Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Long Island villa
by Noel Wyard Yesterday at 22:41

» Üzenőfal képei
by David Armanaugh Yesterday at 18:01

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Csüt. Okt. 18 2018, 21:55

» Jazz lakása
by Marcus Van Beest Csüt. Okt. 18 2018, 10:58

» Kórház
by Nathaniel Montgomery Szer. Okt. 17 2018, 21:35

» Folyosók
by Connor Shayeh Szer. Okt. 17 2018, 19:08

» Emerlad Wrímans
by Admin Kedd Okt. 16 2018, 22:28

» Barclays Center
by Theodore Miles Montgomery Kedd Okt. 16 2018, 21:13

» Cox professzor irodája
by Thomas Montgomery Kedd Okt. 16 2018, 14:11

by Emerald Wrímans Hétf. Okt. 15 2018, 21:43

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Theo szobája

Share
    Theodore Miles Montgomery

Faj : Cambion
    Rang : Tanonc
    Kor : 16
    Foglalkozás : szörnyike

Theo szobája

on Hétf. Jan. 08 2018, 00:57

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Dorian M. Montgomery

Faj : Tündérek
    Alfaj : Pegazus
    Rang : Tündérpalánta/Nemes/Herceg
    Udvar (Királyság) : Tavasz/Smaragd
    Kor : 18

Re: Theo szobája

on Vas. Okt. 14 2018, 00:39

Kíváncsian nézem a weboldalt amit Theo talált, szorosan mellette ülök, és ez olyan természetesnek tűnik, hogy észre sem veszem, ahogy automatikusan én is átölelem az ő derekát.
    -Az kell rá. Okéééé, de biztos, hogy menjen rá csípős paprika is? Vagy azt kérjük külön, és maximum ráteszi? Azt hiszem olyat is lehet. A többi jól hangzik, remélem, ízlik neki, deeee nehogy paradicsomos alapú legyen, mert azzal nem finom.
    Lelkes bólogatásba kezdek, eddig jól hangzik, és remélhetőleg nem szúrjuk el teljesen az egészet.
    -Azt nem tudom. Te mennyire vagy éhes? Én nagyon. Éééés... akkor én simán becsapok egy pizzát, de ha hatalmas a méret, akkor osztozzunk. Vagy felezünk majd és cserélünk.
    Nagyon határozott vagyok, tisztán látszik, de ha egyszer minden pizzát szeretek, akkor tényleg nehéz eldönteni, mennyit tudok megenni belőle. Rengeteget.
    -Akkor legyen paradicsomos alap, meeeeg... az a kagylós. Tehát kagyló, mozzarella, oliva és camambert. Azt hiszem az van benne.... rajta.
    Már én is görgetem a képernyőt, így a kezem megint Theoéhoz ér közben.

on Vas. Okt. 14 2018, 01:03

What if we kissed?

- Apa imádja a csípőset, biztos tetszeni fog neki rajta a paprika! Bízz bennem, ezt tudom - győzködöm nagy lelkesen, miközben összeállítom apa pizzáját. Aztán már csak az a kérdés, hogy velünk mi lesz. Vehetünk egy nagy pizzát ketten, vagy két normál méretűt külön. Árban nagyjából ugyanúgy jön ki, ezért majdnem mindegy.
    - Akkor azt hiszem, rendeljünk két normál méretűt, és majd megkóstoljuk egymásét - hozom meg a döntést már megint. Elég határozott vagyok ma. Ez nem vall rám. Talán azért van, mert Dori a derekamat öleli. Csak ez lehet az oka.
    - Uhum, az lesz az. Pipáld ki! Szuper. Adjuk a kosárhoz! És akkor az enyém… szeretnék rá gombát meg camamber sajtot, és bacont, csirkemellet, paradicsomot… és sajttal töltött legyen a széle! Azt hiszem, megvagyok.
    Szépen végignavigáljuk magunkat a rendelés fázisain, majd miután leellenőriztük, hogy minden rendben van, elküldjük a rendelésünket. Leteszem a telefont, miután kaptunk visszaigazolást, és izgatottan fordulok Dorian felé.
    - Mit csináljunk, amíg megérkezik? - kérdezem csillogó szemekkel.
    Dorian M. Montgomery

on Vas. Okt. 14 2018, 01:15

-Oké. Akkor legyen úgy.
    Rábólintok nagyapa rendelésére, nekem jó, ha Theonak is. A mi pizzánk egy fokkal könnyebben megy, legalábbis az enyém biztos. Aztán abban kell megegyezni, hány pizza legyen amit kérünk.
    -Ez jó, és akkor majd megetetlek.
    Nevetni kezdek, mert előre látom a jelenetet, ahogy egymás szájába tömködjük a falatokat. Azt hiszem annak nem lesz jó vége, vagy de? Nem tudom.
    -Meg is van. És te mit kérsz? Jó. Akkor rendelés befejezése meg ilyesmi és már csak várnunk kell.
    Éhen már nem halunk, és addig is lerendezem a sütinket, ahogy apu tanította. Egy doboz süti landol a kezemben, amit félre is teszek, mert az csak a vacsi után jön.
    -Kezdjük el az anyagot, mert akkor hamarabb végzünk vele.
    Csillogó szemekkel nézek Theora. Ha letudjuk amit megígértünk, akkor sokkal többet tudunk dumálni, mert az az este 10 óra hamar itt lesz sajnos. Fel is ugrok megint a könyvekért, meg a jegyzetért, hogy akkor neki is álljunk. Egy könyv elég, akkor ketten nézzük majd és így még mindig Theo mellett maradhatok. Tetszik, ahogy átölelt az előbb.

on Vas. Okt. 14 2018, 01:46

What if we kissed?

Alig teszem el a telefonom, Dorian elővarázsol egy dobozt a semmiből. Tányérméretű szemekkel meredek rá.
    - Mi az? Honnan van? Hogy csináltad? Megtanítasz? - támadom le a kérdéseimmel. Aztán persze arról is érdeklődök, hogy mit kéne csinálnunk, amíg a vacsorára várunk. Jó lenne játszani, vagy beszélgetni, vagy akár csak így összebújva maradni, de Doriannak más tervei vannak. És igaza van.
    - Jó, legyen. Akkor tanuljunk. De csináljuk gyorsan! Nincs mellébeszélés és önszorgalmi kutatómunka! Nem szeretnék egész este ezzel foglalkozni - egyezek bele. Szomorkásan nézem, ahogy a könyvek után kutat, nem tetszik, hogy felállt mellőlem. Ide tudtam volna varázsolni mindent, hogy ne kelljen mozdulnunk egymás mellől. Megkönnyebbülök, amikor ugyanoda ül vissza, és a farkincám már kunkorodik is vissza a helyére a derekán. Míg ő kinyitja a jegyzetfüzetet, én megkeresem a megfelelő oldalt a könyvben, és már kezdhetjük is.
    Dorian M. Montgomery

on Vas. Okt. 14 2018, 18:39

Ebben a pillanatban nagyon hálás vagyok apuéknak, hogy megtanították nekem, hogyan tudok bármikor édességet varázsolni, ha muszáj. Ez nem azt jelenti, hogy minden pillanatban ezt teszem, sőt, nagyon is szeretek nézelődni cukrászdákban, de azért olykor jól jön, mint most is.
    -Sütiiii. Cukrászdából. Apuéktól tanultam, mert szerintem megunták, hogy mindig nyaggattam őket. Ahaaaa, de tudják ám, hogy mikor csinálod, szóval átverésre ne használd.
    Legalábbis én sosem éltem vissza vele, bár apáék akkor is tudták, hogy használtam ezt a képességet, amikor nem is szóltam, de őket is meg akartam lepni vele. Megmutatom majd Theonak is, csak nem szeretném, ha emiatt nagyapa morcos lenne.
    -Így hamarabb végzünk, és nem lesz baj. Na, akkor te olvasod, én jegyzetelem, amit kell.
    Vigyorogva nézek Theora, várom, hogy belekezdjen. Nem szó szerint akarom leírni, csak címszavakkal, néhány megjegyzéssel, amiből könnyen megmarad majd, és nem kavarodunk bele.
    Magolni semmi értelme, akkor sokkal rosszabb, a felét nem tudjuk majd és nem is értjük. Azért elkapkodni sem akarom, mert ha nagyapáék rákérdeznek, jó lenne, ha nem csak néznénk értelmes fejjel, hanem tudnánk is, mit tanultunk.

on Hétf. Okt. 15 2018, 00:18

What if we kissed?

Mikor megtudom, hogy mi van a dobozban, már hirtelen nem is olyan fontos az a vacsora. Sokkal jobban tetszene a desszerttel kezdeni.
    - Milyen süti? Ehetek egyet? Jó, megjegyeztem. Nincs visszaélés. De ez akkor is egy szuper trükk! Képzeld csak el, mennyi mindenre jó lehet! Például, ha otthon hagysz valamit, ami kell a suliba. Nem kellene visszamenni érte, és nem kapnál rossz jegyet sem - fejtem ki, mi mindenre jó lehet ez a varázsige. Én még nem tanultam hasonlót, de ezzel nagyon szívesen kísérleteznék. Ő vajon használja másra is, vagy csak sütikre? Mondjuk az is egy jó alkalmazás, de a lehetőségek végtelenek.
    Magunkhoz veszünk mindent, ami szükséges, és nekifogunk a módszeres tanulásnak. Hangosan felolvasom a könyvet, megtorpanok a fontos részeknél, és lediktálok egy-egy mondatfoszlányt Doriannek. A végére egy egész szép kis jegyzetet alkotunk együtt, amit aztán újra és újra átnézünk, hogy sikerüljön megjegyeznünk az információt. Néha a könyv egy részét is újra kell olvasni hozzá, de összességében jól haladunk. Már egész sokat tudunk, mikor csengetnek.
    - Itt a pizza! - pattanok fel azonnal, de a farkincám beleakad a bokámba, amitől eszembe jut, hogy nem kéne így kimennem.
    - Uhm… nyitsz te ajtót? A pénz a sütis csuporban van a konyhában… - nézek Dorira kissé elveszetten.

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szomb. Okt. 20 2018, 14:00