Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Egyetemek
by Noel Wyard Yesterday at 21:43

» Daryl's Loft
by Caleb Shayeh Yesterday at 21:27

» Iroda
by Marcus Van Beest Vas. Ápr. 22 2018, 23:57

» Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Vas. Ápr. 22 2018, 22:41

» Central Park - Bow Bridge
by Admin Vas. Ápr. 22 2018, 22:30

» Kyle
by Admin Vas. Ápr. 22 2018, 22:28

» Konyha - Jackson lakás
by Damien James McCormack Vas. Ápr. 22 2018, 21:58

» Fegyverek terme
by Gabriel Skoglund Vas. Ápr. 22 2018, 21:04

» Könyvtár
by Noel Wyard Szomb. Ápr. 21 2018, 23:00

» Jackson Heights
by Admin Vas. Ápr. 15 2018, 19:07

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Ebédlő

Share
    Gabriel Skoglund

Faj : Nephilim
    Foglalkozás : Kalligráfus

Ebédlő

on Szer. Dec. 27 2017, 20:53

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Gabriel Skoglund

Re: Ebédlő

on Szer. Dec. 27 2017, 21:37

[You must be registered and logged in to see this link.]

so this is Christmas - Brian
    Amikor megpillantom Thomast és Briant, egyből fülig ér a szám. Annyira szerettem volna, hogy eljöjjenek és itt vannak! Örömömben mind a kettőt átölelem, kis híján feldöntve őket. Azonnal jövök a szokásos rossz szokásaimmal és teletömöm őket, majd felkísérem őket Thomas lakrészébe és tapintatosan magukra hagyom őket. Van tennivaló elég.
    A segítségre teljesen meghatódom, mintha eddig sem olvadt volna el a szívem. Kedvelem őket és nagyon szeretném, ha Brian is feloldódna, de mivel tartózkodó, most már visszább fogom magam, s hagyom őket a maguk tempójában házat díszíteni, és amire még vállalkoznak. Mert szeretném, ha ki is kapcsolódnának.
    Még mindig a konyhában vagyok, mert sok vendégre számítok s szeretném, ha nem maradna pocak üresen. Az egyik pités tálat rakom éppen meg tésztával, hogy kisüssem, mikor meglátom Briant. S nem úgy érkezik, mint aki csak jön és megy. Felnézek, mosollyal.
    - Van kedved segíteni? – Így nem kell kínosan egymás mellett ülnünk, s nyugodtan foghatjuk a csendet arra is, hogy éppen dolgozunk.
    Brian Cox

Faj : Mágus
    Rang : Mester
    Kor : 78
    Foglalkozás : Képkereskedő, Galériatulajdonos

on Csüt. Dec. 28 2017, 21:12

Merry Christmas!
    Az első megérzésem beigazolódik, Gabriel még mindig a konyhában szöszöl, ezért azonnal rátalálok. El sem hiszem, mennyit képes főzőcskézni, és még mindig nem tűnik fáradtnak. Állandóan mosolyog és kedves, pedig bárki másnak már tele lenne a hócipője a sok készülődéssel. Irigylem a kifogyhatatlan jókedvét, ahogy annyira sok minden mást is, de érett felnőtt módjára kezelem ezeket az érzéseket, és nem ellenségeskedem vele olyasmi miatt, amiről senki sem tehet. Ő tökéletes, én meg nem, ez jutott az élettől, ettől még lehetünk jóban.
    Megkér, hogy segítsek, mire riadttá válik a tekintetem, de bólintok.
    - Igen, persze - lépek közelebb, és tanácstalanul nézek szét a csatatéren.
    - Mit csináljak? - kérem az utasításokat, és nagyon bízom benne, hogy valami teljesíthetőt fog kérni tőlem. Elégszer leégettem már magam előtte, nem kell, hogy még a karácsonyi vacsorát is elrontsam.
    Gabriel Skoglund

on Pént. Dec. 29 2017, 21:45

Érdeklődő csodálkozással nézem, ahogy megváltozik a kifejezése.
    - Nyugalom, nem olyan ördöngős dolgot fogok kérni – mosolyodom el újfent, majd két kosarat teszek a nagyasztal másik felére és egy táblát veszek elő, pucolókést és aprítókést rátéve.
    - A többi zöldséget kellene megpucolni és feldarabolni három centis darabokra. Ha van kedved hozzá – nézek rá. – Kötényt kérsz? - Még mindig mondhat nemet.
    - Gyönyörű lett a dekorálás, köszönöm szépen a segítséget – mosolygok rá, visszalépve a sorba rakott edények közé, hogy beletegyem a tésztákat, majd a sütőgolyókat.
    - Milyen a szobátok? Van szükségetek valamire? – Érdeklődöm, miközben a tésztát kezdem nyújtani a deszkán. Aztán csendben maradok, hagyva, hogy Brian megtalálja a hangját, a kérdéseim nélkül is. Hiszen nem véletlenül jött ide.
    Brian Cox

on Kedd Jan. 02 2018, 00:07

Merry Christmas!
    Azt mondja, nem fog bonyolult feladatot rám bízni, de szerintem meglepődne, milyen dolgokat vagyok képes elrontani. A konyhai ügyködéshez semmi érzékem, ezért nézem kissé félve, ahogy előpakol. Vágódeszka, kés és tálak. Zöldségpucolás. Ez talán még meg. De ugyan mivel mérjek én ki 3 centit?
    - Rendben, ezt már csak nem fogom elszúrni - lépek közelebb, mikor már minden a pulton van - Nem, köszönöm. Nem szükséges - utasítom vissza a kötényt. Nem is tudom miért, de idegenkedek tőle. Kényelmetlenül érezném benne magam, ezért inkább nem élek a lehetőséggel. Inkább a kezembe veszem az egyik kést (teljesen találomra) és nekilátok a pucolásnak.
    - Nincs mit, szívesen tettük. Nem várhatjuk el, hogy mindent egyedül csinálj - pillantok rá a szemem sarkából. Igen, én is tudok kedves és megértő lenni. Vagy valami olyasmi.
    - A szobánk gyönyörű, és szerintem mindenünk megvan. Ez a hely egy rohadt csoda - dünnyögök a bajszom alatt. Nem akarok mérgesnek hangzani, hiszen tényleg semmi panaszom nem lehet, de épp ez aggaszt. Annyira csodálatos itt minden! Én meg csak…
    - Tommy nagyon szeret itt lenni - sóhajtok fel, és újra ellazulok. Igen, ez bánt, és most már ő is tudja. Nagy bőszen pucolom a zöldséget és mikor végzek, megpróbálom bemérni azt az említett három centit. Ha a festményekkel megy, akkor itt is működnie kell. A szemmérték nem kéne, hogy helyzetfüggő legyen.
    Gabriel Skoglund

on Kedd Jan. 02 2018, 21:21

- Persze, hogy nem! – Mosolygok rá, majd bólintok. A kötényt szeretem, csak egy holmit kell kimosni így, legalább kettő helyett.
    - De azért élveztétek is? – Pillantok rá érdeklődéssel, s kíváncsian.
    A rohadásra nem tudom, mit reagáljak. Jó, mert nyit és véleményt alkot. És furcsa megnyilvánulásnak tartom. Látványosan beleszimatolok a levegőbe, még hangot is adok hozzá.
    - Én nem érzek itt semmi büdöset. Csak fenyőillatot, sütiillatot és egy kedves arcot látok – nézek Brianre mosollyal. – Örülök, hogy elégedett vagy a szobával. Bármire szükségetek lesz, csak szóljatok.
    - Thomas sokat mesélt a munkáidról és rólad. Rajong érted és azért, amit alkotsz.
    Ó nem, nem fogok belemenni a játszmájába.
    - Nagyon szeret téged, látni rajta – dolgozom tovább a tésztán. – Kiegyensúlyozottabb és boldogabb lett, mióta veled van.
    Brian Cox

on Pént. Jan. 05 2018, 20:50

Merry Christmas!
    A zöldségpucolás kifejezetten nekem való feladatnak bizonyul. Elég épp csak egy kicsit koncentrálni, hogy ne tegyek tönkre mindent.
    - Megalapozta a jó hangulatot - válaszolom elmosolyodva, ahogy visszagondolok arra, ahogy a díszeket pakolgattuk Tommyval. Meglepően kellemes program volt, sokkal több nevetgéléssel, mint amire számítottam az elején.
    A mosolyom azonban hamar eltűnik, a következő téma gyorsan elkomorít. Gabriel reakciója a keserű megszólalásomra egyáltalán nem tetszik, csak még morcosabbá tesz, hogy viccet csinál a kényelmetlenségemből.
    - Mindenképp - morgok oda neki. Mert hogyne, szólni fogunk, ha bármi kell. Miért ne tennénk? Ez a hely még úgysem k**va tökéletes eléggé.
    Kissé ingerülten vagdosom a zöldséget, de így is viszonylag egyformára sikerül, és nem darabolom mellé a kezem is. Amit Thomasról mond, annak egy részem nagyon örül, másfelől pedig azt érzem, hogy csak terelni akar, hogy megnyugodjak. Nehéz eldönteni, hogy mihez kezdjek ezzel a szituációval.
    - Mindez igaz fordítva is. Nagyon boldog vagyok Tommyval. De az ő érdekei a legfontosabbak számomra - mormogom, szinte nem is hallhatóan. Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy itt, ezen a helyen, Gabriellel boldogabb lehetne, mint velem. Ez zavar. Nagyon zavar, és képtelen vagyok szabadulni tőle.
    Gabriel Skoglund

on Pént. Jan. 05 2018, 22:43

Mosolyogva figyelem az örömét. Annyira vágyik arra, hogy szeressék, s hogy szerethessen valakit, s ez most teljesült!
    Elmúlik a jókedve, sőt kifejezetten rossz hangulatú lesz. Márpedig rossz érzéseket az ételbe vinni nem jó.
    S ismét ugyanott vagyunk, mint Hálaadáson. Semmit sem változott a helyzet. Vagyis végül is változott, jelentősen, hiszen két dolog mindenképpen megtörtént, ha nem több. Brian lépett elsőnek most, megkeresve engem, s eljött Karácsonyra, mondhatott volna nemet is. A másik pedig, hogy nem csak, hogy bejött a konyhába, de még tovább nyitott, hogy beállt segíteni. S most joggal gondolja azt, hogy kinevetem.
    - Sajnálom Brian, nem akartalak megbántani. Nem sértésből, vagy bántásból akartam tenni - nézek rá komolyan. - Jó volt boldognak látni téged, nem szeretném ezt az örömödet elvenni.
    Nem is fogom sürgetni.
    - Köszönöm, nagyszerűek lettek! – Mosolygok rá. – Megkérlek, akkor beleteszed őket abba a fazékba? – Mutatok a pultra, a nagy fazékra, amit le is lehet majd fedni.
    - Ha beletetted őket, akkor egy ujjnyi vízzel teletöltve kellene feltenni a tűzhelyre – újabb adag tésztát veszek elő, egyúttal az utolsót.
    Brian Cox

on Szomb. Jan. 06 2018, 03:30

Merry Christmas!
    Felsóhajtok és a tálba aprítom az utolsó darab zöldséget is. Nem szeretne veszekedni velem, és nekem sem kéne ellenségesen viselkednem. Tommy nem akar elhagyni és Gabrielt választani helyettem. És Gabriel sem próbálja lecsapni a kezemről a szerelmemet. Ez mind csak a fejemben létezik, a hangok akarják elhitetni velem, hogy féltékenységből tönkretegyem a saját boldogságomat. Mert ők azt szeretik, ha a padlón vagyok. Mulattatja őket a szenvedésem.
    - Tudom, hogy nem akarsz rosszat. Elnézést kérek, Gabriel, nem kéne minden kedves szó mögött ártó szándékot látnom. De néha nem egyszerű megállapítani mi valódi és mi nem - mondom neki halkan, az előttem lévő tálba bámulva. Nem tudom, mit csináljak most ezekkel, azt tervezem, hogy csak otthagyom. Viszont akkor megmondja, mi a teendő és már pattanok is.
    - Azonnal - viszem a zöldségeket a fazékhoz, amibe beleteszem őket, majd a csaphoz tartom az edényt és engedek rá vizet.
    - Ennyi elég? - tartom a nephilim orra alá a fazekat, amikor úgy gondolom, hogy rendben van.
    Gabriel Skoglund

on Hétf. Jan. 08 2018, 21:54

Újfent elmosolyodok. Jó szívű ő, csak sok árny vette körül eddig. S könnyű hinni a csábításaiknak.
    - Köszönöm, Brian – nem mondom azt, hogy együtt érzek vele, a felesleges maszlag szavaknak most helye nincs. – Az árnyak néha nagyon tökéletes illúzióval tudnak megtéveszteni – felelek halkan.
    Aztán témát váltok, elfoglalva magunkat mással. Sejtem, hogy most ennyi elég volt számára, ám hagyom, ha vissza szeretne térni erre, nyitott vagyok rá.
    Belenyomkodom a tésztát, míg a vizet engedi a zöldségekre, majd felé fordulva nézek bele az edénybe.
    - Tökéletes! – Mosolygok rá.
    Aztán nem lépek vissza a tésztákhoz, nekitámaszkodok az asztalnak derékkal, az asztalhoz közelebb eső kezem ujjait az asztallapnak érintem.
    - Szeretném, ha boldogok lennétek – lágy a hangom. – Thomas nagyon sokat változott, mióta megismert téged, s csak azt tudom mondani, hogy nagyon jó irányba. S azt is tudom, hogy nagyon szeret téged. Nem csak a rózsaszín felhő van körülötte. Igazán, mélyen szeret téged – felelem komolyan, majd a tésztához lépek vissza. Meghagyom neki, hogy vagy folytassuk valamerre, vagy teljesen visszakozik. Érzem, hogy nem könnyű neki, s nem is szeretnék erőltetni semmit.
    - Pihenj csak nyugodtan, rengeteget segítettetek, nagyon köszönöm! – Mosolygok rá.

on Szomb. Feb. 10 2018, 11:42

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Kedd Ápr. 24 2018, 02:55