Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Great Kills Park
by Richard Lucius Warren Today at 20:08

» Terasz - Jackson lakás
by Dorian M. Montgomery Today at 19:46

» Nappali
by Nathaniel Montgomery Today at 19:33

» Zöld szalon
by Richard Lucius Warren Today at 19:08

» Sheridan Hotel
by Camilla Wander Today at 17:26

» Botanikai Kert
by Richard Lucius Warren Yesterday at 23:31

» Fort Tyron Park
by Noel Wyard Yesterday at 22:57

» Tárgyaló
by Raul Dessauge Yesterday at 21:12

» Will apartmanja
by Noel Wyard Yesterday at 20:04

» Ethan és Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Pént. Júl. 20 2018, 23:20

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Társalgó

Share
    Gabriel Skoglund

Faj : Nephilim
    Foglalkozás : Kalligráfus

Társalgó

on Kedd Dec. 19 2017, 19:49

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Theodore Miles Hudson

Faj : Cambion
    Rang : Tanonc
    Kor : 16
    Foglalkozás : szörnyike

Re: Társalgó

on Szomb. Jan. 06 2018, 02:29

~Have yourself a purple little christmas~
    Amint az orrom elé kerül egy tálca süti, elveszek egyet és elmajszolom.
    - Ez nagyon finom! - közlöm csillogó szemeket meresztve Thomasra, és innentől kezdve nem is tágítok mellőle. Megfogja a kezeimet és arrébb terelget a felnőttektől, miközben beszélgetni kezdünk.
    - Igen, gyönyörű! Nathaniel háza is egész nagy, de ez itt van messze a várostól és a környék awww! - lelkendezek neki a házról - Oh, az azért van, mert megfogdostam a havat. Még sosem láttam ilyet ezelőtt! Persze, hogy kérek! - reagálok mindenre ugyanolyan kitörő lelkesedéssel. Aztán meglátom a csokis pultot és szinte hallom koppanni az állam a padlón, pedig szőnyegen állunk. Ittam már forró csokit, de ez a rengeteg minden, amit elvileg mind rá lehet pakolni… azt sem tudom, hová kapjak hirtelen! Mármint tényleg nem, mert azt sem tudnám magamtól kitalálni, hogyan szedjem ki az édes italt a tárolóedényből, de Thomas szerencsére kérdés nélkül segít és megmutatja hogyan töltsek magamnak. Mikor ez megvan, jöhet a hatalmas dilemma, hogy mit is tegyek még bele. Mindent szeretnék, de annyi dolog úgysem fér rá egyszerre. Szóval végül teszek rá tejszínhabot, mert azt már ismerem, szórok a tetejére karamelldarabokat és zöld, fenyőfa alakú cukrot meg odabiggyesztek két mályvacukrot is.
    - Nekem is ez az első ilyen nagy karácsonyom. Vagy bármilyen ünnepem. Most vagyok először ekkora társaságban - nézek körbe kicsit jobban a szobában, miközben a tejszínhabot kezdem kanalazni az italom tetejéről. Minden csillog és világít, és az egész nagyon de nagyon szép. Azt hiszem, meg fogom kérdezni Nathanielt, hogy kaphatok-e a szobámba is egy égősort.
    Allena Rhys

Faj : Angyal
    Rang : Almha-A művészet angyala, Isten adományozója
    Kor : 1993
    Foglalkozás : hegedűművész

on Szomb. Jan. 06 2018, 18:29

Darylnek
    Zene neked:[You must be registered and logged in to see this link.]

Halkan kuncogok ahogy ezt mondja.-Nem, kedvesem. Nálad is tökéletes, de itt van a barátom, és a ház is maga gyönyörű te meg a város közepén laksz abban a hatalmas zajban. És itt sokkal szebb a látvány az ablakon kicsodálkozva mint nálad.-mondom ahogy fel nézek rá kék szemeimmel szélesen mosolyogva. Elpirulok nyílt szavaira. Még most is olyan könnyedén tud, néha zavarba hozni. Eljön a vacsora ideje és nagyon jól esik minden falat és annyit eszek...de hát két ilyen gyermeket hordozni magamban. A sütinél valóban össze maszatolom magam de Daryl valóban beváltja az ígéretét és én nem tudom, hova forduljak, és legszívesebben elbújnék a szárnyaim mögé. Érzékenyen szégyenlős lettem magamra....ezt a terhességnek vettem be. Ahogy mindenki jól lakot beszélgetés és ismeretségbe kezdünk én pedig nagyon élvezem az egészet, hogy itt lehetek. Az egész varázslatos. Megismerek új "embereket" és mind nagyon kedvesek a számomra. Én pedig iszom a kis baracklevemet lelkesen miközben hallgatom a beszélgetéseket, vagy ha olykor engem kérdeznek. Szeretem az ilyen kisebb össze jöveteleket.
    Nathaniel Montgomery

Faj : Mágus
    Rang : Felébredett
    Kor : 37
    Foglalkozás : Idegsebész

on Szomb. Jan. 06 2018, 20:40

to Everyone (Theo)
    Azért várakozással indultam neki az útnak, hiszen most találkozik először a két testvérem, vagy a két testvér, s szeretném, ha jóban lennének egymással.
    Felsandítok, isten ments, hogy abból adjanak tréfát, hogy egy férfival kéne csókolóznom. Nincs felettem!
    Így a sütire majdnem meghökkenve nézek, de miután szemrevételeztem, kiveszek egyet, s megkóstolom.
    - Mennyei az íze!
    A nappalitól majdnem dobok egy hátast. Voltam már sokféle partin és rendezvényen, s nem a kínálat sokasága döbbent meg feltétlenül. Hanem a belőle áradó figyelmesség.
    Megkönnyebbülök, ahogy máris igyekeznek egymásra hangolódni, bátorítóan nézek Theora. Aztán figyelmem a vámpíré.
    - Richard. Nathaniel – mosolyom a megszokott társasági mosoly, ám kíváncsiság is van benne.
    Az őszinte kérdése meglep, ám nem azért hallgatok egy ideig. Felsejlik valami a múltamból.
    - Nemrég ébredtem fel. S számomra még mindig sok szokatlan dolog létezik a világban. Furcsa ráébredni, hogy a mesék és mondák, történetek, legendák javarészt igazak.
    Nem félek, inkább érdeklődéssel fordulok a másik felé.
    - Régóta ismeri a házigazdát? – Feltételezem, ha egyedül érkezett, akkor őt ismeri. - Vagy Thomasszal vannak barátságban?
    Richard Lucius Warren

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Abarian

on Vas. Jan. 07 2018, 16:27

To evereyvone

A kis cambionra pillantok, mosolyogva bólintok. Nagyon fiatal, akit nem a félelem vagy a bizalmatlanság hajt még, hanem a kíváncsiság. Ritka dolog, többnyire már ennek az ellenkezőjével találkozunk.
    -Örvendek, Theo.
    Közben a kis "házigazdára is figyelek, neki is bemutatkozom, és amikor közli velem, hogy metál a hajam, halkan elnevetem magam.
    -Köszönöm. Reméltem, egyszer valaki ezt mondja.
    Felelem Thomasnak,és hallgatom a magyarázatát is. Fogyasztani nem fogok, bár tudom, hogy Gabriel erre is gondolt, Theo viszont örömmel vesz, én udvariasan hárítom el a kínálást. Nathaniel felé fordulok, ahogy őt meglepte a létezésem, úgy lepett meg engem az ő reakciója.
    -Így már értem. Nos, minden mesének és legendának van alapja, Nathaniel, minden és mindenki létezik azok közül, amiket ott olvastál. Kérlek, tegezz, hagyjuk a hivatalos formulát.
    Viszonylag későn ébredt, ami érdekes, hiszen azért az ő korában már jócskán dolgoznak is a mágusok, nem csak tanulnak. Az okát nem firtatom, ez nem tartozik rám.
    -Gabrielt ismerem, igen,elég régóta, mondhatom, és valóban vele ápolunk barátságot. Thomasról csak általa hallottam. Ti? Jól sejtem, hogy a kis nephilimet, ugye?
    A viharos kezdetek után sikerült Gabriellel dűlőre jutnunk, és ma már mondhatom, hogy barátok is vagyunk. A többi a mi dolgunk.
    Miután szépen lassan mindenki megérkezik, úgy köszönök, vagy mutatkozom be, bár Allenát és Darylt sem ma ismertem meg. Daryl jelenléte az egyetlen, ami még engem is meglep, még a tudom is, hogy az angyallal miféle kapcsolatban vannak. Leereszkedett más fajok közé. Hihetetlen, és ez még mosolyt is csal az arcomra.

Nekem: #22B687
    Thomas Montgomery

Kor : 19
    Foglalkozás : "Nem vagyok fiú. Nephilim vagyok."

on Vas. Jan. 07 2018, 17:26

Theonak

- Kóstoljátok meg a többit is - mosolyodom el, mert örülök, hogy mindenkinek ízlik a sütemény, kivéve Richardnak, aki nyilván nem fogja megkóstolni. Letéve a tálcát magammal viszem Theot.
    - Ohioban nem esik a hó? - kérdezem teljesen naivan, aztán a nyelvemre harapok. Nathan mondta, hogy a pincében tartották, és nem engedték ki. Ne kérdezz hülyeségeket, te mamlasz!
    Szerencsére nem úgy tűnik, mintha elszomorodna, forró csokival amúgyse lehet nagyon keseregni.
    - Meg ne égesd a nyelved - figyelmeztetem, miközben beleiszom a bögrémbe. Végigolvad bennem a meleg, sűrű ital. Lassan kezd cukorsokkom lenni. Nem baj, legfeljebb majd repülök pár kört a hidegben, és lenyugszom.
    - Na és hogy tetszik? Általában nem szeretem a tömeget. Ideges leszek tőle. De itt még nincsenek olyan sokan. Viszont ha még nem láttál havat, akkor muszáj kimennünk hógolyózni. Ha megittuk. És hóembert is építünk. Meg hóangyalt. Mindenre megtanítalak téged, mint egy igazi báty - közlöm vele vigyorogva.
    De addig is...
    - Jól kijöttök Nathannel? - kérdem, kortyolgatva a forró csokimat. - Rengeteget mesélt rólad.
    Nathaniel Montgomery

Faj : Mágus
    Rang : Felébredett
    Kor : 37
    Foglalkozás : Idegsebész

on Szer. Jan. 10 2018, 21:53

to Everyone (Theo)
    - Hát ez az. Nehéz felfognom és megértenem – bevallani a gyengeségemet? Úgyis látni rajtam. Kínosnak tartom? Valahol igen. Hiszen komoly elismeréssel bírok orvosként az emberek világában, s most meg teljesen újszülött vagyok egy másikban, ahová voltaképpen tartozom. Próbálok nem meghülyülni ettől az egésztől. – Igen, köszönöm az emlékeztetést – mosolygok felé.
    - Ó, értem – régóta... az milyen régóta lehet? – Thomas? Igen. Testvérek vagyunk – sem fél, sem az öcsém. Számomra fontos, hogy így fejezzem ki magam.
    Aztán hagyom sodródni a vámpírt is a többiek között, s én sem ácsorgok félszegen, megszoktam a partikat, de ez most mégis más.
    A vacsora ízletes volt, s szintúgy az ismerkedés is kellemes. Az ajándékokkal sem szégyenkezem, hiszen semleges, ámde hasznos ajándékokat hoztam mindenkinek.
    Theodore Miles Hudson

on Csüt. Jan. 11 2018, 00:53

- Nem tudom. Sosem voltam kint. Nekem minden időjárás új - válaszolom Thomasnak, bármiféle szomorkodás nélkül. Ez egyszerűen így van, és nem zavar. Most pedig, hogy úgy nézek ki, mint bárki más, már arra koncentrálhatok, hogy felfedezzem a világot.
    Először lekanalazom a forrócsokim tetejéről az összes habot, csak aztán kóstolom meg. Ekkor már egészen iható, nem forrázom le magam vele, de akkor is figyelek.
    [color=#cc99cc]- Nem fogom, vigyázok![color] - mosolygok Thomasra, szerintem aranyos, hogy így aggódik értem. Az elején Nate is mindenért szólt, de tudom, hogy csak jót akarnak nekem, és hagyom, hogy megtanulják, hogy azért nem igénylek annyi figyelmet, mint egy kisbaba.
    - Még nem beszélgettem mindenkivel, de nekem tetszik, hogy ilyen sokan vagyunk. Tényleg kijössz velem? Meg akarok tanulni mindent! Nagyon jó mókának hangzik! - villan újra elő a lelkesedésem, mikor az odakint játszásról kezd beszélni. Terveztem, hogy valakit meggyőzök, hogy jöjjön ki velem (természetesen Nathanielre gondoltam első sorban), de így, hogy a másik testvérem önként jelentkezik, még jobb! Nem hiszem, hogy Nate szívesen szaladgálna velem kint a hidegben. Nem olyannak ismerem.
    - Nathaniel nagyon kedves velem. Szoktunk beszélgetni, és kaptam egy csomó mindent, és még a kertbe is kimehetek! Már sétáltunk is a környéken, és most elhozott ide… szeretek vele lakni. Ő miket mesélt rólam? - mesélem a csokimat szürcsölgetve. Érdekel, miket mondott rólam Nate. Már annak is örülök, hogy egyáltalán mesélt rólam Thomasnak, de akkor is kíváncsi vagyok a részletekre, ha Tomnak van kedve elmondani.
    - Na, akkor indulunk? - teszem le az asztalra a kiürült bögrémet, és vidáman kapom el Thomas karját. Nagyon szeretnék már odakint lenni.
    Elrángatom a bátyámat játszani, és mikor visszaérünk, már vacsoraidő van. Minden nagyon finom, és olyan sok félét eszek, hogy a végére majd’ kidurranok! Közben pedig megismerem a többi vendéget, a házigazdát, Gabrielt, és Thomas párját is. Mindenki nagyon kedves és jól érzem magam köztük. Evés után viszont alig tudom vonszolni magam, ezért letelepszem valahova és figyelem a többieket magam körül.
    Gabriel Skoglund

on Szomb. Jan. 20 2018, 18:40

so this is Christmas
    Mindenki feltalálta magát, nekem pedig ki kellett tessékelni magam a konyhából, elvégre azért vagyok házigazda, hogy szórakoztassak és foglalkozzak is a vendégekkel. Örömmel néztem, ahogy lassanként végül is mindenki elkezd valamilyen módon kapcsolatba lépni a másikkal. Daryllel találkozva megértettem, miért választotta Allena őt. Valóban a másik fele, s nem kiegészítője neki. Külön is önállóak, egyediek, ám egymás olyan tökéletes ellentétei, hogy elkerülhetetlen, összehozza őket előbb-utóbb a sors. Nathaniellel találkozva pedig szemem önkéntelenül rányílt, s azonnal el is raktároztam a lehetséges jövőt róla, míg Theo egyenesen elbűvölt a maga ártatlanságával és elborzasztott, hogy mitől is vált ilyenné. Megígértettem vele, s a bátyjával, hogy gyakran jönnek majd ide. Mindkettőnek szüksége van arra, hogy törődjenek velük.
    Mindenkit igyekeztem úgy ültetni, hogy legyen mellett új ismeretség is, s mégis, ha kedve támad beszélgetni a szemben ülővel, azt is megtehesse. Nem véletlenül választottam ilyen asztalt az étkezőbe. Igazi társasági asztal. Az egyik asztalfőt én foglaltam el, hogy könnyebben tudjak a konyha felé fordulni, míg a másikon Richard ült, megadva a tiszteletet a kornak. Jobbomra Thomas került, mint tanítványom, az ő jobbján Brian. Melléjük ültettem Theot, Thomas öccsét, így közvetlen Richard lett a jobbján Theonak. Richard jobbján pedig Nathaniel foglalt helyet, Nathaniel jobbján pedig Allena ült, így közvetlen bal oldalomon Daryl foglalt helyet.
    Richardnak is szántam kellő étket, de azt későbbre terveztük, négyszemközt....
    - Következzenek az ajándékok! – Letéve a poharakkal teli tálcát, Theora tekintek.
    - Elvállalnád az ajándékosztó szerepét? Ő az, aki a fa alól elveszi az ajándékokat egyet egyszerre, s felolvassa, kitől van az ajándék, s kinek szánták.
    Thomas Montgomery

Kor : 19
    Foglalkozás : "Nem vagyok fiú. Nephilim vagyok."

on Kedd Jan. 23 2018, 22:28

Theo halálosan aranyos, bár nem mondtam volna meg, hogy már 15 éves, ha nem tudnám. Inkáb 12-13-nak tűnik, és a viselkedése is. De ez azt hiszem, érthető. Én se vagyok olyan, mint egy 19 éves. Nyilván a körülmények miatt.
    Csapzottan, kipirulva és kimerülve jövünk vissza kintről, mindketten úgy koslatva oda Brianhez és Nathanhez, mint a kintről bekoslató kutyák a gazdáikhoz. Mielőt leülnék enni, kiviszem magammal Theot a fürdőbe, és adok neki egy törölközőt, mert szerintem az ő hajából is csurog az olvadt hó.
    Bár a mágikus terülj-terülj asztalkám remekül megállja a helyét, azét bármiben segítek a tálaláskor. Mindent végigkóstolok, főleg azt, amit Brian segített elkészíteni, mert hiába szerénykedik, én imádom, mikor ügyeskedik valamit a konyhában. Egyedül a velem szemben ülő férfi zavar egy kicsit, aki, mint kiderül, Allena párja és a gyermekei apja. Egyszerűen minden szőrszálam égek áll tőle, amikor csak ránézek. Mintha fojtogatnának az energiái. Szörnyen frusztráló, nem is tudom degeszre tömni magam, mint ahogy szerettem volna.
    Mivel egy kortyot sem iszom (hiszen megígértem Briannek hálaadás után), csak egy bögre kávéval ülök le a fához, Nathan és Brian közé, és azt vizslatom a nagy ajándékkupacban, vajon melyik csomag lehet az enyém.
    Végül mindennek borzasztóan örülök. Imádom Gabriel ajándékát, nem is ő lenne, ha nem a biztonságomat tartaná szem előtt a védőfelszereléseknek való hely kiemelésével. Megígérem neki, hogy beszerzek egy bukósisakot és térdvédőt. A rejtélyes ékszer is nagyon érdekes, amiből pontosan 3 volt a fa alatt: egy Theonak, egy Nathannek és egy nekem. Először nem nagyon értem, mivel nemigen agyok otthon a mágiában, így a szimbólumokban sem, és arról sincs ötletem, kitől kaptam, szóval kérdőn nézek körbe, de az ajándékozó nincs itt.
    Azután, hogy én mindent kicsomagoltam, azzal kezdek foglalkozni, hogy az ajándékozottjaink hogy reagálnak a kapott holmikra.
    Theodore Miles Hudson

on Hétf. Feb. 05 2018, 00:09

Laposakat pislogva szuszogok az egyik fotelban, amikor érzékelem, hogy nekem beszélnek. Kinyitom a szemeimet és édesen, oldalra billentett fejjel nézek a Gabriel nevű nephilimre. Megkér, hogy én osszam ki az ajándékokat, ami nagyon érdekes feladatnak tűnik, ezért lelkesen rá is bólintok a megbízásra.
    - Nagyon szívesen! Hol kezdjem? - pattanok fel, és a fához lépek, hogy szemügyre vegyem a csomagokat alatta. Végül megfogok egy szimpatikus, közepes méretű ajándékot, és felolvasom rajta a címkét.
    - Ez… ez az enyém Thomastól és Briantől - osztom meg a többiekkel pironkodva. Teljesen véletlenül nyúltam bele, és pár pillanatig csak sopánkodva állok ott a szoba közepén, nem tudva mi legyen, de aztán Nate szól nekem, hogy csak tegyem le oda mellé, ő megőrzi nekem amíg széthordom a többi ajándékot. Így is teszek, majd folytatom az osztogatást. Néhány csomag egészen nagy, azokkal kicsit nehezebben boldogulok, de végül minden megtalálja a gazdáját, és kezdődhet a kicsomagolás!
    Imádom az összes dolgot, amit kaptam, már csak azért is, mert egyáltalán ennyien gondoltak rám. Még sosem kaptam ennyi mindent egyszerre. Miután kiörömködtem magam, a nyakamba akasztom a kis medálomat, fogom az első könyvet a sorozatból, amit Thomaséktól kaptam és bevackolom magam ugyanabba a fotelbe, hogy én majd olvasok. Nagyjából két oldal után ejtem a mellkasomra a kötetet és kezdek tátott szájjal hortyogni, mintha egyszerűen megnyomták volna a kikapcs gombot...
    Gabriel Skoglund

on Kedd Feb. 06 2018, 21:31

so this is Christmas

- Mondjuk, itt? – Mutatok a hozzám legközelebb eső csomagra, majd érdeklődéssel vegyes örömmel figyelem, ahogy az ajándékok gazdára találnak. Teljesen meglepődök Thomas és Brian ajándékán, már tudom is, hol lesz a helye. Pedig nem vagyok egy öntömjénező típus, de Brian mintha a múltba látott volna, olyan tökéletesen festette le az alkarvédőmet, melyet a lovagkor végén viseltem díszpáncél részeként.
    Mosollyal figyelem, ahogy az ajándékosztó, belefáradva az ajándékok átadásába, a saját ajándéka felett elalszik, s Thomas bátyja, felnyalábolva a fiút, felviszi pihenni.
    Régen volt már ilyen szeretetteljes karácsonyban részem, s úgy látom, mások is szívesen osztoznak ebben az örömben. A házat e célból akartam teljesen felújítani. Mindenkinek szüksége van egy kis szeretetre és törődésre. S most ebben mindenki részesült.

//Köszönöm a játékot! *-* //

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Júl. 22 2018, 20:10