lakik és dolgozik, és megpróbáltam kitalálni azt is, hogy vajon miért akarja látni a démon, de arra nem jöttem rá. Nem szívesen tettem ezt az egészet, de túlságosan féltem a bátyámmal való találkozástól ahhoz, hogy elutasítsam a védelmet. Azt már csak remélni mertem, hogy szegény párának nem esik nagy baja miután én elvégeztem a feladatomat.
    A harmadik napra már kész tervem volt, pontosan tudtam, hogy hol keressem a fiút és épp a találkozó előtt fel is kerestem a kis cukrászdát. Vevőként mentem, megvártam, míg az előttem lévő egyetlen ember végez, majd mielőtt más is megjelenhetett volna, amint sorra kerültem és a fiatal tündér megkérdezte mit szeretnék, egy gyors varázslattal megdermesztettem őt. Nem tudott mozogni, beszélni, és legfőképpen ellenkezni. Gondoskodtam arról is, hogy senki ne vehesse észre az ügyködésemet, majd portált nyitottam a Daryltől kapott címre és átráncigáltam rajta a foglyomat is. Ahogy a kapu lassan bezárult mögöttünk, ott álltam a lakás közepén, sejtésem szerint a nappaliban, és az első gondolatom annyi volt, hogy „Nahát!” . A hely egyszerűen pazar volt, minden zavarba ejtően drágának nézett ki, de azt hiszem, nem is vártam kevesebbet a démontól.
    - Hahó …! Itt van, Daryl? Teljesítettem a feladatomat – kiabáltam csak úgy keresztül a házon, és reménykedtem benne, hogy nem leszek már eleve azért kinyírva, mert engedély nélkül léptem be. Egyáltalán hogy volt lehetséges, hogy gond nélkül sikerült portált nyitnom a helyre? Azt hittem, legalább valami bűbáj védeni fogja a lakást.

on Pént. Jún. 02 2017, 18:56

Allena Rhys

Faj : Angyal
    Rang : Almha-A művészet angyala, Isten adományozója
    Kor : 1992
    Foglalkozás : hegedűművész

on Vas. Okt. 08 2017, 22:46

Csoda van az éjszakában.
    Zene neked:Minden most kezdődik el

A taxis kedves. Nagyon kedves. talán izgatott aurám az oka. Nem mondtam meg a pontos címet. Sétálni akarok odáig, még ha zuhog az eső is. Gyönyörű helyen lakik...Halkan szusszanok egyet ahogy nézem kifele a gyors cseppekre amik egyre csak potyognak az égből. Legutóbb magára hagytam. Annyira fájt...pedig elmondtam neki mindet még ha már egy ideje nagyon is nyilvánvaló volt..És ő is elmondta. De elfutottam előle. Megijedtem? De miért? Vagy...Igazából nem tudom...Megáll a taxis és most látom, hogy dugóba kerültünk.-Köszönöm.-mondom ahogy előre hajolok és a kelleténél több pénzt adok neki de nem érdekel. Egy nagyon kedves lélek volt benne tele fájdalommal mégis kihúzza a világban. Ebben a mocsárban...Ahogy kiszállok össze húzom a gyenge kabátot magamon, és a járdára érve lassan lépkedek de közben mintha kapkodnám a levegőt. Nem tudom mitől tartok, de...Oh Szerelem annyira könyörtelen vagy. Miért suttogtál a fülembe? Tényleg könyörtelen vagy, és nem válogatsz soha. Lefordulok a sarkon és a falnak dőlök ahogy pihegek és lehunyt szemekkel élvezem a hideg esőt ami az arcomra hullik. Annyira...látni akarom őt. Sietősebbre veszem a lépteimet ahogy a lámpák fénye megerősödnek amint alájuk érek, de már ott akarok lenni. Csak még egy utca és ott vagy Művészet! Annyi energia szabadul fel bennem, hogy lehet még Darylhoz is elérnek. És mind őt keresik. A sötétbe akarok nyúlni, hogy megtaláljam őt, és magamhoz szorítsam örökké. Hogy egybe olvadjunk, hogy csak az ő művészete legyek. Az övé...Ahogy megállok az épület előtt belépek az ajtón ahogy belököm. Zihálok és ahogy a lifthez jutok belépve nyomom be az emelet számát, és ahogy felnézek akkor pillantom meg magam. Egy pocsolyát ki lehetne belőlem csavarni...Halkan elnevetem magam ahogy végig nézek magamon, de...tudom, hogy nem ez fogja érdekelni őt. Csak ne zavarjam meg semmiben...Ahogy kilépek a liftből az ajtóhoz lépek ami...biztosan az övé. Hiszen érzem..érzem hogy itt van. Az a nagy morgó sötétség ami olyan rémisztő pedig nem... lenyugtatom a testemet és lehunyom egy pillanatra a szemeim majd megemelve a kezem kopogok. 3-at egymás után, szép sorban hangosan de mégis kérlelve mint egy cica aki nyivákol, hogy engedjék be...Érzed ugye? ugye te is? Te is ezt a lüktetést, ezt amit hoztam magammal, ami felrázott és ideáig hajtott hozzád...?

Ruházat: [url=---]nincs[/url]
    Daryl Shayeh

Faj : Démon
    Alfaj : Daeva
    Rang : Herceg
    Kor : 1701

on Hétf. Okt. 09 2017, 22:55

Nem éppen a legjobb kedvemben vagyok, s nem éppen a lakásomon. Még. A Káosz ismét kezd uralomra törni, s egyáltalán nem óhajt visszavenni a nyomulásból. Tényleg az én erőm határait akarja feszegetni, vagy van olyan ostoba, hogy nem látja tetteinek következményeit? Elégedetlen dühvel lépek ki az árnyakból, nagyot szusszantva azon, hogy magam mögött kéne hagyni minden feszültséget. Csakhogy nem megy, mert újfent nem jó hír vár. Van az a mondás, hogy a hírhozót lelövik, ugye? Sajnos válaszul a küldönc fejét kell visszaküldenem, ha azt akarom, hogy értsék is, amit mondtam szerencsétlennek, még az előző körben.
    Még éppen áthajítom a fejet és a testet a rögtönzött útvonalon, amikor kopognak.
    - Mivan?! – tépem fel az ajtót a nélkül, hogy hozzáérnék. Ekkor jön a döbbenet, a véres kezem meg a hátam mögé.
    Más zavarba jönne, nekem éppen az az ellentmondás, mely kialakul abban, ahogy a dühöm a szeretetem fényévé változik át, teljességgel kibontakoztat és virágoztat.
    - Allena – eltüntetem a vért a kezemről és a sötét szőnyegről, oda, ahonnan jött, s közelebb lépek hozzá, megfogva az ajtót, hogy szélesebbre tárjam előtte.
    - Fáradj be kérlek – szívem hangosan dübörög ketrecében, árnyak pászmái vágyakoznak a belépő után.
    Allena Rhys

on Kedd Okt. 10 2017, 00:07

Csoda van az éjszakában.

Kopogok és a nagy sötétség szinte hatalmas medvévé alakulva rontja ki az ajtót, és hirtelen a hideg rázza meg vizes testemet. Aztán ott áll Daryl. Haragot érzek de ahogy meg lát döbbenet majd szeretet vegyül a levegőbe. Össze húzom magamon a kabátot majd rá mosolygok ahogy belépek az ajtón megállva mellette ahogy szemeibe pillantok. Ahogy beljebb lépek érzem a sötétséget és megint lerohan az az érzés mint amikor kiszálltam a taxiból.-Remélem nem rosszkor jöttem...-suttogom halkan várva a válaszát miközben felé fordulok és kék szemeimet rá emelem.-Gondoltam...én...-jövök, hogy elmondjam mennyire ostoba voltam legutóbb és nem maradtam melletted. Hogy mennyire szeretnék bocsánatot kérni, és mennyire szeretném, ha a sötétséged megérintene...Hogy érezzem őket, és érezd te is a fényem...Csak állok ott szó nélkül és nem tudom mit kellene mondanom. Vizes vagyok, de már nem fázok. Tűz lobban a belsőmbe amit neki is oda akarok adni.-Nem baj, ha leveszem a kabátom?-kérdezem ahogy lesütöm a szemeimet, és ha megengedi lassan lecsúsztatom magamról, és hogy semmi ne legyen vizes kiszúrva az akasztót sétálok oda majd rakom fel rá.A hajam borzasztó a ruhám rám tapad, egy szóval egy könyv vagyok, amit ő felcsaphat és bármit kiolvashat....Lehunyom a szemeim majd ökölbe szorulnak a kezeim és leengedve őket magam elől, húzom ki magam.-Én....annyira sajnálom, hogy ott hagytalak....Annyira fájt amikor megtettem ezt, és kínzott a bűntudat. Most is kínoz. Azért jöttem...mert...-lehunyom a szemeim.-Ezt már évekkel ezelőtt meg kellett volna tennünk. Veled kellett volna mindig is maradnom, ahogy neked is velem de nem tettük, miért? Miért nem?-kérdezem ahogy le pillantok magam elé.-Hiszen...-csak állok annak a nagy szobának a közepén, ahogy a fényem aprólékosan mint a szentjánosbogarak kezd körém gyűlni, vonzani, csábítani az ő sötét auráját. Halkan elnevetem magam.-Azt mondtam kegyetlen Szerelem...hazugság...Én lennék a kegyetlen ha erről az érzésről tudomást sem vennék..-bizonytalanul indulok el hozza.-Azt akarom, hogy boldog legyél Daryl...-mondom halkan.-A művészeted akarok lenni...-állok meg ekőtte és kezeimet mellkasára teszem ahogy végig szemeibe nézek kék íriszeimmel amik úgy csillognak mint még soha sem.

Daryl Shayeh

on Csüt. Okt. 12 2017, 19:18

Felragyognak szemeim, ahogy megpillantom. A kérdésére észbe kapok és pár másodperc múlva, a megszokott árnyvilág vesz körbe, a dühöm és mérgem köddé vált.
    - Allena, mindig jókor jössz – mosoly is megjelenik végre arcomon, s hozzálépek, miután belépett, s az ajtó kizárta az emberi világot, de aztán hamar le is hervad, érdeklődéssé alakulva át. – Igen? Ó, az ördög, hiszen tiszta víz vagy – segédkezek azonnal számára a kabát levételében.
    - Máris rendelkezésedre áll egy forró fürdő – tudom, hogy nem fázna meg, de jóval kényelmesebben érezné magát. – Vagy száraz ruhanemű? – pillantok az odasiető személyzet egyikére. – Hagylak átöltözni, Allena – olyan kellemes kimondani a nevét, minden alkalommal.
    - Menned kellett – simítom meg arcát, ha engedi. Szavaim lágyak és gyengéden érik el, mint ujjaim is gyengéden siklanak arcán.
    - A múlt elmúlt, azon rágódni immár hiábavaló – mosolygok rá, elmerülve szépségében, fényében.
    - S hol marad a te boldogságod? Az is számít. Nekem mindenképpen.
    Szavai lágyan fonnak körbe. Olyan rezgéseket ad, melyek sokkal magasabbak, s mélyebbek, mint eddig voltak.
    - Mindig is a művészetem voltál, Allena – suttogom, s az árnyak ismét kinyúlnak, felé, lágyan végigsimítva csodálatos lényén, cirógatva, ahol érik. Arcom valahogy közelebb ér arcához, illata finoman borít be.
    - Szeretnék a múzsád lenni, az ihleted.
    Ruhájához ér kezem, feleszmélek, hogy vizes, továbbra is.
    - Kérlek, szárítkozz meg, nehogy bajod essék.
    Allena Rhys

on Csüt. Okt. 12 2017, 22:43

Csoda van az éjszakában.

Csak hallgatom a szavait. Mintha mámorban úsznék olyan kedves, gyengéd és...lassú. Mintha az idő örökkön örökké, a miénk lenne, és minden ami hatalmasabb mint mi most végre azt várják, hogy össze érjen rég elfojtott vágyam az övével. Művészet egyetlen érintetlen lelkét megtalálja egy démon. És nem...egyáltalán nem bánom. Mélyen szívom magamba a levegőt ahogy a közelemben van, és a ruhámon megérzem forró kezét. Fel pillantok arcára. Szinte éget, és hív ahogy aurája az enyémre talál. Csak figyelem a szemeit, de annyi akarat, és vágy tombol bennem. A szenvedély, a szerelem, a lángolás...ahogy kimondatlanul hív engem és én remegek, félve attól, hogy rossz lépést teszek. De nem fogok...Művészet angyala vagyok, és Daryl engem akar. Én pedig a múzsámat...az ihletemet. Olyan közel van...Arcához emelem a kezem, és forró bőrére gyorsabban veszem magamhoz a levegőt ahogy hideg ujjaim arcáról nyakára csúsznak. Lassan végig siklanak nyaka ívén, majd kulcscsontján és a szíve fölött áll meg a tenyerem. Végig figyeltem a mozdulatomat, majd vissza tekintek azokba kék szemekbe.-Segíts le vennem a ruháim...-mondom ki halkan, és határozottan.  Nem, nem vagyok ügyetlen...érezni akarom az érintését, és azt akarom, hogy lásson engem. Engem látna...Le akarom vetni előtte, minden falamat...A legtörékenyebb és leggyengébb akarok lenni, hogy valóságosan lásson engem. Lassan közelebb lépek és remélem nem zavarja ahogy vizes ruhámmal hozzá simulok, testem az övének nyomódik, és az fényem erősen bele kapaszkodik az ő sötét medvéjébe. Állára csókolok, finom levegőt a bőrére fújva, miközben figyelem a reakcióját, majd ismét egy apró, de annál érzelmesebb meleg fuvallatú csókkal ajándékozom meg a nyakát. Ahogy felnézek a szemeibe kezeim lassan szíve fölül vissza indul a nyakán arcára de egyenesen a hajába futnak és megszorítom a tincseit.-A tied szeretnék lenni..-suttogom, ajkaira. De nem csak így..a fényem, a lényem, az életem...Mindent a lábaid elé dobok én egyetlen sötétségem. Lehunyom a szemeim majd lassan ajkaihoz érintem az enyémet remélve, hogy nem taszít el magától. Érzem ahogy a művészet szenvedélye feléled bennem. Amit minden szerelmes lélek, és vágytól fűtött test kiír elméjükből. Azt most én vetem ki Darylnek.  A szerelmem nem akar határokat ismerni, ahogy semmi sem. Azt, akarom, hogy mindent Darylnek adjak...

A hozzászólást Allena Rhys összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 14 2017, 19:08-kor.
    Daryl Shayeh

on Pént. Okt. 13 2017, 23:44

Hűvös ujjainak érintése végigszáguld minden idegszálamon, testemen, lelkemen. Behunynám a szemem, ám azok Allena szemeiben kutatnak forrón, melyek Allena kérését hallva, halvány sárgás izzásba kezdenek. Érinteni vágyom testének bőrét, lelkének mélyét. Árnypászámáim körbeölelik, finoman megcirógatva fényét, még jobban felragyogtatva annak izzását.
    Hozzám simuló testére siklanak tenyereim, mintha attól tartanának, bármelyik pillanatban eltűnhetne Allena.
    Az első csóknál behunyom a szemeim, aztán újra ránézek, sokkal erősebb kapocsként, mint előtte. Egyik kezem a szárnyai tövéhez kúsznak, s mélyet lélegzek, mikor ajka a nyakam érinti. Ujjai érintése a hajamnál mozdulatra késztet, felé hajolok. Figyelem ajkait, s mikor hozzám érnek, végigszáguld rajtam a tűz, s finoman ráhajolnak az övéire, hogy aztán kutatón-mohón keressék, ízleljék. Másik kezem derekára csúszik, még jobban magamhoz vonom őt, el nem engedve, akár az örökkévalóságig így tartanám karjaimban. A pászmák összefonódnak Allena fényével, vágyva utána, s egyben féltve, ki ne oltsák.
    Ujjaim tovább vándorolnak alakján, s elkezdik kihámozni a ruhájából, gyengéden megcirógatva a szabaddá vált területeket, miután előtte hol hozzáértek ujjaim hegyei bőréhez, hol a ruha mögé bújtak vissza.
    Allena Rhys

on Szomb. Okt. 14 2017, 19:34

Csoda van az éjszakában.

A sárgás csillanás, és ahogy válaszol a csókomra, egy mohóbb szenvedéllyel, lehunyom a szemeim és arcára cirógatnak ujjaim. Annyira jól esik ahogy hozzám ér és egyre csak lángolok, ahogy bőrömön érzem a forró érintést. Hideg bőröm mintha nem is ázott volna el, Ahogy hátamon érinti szárnyaim tövét, finoman megrezzennek, de ellazulva vonnak minket körbe. Olyan közel vagyok hozzá...És ez a pillanat tökéletes. Hagyom, hogy mindent fel fedezzen, finom ajkaival amik az enyémet ízlelik és követelik. Nem marad viszonzatlanul, egyáltalán. Arcáról nyakára csúsznak ujj begyeim és hajából kiengedve másik kezemet lassan válok el tőle. Lehunyva tartom még egy kicsit szemeim, és csak élvezem a forró levegőt, hallgatom ahogy ajkaimon szívom be azt. Daryl illata eltompít, és nem figyelek már semmi külsőségre, csak őt látom, csak őt érzem, és a sötétje tudom, hogy megvéd engem bármitől. Én pedig ragyogni akarok neki. Lássa miatta vagyok ilyen fényes, és igazán csodálatos. Ahogy érzem, hogy a vizes ruha kezdi elhagyni a testemet lassan bújtatom ki felső ruházatom ujjából a karjaimat, és óvó ölelése az én biztonságom. Érinteni szeretném, a bőrét....Le veszem róla a tekintetem, kék szemeim mellkasára futnak és azt figyelem hogy veszi a levegőt, majd lassan oda hajolva csókolok lágyan mellkasára. Kezeim óvatosan érintik meg, mintha bármikor elveszne előlem, és soha nem kapnám vissza...Lassan az ingének gombjaival kezdek foglalkozni, és ujjaimat figyelem ahogy precízen, gyorsan de nem kapkodva nyitják szét mellkasán a ruhát. Vissza tekintek rá és ismét ajkaiért kiáltanak enyéim és lábujj hegyre állva hívom, egy újabb forró hosszú mély csókra.

Daryl Shayeh

on Vas. Okt. 22 2017, 18:56

Fény és árnyék játéka, az izzó tűzé és a ragyogó fehérségé. Tombolhat a világban bármi, lehet bármily nyugodt minden, közöttünk nászát járják a pászmák, ahogy hol egymásba fonódnak, hol sejtelmes mozgásokkal incselegnek ellentétükkel. Egyszerre gyengéd, s egyszerre határozott, egyszerre irányító s egyszerre megadó. Nincs benne logika, nincs benne megszokott, s nincs benne folytonos meglepetés és váratlan sem. Tánc, egybefonódás, halk ringás, őrült pörgés és száguldás. Egy pillanatban az árny az, amely szinte, mintha bekebelezné a fényt, ám helyette, hol érintkeznek egymással, a két szín egymásba folyik, összeolvad, hogy aztán ismét kettéválva, de már nem ugyanolyanokként, a Fény felé haladjanak.
    Kimerült, határtalan boldogsággal simítom meg Allena arcát, s nem telik bele pár pillanat, álomba szenderülök.
    Allena Rhys

on Vas. Okt. 22 2017, 23:00

Csoda van az éjszakában.
    Zene neked:Oblivion

Mikor a szenvedély, és az érzékenység egymásra talál. A mélységes felejtés és tudni akarás...Az érzések kavalkádja, fény a sötétben, sötétség a fényben...Megszűnt az idő, a tér és csak ő és én voltunk. Mindent neki adtam, és mutattam meg, ahogy ő viszonozta ezt felém. Játszottunk, mint varjú és galamb....Minden terhemet levehettem, és örömben, vágyakban osztoztam vele. Hogy végre mellette lehetek. Hogy éltet engem a sötét erejében, és a fényem simogatja és óvja őt minden bajtól ami csak érheti. A finom puha lepedő simogatása bőrömön, és ahogy megérzem Daryl kezét az arcomon, olyan melegség önt el. Békére leltem magamban amit talán soha nem lelek meg, ha ő nem jelenik meg akkor és ott. Elfáradt én pedig nem gyötröm őt. A sötétség mocorogva mint egy nagy medve elnyugszik és álomra hajtja a fejét. Kék szemeimre fáradtan ereszkednek le pilláim. A sötét mélységben mint valami gyertya láng lassan lengedezek ahogy engem is megtalál a fáradság és alszok el karjaiban finom illatát újra és újra magamba szívva mintha attól félnék, hogy mikor fel kelek, az egész csak egy álom volt...de ez hazugság. Minden igaz. És én...életem legboldogabb perceiben ringatózom. A gondolatok altatnak el...

(Köszönöm a játékot! láw wow I love you )

on Vas. Okt. 29 2017, 15:44

Allena Rhys

on Vas. Okt. 29 2017, 22:07

Daryl és Allena
    Zene neked:Not Today

Már egy ideje itt vagyok. Elfordultam az időtől amióta Daryl menedéke lett az otthonom. Azt se tudom mióta vagyok itt és mennyi ideje. Daryl se köti az orromra, nem is akarja, hogy elmenjek innen. Egyedül ébredtem ebben a kastélyban. Legalábbis nem éreztem a közelemben a jelenlétét. Nem is bántam. Már egy ideje el nem mozdultunk egymás mellöl. Az éjszakák mindig össze hajtottak minket és egymás karjában aludtunk el. Azok az esték még jobban elfelejtették vele az időt. Azt, hogy ki vagyok honnan jövök és merre megyek. Csak...élveztem a jelent. Élveztem azt, hogy Daryl mellett lehetek.  Mint egy kisgyerek az anyja szoknyájánál. Nem is bántam, hogy az oltalma, így behálózott engem. Most azonban...furcsa érzés kelt fel engem az ágyból. A selyem ruha hozzám simul és kissé furcsán érzem magam, így sürgető léptekkel sietek a mosdóba. Minden ami bennem volt az egyszerűen kilökődik és még szerencse, hogy eljutok a wc-hez. A hajamat sikerül időben eltűrnöm és köhögök párat. Forog velem kicsit a világ, de ahogy lehunyom a szemeim minden helyre áll pár perc után. Felegyenesedek és lehúzva a vizet fordulok a csap felé és mosoly meg az arcomat és az ajkaimat. Felnézek magamra, és kicsit megszeppenek. Olyan...vörösek a tincseim. Furcsa...Végig simítok magamon és megakadnak a kezeim az oldalamon. Furcsa apró kis energia hullámok...a hasam alatt....Lassan a hasamra csúsztatom a kezeimet és egy kisebb energia hozzám is elfut. előre omlik egy tincsem ahogy érzékelem az apró fényecske és sötétség keveredését. Ez...Muszáj teljesen látnom magamat. Kilépek a fürdőszobából és kimegyek a nappaliba. Ahogy megpillantom a teljes tükröt lassan elé sétálok. Végig nézek magamon. Semmi fizikai változás csak...valami más...Mind kettő kezemet a hasamra testem és érzem a kis energiákat a hasamban és nem áltatom magamat, hogy ez lehetetlen. Igenis igaz. Hisz itt a bizonyíték. Itt küzdenek a szívem alatt...A számolatlan idő, az oltalom, a szerelmünk meghozta a gyümölcseit. Gyermeket..sőt gyermekeket várok Daryltől....Felnézek a tükörben magamra, és csak most látom a csillanó könny cseppet az arcomon, és ez mosolyt húz mellé az arcomra. Soha nem hittem abban, hogy én valaha megélhetem ezt az örömöt. Az anyaság kincsét. Hogy létre hozzak valamit ami nem szolgál egy célt, hanem az én apró kicsi kincsem...amit közösen Daryllel alkottunk meg. Azok most itt verdesnek  és jelentkeznek, hogy jelen vannak. Az egyik kezemet a szám elé kapom és olyan boldogság rohan le mint még soha. Életek van a szívem alatt...

Daryl Shayeh

on Hétf. Okt. 30 2017, 19:33

To Allena
    - Hát hogyne! – Lábam az asztalon, a szivar isteni, vagyis ördögien jó. Mindig is tudta az én öreg wiccanom, mitől döglik a légy. Én már nem, vagyis sose nem, de ez lényegtelen témakör. – Tudod, hogy számodra mindig van hely világomban.
    Furcsa egy pap. Míg mások a Fény felé törekednek, őt kifejezetten untatta. Sokkal többet látott világom részeiben, jóval több lehetőségeket. Na jó, én sem voltam ám egy elveszett patás ördög, szándékosan csábítottam át néha világomba. Ilyet még a teremtő se pipált, tudom én.
    Megakad a füst a tüdőmben, köhögni kezdek, mire egy öblös nevetést kapok.
    - Megnyugodhatsz, nem a bagód fog kinyírni – vigyorgok. Más miatt akadt meg a füst a tüdőmben. Érzek valamit otthonról, ami furcsa és éppen ezért úgy vonz, mint molylepkét a fény.
    - Zártam együttlétünket, várlak majd odaát, ha készen állsz – csapok a vállára a nőnek elégedetten, s kényelmes ráérősséggel lépek a tér hálójába, hogy az árnyak, megelőzve engem, bontakozzak ki otthonom nappalijában, amely most már angyalomé is.
    Marad, míg vágyik rá, s addig is, tenyeremen hordozom, mindennel elhalmozva.
    De minden rendben van, ezt ugyan eddig is éreztem. A furcsa érzet viszont még erősebb, így a következő pillanatban már Allena mellett vagyok. Félresimítom vörös hajzuhatagát válláról, hogy csókot leheljek porcelánfehér bőrére
    - Édesem – karcos a hangom, a füst köhögés hatása. Aztán pislogok. Le. Rajta.
    Allena Rhys

on Hétf. Okt. 30 2017, 22:21

Daryl és Allena

Lassan leveszem ajkaim elől a kezemet és megnyugtatom testemet. Lehunyom a szemeim és csak a kezeimet elérő energiákra koncentrálok. Olyan kellemesen simulnak hozzám. Úgy hívogatnak engem, és hiába de elér a gondolat ahogy egy apró kis kezecske megérinti az enyémet, ahogy fogatlan vigyorával rám néz. A lelkem olyan mély édes gondolatokba sodródik, hogy csak annyit érzek meg mikor már Vörös tincseimet félre söpri az én fenséges hercegem. Megérezte a változást...Hisz az ő szíveben lakok, és ezt nem tudja előlem eltitkolni. Finom csókjára kellemes bizsergés fut rajtam végig. Ahogy eddig mindig. A csókjait szeretem a legjobban. Mindig olyan kedvesen suttognak nekem, és elárulják a legszebb érzelmeit Darylnek. Ahogy azt mondja édesem...Szinte az ujjaira tud engem csavarni. Kinyitom a szemeim és látom, hogy lefele néz rajtam. Lassan megfordulok és szemeibe pillantok.-Kedvesem...-suttogom ahogy lassan egyik kezéért nyúlok és finoman rá csókolok ajkaimmal. Elengedve kézfejére simítok és lassan a hasamra vezetem tenyerét. A kis energiák mutatkozzanak be. Mutassátok meg magatokat az apátoknak....-Had mutassak neked valamit...-susogom csendesen ahogy fel pillantok rá kék szemeimmel és széles, boldog mosoly csúszik az arcomra. Ott vannak és érzem, ahogy egyre csak bontják ki vadóc energiáikat és mintha csipognának. "Itt vagyunk!" Halkan kuncogok ahogy le pillantok Daryl kezére ami hasamon pihen és lassan közelebb lépek hozzá.-Babáink lesznek Daryl...-suttogom halkan megadva a végső örömhírt neki. Mert ez az. A mi örömhírünk. A mi közös alkotásunk. Az a két apróság ami oly lelkesen, és teli élettel egyre csak ficánkolnak....

Daryl Shayeh

on Csüt. Nov. 02 2017, 21:15

To Allena
    Mennyire vágyom arra, hogy ez a Fény, az ő Fénye, örökké ragyogjon! Én a Sötétség egyik hercege, akinek szent küldetése lenne, hogy bemutasson a fénylényeknek, a mennyei szférának. Pont ezért nem teszem, hiszen minek tenném? Van közöttük valaki, aki fontos nekem. Aki lényem része, kiegészítő egészem.
    Vezeti tenyerem, amely egyre inkább bizsereg, s energialöketek sodrába ér, ahogy Allena kezét követi.
    A felismeréssel egy időben érnek hozzám szavai, s először a hasán pihenő tenyeremet figyelem, aztán tekintetébe fonom sajátom.
    - Ink? – Csendes a hangom, dolgozom az információkat. A miénk. Enyém és az övé. És nem egy. Ráhangolódok a rezgésekre. Nem is én lennék, ha nem lenne teljesen valószerűtlen a helyzet, erre el kell mosolyodnom, íriszeim Allenára nyílnak.
    - Kedvesem – megsimítom hasát, rajta hagyom kezem.
    - A világ legcsodálatosabb remekműve a tiéd. A miénk – suttogom örömtől szédülten.
    A világ minden kincse a lába előtt hever, ha úgy szeretné, ebben biztos vagyok.
    - Kérj bármit, a tiéd – merülök el íriszeiben.
    Allena Rhys

on Szomb. Nov. 04 2017, 20:52

Daryl és Allena

Csak figyelem kék szemeimmel a nagy kezét az aprónak tűnő hasamon, amiben az a két kicsi él és virul. Felnézek rá a kérdésre és a szavaira majd aprócska kezeimet felvezetem az arcára és finoman megcirógatom az arcát és homlokomat az övének döntöm.-Igen. A mi kicsikéink...-suttogom halkan ahogy mosolygok és nem lehet letörölni az arcomról semmivel sem. Itt vannak és ezzel semmit nem tudnak el venni tőlem.-Már mindenem meg van Daryl....Itt vagy te, és azt hittem ennél több boldogságot nem kaphatok. De te...te pontosan fokoztad ezt.-suttogom csendesen ahogy figyelem kék íriszeit és lehunyom lassan a szemeimet.-Nem kell nekem semmi...csak te és ők...-susogóm lágyan ahogy oda hajolva lágy csókot lehelek ajkaira majd át fonom a nyakát szorosan és magamhoz ölelem őt. Az én démon hercegem..az én kedvesem...az enyém. Lassan elengedem ajkait és kinyitva szemeim nézek az övéibe.-Szeretlek Daryl Shayeh..-susogóm.

Daryl Shayeh

on Vas. Nov. 05 2017, 13:01

To Allena
    Türelemmel várom válaszát, arcomon érezni kezének puha érintését, most egészen más jelentéssel bír. A miénk...
    A levegő egyenes arányban fogy a tüdőmből, ahogy energiaszintem egyre vibrál szavaitól. Ilyen szavakkal kenyérre lehet kenni, átölelem az egész világot, benne Allenával érzés fog el. A madarak fékevesztett boldog repülése semmi ehhez képest.
    Olyannyira magasan vagyok érzelemben, hogy ajkainak érintését viszonozva mélyen magamhoz vonom, s csak mikor a két energiapontocska hozzám ér, kapok észbe, s enyhítek a szorításon.
    Aztán felrobban világomban az univerzum, apró boldog darabkákra omolva szét szavaitól.
    - A szívem tiéd – rekedt suttogás tudja elhagyni ajkaim, mielőtt elvesznék ölelésében, illatában, energiájában.

//Köszönöm a játékot! *-* //

Sponsored content

Pontos idő: Pént. Nov. 24 2017, 04:35