Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Wall Street
by Jackson Montgomery Yesterday at 23:59

» Brian lakása - Hálaadás
by Thomas Mackenzie Yesterday at 22:12

» The River Café
by Allena Rhys Yesterday at 21:59

» Broadway
by Damien James McCormack Yesterday at 13:24

» Hudson Heights
by Admin Yesterday at 00:05

» Brooklyn Army Terminal
by Leo Veikko Szer. Nov. 22 2017, 23:03

» Brian lakás - Brooklyn
by Brian Cox Szer. Nov. 22 2017, 21:16

» Hotel Plaza Athénée
by Camilla Wander Szer. Nov. 22 2017, 17:51

» Gabriel Háza
by Gabriel Skoglund Szer. Nov. 22 2017, 13:20

» Clove Lakes Park
by Mikhal Zharkov Szomb. Nov. 18 2017, 20:13

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Raszputyin

Share
    Mikhal Zharkov

Faj : Cambion
    Rang : Sötét
    Kor : 101
    Foglalkozás : Ügyvéd

Raszputyin

on Szomb. Nov. 11 2017, 22:59

Szabadon választható, de eredetileg te vagy Grigorij Raszputyin

Play by:
    Michael McElhatton a legjavasoltabb, de ha nagyon nem tetszik a játékosnak akkor szabadon választható
    Életkor:
    Már sok sok éves vagy szóval egy nagy életkort válassz kérlek a fiaid 101 évesek Very Happy
    Csoport:
    Démon
    Különleges ismertetőjegy (a csoportból fakadón):
    szabadon választható

Kapcsolat a hirdetővel:
    Az apám vagy, és van még egy féltestvérem akinek ugyan úgy az apja vagy.

Információk a karakterről:
    Tudnod kell, hogy bennem éltél míg a démoni piócádat el nem távolították a testemből. Én viszont ragaszkodok hozzád, így vissza hoztalak a halálból, ugyan is a pióca életben maradt. Sajnos engem régen bábnak alkottál pontosan azért mert fel voltál készülve a halálodra és az én testemben akartál újjá születni. Ezért számodra annyira nem vagyok fontos. Viszont az öcsémet nagyon is sokra tartod, hiszen ő szerelem gyerek. A cárnéval való viszonyodból jött létre. Ő azonban egyáltalán nem kedvel téged, velem ellentétben, mikor én szomjazom a figyelmedre, és a tanításodra. Azonban az elején képességeid semmisek lesznek hiszen felkészültem rá, hogy démon vagy így az erődet nem adom vissza amint feltámasztalak. Viszont én nagyon várom, hogy újra köztünk legyél, hiszen bizonyítani szeretnék, és azt akarom, hogy engem is fiadnak tekints. Very Happy

Pontos idő: Pént. Nov. 24 2017, 04:30