Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Pince
by Ryan Elvestaad Today at 00:27

» Étkező
by Theodore Miles Hudson Today at 00:07

» Szentpétervár
by Vitaly Rayt Yesterday at 23:50

» LaGuardia Reptér
by Noah L. Harwey Yesterday at 23:22

» Utopia Parkway
by Ryan Elvestaad Yesterday at 22:39

» Vitaly lakása
by Admin Yesterday at 18:19

» Terasz
by Erick Lamothe Szer. Aug. 15 2018, 22:22

» Forest Hills
by Admin Kedd Aug. 14 2018, 23:24

» Kinti medence
by Admin Kedd Aug. 14 2018, 23:21

» Kapu
by Lucius Evans Kedd Aug. 14 2018, 18:59

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Appalache-hegység

Share
    Matt Holey

Faj : Vérfarkas
    Falka : Nincs
    Rang : Kóbor
    Kor : 29
    Foglalkozás : nincs

Appalache-hegység

on Vas. Dec. 10 2017, 17:38

First topic message reminder :

Appalacha-hegységében egy dühös vörös farkast talál egy apa.

Matt Holey

Re: Appalache-hegység

on Csüt. Jan. 11 2018, 21:32

Norina és Matt

Csak hallgatom és közben eszek, és elégé gyorsan eszem a zsákmányomat, így hamar már benne vagyok az állatban majdnem és szinte az egészet felfalom ott előtte. Nagyon éhes voltam már.... Ahogy jóllakottnak érzem magam felemelem véres fejemet és megrázom a bundámat. Le kell mosnom magamról a vért. Felé pillantok majd le teszem a faromat a csontok között és pihenek egy kicsit. Farkasként is az étel után elpunnyad azért a vérfarkas~Nem...csak furcsa nekem....~jelzem vissza ahogy felé nézek kék szemeimmel majd vissza a megmaradt maradékomra. A következő kérdésre felé mozdul a fülem majd ásítok egyet.~Nem...én...szeretek egyedül lenni.~küldöm vissza gondolataimat és kezdek teljesen felengedni. Nem érzem veszélyesnek se őt, se a másikat. Amíg ők nem veszélyesek addig én sem leszek az. Olykor egymást életben hagyni az a legszebb dolog. Nem pedig a gyengeségért megölni..."Öld meg Matt, ő nem ölt meg téged!" Ordították. Megöltél másokat mert ők gyengék voltak de te pedig élni akartál...pedig én is gyenge voltam...

Norina Stefanson

Falka : Manhattan
    Rang : Kölyök
    Kor : 19
    Foglalkozás : Magántanuló

on Pént. Jan. 12 2018, 20:35

Matt - Nori

Régóta nem ehetett a hím, mert amit bemutat az már nem kajálás hanem zabálás, szó szerint. Mégis honnan jöhetett? Amikor legutoljára itt járt, még nem volt itt. Kíváncsian néz rá, mikor leül vele szembe, és elcsodálkozik a válaszon.
    ~Miért? Te sose találkozol mással? Te senkit sem érdekelsz?
    Mint valami remete, úgy fest, de ez miért jó? Vagy megszökött valahonnan és azért bujkál?
    ~Ez hülyeség. Egy farkas sem szereti a magányt hosszú távon.
    Ez viszont fix, ez tény, így még meg is rázza a fejét, mert lehetetlen, hogy ez jó legyen a másiknak. Vagy olyan helyen volt ahol nem érezte jól magát, és ezért örül annak, hogy most egyedül van.
    Alex nem messze tőle figyel, de egyelőre nincs semmi gond, a hím nem lép fel támadólag, na nem mintha azért nem tudna néhány sebet ő is ejteni, de tény, hogy sokkal erősebbnek hat... elméletben.
    Matt Holey

on Pént. Jan. 12 2018, 22:17

Norina és Matt

Ismét az agyamban hallom a szavait és mindegyik mondata elkeserítő az utolsó annyira hogy hangosan felacsargok rá ahogy a hátamon a szőr is felborzolódik de azonnal hátra csapom a füleimet és le veszem róla a tekintetem, hogy hirtelen támadt haragomat elfojtsam magamban és mélyet szusszanok. Nem tudja, miért is szeretem én annyira a magányt. Nem ismer engem. Én így születtem. Nem szeretem a falkát, nem szeretem a társaságot, nem is akarok a tagja lenni. De ő...vadidegen nem tudhatja ezt. Felállok de addigra az acsargásom és a halk nyüszítés is abba marad egymás után és csak az erdő halk zaja marad körülöttünk. Nem akartam rá acsarkodni, de nagyon fájtak a szavai. Nagyon fájt...mintha kést forgatnának meg benned~Számodra lehet így van...de nekem nem.~gondolom tömören és röviden.~Én szeretek egyedül...lenni. Nem zavar senki, és nem is szeretek...mások között élni...Magam vagyok és senki....senki elvárásainak....senki törvényei szerint....~halkulnak el gondolataim. De hát mit próbálkozok én egy falka farkasnál. Mindig van valami frappáns válasz ezekre így nem is mondom tovább mer nem látom értelmét. Magamnak megtartom a saját véleményem és ebből nem is térek el, hiszen így szeretek élni. Ez az én világom.~Nem...nem érdeklek senkit...és nem is akarom, hogy érdekeljek...bárkit. És mielőtt...bárkit is zavarnék...addigra elmegyek...innen.~pillantok felé majd lassan fel állok, hogy elmenjek innen.

Norina Stefanson

on Pént. Jan. 12 2018, 22:38

Matt - Nori

Egyelőre nem érti Mattet, és amikor acsarkodni kezd, azonnal felpattan és ő is megteszi, készülve a harcra. Ő nem az az ijedős kölyök, aki ilyenkor elpucol, benne a verekedésekben, és lehet, kisebb, egyáltalán nem veszélytelen, hiba lenne lebecsülni.
    A hangokra ráadásul már Alex is előlép, de ezt most nem akarja, ő egyedül is szembe megy a hímmel, ha kell.
    A reakcióból viszont azt is érti, hogy ez a farkas megégette magát, és valószínű, hogy azért mondja azt, amit.
    ~Te tudod, Matt.
    A szavai váltották ki ezt, tiszta sor, már nyoma sincs annak az agressziónak a hímben, mint az előbb volt, ennek ellenére nem ül vissza. Sosem lehet tudni.
    Amennyire Matt elzárkózik, azzal szemben nem tud mit tenni, az utolsó mondatára viszont felmorran.
    ~Örökké nem menekülhetsz.
    Menni készül, mert menni akar, akkor menjen, ő nem fogja megakadályozni, de azt tudja, hogy itt hamar le fogják szedni, ha sokáig egyedül bóklászik.
    Matt Holey

on Pént. Jan. 12 2018, 23:02

Norina és Matt

~Igen, én tudom.~gondolom kurtán, ahogy vissza pillantok és amint megjelenik a másik farkas, már tudom nincs miért itt maradnom. Hiszen csak feszültség fezsültséget szül. talán tényleg jobb lesz ha hamarosan el megyek innen. Lehunyom a szemeimet és lassan vissza nézek rá ahogy ezt utalja gondolataiban.~Nem menekülök, elmegyek. Mivel nincs miért itt maradjak. Falkába pedig nem akarok élni.~Nem valóban nem a menekülés hajt. A bizalmatlanság, a világ hajt hiszen én egy életre elástam a kapcsolat keresését azt, hogy én valaha egy falka tagja legyek és valakinek a társa, barátja vagy ilyesmije. Én ezeket ott hagytam Mexikóban. Ahogy az előtt abban a falkában is. Nem tartozom közéjük, hiszen azonnal kidobnának magukból.

Norina Stefanson

on Pént. Jan. 12 2018, 23:53

Matt - Nori

~Sajnálom, hogy így gondolod.
    Többet nem tud hozzáfűzni és nem is akar. Ez a hím meg van győződve valamiről, valószínűleg nagyon de nagyon rossz tapasztalat miatt. Kérdezni nem kérdez, hiszen idegen a számára, ki ő, hogy vele megossza a gondjait? Ugyanolyan idegen, akivel pár perce találkozott. Ráadásul amilyen elutasító lett, hagyja az egészet.
    ~Kár, szívesen eljöttem volna hozzád máskor is. Kérsz még enni? Van még egy szarvas, kicsit arrébb.
    Alexre pillant aztán vissza a hímre. Annyira kiábrándultnak tűnik, és egy esélyt se ad saját magának, inkább tovább áll, ha arra kerül a sor.
    Nem érti. Akkor sem érti, ha esetleg borzalmak érték. Általánosít és mindent egyformának állít be. A kérdésére viszont választ vár, nem véletlenül tette fel.
    Matt Holey

on Vas. Jan. 14 2018, 22:56

Norina és Matt

Csendben figyelem és lassan felé fordítom a fejemet és kicsit értetlen a pillantásom.~Miért akarnál vissza jönni ide, hozzám?~kérdezem mert erre azért eléggé kíváncsi vagyok. Miért érdekelek egy kölyköt? Mit akar tőlem? Ahogy az élelmet kérdezi lassan bólintok egyet. Ahogy elindul, hogy vezessen lassan követem.~De....nem akarsz át verni ugye?~fut el gyorsan elmém vonala hozzá ahogy egy pillanatra megtorpanok.~Nem tűnsz olyannak de....kitudhatja...Sajnálom, hogy így viselkedek de falkád van kitudja mikor akartok szét tépni vagy ilyesmi...~teszem hozzá hirtelen megindult gondolataimat ahogy ott toporgok és halkan nyüszentek párat és hol a kanra hol pedig a nőstényre nézek. Mit akar tőlem ez a lány?

Norina Stefanson

on Hétf. Jan. 15 2018, 14:25

Matt - Nori

-Miért ne? Legalább nem lennél egyedül, meg vadászhatnánk is.
    Miért, miért, micsoda kérdés. Lehet, hogy morcosnak mutatja magát, de azért láthatóan nem érinti olyan rosszul a hímet, hogy most társasága akadt. A kaja kérdése meg komoly volt.
    ~Nem. Gyereeee.
    Elindul a szarvasa felé, a másiknak is érezni kell a szagát, ott van, nem viccelt. Előrerohan és előrángatja a prédát, egészen a hímig, aztán leheveredik. Hol élt eddig, hogy ennyire tart a falkáktól? Ez rejtély.
    ~Tessék. Ha szét akartak volna tépni, akkor már rég megtették volna.
    Alexet ismeri ennyire, ha veszélyt lát, abban a pillanatban cselekszik, ám most nem teszi, csak figyel. Még arra sem morog, hogy a saját szarvasát felajánlotta egy idegen farkasnak.
    Matt Holey

on Hétf. Jan. 15 2018, 21:08

Lassan követem tovább óvatos léptekkel ahogy azt közli, hogy nem. Lassan lépkedek és mikor elő bukkan a másik farkas is a zsákmánnyal majd ahogy ő is oda húzza a zsákmányt figyelem kék szemeimmel majd rá pillantok.~Tied az evés első joga.~nézem őt, várva, hogy ő kezdje el. Nem akarom én kezdeni ez azért az ő zsákmánya nem az enyém. Ahogy ő is enni kezd lassan közelebb lépek a másik oldalról és megszagolgatva a kis zsákmányát a lágy részhez jutva harapok bele és én is enni kezdek. Lassan eszek és közben radarként mozognak a fülem de kihasználom, hogy ismét táplálékhoz jutok, kitudja mikor lesz rá még lehetőségem. De most figyelek és nem eszek azért olyan sokat hagyva neki is hiszen mégis csak az ő zsákmánya. Lassan elmegyek és távolabb kicsit leülök tőle. Azon gondolkozom amit először mondott. Nem lennék egyedül...~Miért...miért akarod, hogy ne legyek....egyedül?~pillantok rá ahogy figyelem kék szemeimmel és nem értem őt. Miért érdeklem annyira őt?

Norina Stefanson

on Kedd Jan. 16 2018, 15:37

Matt - Nori

Felajánlotta a zsákmányát, nem viccelt, bár igaz, hogy ilyet nem nagyon szokta tenni, de a fiú láthatóan éhes, és ő is megkínálta a sajátjából.
    Odacipeli a szarvast, és az orrával még meg is tolja egy kicsit, egyen csak.
    ~Oké, de nem rohansz el, ugye?
    Azt nem lehet mondani, hogy szépen úri hölgy módjára eszik, na de ki képes rá akkor, amikor szét kell tépni a dögöt? Senki.
    Amint tele a bendője, elterül, onnan néz a hímre, jóleső morgással, ami jelzi, elégedett volt a prédával.
    ~Mert az csak ideig-óráig jó. Hidd el.
    Néha az, tényleg, amikor elvonul a világ elől valaki, na de egy idő után túl monoton, magányos. Az pedig már nem olyan klassz, hát ezért.
    Egyébként is, ha a hím itt tanyázik, miért ne mehetnének közösen vadászni? Egyikük sem hal bele.
    Matt Holey

on Szer. Jan. 17 2018, 22:32

Norina és Matt

Hallgatom és figyelem kék szemeimmel majd ha ember lennék elmosolyodnék az utolsó mondatán~Hát akkor én vagyok az élő..példa rá, hogy meg lehet cáfolni a kijelentésedet. Lassan már 10 éve, hogy egyedül vagyok.~nézem őt kék szemeimmel majd elfekszem a földön a hasamra és kinyújtom az egyik lábam míg a másikat betűröm magam alá.~És nem vágytam senki társaságára...Nem lehet mindenki úgy bekötve, hogy folyton társaságra vágyik.~megvakarom a fülem tövét a lábammal majd vissza helyezkedem úgy ahogy voltam és megnyalom a számat majd mélyet szusszanok miközben figyelem őt majd a másik farkast aztán ismét a lányt.

Norina Stefanson

on Vas. Jan. 21 2018, 15:39

Matt - Nori

Továbbra sem érti a hímet, azaz sosem találkozott hozzá hasonlóval, aki ennyire elzárkózik minden elől.
    ~Ez neked így jó? Vagy csak azért mondod, mert nem tudod, milyen egy normális falka, egy normális társaság?
    Kóborokkal találkozott már, de olyannal nem, aki ennyire ragaszkodna az egyedülléthez. Fura, nagyon fura.
    ~Azt értem, de ilyen antiszociális farkast nem láttam sosem.
    A kaja után a bundáját kezdi tisztogatni, kikente magát rendesen, na de ha egyszer élvezettel eszik, akkor szokta. Még jó, hogy fekete, így kevésbé látszik rajta, mintha világosabb színt örökölt volna.
    Matt Holey

on Vas. Jan. 21 2018, 19:39

Norina és Matt

Figyelem majd lassan felállok és oda sétálok hozzá és figyelem kék szemeimmel majd véres pofáját nézem majd megemelem az egyik lábam és rá teszem a fejére.~Te vagy a fogó.~küldöm üzenetben egyből. Játszani akarok vele. Mielőtt megmozdulna elugrok mellőle és figyelem, hogy megindul-e utánam és bele megy a játékba. Ha igen futásnak indulok de olyanba amiben azért utolérhet és van esélye megfogni engem. Ki szaladok a fák közül a nagy fehér havas vidékre és várom, hogy megjelenjen és játékra hívom. Mert nem a kérdései érdekelnek, hanem ő. Hogy talán...talán valaki észre vette, hogy élek...

Norina Stefanson

on Vas. Jan. 21 2018, 20:13

Matt- Nori

Lehet, hogy már gyönyörű tiszta a mancsa, no de még nem végzett, szisztematikusan és precízen teszi rendbe a bundáját, mert erre kényes. A nyalogatásban megáll, mikor a hím hozzásétál, vajon most mit akar tőle?
    ~Komolyan?
    Fogócskázni... felhorkant, semmi kifogása ellene, egyből felugrik és ered a hím nyomába. Elkapja, el fogja kapni, hiába nagyobb nála. A fás terület segíti őt, hiszen kisebb, így gyorsabban reagál az akadályokra is, persze a sík terület más kérdés, de megtanult már hóban száguldozni, cseppet sem lassít.
    Hatalmas lendülettel érkezik, pontosan számol és rugaszkodik el, hogy elérje Mattet, aztán már rohan is tovább.
    ~Te jössz.
    Matt Holey

on Kedd Jan. 23 2018, 17:58

Norina és Matt

Gyors, és nagyon ügyes és utolér engem én pedig hagyom, hogy rám ugorjon majd utána szaladok, és most kezd engedni bennem a játék és a nyelvem repül utánam, ahogy sietek és gyorsabban száguldok utána hiszen könnyedén ugrál a havasokban. Ahogy én is! És kihasználom már az ismert terepet. ahogy a rét dombján elfele fut előttem én leülök és igazából csúszok utána majd egyszerűen elsodrom és bele esek vele a hóba, hatalmas lukat ütve így bele mire feltörök a hóból és lerázom a fejemről majd ahogy biztosan állok az egész havat lerázom magamról és megtalálva a nőstényt ugrok rá és játékos verekedésre hívom. Finoman harapok néha a lábára vagy a bundájába de nem bántom egyáltalán csak játszok vele.~Most te vagy meg.~válaszolom neki ahogy állok fölötte és oldalra döntöm a fejem és lassan leszállok róla.

Norina Stefanson

on Szer. Jan. 24 2018, 14:27

Matt - Nori

Mindig szeretett játszani, így nem nagyon kell noszogatni, hogy belemenjen a kergetőzésbe. Amint utoléri a hímet és ráugrik és már ott sincsen, vidáman cikázik a hóban, hogy elslisszoljon Matt elől.
    Szánkózásról nem volt szó, a hím mégis oldalról érkezik és elsodorja, amit egy horkantással vesz tudomásul, valahol a hókupac alján.
    Prüszkölve mászik ki onnan, nincs benne sértettség, élvezi a fogócskát,így amikor a hím ráugrik, a játékos birkózásban is benne van.
    Őt sem kell félteni, ugyanúgy harapdálja amit ér, egészen addig, míg Matt le nem száll róla. Kivételesen nem rugdosta, nem akarta magáról levetni, ám az sem biztos, hogy sikerült volna.
    ~Most pedig te.
    Azonnal felpattan és játékosan matt farkincájába csíp, hogy a következő pillanatban elszáguldjon tőle
    Matt Holey

on Szomb. Jan. 27 2018, 19:52

Norina és Matt

Figyelem és oda csattintok fogaimmal mikor a farkamba csíp de nem érem el így futva indulok meg utána, hogy megint meg fogjam de most nem hagyom hogy kiélvezve az üldözőt szerepét megint rá ugrik és a fülébe csípek bele mire le is ugrok és én indulok meg a fák között könnyedén szlalomozva ahogy beérek a hóból és szinte már úgy futok mintha már itt születtem volna. Egyre csak szaladok előre ahogy lihegek és elérek a patakhoz amihez leszaladok majd át ugrom és megállva figyelem hogy merre van. Még bírom, ha az kell és nagyon is jó társaság a gondolatok nélkül is. Hogy csak itt van velem egy farkas...Érdekes ez a lány és ő...nem olyan mint ahogy mások. Csak állok és figyelek kék szemeimmel és az egész erdő olyan gyönyörű mi pedig pontosan bele illünk.

Norina Stefanson

on Vas. Feb. 04 2018, 21:17

Matt - Nori

Az egyik nagy kedvence, mikor a nagy hancúrban a másik farkincájába csíp, és ezt most sem hagyja ki, Matt is megkapja természetesen. Azt azért nem várja meg, hogy a hím mit reagál erre, elugrik és elrohan, azaz már ott sincs. Azért a csattanó állkapcsokat még hallja, na szép, ezt neki szánta.
    Persze hagyja, hogy Matt utolérje, mert anélkül semmiértelme nincs a játéknak, na de a fülcsípés... azonnal utána veti magát, de amikor meglátja, merre rohan, akkor irányt vált.
    Átugrik a patakon, ha a megérzése nem csal, a hím is így fog tenni, csak feljebb, ezért berobog az erdőbe, hogy hátulról lepje majd meg.
    Lopva közelíti meg, még az is az előnyére válik, hogy a szél felé fúj, így a szagát sem viszi Mattnek, van ideje elterveznie az ugrást.
    Mert bizony ugrik, ki az erdőből és rá a hím hátára, hogy ledöntse a lábáról. Nem is gondolta, hogy rá lehet venni ilyesmire, annyira morcosnak tűnt eleinte és tessék, kiderül, hogy Matt nagyon is jó társaság.
    Matt Holey

on Csüt. Feb. 08 2018, 20:40

Norina és Matt

Elfutok mellette és figyelek a pataknál ácsorogva honnan fog jönni. Hallom a lépteket de mire megfordulnék és elugranék már rajtam van én pedig elborulok vele és át fordulok rajta a hatalmas súlyommal így egyből talpon vagyok és oda ugorva megint fölötte vagyok és finoman marjába harapok majd elengedve maradok fölötte amíg el nem fáradok felette a nagy bunyóban aztán lihegve nézek le rá aztán körbe a területen. Lassan átugrom és oda hajolva lefetyelek kicsit a patak vizéből aztán lassan körbe hordozom a tekintetem a dolgokon majd vissza fordulok felé. Lassan oda sétálva finoman megnyalom a pofáját majd elindulok az ösvényen de nem a vissza irányba.

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Aug. 17 2018, 02:28