Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Brian lakás - Brooklyn
by Brian Cox Today at 20:53

» Törölt karakterek
by Admin Yesterday at 15:14

» Cox Gallery - Brooklyn
by Admin Yesterday at 15:02

» Inwood Hill Park
by Thomas Mackenzie Csüt. Okt. 19 2017, 21:34

» Broadway
by Vitaly Rayt Csüt. Okt. 19 2017, 05:40

» Battery Park
by Thomas Mackenzie Kedd Okt. 17 2017, 22:33

» Brooklyn Közkönyvtár
by Garrett Seabrooke Hétf. Okt. 16 2017, 16:59

» Daryl's Loft
by Allena Rhys Szomb. Okt. 14 2017, 19:34

» Játékostárs kereső
by Aires Emerson Szomb. Okt. 14 2017, 10:10

» Trade Fair
by Alan Bret Csüt. Okt. 12 2017, 22:00

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Central Park - Harlem Meer

Share

Central Park - Harlem Meer

on Pént. Jan. 16 2015, 10:59

First topic message reminder :

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 03 2015, 23:29-kor.
    Alexander Kyle Chairman

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klánvezér/Abarian
    Foglalkozás : cégtulajdonos

Re: Central Park - Harlem Meer

on Csüt. Dec. 17 2015, 20:16

Kaidence – Kyle

- Hibázok. – felelem komolyan. – Vállalom is érte a felelősséget. Az életem tökéletes.
    Féloldalas mosolyt engedek meg a dühének és lám, ismét másokra mutogat. Kedvem lelem sokszor az emberekben, az orruknál se látnak tovább. Ez a kedves emberlány pedig mindenkit hibáztat és másoktól várja a segítséget.
    - Ha nagyon le akarna lépni, már megtette volna. Azt pedig magának kell megoldania. – nem magyarázkodom, sosem volt az asztalom. Ha akarja, megoldja, de mivel benne van, biztos megéri neki.
    - Van még nagyjából öt perce, amíg ideér a párja. Az még mindig rengeteg idő.
    Figyelmesen tekintek rá. Nem érdekelnek az emberek, de kellemes szórakozást biztosítanak.
    Vendég
    Vendég

on Vas. Jan. 03 2016, 23:37

Kyle & Kaidence
    ©
    A szabadság, ha ritkán és váratlanul meg is adatik, csak a jelenben, a pillanatban lehetséges.

Még, hogy tökéletes. Na persze. Senkinek sem tökéletes az élete. Mindig van valami, ami nem úgy történik, ahogyan azt elképzeltük. Az már kérdés, hogy hogy éljük az életünket. Ha mindenben a rosszat látjuk valóban keserűkké vállunk és semminek sem tudunk örülni. Viszont, ha nem adjuk fel, ha megpróbáljuk a jót is meglátni akkor a boldogságunkat is megtaláljuk. Én is azon vagyok, hogy a jót megtaláljam. Nem könnyű, nagyon nem könnyű, de nem adom fel, mert tudom, hogy nem ezt szánta nekem az élet. Ennél többet érdemlek meg.
    -Már nem egyszer próbáltam meg lelépni. Már nem egy tervem fulladt kudarcba. Legelső alkalommal még a házból sem jutottam ki. A legjobb szökésem az volt, mikor egy hétig szabad lehettem. Azt hittem, hogy nem fog rám találni, de nem így történt. Megbíztam egy idős hölgyben, aki végül átvert engem. Mindenhol ott vannak az emberei…-És ezt nem kifogásnak mondom, mert tényleg így van.
    -Azt hiszi, hogy ő jönne el értem? Téved! A gorilláit küldte el. Ő nem tenné meg.-Úgy vélem valóban ideje lenne lelépnem. Ez a fickó amúgy sem fog segíteni nekem. Felesleges itt maradnom. Csak olajat öntenék a tűzre, ha mellette találnának meg.
    -Köszönöm a levelet és elnézést, hogy megzavartam a nyugalmát. További kellemes napot Önnek.-Úgy beszélek vele, mintha mi sem történt volna. Szépen felállok a padról és elindulok. Nem sietek, felesleges lenne. A park bejáratánál már ott is állnak férjem gorillái. Szó nélkül ülök be az autóba. Keménynek mutatkozom, de legbelül rettegek.

//Nagyon szépen köszönöm!! Ölelés//
    Alexander Kyle Chairman

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klánvezér/Abarian
    Foglalkozás : cégtulajdonos

on Szer. Jan. 06 2016, 21:12

Kaidence – Kyle

Komolyan hallgatom végig. A játszmák mindig is érdekeltek. Az emberek világában kevéssé.
    - Már egészen jól halad. – tanácsokat adni nem fogok, szinte minden labdát lecsap. Márpedig, ha ez így halad, egy dolog lehet csak a vége.
    - Én sem tennék másként a helyében. Kivéve, ha fontos nekem az illető. – fordulok el tőle, érzem, hogy nem akar tovább már velem kommunikálni. A tavat nézem.
    - Kérem. A nyugalmam nehéz megzavarni. Minden jót.
    Nézem, ahogy távozik. Mazochista jellem, de rengeteg erő van benne. Talán majd egyszer lesz annyi ereje, hogy fellép a férje ellen.
    És még biztos vagyok abban, hogy fogunk találkozni.

//Köszönöm a játékot! Szívek //

on Vas. Jan. 15 2017, 20:02

Pontos idő: Szomb. Okt. 21 2017, 21:17