Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 23:39

» East Harlem
by Admin Szomb. Feb. 17 2018, 17:44

» Brian lakás - Brooklyn
by Thomas Montgomery Pént. Feb. 16 2018, 21:17

» Voronin lakás
by Mikhal Zharkov Vas. Feb. 11 2018, 14:18

» Fegyverek terme
by Thomas Montgomery Szomb. Feb. 10 2018, 22:09

» Álmok palettája
by Damien. James McCormack Szomb. Feb. 10 2018, 19:03

» Theo szobája
by Nathaniel. Montgomery Szomb. Feb. 10 2018, 11:49

» Ebédlő
by Admin Szomb. Feb. 10 2018, 11:42

» Appalache-hegység
by Matt Holey Csüt. Feb. 08 2018, 20:40

» Társalgó
by Gabriel. Skoglund Kedd Feb. 06 2018, 21:31

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Leo lakás - Staten Island

Share
    Leo Veikko

Faj : Mágus
    Rang : Mágus
    Kor : 82
    Foglalkozás : Diplomázott fizika tanár, immár tanít

Leo lakás - Staten Island

on Kedd Május 23 2017, 20:19

First topic message reminder :

Leo Veikko

Re: Leo lakás - Staten Island

on Szer. Okt. 11 2017, 21:57

My Love
    From Leo

-Mindenre gondoltam Noel.-bólogatok egosan, hogy "látod milyen okos barátod van".-Imádj is. 1 hónapig nem nyúlhattam hozzád. Azt hittem megpusztulok.-morgom ahogy egyik kezem hasára csúszik a másikat pedig egyik felhúzott lábamra támasztom amit hátának nyomom és hajával kezdek játszani ahogy elfészkeli magát az ölemben.. Fel pillantok rá és elvigyorodom majd oda hajolva lopok egy újabb csókot tőle ahogy hasáról, derekára csúszik a kezem majd, fenekére és markolok bele ahogy ajkára morgok, majd finoman megharapom és elengedve támasztom az övének a homlokomat.-Jó...de csak egy nap...-mondom ahogy szemeibe nézek és elmosolyodom.-Persze ne keveredj miattam bajba.-mondom ahogy hajából arcára futnak ujjaim ahogy finoman ujjbegyem siklik a bőrén, és csak figyelem az útját de mindig a szemein állnak meg az enyéim.-Akkor nem csak én éreztem szörnyűnek.-nevetek halkan majd szusszanva simítok combjaira és lassan simogatom kezemmel ahogy nyakába fúrom az arcom.-Úgy megleptél...annyira örülök, hogy itt vagy...-suttogom halkan.-Ugye akkor most itt alszol velem?-kérdezem reménnyel teli csillanással a szemeimben ahogy arcát figyelem. Mint egy kisgyerek aki cukros sütiket kap vagy egy egész doboz gumicukrot. Lehúzom a redőnyt és 1 hétig lámpákkal élek csak legyen itt velem. Az se érdekel ha full sötétbe kell mászkálnom. Úgy is tudok közlekedni.

Noel Wyard

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

on Hétf. Dec. 11 2017, 00:57

Leo - Noel

-Nagyon imádlak.
    Boldogan néz Leora, ezt nem gondolta volna, és tessék, még erre is figyel.
    -Én sem hozzád, de most... most... azt hiszem ezt be fogjuk pótolni.
    Nem mondja, hogy nem szenvedett, sőt, hiszen a videochat és telefonbeszélgetések nem adják vissza azt, amit egy érintés, ölelés. Pontosan azt, amit most sokszorosan behajt és oszt, ahogy befészkeli magát Leo ölébe. Apró csókokkal halmozza el, a pólója alá siklik a keze és húzza végig azt a mellkasán, hasán és vissza, hogy végül ismét az ajkainál kössön ki.
    -Csak... egy ... nap.
    Suttogja halkan, közben már a tarkóját simogatja és úgy öleli magához mint aki attól tart, a következő pillanatban elszakítják tőle.
    -Nem. Fájt a hiányod, fizikailag fájt, de... most itt vagy.
    Szorosan simul Leohoz és csókol a nyakába, a hátán állapodik meg a keze, így néz a szemeibe.
    -Itt, itt alszom ma, meg holnap és azután, meg azután és még sokszor...
    Imádja a férfi illatát, az ölelését, csókjait, és élvezi, hogy végre itt lehet, vele lehet. Szerelmesen simít végig az arcán, végül egyszerűen elkezdi kihámozni a pólójából, mert érezni akarja a bőrét is.
    -Szóval... tudok segíteni mindenben.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Hétf. Dec. 11 2017, 20:04

My Love
    From Leo

Halkan dorombolok a szavaira és szorosan hozzá bújok, majd lassan lehunyom a szemeim. Sokszor..Ameddig csak tehetjük Noel. Lehunyom a szemeim ahogy simogat engem, majd halkan morranok és megemelve fejemet hajolok hozzá és dőlök hátra a kanapémon ölembe húzva hozzá simulva. Ajkait hosszan megcsókolom végül és hajába futnak ujjaim derekáról majd lassan elengedve ajkait és haját emelem meg a kezeim ahogy elkezdi lehúzni rólam a pólómat. Kibújva ülök alatta, ahogy magam felé fordítom és egyik combját át húzom az ölem felett ahogy végig simítok rajtuk majd fenekére csúsznak tenyereim megmarkolva azokat miközben újra megcsókolom, hosszan és mélyen majd lassan elengedve ajkait nyitom ki szemeim és nézek az övéibe ahogy elvigyorodom.-Mindent bepótolunk.-suttogom neki ahogy lassan combjait cirógatom majd derekára simítok a póló alatt majd mellkasára csókolok oda hajolva, majd felnézek rá.-Mondjuk kezdhetnénk is azt a bepótlást.-vigyorgok szélesen ahogy figyelem és lassan én is megszabadítom a pólójától, és mocorgok kicsit alatta.

Noel Wyard

on Kedd Dec. 12 2017, 20:25

Leo - Noel

Tiszta szerencse, hogy a kísérője sejtette, mivel fognak indítani, így el is foglalta magát valahol kint, de tény, nagyon de nagyon sok pótlásra lesz szükségük.
    Persze szinte azonnal kihámozza Leot a pólójából, még ha beszélgetni is lenne kedve, illetve csak egy alapos bújásra és ahhoz, hogy ölelhesse. Egyik sem zár ki semmit.
    -Tudod, még egy napot nem bírtam volna ki nélküled, komolyan nem. Az, hogy meglepetésnek beszereztél egy kutyát... hát csúcs. Sosem volt háziállatom... de... szóval neki nem hoztam semmit.
    Csókok között bújik Leohoz, tényleg most még azzal is megelégedne, ha csak így hallgatná a szívverését és légzését is. Persze semmi jónak sem az elrontója, így vigyorogva hagyja, hogy a férfi róla is lebányássza a pólót.
    -Ez most nálad annyit tesz, hogy ajtó becsuk, és ki sem jövünk onnan?
    Nevetni kezd, ujjaival azonban Leo mellkasán játszadozik.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Kedd Dec. 12 2017, 21:01

My Love
    From Leo

-Ha nem akarod akkor nem.-mondom halkan ahogy szélesen mosolyog rá.-Csak legyél velem. Az is már nagyon sokat jelent és nagyon boldoggá tesz.-mondom ahogy ajkaira puszilok és szorosan magamhoz ölelem.-Domino aligha bánja, ő szimplán örül neked.Igaz?-nézek le és keresem a kutyust szemeimmel aki nem sokkal elő is bukkan neve hallatán és ahogy hívom jön is és lelkesen csóválva a farkát ugrik fel a kanapéra mellénk és jön, simogatásért és Noelhez is úgy bújik mint akit egyáltalán nem érdekel hulla vagy élő-e. Halkan nevetek é simogatom a kutya fejét ahogy Noel mellkasára hajtom a fejem. Ásítok egyet mert akármennyire is örülök, hogy itt van nagyon fáradt vagyok.-Egy kicsit...-Lassan kimászok Noel alól, ahogy leszáll rólam, és hogyha el is alszok gyorsan megoldom, hogy holnap a nap ne jusson be a lakásomba, így lehúzom a szobámba a redőnyöket, majd az erkély ablaknál is szépen lehúzom csak az ajtónál marad fény lehetőség de az a függönnyel másnap könnyen gátolható. Ahogy mindenhol napfénymentesítek megállok és figyelem őt meg a kutyát együtt és vigyorgok.-Kérsz esetleg valamit?-azért kérdezem mert a táplálkozásból adóan gondoltam erre.-Mert tettem el neked olyant is amit fogyasztasz igazából.-mondom ahogy pislogva állok és figyelem kék szemeimmel.-Így végre nem fogok egyedül enni hanem most már te is tudsz velem táplálkozni.-mondom, mert már nagyon várom, hogy megdicsérjen milyen ügyes vagyok, hogy ilyen cuccokat is beszereztem neki.-És ne izgulj teljesen legálisan jutottam hozzájuk de minden féle vércsoportot hoztam mert nem tudom, hogy van e különbség az ízük között és ha van akkor melyiket szereted igazán.-mondom ahogy lassan a konyhába indulok.

Noel Wyard

on Szer. Dec. 13 2017, 19:37

Leo - Noel

-Nem azt mondtam, hogy nem, hé, ne magyarázd félre, de itt vagyok veled.
    Nevetni kezd, mert most Leo simán félreértette, de most már mindegy, ő akkor is boldog, ha a férfi a közelében van, mert végre itt van.
    Legnagyobb meglepetésére még a kutya is jön, na erre végképp nem számított. Még a végén megkedveli az élőlényeket, mert azok nem menekülnek el tőle. Még meg is simogatja, persze Leot sem hagyja ki, mert nehogy már, azaz lopva, de csókokat lop.
    Végül, bármennyire kényelmes is a férfin feküdni, lekászálódik róla, hagyja élni is. Még egy kicsit.
    Csak mosolyog azon, ahogy Leo már most lehúz minden redőnyt, és gondoskodik arról, hogy nehogy napfény érje. Mielőtt indulna a férfi után, Domino találja meg, vagyis egy kicsit birkózik a kutyával is. Ilyet se csinált még. Egyikük sem akarja megenni a másikat, csoda.
    -Aha, persze. Mit, mit, mit tettél el?
    Már ott is van Leo mögött, hátulról öleli át, így indul vele a konyha felé. Egyből izgatottá válik, tényleg szerzett vért a szerelme? Komolyan hozott neki vért, hogy legyen mit ennie? És igen.
    -De édes vagy. Nem, nem fogok egyedül enni, így biztosan nem.
    Boldogan csókolja meg őt, mindenre de mindenre gondolt, és mindezt azért, mert más fajba tartozik. Eddig is imádta őt, de most még inkább. Ez egy hatalmas áldozat tőle, amit senkitől nem várhatott volna el, Leo mégis megtette.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Szer. Dec. 13 2017, 22:07

My Love
    From Leo

-Nem magyaráztam egy szóval se félre.-Nevet ahogy ki kacsázik Noellel a konyhába és kinyitja a hűtőt amiben egy hétre elég vérzacskó is pihen.-Gondoltam rád és zavart, hogy te soha nem eszel velem.-mondom ahogy felé fordítom a fejem és visszonzom a sok csókot amit kapok. Lassan becsukom a hűtő ajtót és felé fordulva hosszabbra nyújtom ajkaink találkozását és hozzá simulok testemmel, ahogy arcára fogok kezeimmel majd finoman hajába futnak ujjaim és lassan elengedem finoman meghúzva alsó ajkát fogaimmal.-Nem mintha belőlem nem ihatnál ha nem akarnál....-suttogom ahogy elvigyorodom majd homlokára csókolok és lassan elengedve kezeimmel arcát csípőjére simítok.-Hiányoztál...-suttogom pár perc csönd után ahogy homlokomat az övének döntöm.-Szóval éhes vagy, vagy fürödjünk egyet, vagy feküdjünk le és csak beszélgessünk míg el nem alszunk, vagy kutyázzunk vagy...ha van valami ötleted.-mondom ahogy széles vigyorral nézek le rá kék szemeimmel és derekát cirógatom lágyan.

Noel Wyard

on Hétf. Dec. 18 2017, 15:49

Leo - Noel

-De, egy kicsit.
    Nem száll le Leoról, persze azért segít a haladásban, vagyis szépen kiszambáznak a konyhába együtt. A hűtő tartalmán elhűl, szerelme tényleg fullra pakolta az egészet.
    -Nem vagy normális, de imádlak. Neked meg főzünk mindig valamit. Nincs is kajád bent, csak...csak nekem.
    Elvigyorodik, de boldogan teszi. Leo hihetetlenül felkészült, pedig nem is szólt neki, hogy érkezik, és mégis.
    Az ajkaitól ismét nem akar elszakadni, szorosan öleli át és simul hozzá.
    -Azt nem szabad Leo, még nem szabad. Még gyakorolnom kell az önuralmat, tudod? Nem szeretnék bajt egyelőre.
    Súgja két csók között, és igen, így van. Ugyan fejleszti minden egyes alkalommal, de még néha-néha becsúszik, hogy nem képes kontrollálni magát, ezt pedig mindenáron el akarja kerülni. Mivel újra kellett tanulni majdnem mindent, még egy pici időbe telik, míg minden normálisan működik nála. Leot pedig soha de soha nem akarja bántani, az kizárt.
    -Te is... nagyon, nagyon. Ez így ebben a sorrendben tökéletes, maximum változik a felsorolás.
    Kajánul vigyorog, valószínűnek tartja, hogy lesz, ami kimarad és igen hamar, mert egészen másféle műveletbe kezdenek helyette.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Kedd Dec. 19 2017, 18:48

My Love
    From Leo

Halkan nevetve hallgatom, és arcára puszilok finoman ahogy lassan elengedem és vissza fordulok a hűtőhöz.-Nem igaz, van azért nekem is pár dolog itt.-mondom és lassan kiveszek egy zacskót majd magamnak is egy rég rendelt kaja maradékot amit bedobok a mikróba a vérzacskóba meg bele bökök egy szívószálat. Vissza fordulok hozzá és ajkaihoz emelem a zacskót.-Egyél, mert elfogysz nekem.-mondom ahogy megvárom, hogy átvegye és enni kezdjen én pedig mosolyogva figyelem. Amint szabad lesz a kezem oda hajolva finom puszit lehelek homlokára megsimogatva a haját majd ahogy csöng a mikróm lassan elfordulok és kiveszem a kajámat. Szerzek egy villát és a pultnak támasztva a csípőm enni kezdek én is mert azért éhes voltam. Magam előtt tartom a kaját és néha fel pillantok az én kis vér szopkodómra.-Kis szúnyog.-vigyorgok el ahogy lenyelem a falatot majd újabbat emelek a számba.-Értem, csak egy ötlet volt...ahogy jónak látod majd.-mondom ahogy figyelem kék szemeimmel és le pillantok a kajámra ahogy újra ajkaim közé emelem a villát. Lassan befejezem és ha ő is, megvárom, és a kezemet nyújtom neki.-Nos a felsorolásból a fürdés jön.-Jó lesz az úgy?-kérdezem ahogy húzom magammal, és én hátra felé lépkedem ahogy össze kulcsolom vele a kezeimet.

Noel Wyard

on Kedd Dec. 19 2017, 19:23

Leo - Noel

A konyhában öleli Leot magához hátulról, a válla mögött les be a hűtőbe csupán. A zacskót örömmel figyeli, de amikor meglátja, hogy a férfi valami maradékot vesz elő...
    -Ne már. Komolyan, oké, én is ettem többnapos kaját, persze, de basszus ez így nem lesz jó. Tehát, főzni fogunk neked.
    A szívószálon nevetni kezd, de jól esősen szív a felé tartott zacskóból, végül el is veszi. Kár, hogy így el kell engednie Leot.
    -Attól nem tartok, deeeee... tessék leülni.
    Ő helyet foglal, hát ne állva egyen már szerelme sem, ha lehet. A kis szúnyogra bólint, így is lehet nevezni, kicsit kicsavart formában, de az.
    Miközben iszik, le sem veszi a szemét a férfiról, és amikor ismét szóba kerül, belőle is ihatna, megcsóválja a fejét.
    -Tudom, és édes vagy, de tényleg figyelnem kell. Most már elég a hűtőig rohannom.
    Elvigyorodik, lassan végez a tasakkal. Apró szürcsölés jelzi, befejezte, a zacskó kiürült. Kivételesen nem nyitja fel és nem nyalogatja le az utolsó cseppeket, erről már leszokott, bár az elején ezt igencsak művelte. Kidobja a zacskót, nem hagy szemetet maga után, még a szívószálat is elmossa.
    -Tökéletes. Mehetünk is.
    Vigyorogva fogja meg Leo kezét, valószínű, hogy mire a fürdőbe érnek, sok ruha már nem lesz rajtuk, póló amúgy sincs.
    A vizet megengedi és még a dugót is bedugja, de naná, hogy elorozza azonnal a tusfürdőt is, hogy ő kezdje el majd Leot bekenni vele mindenhol.
    -Gyere, mert kihűl.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Kedd Dec. 19 2017, 19:54

My Love
    From Leo

-Most ez a kaja is bőven jó volt.-Válaszolom, és mikor megkért leültem vele szemben majd amikor végeztem nevetve figyeltem ahogy lassan a fürdőhöz értem vele. Az ajtót becsuktam magam után és figyeltem ahogy a kádba vizet enged és mivel rajtam csak egy alsó volt, így hozzá léptem és nem érdekelve a víz hőmérséklete fordítottam magam felé és lassan ajkaira csókoltam majd lassan le a nyakán miközben kezeim szépen kibontották a nadrágból és lassan végig csókolgattam a mellkasát egészen a hasáig hajolva hogy könnyedén lehúzzam róla az alsót és a nadrágot együtt majd dobtam a mosógépre. Vissza emelkedve néztem a szemeibe vigyorogva majd ismét megcsókoltam, és lassan leszedtem a saját alsómat is, és bontottam ki a hajamat a kis kontyból a fejemen. Lassan elengedve Noelt léptem el mellette majd ültem be a kádba és a kezemet nyújtva segítettem be őt is majd ahogy mindketten bent voltunk és ő ott ült a lábaim között mint aki welnesen van úgy dőltem hátra mellkasomon a kis vámpírkámmal és teljes béke és nyugalom szált meg végre.-Ez de kellett már...-mondom elégedett morgások között ahogy vizes ujjaimat lassan vállaira húztam és lágyan cirógatni kezdtem a bőrét, majd intve egyet zártam el a csapott szépen gondolataim foszlányaival és már a csobogás is elhallgatott végre.

Noel Wyard

on Kedd Dec. 19 2017, 20:45

+18

Leo - Noel

-Na jó, most az egyszer elfogadom.
    Bár elég gyenge kifogás, érezhetően már egészen mással foglalkoznának mindketten, mint az evéssel.
    Amint a fürdőbe sétálnak, még ott is alig engedik el egymást, amit egy cseppet sem bán. Boldogan fonódik a csókba, és hagyja, hogy Leo kihámozza a maradék ruháiból.
    Az alsójában ő is segít, nem akarja rajta tudni, csak a bőrét érezni. Így simul oda hozzá, hogy újból megcsókolja, magához húzza, végül elengedje, hogy a férfi a kádba szállhasson.
    Vigyorogva követi, és ahogy leül, máris Leo mellkasának dől, hogy egy forró, szenvedélyes csókot váltson vele.
    -Kellett… ahogy ez is.
    A tusfürdőt már megszerezte, így abból tölt egy picit a tenyerébe, majd szétsimítja a férfin, hogy utána lassú mozdulatokkal masszírozza a vállaiba, mellkasába, hasába, oldalába, végül az ágyékába és a férfiasságát érintve.
    Láthatóan nem akar várni, vagy azért, mert nincs türelme, vagy azért, mert nem is akarja, hogy türelme legyen bármihez is.
    Kívánja Leot, és egy cseppet sem foglalkozik azzal, hogy a fürdőszobában vannak, olyan mindegy. A hálóban is folytatni fogják, nem kérdés.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Szer. Dec. 20 2017, 19:19

My Love
    From Leo

+18
    Noel

Ahogy kimondja a szavakat lassan kinyitom kék szemeimet és a fejemet megemelve pillantok felé, majd élvezem ahogy a testemen kezdi eldolgozni a tusfördőt. Csak figyelem kék szemeimmel és néha a kezét nézem ami a testemen jár. Közben lassan végig nézek gyönyörű testén, ami fehér bőr köntösbe bújt. Ahogy a víz kőrbe zár minket és apró tincsei homlokába hullik, és az a kis mosoly ami jelzi, mennyire elégedett, boldog. Ahogy foglalkozhatunk egymással. Ahogy férfiasságomat érinti kellemes bizsergés fut végig rajtam. Lassan megemelve vizes kezemet állához érek és végig simítok ajkain ujjaimmal ahogy várom, hogy szemeimbe nézzen. Érzem mennyire akar engem és nem kérdés, hogy én mennyire vágyom rá. A viskós éjszakáink jutnak eszembe és lassan távolodnak el egymástól ajkaim, és lassan tarkójára simítva húzom magamhoz. Eltűröm vizes ujjaimmal tincseit homlokából és kék szemeibe nézek, és lassan végig simítok hátán finom kis fenekére.-Ne tud meg, mik jártak a fejem ezzel kapcsolatban...-suttogom ajkaira és ép hogy az övéihez simulnak majd lassan végig nyalok a száján majd hosszan megcsókolom ahogy hajába fut szabad kezem.-Gyönyörű vagy Noel...a legszebb akit kívánhatok magamnak. A tökéletes, és a legcsodálatosabb szerelem amiben élek.-suttogom neki ahogy figyelem a szemeit és ismét megcsókolom, ahogy végig simítok, tökéletes mellkasán, majd kinyújtva lábaimat mozog a víz és megemelve egy kevés ki ömlik a kádból ahogy az ölembe ültetem és férfiasságunk egymáshoz ér. Halkan a szájába morgok ahogy szorosan hozzá simulok majd lassan férfiasságára simítok aztán combjaira majd át veszem a tusfördőt a kezéből és nyomva a sajátomba kezdem a karján majd vállán, a nyakára, mellkasára,  hátára, majd derekát, végül ágyékát finoman. Figyelem végig az arcát és ajkait majd ismét szemeibe pillantok és szélesen elvigyorodom.

Noel Wyard

on Szomb. Dec. 23 2017, 19:41

+18

Leo - Noel

Önfeledten játszik Leo testén, élvezi a forró vizet, ahogy körbeöleli a hideg bőrét, kettejüket.
    Elmondani nem tudja, mennyire hiányolta ezt a meghittséget, az érintéseket, a csókokat, amit csak így élhet meg, sehogy máshogy.
    Minden nap eszébe jutott, minden nap vágyott rá, és várnia kellett, mert nem tehetett más. Szenvedés volt? Az. Most viszont élvezheti az együttlétet, átölelheti, odabújhat hozzá, és ezt senki nem veheti el tőle.
    A férfi szemeibe néz, a valószerűtlenül kék szemekbe, amikbe egy pillanat alatt beleszeretett még ott a kávézóban. A többi már jött magától, és több mint 7 hónap elteltével is ugyanolyan szerelmes, mint akkor volt.
    -Azok, amik az enyémben?
    Nevetve lop egy újabb csókot, mert ha részletezni kellene, mikre gondolt, felsorolhatná az egész kámaszutrát kb.
    -Nekem van a leghelyesebb, legszebb pasim a világon. Imádlak, és nem akarom, hogy ez bármikor is elmúljon. Sosem voltam ennyire boldog, te tettél azzá.
    Amióta megismerte Leot, egyenesen szárnyal, és lehet, tudta, hogy létezik a szerelem, de azt álmaiban sem gondolta, hogy ennyire csodálatos, mint amilyen a férfival. Minden szempontból tökéletes, harmonikus, alig várja, hogy összeköltözhessenek, a nap 24 óráját együtt tölthesse vele.
    Szenvedélyesen csókol vissza, kezével még mindig Leo mellkasát és hasát simogatja, és vigyorogva hagyja, hogy az ölébe emelje.
    Hatással volt rá eddig is, tagadhatatlan, de így, összesimulva... félreérthetetlen. A férfi ágyékára siklik a keze, érezni akarja a lüktetését így is.
    -Azt hiszem, nem jutunk el a hálóig.
    Vigyorogva suttogja, egyáltalán nem bánja. Gyengéden harap az ajkaiba, hogy utána a nyelvével játsszon kicsit.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Hétf. Dec. 25 2017, 04:08

My Love
    From Leo

+18
    Noel

[h4]Hallgatom a szavait és ahogy megharap halkan morranok a szájára majd visszonzom a csókját ahogy végig simítok a hátán majd le oldalán aztán fenekén és combjain ahogy lemosom róla a tusfürdőt majd lassan elválok ajkaitól és szemeibe nézve halkan veszem ajkaim között a levegőt.-Minek ide az a háló.-suttogom halkan ahogy nyakához hajolok és bele csókolok majd harapom meg ahogy szorosan húzom magamhoz majd lassan a kád másik végébe engedve kerülök fölé ahogy ismét megcsókolom ajkait és lassan de biztosan ismét egymáséi vagyunk. Minden érintést és érzést át adok, kimutatom neki mennyire szeretem őt, és ezt vissza kapom ugyan úgy. Noel ismét teljesen az enyém. És ismét éreztem testi és lelki össze kapcsolódást vele. Annyira hiányzott és kimutattuk a hiányainkat egymásnak. A fürdőből kiléptünk, de mintha nem történt volna ott semmi. Ott folytattuk ahol kell. Annyi mindent bepótoltunk, hogy egy darabig, nem is kellenek majd a testi kapcsolatok.... Bár hazudok. Noelből sose elég, sőt belőle mindig egyre több és több kell. Ahogy figyelem az arcát a lámpa gyér fényében olyan gyönyörű. Elfáradtunk, és ő azonnal nem sokkal rá el is aludt. Gyönyörű fehér bőre csak úgy ragyog és piros akkor még kipirult ajkai már halvány rózsaszín színben pihennek. Nem vesz levegőt, de mégis olyan gyönyörű ahogy itt fekszik mellettem, és ha hideg is én foghatom aprócska kezét és lassan cirógathatom. Boldog vagyok, hogy ő az enyém. Már biztosan nappal van mert mozgásokat érzékelek oda kint a halk zajokból beszűrődve de lassan érzem, hogy engem is elnyom az álom. Lassan oda csúszva csókolok bele hajába és átkarolva lassan hunyom le szemeim és nem sokkal engem is elnyom az álom drága szerelmem karjaiban.

Köszönöm a játékot! hümm <3 wow tarol )

Noel Wyard

on Kedd Dec. 26 2017, 21:02

+18

Leo - Noel

Jól eső morranással veszi tudomásul, hogy Leonak sincs ellenére ha nem várnak a hálóig és az ágyig, élvezettel mossa le a tusfürdőt róla mindenhonnan.
    -Azért, hogy meg ne fázz... a víz ugyanis ki fog hűlni.
    Ez az egyetlen ok, amit fel tud hozni, ám különösebben most ezzel sem foglalkozik, azzal sokkal inkább, hogy Leot kényeztesse a kádban. Már amíg engedi és át nem költöznek a másik oldalra.
    Egyikőjük sem tud betelni a másikkal, ami nem is csoda így már a fürdőben elkezdik a pótlást, minden tekintetben.
    Csak Leo érdekli, az, hogy együtt vannak, az, hogy együtt rezdülnek, egymás karjaiban, csak ez a fontos. Minden szenvedélyét éreztetni akarja Leoval, azt, hogy mennyire szereti mennyire hiányzott neki, és mennyire nem akarja elveszíteni.
    A fürdőszobából egy idő után csak kikecmeregnek, a hálóban kötnek ki, ahol jó ég tudja meddig szeretik egymást.
    Reggelig biztos, vagy még tovább, oly mindegy. Amire még emlékszik, az az, hogy hulla fáradtan nyúlik ki, végül bebújik szerelme karjaiba, hallgatva a szívdobbanását és légzését. Valószínű, hogy utána el is alszik, végre nyugodtan, boldogan.

//én is köszönöm. wow Szívek //

A halál csak a kezdet.

on Szomb. Dec. 30 2017, 17:44

Leo Veikko

on Hétf. Jan. 01 2018, 22:14

Noel
    From Leo

Nem tudom mi történt. Csak jöttem és próbáltam józanodni, de alig sikerült. Annyit sikerült, hogy az agyam nem nyomott olyan észveszejtően. Noel itt van velem és megharapott még Brian háza előtt. Az élménytől még jobban bebódultam és már nagyon tompán hallottam szavakat is. És menni alig bírtam de most mégis kinyitom a lakásom ajtaját és esek be rajta és a kutyán is aki szerencsétlen nem tudja hova húzódjon a lábam alól.-Bazzeg Domino!-mondom és felnyomva a villanyt égetem ki a saját retinámat majd a kanapéhoz érve ülök le. Iszonyatosan szarul vagyok már most. Halkan zihálok és lehunyt szemekkel ülök ahogy próbálom a szédülést leküzdeni a testemben és ahogy szét nyomja az agyamat. Ahogy Noel is bent van halkan morgok majd kinyitva a szemeim keresem őt a tekintetemmel.-Most...te is bebasztál?-kérdezem ahogy csuklok egyet majd vissza nyelek egy böffentést.-Eddig miért nem jöttél? Alig láttalak....és kezdtem megbolondulni Noel...-nyögöm ahogy figyelem az alakját és össze szorítom a számat ahogy várom a válaszát.

Noel Wyard

on Hétf. Jan. 01 2018, 22:45

Leo - Noel

Hálás Birannak és a többieknek, hogy nem hagyták, Leo hülyeséget csináljon, és kétségbeesésében az egyik lehető legőrültebb ötlethez nyúl. Persze ez nem hogy nem működik, de még rosszabb helyzetet idéz elő.
    Csak részletekben emlékszik arra, hogy jutottak el Leo lakásáig, de van egy olyan érzése, hogy ezt a kísérőjének köszönhetik. Valahogy bejutnak, és még eltántorog valami vödörféleséget keríteni, meg jeget keresne, de az is lehet, hogy az már valami fagyasztott zacskós kaja, de az biztos, hogy hideg.
    -Be. Nem... sikerült a... a tervem.
    Remélte, hogy működik, de nem, ez nem a jó módszer. Lerogy a kanapéra Leo mellé, csak hallgatja amit mond, és közben azon gondolkodik, hogy mi zúg a fejében.
    -Vizsgáztam... sokból... tudtad. Deeee... most vagyok... itt.
    Hátradől, a csillárt figyeli, az sem igazán zavarja, hogy zavarja a fény, sokkal érdekesebbnek találja, hogy az miért mozog.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Kedd Jan. 02 2018, 00:13

Noel
    From Leo

Csak hallgatom a szavait és nagyon lassan pislogok mellette és eltelik pár perc mire eljutnak hozzám a mondatai, és még fel is dolgozom azokat.-Azt hittem már nem érdekellek. Hogy valami....valamit...mindig...elbaszok...érted..? Annyira....sehogy...nem éreztem...jól magam....nélküled...-mondom ahogy figyelem a falamat a szobában ami nagyon sokszor elhomályosul előttem.-A skype...meg a telefon...rohadjon meg...mind. Csak...csak rosszabb volt utána...érted?-mondom és hirtelen fordítom a fejem felé mire felszisszenek mert a tompán nyomó fájdalom erősen fejbe vég engem de lassan kinyitom a szemeim és rá szegezem Noelre.-Néha...úgy érzem...hogy...megveszek érted...érted?-mondom ahogy közelebb dőlök de aztán igazából rá dőlök és halkan nyögöm mert már világomat nem tudom sehogyan se.

Noel Wyard

on Kedd Jan. 02 2018, 00:48

Leo - Noel

Döbbenten hallgatja Leo szavait. Tudja és elfogadta, hogy hajlamos mindent túlagyalni, hajlamos olyat bemagyarázni magának ilyenkor, ami nem létezik, vagy éppen sosem fordult elő.
    Viszont akkor sem érti, hogy miért ostorozza magát folyton, miért hiszi azt, hogy hibázik vagy eltolt valamit?
    Kell pár perc, mire valamennyire össze tudja szedni a gondolatait, és rájön arra, hogy percek óta a közéjük ugró kutya tarkóján tartja a jeget és a pofáját simogatja szeretetteljesen Leoé helyett.
    -Leo... nem teeee.
    Lepakolja a szőrcsomagot, hát ő a férfit akarja most, nem őt.
    -Leo...
    Kezdi előröl, most már szerelméhez bújva.
    -Szeretlek... tudod... miért rontottál volna el bármit? A skype... ott láttalak, legalább láttalak... érted? Nem volt más.
    Próbál értelmesen beszélni, szerinte ez sikerül is, legalábbis nagyon reméli. A jeges zacskót nézi a kezében, azt ideje lenne szerelme tarkójára tenni, így felé fordul, azonban Leo is, így az nem a tarkóján köt ki, hanem az arcán.
    -Boccss. Most képen nyomtalak?
    Úgy néz ki, mert ha jól látja, pont Leot nem látja, így elemeli a kezét onnan és az ölébe teszi a hideg zacskót.
    -Értem. Deeee nem veszítettelek el... izé... nem veszítettél el. Csak te vagy nekem.
    Miért nem érti? Miért nem érzi, mennyire szereti őt? Ettől többet nem tud tenni érte, mint azt, hogy leírja, mondja és érezteti vele.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Kedd Jan. 02 2018, 12:21

Noel
    From Leo

Csak hallgatom és amikor felé fordulok és az arcomba nyomja a jeget halkan nyögök. Hát ez nagyon jó érzés. Csak lehunyt szemekkel várom, hogy elvegye az arcomból majd mikor elveszi rá nézek és megmasszírozom a homlokomat-Noel....-oda akarok hajolni de mikor át raknám az öle felett elhaladó kezem amivel a fotelon megtámasztanám magam nem találja meg a támaszt csak a semmit így ha én úgy érzem lassítva is de szépen leborulok ültömből Nel lábai elé a szőnyegemre és Domino azonnal lerohan és kezd nyalogatni így csak annyi a reakcióm hogy az arcom elé kapom a kezeimet. Ahogy elmegy a kutya úgy maradok és ajkaimon veszem a levegőt.-Sajnálom...önző...és telhetetlen...vagyok. Te vagy a..z....életem Noel....te...te szeretsz....én pedig...mindent...a kurva életbe már mindent...neked akarok...adni...ami én....vagyok...-nyögöm ki ahogy fekszek a lábánál és lassan leengedem a kezeimet hátra ahogy szemeimet még lecsukva tartom.-Azt...a pia...azt hittem...kicsit...segít...de..-halkan elnevetem magam.-Te is csak be...basztál tőlem...-nevetek tovább.

Noel Wyard

on Kedd Jan. 02 2018, 13:25

Leo - Noel

A jeges zacsit nézve azon tűnődik, hogy vajon nagyon orrba csűrte Leot vele, vagy sem? Vajon most megorrolt rá? Az utóbbi gondolaton röhögni kezd. Ez mennyire gáz már, segíteni akart és erre telibe verte a szerelmét.
    -Igen? Az én vagyok...
    Hatalmas felismerés, még tudja a saját nevét, ami jelen állapotában dicséretre méltó, így fel is derül az arca egy pillanat alatt. Az ugyan nem egészen érti, hogy Leo miért lefelé tart, mikor ő mellette ül, de sebaj.
    Véleménye szerint nagyon gyorsan nyúl utána, bár erre nem merne megesküdni, de mivel a levegőt markolja, jobb híján integet neki. Nehezen rakja össze a képet, de csak sikerül, így megérti, hogy a férfi nem a földet akarta elérni, csak messze volt a kapaszkodó. Domino persze egyből rajta.
    -Te most lesmároltad a kutyát?
    Első reakciónak kitűnő, de így fentről nézve valahogy úgy tűnt. A kezét nyújtja Leo felé, nem mintha ő olyan stabilan ülne, de a segítő szándék benne van.
    -Már mindent nekem adtál Leoooo... a szívedet... mert szeretsz. Meg a ... meg a... boldogságot is... mert szeretlek.
    Telhetetlen meg önző, ez hülyeség. Ő is az, naná, sosem szeretné elveszíteni.
    -Nem... nem segített. Én sem... azt hittem... ha úgy iszok belőled... akkor jó lesz... de nem.
    Bólogat, mást nem tud, csak nevetni, mert tény és való, hogy sikeresen berúgott, nem is kicsit, hanem nagyon.

A halál csak a kezdet.
    Leo Veikko

on Kedd Jan. 02 2018, 14:07

Noel
    From Leo

-Kevés vagyok mint a templom széle Noel.-nyögöm és a kérdésre kinyitom a szemeimet.-Azt...hiszem...De ez...nem számít...megcsalásnak...ugye?-kérdezem miközben próbálok összpontosítani a kezére, majd elnyúlok érte és megfogva húzom le magamhoz. Vagyis rántom le magamhoz.-De...téged akartalak....-mondom és ahogy rám esik a levegő is ki sípol belőlem de nem érdekel mert rajtam van Noel.-Hallod...az a kis izé...Mindenkitől megvédelek...mert mert...enyém vagy Noel...-nyögöm és bele fúrom a hajába az arcomat szorosan fogva őt magamhoz.-Tudom, hogy...te nem is....nem is szeretsz igaz? Nem...nem baj...én szeretlek...a szívem szakadjon...meg...-mondom és hátra vágom a fejemet a szőnyegbe de a fájdalom helyet csak zsibbadást érzek magamon és lágyan simogatom a vámpírkámat bár nem tudom melyik testrészét csak valahol simogatom. Bár azt is leszarnám hol simogatom. Én mindenhol simogathatom őt.-Halálosan...megharaptál...így...halálosan beléd...estem.-morgom ahogy lassan veszem a levegőt és annyira bódul az eszem.

Noel Wyard

on Kedd Jan. 02 2018, 15:12

Leo - Noel

-Ez most hogy jött ide? Miért pont a széle? Meg miért a templom?
    Ebbe most belezavarodik, mert nem áll össze a kép, Leo ezt most mégis mire mondta? Vagy miért?
    -Neeeeem... de így tudom... hogy nem kevertél... össze vele.
    Vigyorogni kezd, így nincs semmi gond. Akkor lett volna, ha Leo szentül hiszi, ő ugrál ott rajta. A kezét viszont csak elkapja valahogy, és mivel ő sem a stabilitás mintapéldánya, simán Leon köt ki. Na most már nem a kutya heverészik rajta.
    -Megelőzött. Mizé? Kizé? Most? Aaaaz nem fog menni.
    Mutogat a kutya irányába valahová, mert az a szerencsétlen már rég nincs itt, több esze van annál. Ki az a kis izé? Azt sem most fogja megtudni. Egyébként most nem is kell megvédenie senkitől, vagy igen? Gondolkodni kezd és megrázza a fejét. Leo most védekezni sem tud, nem hogy megvédeni őt. Kitől kéne?
    -Ezt most... ezt most honnan vetted? Nem szeretlek? Neeeeem? Még képet is akartam mutatni rólad... deee csak akartam. Nem nézte meg.
    Az összefüggéseket nem érti, igaz, saját magát sem, így olyan mindegy, de elmagyarázza ám rendesen. Megint mutogat, a telefonjára érti a dolgot, meg Kylera, persze az kimarad, a lényeg viszont benne van.
    -Úúúú, hozzak jeget?
    Azt szokták mondani, hogy a földön már nem sérülhet meg senki, de ahogy Leo lefejeli a padlót, erre máris nem merne megesküdni. Koppant, hallotta.
    -Neeeem, nem volt halálos. Olyat én nem tudok... de szeretlek Leo. Tényleg.
    Ő halott, nem halálos, viszont halálosan szerelmes, de az meg nem ugyanaz. Elnyúlik a férfin, most még nem képes arra, hogy felálljon onnan.

A halál csak a kezdet.

Sponsored content

Pontos idő: Kedd Feb. 20 2018, 03:02