Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Egyetemek
by Noel Wyard Yesterday at 21:43

» Daryl's Loft
by Caleb Shayeh Yesterday at 21:27

» Iroda
by Marcus Van Beest Vas. Ápr. 22 2018, 23:57

» Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Vas. Ápr. 22 2018, 22:41

» Central Park - Bow Bridge
by Admin Vas. Ápr. 22 2018, 22:30

» Kyle
by Admin Vas. Ápr. 22 2018, 22:28

» Konyha - Jackson lakás
by Damien James McCormack Vas. Ápr. 22 2018, 21:58

» Fegyverek terme
by Gabriel Skoglund Vas. Ápr. 22 2018, 21:04

» Könyvtár
by Noel Wyard Szomb. Ápr. 21 2018, 23:00

» Jackson Heights
by Admin Vas. Ápr. 15 2018, 19:07

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Kert

Share
    Gabriel Skoglund

Faj : Nephilim
    Foglalkozás : Kalligráfus

Kert

on Vas. Jan. 07 2018, 17:22

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Thomas Montgomery

Faj : Nephilim
    Kor : 19
    Foglalkozás : "Nem vagyok fiú. Nephilim vagyok."

Re: Kert

on Pént. Jan. 12 2018, 12:04

[You must be registered and logged in to see this link.]

El se tudom képzelni, milyen lehet az, ha nem ismeri az ember a külvilágot, csak egy szobát a pincében. Nincs napfény, nincs szél, nincs eső, nincsenek illatok, se hó, de semmi, csak a négy fal. Mint egy börtön. Nagyon durva. Elmesélem Theonak, hogy Nathan főleg arról sztorizott, amikre ő rácsodálkozott: az internetre, a kávé ízére, meg a narancsra... Meg hogy szeret olvasni, filmeket nézni, és hogy szeretne utazgatni. Mivel nagyjából ennyit tudok róla, szívesen hallgatok bármit, amit mond, de gondolom majd kialakul. Nathannel a reggeli közös futás közben szoktunk beszélgetni, vagyis előtte, meg utána.
    Amint megisszuk a forró csokinkat, körbepillantok, hogy látom-e Briant valahol, de ha még mindig Gabriellel beszélget, akkor nem zavarom. Theoval felöltözünk, majd kimegyünk hátra. Kintre nem igazán tettünk díszeket, de azok, amiket bent az ablakra tettünk, adnak némi fényt. Épp csak a havat lapátoltam el a teraszról és az ösvényről, szóval rengeteg a szűz hó. Körülbelül bokáig ér. Most épp nem havazik, de olyan hideg van és olyan homályos az ég, hogy akár még hullhat is később.
    Amint kilépünk, lehajolok, gyúrok egy hógolyót, és megdobom a vállát.
    - Első lecke: egy hócsatában két dolog tilos. Egy: jéggel dobálózni, és kettő: arcba dobni.
    Miközben ezt elmondom, már hajolok is le a következő hógolyóért, majd elvigyorodva célozom meg ismét a hasát, hacsak el nem menekül előlem. Nem erősek a dobásaim, nem akarom bántani.

Pontos idő: Kedd Ápr. 24 2018, 02:57