Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Üzenőfal képei
by David Armanaugh Today at 18:01

» Long Island villa
by Raul Dessauge Yesterday at 23:39

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 21:55

» Jazz lakása
by Marcus Van Beest Yesterday at 10:58

» Kórház
by Nathaniel Montgomery Szer. Okt. 17 2018, 21:35

» Folyosók
by Connor Shayeh Szer. Okt. 17 2018, 19:08

» Emerlad Wrímans
by Admin Kedd Okt. 16 2018, 22:28

» Barclays Center
by Theodore Miles Montgomery Kedd Okt. 16 2018, 21:13

» Cox professzor irodája
by Thomas Montgomery Kedd Okt. 16 2018, 14:11

by Emerald Wrímans Hétf. Okt. 15 2018, 21:43

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Rejtett szoba

Share
    Mikhal Zharkov

Faj : Cambion
    Rang : Sötét
    Kor : 102
    Foglalkozás : Ügyvéd

Rejtett szoba

on Csüt. Jan. 04 2018, 20:38

First topic message reminder :

A ház legfedettebb pontja. A kísérletek, vérengzések helyszíne. Emberfelettiek és halandók elől is tökéletesen elzárva és lefedve.
    Mikhal Zharkov

Re: Rejtett szoba

on Hétf. Jan. 15 2018, 23:10

Dasha

és

Mikhal

Elevator

Mikor elkezdeném magamat mosni elveszi a szivacsot és ő kezd el engem tisztítani. Hagyom neki, és a vér alatt felfedezi a hegeket amik nem látszanak szabad szemmel de ha az ember érinti tudhatja hogy az ott begy seb volt hajdanán. Mielőtt rá kérdezne, vagy kíváncsiskodna le pillantok a mellkasomra.-Az apám átka. Ne foglalkozz vele, már nem hat rám.-mondom ahogy lassan szemeibe pillantok kék szemeimmel és mikor az arcomat megmossa jólesően szusszanok és lehunyom a szemeim. Hiányzott a nő mellőlem. Hiányzott egy kedves érintés ami még jelzi, hogy élek. Hogy valakivel megoszthatom a lágy érzéseket az életemben. Aki mellett, olyan lehetek amitől boldog vagyok. És tudom, hogy ez a nő mindig Dasha lesz. Lassan kinyitom a szemeimet és végig gondolom a további programokat.-Nos, még nem tudom, lehet később le kéne nézni az öcséimhez. Ők megakarják ünnepelni a karácsonyt.-mondom ahogy lassan össze borzolom vizes hajamat majd megint hagyom, hogy a víz kilapítsa. Hallgatom a következőket és elgondolkodom majd elzárom a vizet és figyelem ahogy ki lépked előttem majd lassan követem és magam köré csavarok egy törülközőt én is a hajamat meg csak megtörlöm egy kisebb törülközővel és össze borzolva hagyom ahogy lassan megállok a fürdő ajtóban és figyelem. Elmosolyodom.-Te ebbe a házba való vagy mint úrnő.-mondom ahogy figyelem kék szemeimmel majd lassan elindulok a fekete falba olvadt szekrényemhez és lassan elhúzva oldalra az ajtót nyitom ki és szinte a tökéletes a ruha a méreteiben mégis kényelmesen el fog benne férni és elegánsan mutatkozik benne.-Nos, ha el fogadod mint tanácsadód veled tarthatok. De akkor vedd figyelembe a tanácsaimat és gondold végig. Tudod milyen az orosz temperamentum és általában egy egész birodalom nehezen fogadja el a hirtelen váltást, főleg egy nőre. Szóval azért javaslom magam mint tanácsadó mert látni fogják, hogy egy férfi van melletted.-mondom ahogy lassan oda sétálok a ruhával és leteszem mellé.-Már ha ezt így elfogadod. Így tudok a legjobban eljárni a védelmedben.-pillantok a szemeibe majd felegyenesedem és vissza sétálva a szekrényemhez veszek ki egy inget és egy fekete nadrágot magamnak amiket az ágyra teszek majd leveszem a törülközőt és keresek egy alsónadrágot és magamra veszem majd felé fordulok rá szegezve kék szemeimet. Aztán szedek elő fehérneműket is amik még ki sincsenek bontva majd azt is oda viszem neki.-A méreteid.-mondom elmosolyodva szélesen. Nagyon is jól emlékszem azokra a méretekre.
    Dasha Voronin

Faj : Vámpír
    Rang : Magányos
    Kor : 79
    Foglalkozás : Balerina, Diplomata, Fegyvercsempész

on Kedd Jan. 16 2018, 20:32

Dasha
    és
    Mikhal

Ülök az ágy szélén és látom, hogy jókedvűen keresi elő nekem lassan a ruhákat. Ahogy leteríti őket mellém az ágyra, egy elegáns fekete szövet nadrágot és egy púderszínű finoman kivágott blúzt vélek felfedezni. Drága és nemes anyagnak tűnik. Szeretem, hogy jó az ízlése és tudja, mi a jó nekem. Lágyan elmosolyodva simítok a puha anyagokra, majd újra felé fordulok. Hiányzott, hogy kedveskedjen nekem, hogy meglepjen néha. Mindig is a tenyerén hordozott, ha bár olykor igyekezett ezt leplezni, hiszen mi nem alkottunk soha egy párt. Elméletileg. Gyakorlatilag persze....A karácsony szóra kapom fel leginkább a fejemet és akaratlanul is grimasz ül ki az arcomra. Karácsony. A létező legfeleslegesebb dolog ezen a földön, mégis annyira rajonganak érte. Jézus születése inkább átok mint áldás. Szisszenek egy kicsit és felhúzom a felső ajkam. Nem szeretek ilyen dolgokban részt venni, eddig csak párszor volt rá példa, akkor is csak mélységes szenvedés volt a részemről.A szemeim szelídek maradnak ahogy figyelem és lehunyom őket egy pillanatra hangosan sóhajtva.- Ha szeretnéd, karácsonyozhatunk. De csak ha szeretnéd...Tudod, hogy nekem mi a véleményem erről. -mondom halkan de a hangom nyugodt marad ahogy beszélek hozzá. Figyelem ahogy magának is keresi a ruhát és elmosolyodok ahogy ledobja a törölközőt és megpillantom a fenekét. Közben hallgatom ahogy beszél és a törölközőt a hajamról levéve törlöm meg nagyjából és leteszem az ágyra, majd lassan magamról is leoldom a törölközőt és már teljesen meztelenül figyelem. A meztelenség számunkra sosem volt más mint természetes. Tanácsadó szeretne lenni. Így meg tud védeni. Rosszul vagyok attól, hogy lenéznek csak mert nő vagyok. Kifújom a levegőt és pontosan tudom, hogy ez egy olyan dolog amit mindenkinek meg kell emészteni akármennyire is zavaró. Az, hogy segít pedig nagy előny lesz számomra. Végtére is ha minden igaz neki egy kicsit nagyobb a tapasztalata ezen a téren. Magam mellett szeretném tudni minden értelemben. Egy kicsit kizökkent ahogy átnyújtja nekem a még bontatlan csomagolású fehérneműket széles vigyorral. Egy kicsit talán meg is lep. A méretem. Pislogok rá pár másodpercig, majd átveszem és elkezdem kibontani. Emlékszik rá? Ennyire? Vagy..- Ezt nekem tartogattad évekig, vagy esetleg bárkinek akinek épp kellhet? -kérdem halkan nevetve, nem gúnyosan. Csak olyan meglepő számomra, hogy ezt itt nekem vette. A ruha méret még ugyan, de ez. Kiveszek a dobozból egy fekete csipke melltartót és egy hozzá illő fekete csipke francia bugyit. Csinos darab. Most sem csalódok. Felkelve veszem fel sietve őket és teljesen passzolnak. Megfordulok benne előtte, hogy mindenhogy megcsodálhasson, majd elkezdem felvenni a ruhákat. Minden tökéletes. Szusszanva fejezem be az öltözködést és élvezem az eleganciát.- Köszönöm, mindig tudod, hogy mi kell nekem -mondom halkan és közel lépve hozzá pipiskedve puszilok az ajkaira.A hajam még kissé vizes, de gyorsan szárad. A szemeim halványan felizzanak ahogy közelebb kerülök hozzá újra és mélyen belélegzem az illatát. Olyan finom lehet most. Most, hogy kitombolta magát. Megnyalom a saját ajkaimat és önuralmat tanúsítva hajolok el inkább.
    Mikhal Zharkov

on Szer. Jan. 17 2018, 22:43

Dasha

és

Mikhal

Elevator

Hallgatom a szavait miközben az ágy mellett felveszem a nadrágot és begombolom, majd az inget is és betűröm a nadrágba a végét miután begomboltam és az ezüst gombok finoman simulnak a fehér anyaghoz.-Nekem sincs túl sok kedvem hozzá hidd el, de a testvéreim azok szeretik. Én pedig nem akarom, azt hallgatni a következő egy évben, hogy miért nem mentem le hozzájuk karácsonykor. Nem sok kedvem van, hozzá de hát ha ennyit kértek tőlem akkor megteszem. Nem leszek én sem sokat. Ajándékozás, kis beszélgetés együtt vacsorázunk aztán kicsit még hallgatom őket és valószínűleg vissza megyek dolgozni.-mondom ahogy zsebre csúsztatom a kezeimet és figyelem, miközben felveszi a fehérneműket. Tökéletes rajta ez a fekete csipke. Lassan oda lépek és megigazítom a megcsavarodott melltartó pántját és a szemeibe pillantok a kérdésre.-Ezek csak a te ruháid lehetnek. Ha nő jön is ide vagy nem távozik vagy a saját ruháiban, megy el és örülve, hogy még él.-mondom majd ellépek hagyva, hogy tovább tudjon öltözködni én pedig élvezem idomainak megcsodálását és ahogy a ruha hozzá simul testéhez. Annyira gyönyörű nő. Igazi orosz származás, és az igazi női akarattal van megruházva ráadásul makacs, és eltántoríthatatlan az orosz temperamentum miatt. Amikor oda lép hozzám és megköszöni a ruhát elmosolyodom és a puszira finoman morranok. Amikor elfordul kinyitom lehunyt szemeimet majd rá nézek kék szemeimmel. -De az még messze van, hogy lemenjünk ha gondolod, aludj egyet nem sokára itt a reggel. A szobám tud olyan sötétséget nyújtani, hogy ne essen bántódásod.-mondom ahogy figyelem. Nekem még nem szabad aludnom akár mennyire is csábító az ajánlat, hogy mellé feküdjek. Dolgoznom kell, apám teste nem teremtődik meg magától.
    Dasha Voronin

Faj : Vámpír
    Rang : Magányos
    Kor : 79
    Foglalkozás : Balerina, Diplomata, Fegyvercsempész

on Csüt. Jan. 18 2018, 19:51

Dasha
    és
    Mikhal

Csak hallgatom és hallom a hangján, hogy ő is épp úgy irtózik ettől a jelenségtől mint én. De ő tudja, ha kedveskedni szeretne a testvéreinek. Szóval meg fogom őket ismerni. Bemutat nekik. Sosem találkoztam senkijével. Valahogy erre gondosan vigyáztunk, hogy ne következzen be. Érdekel lesz..vajon mit fog mondani ki vagyok? Hazudni fog? Nem hiszem. Mindenesetre a megfogalmazást kíváncsian várom. Hallgatom tovább a hűvös, mégis kedves hangját, ahogy az enyémnek tulajdonítja a ruhát. Elmosolyodok ezen. Lehet, hogy naiv vagyok, de jól esik abban a tudatban létezni, hogy ő várt rám, és fel is készült az érkezésemre. Precíz ember. Figyelem a szemeit, ahogy lesi minden apró rezdülésem és mozdulatom. A szemei halványan csillognak ahogy rám néz. A puszi alatti morranás hatására egy pillanatra talán olyan dolgok jutnak eszembe, amit egyenlőre muszáj el hessegetnem. Figyelem és elhúzom a szám az alvás szóra. Most öltöztem fel és már is le kellene vetkőznöm. Tudom, hogy őt ez nem annyira zavarja, de mégis. Szusszanva pillantok a szemeibe- Mikhal, most öltöztem fel, egy kicsit hamarabb is felajánlhattad volna ezt.- mondom halkan sóhajtva miközben szinte már már reflex szerűen kezdek vetkőzni előtte. Szándékosan lassan húzom le a textilt a bőrömről. Azt akarom, hogy minden pillanatát élvezze. Azt akarom, hogy vágyjon rám. Amennyire csak lehet. Ártatlan szemekkel állok meg előtte egyszál fehérneműben szépen kihúzva magam. A ruhákat össszehajtva egy szekrényre helyeztem. A már teljesen száraz hajamat hátrasimítom a vállaim mögé és oldalra billentett fejjel nézek rá fel- Nem maradsz velem egy kicsit? -kérdem, inkább kérlelem legédesebb hangomon. Tudom, hogy ettől mindig meglágyul a szíve.- Csak egy kicsit amíg elalszok... kérlek. Utána elmehetsz ha szeretnél -mondom ahogy nézem és édesen elmosolyodok. A választ meg sem várva lépek az ágyhoz és felmászva pihenek le a hatalmas ágy közepén. A hátamon fekve, kinyújtott lábakkal nézem őt. Régen voltam ilyen kiszolgáltatott számára.De bevallom, most élvezem. Tudom, hogy ma nem érinthetjük meg egymást úgy, de szeretném minél közelebb érezni magamhoz. Pislogok rá lassan és a két függöny közti résen a hold fénye férkőzik be a szobába. Végig siklik a lábamon, a csípőmön, a hasamon, a mellemen, egészen fel a szememig. - Szeretném..
    Mikhal Zharkov

on Csüt. Jan. 18 2018, 21:41

Dasha

és

Mikhal

Elevator

Csak mélyet szusszanok a szavaira ahogy ezt mondja és szélesen elmosolyodom.-Ez legyen a legkisebb problémád, hogy le kell vetkőznöd.-mondom ahogy figyelem már reflexszel meginduló kezét, ahogy elkezdi levenni a blúzt. Szemeim lassan követik kezei mozgását ahogy halad a testén és hátamat lassan a falnak döntöm. Mikor leveszi lassan végig nézek hibátlan fehér bőrén és ahogy annak vonalát olykor ujjai végig simítják önkéntelenül is. Aztán a nadrágot veszi le magáról mire mélyet szusszanok és ahogy kilép belőle majd felegyenesedek mélyen magamba szívom a levegőt és megemelve az államat nézem őt kék szemeimmel és össze szorítom az ajkaimat ahogy az arcára pillantok. Megáll előttem és kérlel, hogy maradjak vele. De nem várja meg a válaszomat csak megfordul és rá mászik az ágyamra én pedig figyelem azt a kerek popsit ami oldalra billegteti magát ide oda amíg meg nem fordul és rá nem helyezi a súlyát. Az ágyékomhoz beszél ez a nő nem is hozzám. Csak figyelem kék szemeimmel és ismét nyelek egyet majd ahogy megfordul és elhelyezkedik végig tekintek rajta majd az arcára pillantok. Ő nagyon szeretné. Hát még én mennyire szeretném Dasha....De ha most én oda másznék mellé ugyan így megfosztva a ruháimtól magamat abból aligha lenne alvás. Olyan dolgokat művelnénk amiknek nincs itt az ideje mert ez után a műsor után nem vagyok hajlandó azt mondani, hogy mi most csak alszunk vagy én itt fekszem és szépen simogatom amíg ő elalszik. Ennyire nem mászok bele a romantikába. Le pillantok magam elé és lassan kifújom a levegőt magamból.-Bár megtehetném Dasha...Bár megtehetném. De nem lehet. Túl jól csinálod, hogy ne hozzám, hanem egyenesen a kéjemhez beszélj..-mondom ki ahogy vissza tekintek rá.-Férfi vagyok, és már egy ideje nem feküdt nő ebben az ágyban. Biztosan nem aludnál, ha én most befeküdnék oda melléd.-mondom ahogy elmosolyodom halványan. Lassan oda sétálok az ágy jobb oldaláról megközelítve őt és oda hajolva csókolok a homlokára.-Aludj jól kedvesem.-mondom csendesen majd felegyenesedem és elfordulva csettintek egyet és minden gyertyafény, vagy ahonnan fényforrás érkezik az elveszik és csak a sötétség marad. Legfeljebb az éjjeli lámpán egy kisebb gyertya ég tovább vígan. Az ajtó kinyílik én pedig kilépek rajta majd becsukom magam után és miután eltűnik a szemeim elől neki dőlök az ajtónak és nagyot fújok miközben kinyitom a szemeim és felfelé nézve a plafon felé mély levegőket veszek. Ez a nő...csak egyszer kapjam el, amit vissza fog kapni még ezért....Amint lenyugszik felhevült vágyam elindulok vissza, hogy a munkával mindent elcsillapítsak magamban.

Köszönöm a játékot!! hümm wow Szívek )

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Okt. 19 2018, 18:53