Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Freshkills Park
by Marcus Van Beest Yesterday at 22:49

» Pince
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 22:47

» Long Island villa
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 18:53

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 22:42

» Belső udvar
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 21:54

» Carlmichael Ház - Tárgyaló
by Reinald Carlmichael Szomb. Nov. 10 2018, 21:51

» Cox professzor irodája
by Brian Cox Szomb. Nov. 10 2018, 19:40

» Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság
by Armand Assante Vas. Nov. 04 2018, 20:49

» Azrael
by Desmond O. Cross Vas. Nov. 04 2018, 17:52

» Reinald Raoul Carlmichael
by Admin Szomb. Nov. 03 2018, 23:39

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Belső udvar

Share

Belső udvar

on Pént. Szept. 28 2018, 23:40

.....
    Dorian M. Montgomery

Faj : Tündérek
    Alfaj : Pegazus
    Rang : Tündérpalánta/Nemes/Herceg
    Udvar (Királyság) : Tavasz/Smaragd
    Kor : 18

Re: Belső udvar

on Szomb. Szept. 29 2018, 00:25

Apa

&

Dorian

Hazajöttünk, ismerős környezetbe, még ha csak pár napra is. Amit bánok, hogy most nem látom aput, nagypapit sem Theot, de ennyit már igazán ki fogok bírni. Apás napok, úgy is távol volt jó pár napig, amikor átköltöztünk. Az egyetlen ami miatt aggódok, hogy a fürkészem vajon eszik e akkor is, ha apu eteti? Remélem igen.
    Nem érek rá ezen agyalni, mert ami azonnal lefoglal az az, hogy hatalmas udvarunk van, akkora, amekkorán bőven nyargalhatok, ameddig csak jól esik.
    Még meg sem érkeztünk, én csak levágom a cuccaimat és máris birtokba veszem a területet.
    Kiszúrtam, naná, hogy azonnal kiszúrtam, és egy növendék tündérnek fontos dolog a mozgás. Pláne nekem, főleg, hogy itt nem kell arra figyelni, rejtve legyen, így senkire nem hárul ilyesmi, nagyapára sem, ez így azért mégis jobb, mert nincs lelkiismeret furdalásom. Repkedhetek is, senki nem fog rám szólni, hogy ne menjek olyan magasra, és még azt is kipróbálhatom, mennyit gyorsultam az elmúlt időszakban.
    A pakolás ráér, szerintem, vagy nem? De. Lehet, hogy apa még mondott valamit, de hogy én azt már nem hallottam, az biztos, mert addigra már félúton voltam az udvar másik vége felé pegazus alakomban, olyan galoppozást előadva... mert felnőttem, hát persze, látszólag.
    Végül úgy döntök, hogy egyedül ez nem izgalmas, így visszanyargalok apáért, és bökdösni kezdem, jöjjön ő is, az sokkal jobb móka. Azért sem "szólalok" meg, ez így szerintem mókás, de ha most elővesz egy almát vagy egy kockacukrot, akkor elröhögöm magam.

Damien James McCormack

Rang : Nemes (herceg)
    Udvar (Királyság) : Tavaszudvar
    Kor : 518
    Foglalkozás : Könyvesbolt tulajdonos

on Vas. Szept. 30 2018, 22:53

Annyi évszázad után újra itthon. Idegenül nyugtató a kastély, már szinte el is felejtettem, hogy néz ki. A megindultságom csak abban mutatkozik, ahogy az oszlopot simítom végig és ahogy anyámat felkapom, majd végül a hajába fúrom az arcom, mélyet lélegezve hajának rét illatából.
    Dorian persze egyből máshol terem, így apával egy rövid értekezés után jöhet egy kiadós kezelés és gyógyfürdő. Bár visszatért az erőm, még gyenge vagyok. A fürdő pedig kiválóan oldja mindazt, ami eddig nem működött. Ég belül a testem, s lelkem is, mint mikor az emberek belázasodnak. De tudom, ez elmúlik idővel, így mélyeket lélegzek és mindahányszor látótérbe kerül a fiam, elmerülök a látványában.
    Már értem, miért vállaltak fel a szüleim ennyi mindent értem. Ha Dorian hasonlón ment volna át, ugyanúgy megtettem volna. Hálát érzek mindezért.
    Végül behunyom szemem. A múlt dereng fel szemhéjam mögött, néha az égető érzés ugyan felül írja, ám mindaz a régi, elveszettnek hitt részem lassanként visszatalál hozzám. Aki lettem volna, ha. Hosszú sóhajjal engedem ki a levegőt és kis híján bealszok a vízbe, hiába tártam szét a karom a medence szélén, mikor valaki fejbebök.
    - Hess, ha ez egy újabb vicc, mert ide se szagoltam, akkor inkább ugorjatok ti is a vízbe.
    Derűsen mosolygok, becsukott szemmel, hátrahajtott fejjel, nem érdekelve, hogy az ezüstös pókháló most világosabban dereng, lévén dolgozik a mágikus folyadék a vízben.
    Végül csak kinyitom a szemem, az ismerős érzetre és.
    - Szúette vadvirágra a szívem majdnem megállt – ugrok arrébb.
    - Ha lehet, a hasast ne tedd meg a vízbe. Érzel valamit? – Kérdezek kíváncsian. Érdekel, érzékeli a vízben a mágikus erőt.

Dorian M. Montgomery

on Hétf. Okt. 01 2018, 22:23

Apa

&

Dorian

Fel sem tűnik, hogy esetleg más is van a kastélyban rajtunk kívül, olyannyira leköt az udvar és a hatalmas terület. Azt sem tudom, mennyi ideig nyargalok egyedül, mikor rádöbbenek, hogy így még sem olyan élvezetes és meg kellene keresnem apát, de elindulok.
    Még jó, hogy érzem, merre van, mert mire másként megtalálnám, beleunnék a kergetőzésbe. Ami bezavar, hogy érzek hasonló energiákat, de betudom annak, hogy apa itt lakott.
    A fürdőben bökdösöm meg viccesen, senkinek nem lehet egy szava sem, mert nem vertem le semmit eddig. Király vagyok.
    ~Nem úgy festesz szerencsére, de gyere nyargalniiii. Akkora udvarunk van, tudtad? Persze, hogy tudtad, na nem baj. Gyere, ezt ki kell próbálnod, és nem, nem megyek fürdeni, különben akkor itt minden úszik.
    A vízre pillantok, nem csak érzem, látom is, naná, hogy versenyre hívom. Aggódok érte, mert még mindig gyenge, de ami érdekes, máris erősebb annál, mint ahogy megérkeztünk. Kezdem irigyelni.
    ~Persze. Mire innen kiszállsz, kutya bajod, ergo képes leszel futni velem egyet és repülni. Most le foglak gyorsulni, a kanyarodásom már kész életveszély. Mondtam már?
    Kitárom a szárnyaimat, itt elférnek, és még csapok is vele néhányat, de csak annyira, hogy ne emelkedjek el a földtől. Még mindig ott motoszkál a fejemben apa kérése, hogy ne ugorjak hasast... nagy a kísértés. Még szép, hogy megteszem, hogy utána még rá is rázzam a vizet.

Damien James McCormack

on Hétf. Okt. 22 2018, 23:26

Figyelem, ahogy fölém hajol, mert szinte azonnal visszaülök a helyemre. S mint ilyenkor mindig, a világot megsemmisíteném, ha baj érné. Felnyúlok a fején egyik karommal és megcirógatom, majd ráhelyezem tenyerem, s behunyva szemem, mély levegőt veszek, s engedem ki. Ebben a békében már régen volt részem. Kezdem érezni azt a teljességet, aki voltam valaha.
    - Később megyek. Most szükségem van erre – suttogom, tudva, hallja így is.
    Puha, fényes szőrén pihennek ujjaim egy ideig még, aztán felnevetek.
    - Lóbajom, legfeljebb. Igen, jobb és gyorsabb leszek, de még messze a régi formámtól.
    Nemhiába én voltam a vezető majd mikor átkerültem a Lovagokhoz, a vezető lett csak felettem. Kiváló harcos voltam.
    - Nem mondtad, de úgyis megmutatod.
    Ahogy kinyitja szinte fölém szárnyait, eláll a lélegzetem, gyönyörködöm benne.
    - Csodálatos vagy.
    A hasasra nevetek egyet, s várom a vízlavinát, ami meg is érkezik.
    Nem lesz baja a mágiától, az kivesz mindent, s meggyógyít. Csak tündérekre hat, s elég összetett, megalkotni, növényekkel, szavakkal, hanggal, hogy aztán a vízbe kerülhessen.
    Odaúszok hozzá, majd lebukva, átúszok alatta. Keresztanyám sellőként megtanított sok trükkre a vízzel kapcsolatban.
    - Repkednél, futnál. Úszni nem úszol? – Fröcskölöm meg aztán vízzel, rásegítve egy kis mágiával.

Dorian M. Montgomery

on Kedd Okt. 23 2018, 19:36

Az a baj, hogy imádok a tündér alakomban létezni, így mászkálni, és nem foglalkozni semmivel sem. Persze, hogy itt is ez az első számomra, aztán az, hogy apát is zaklassam kicsit, hogy ne ücsörögjön a vízben.
    Prüszkölök egyet a válaszán, mert értem én, hogy gyógyulnia kell, de egyedül nem jó rohanni, és így... á, mindegy.
    ~Jaj, az nincs messze. Ez az izé segít. Kb. még 5 perc. Na jó, 10. Megvárom.
    Türelmetlen vagyok. Nem nagyon csak egy kicsit, mint minden kamasz, aki fél percet sem tud a hátsóján ülni. Mennék már, mennék, másodpercenként nézném az órát, mikor telik már le az az idő, ami apának a gyógyuláshoz kell.
    ~Meg hát.
    Szét is tárom a szárnyaimat, hogy mutassak néhány mozdulatot, de szeretem is, ha így kinyújtóztatom. Olyan régen tettem már, itt pedig most lehet.
    ~Azért a feketének jobban örültem volna, a fehér hamar koszolódik.
    Persze, hogy bevetem magam a vízbe egy hasassal, ki nem hagynám. Ahogy azt sem, hogy áztassam magam a vízben, néha-néha lerázva, ha túl sok.
    Apa fröcskölésére felhorkantok, és a szárnyammal csapok a vízbe, nehogy kimaradjon a jóból.
    ~Nem úszásra találtak ki. Szeretek de azért a többit jobban. Jól vagy már? Eltelt 2 perc.
    Vigyorgok, mert az így is megy, és újból megbökdösöm, hátha elérek vele valami gyorsulást.

#ff6600
    Sharyul L'lwennynn

Faj : Tündér
    Alfaj : Szitakötő
    Udvar (Királyság) : Tavaszudvar/Nyár Királyság/Árvalányhaj hercegség

on Szomb. Okt. 27 2018, 23:01

Aki közbetoppan

Hallottam, mikor megérkeztek, s amilyen izgatottan vártam őket, s szélsebesen szökelltem le a lépcsőn, annyira el is tűntek, mire leértek. Még szép, hogy csücsörítettem a számat elégedetlenül, s menten Corraich után mentem, mivel azonnal neki akartunk látni a kezelésnek. Már az is csoda, hogy egyáltalán visszajött az ereje. Fülön fogtam, s máris a vízhez vezettem, s izgatottan keresni kezdtem unokámat. Elszelelt, s szitakötőként sem érhettem volna utol, olyan sebesen haladt, így aztán a tetőről figyeltem működését.
    - Ejj, hát hagyd már apádat gyógyulni, édesem – állok meg előttük, csipőre vágott kézzel, majd kitárom karom unokám felé.
    Mert bizony figyeltem őket, s szívem csordultig lett a látvánnyal. Ilyen boldogságot már rég láttam fiam arcán, s unokám? Csodaszépséges lett! Nagyapjára ütött, tündérporra!
    - Inkább száguldj velem!
    Nagyapja is tűkön ülve várja, ám még készül pár meglepetéssel.
    Damien James McCormack

on Szomb. Okt. 27 2018, 23:27

Ismét megsimítom a szőrét.
    - Pedig nagyon szép vagy.
    És érezni a hangomon, meghatott az, mennyire szeretne hasonlítani rám. Nem olyan, mint én voltam.
    Kacagva kapom oldalt a fejem a hullámra, majd ismét visszafröcskölöm. Biztonságban van a vízben, a mágiája csak rám hat. Csodálatos!
    - Tehát nem érzed magad vizilónak?
    A bökdösésre megsimítom a homlokát és odahajolok az enyémmel, hogy odaérintsem hozzá.
    Meglepve pillantok a hang irányába, s mosolyogva tekintek anyámra. Amit sajnálok az egészből, hogy nem tudtak annyi időt együtt tölteni, míg Dorian kicsi volt, mint amennyi járt volna nekik.
    Nem köszöntöm formálisan, itthon vagyunk. Ám arrébb lépek a vízben, hogy Dorian kimehessen hozzá.

Dorian M. Montgomery

on Vas. Okt. 28 2018, 00:02

~Örülök, ha neked tetszik. De egy kicsit aránytalan most, láttad? Vagyis még nőni fogok.
    Tényleg sokkal szebbnek tartom apa alakját, annyira gyönyörű, főleg az égen, meg éjszaka is sokkal jobban rejtőzhet. Na, hát nekem nem ez jutott, de azt észrevettem, hogy a szárnyam kicsit megnyúlt, vagyis ez megint azt jelenti, hogy ismét sikerül összevissza nőnöm, mint kicsinek is. Akkor persze fordítva volt, a szárnyam nem fejlődött, csak később.
    A víz pedig csábító, ahogy az is, hogy apával fröccspartit rendezzünk, mert játékra mindig kapható vagyok, pedig most türelmetlenül számolom a perceket, hogy nyargalásszunk már.
    ~Nem
    Akkor a víz alatt is meg tudnék lenni, de így csak prüszkölök. Tiszta víz vagyok, ez mégsem akadályoz abban, hogy odatoljam a fejemet apáéhoz. Annyira szeretném, ha a régi lenni, ugyanolyan erős, mint akkor, amikor még nem ismertem.
    Csak akkor jövök rá, hogy nem azért éreztem sok energiát, mert apa itt lakott, hanem azért, mert nem vagyunk egyedül. De cikiiii, nem vettem észre nagyit. Egyből kiszerencsétlenkedem magam a vízből, megpróbálom apát sem lecsapni, visszaváltozni meg elfelejtek, mert most nem az a fontos. Így vizesen ügetek oda nagyihoz, hogy jól összekenjem őt is, és még arcon is nyaljam.
    ~Már gyógyul. Akkor, akkor nagypapa is itt van? Veled száguljdak? Tudsz? Mármint izéééé. Jóóóó, érj utol.
    Boldogan rázom meg magam a medence partján, s bár elsőre meghökkenek a felajánláson, hiszen nagyi azért nem fiatal, de nem megsérteni akartam ezzel, csak meglepett, na. Utána persze már el is nyargalok, néha megcsúszok, de az kit érdekel. A kertben találkozunk. Igazán lovagias cselekedet volt ez tőlem, nesze neked előny az idősebbnek, ahaaa. Azt valahol bent hagytam apával együtt.

#ff6600
    Damien James McCormack

on Pént. Nov. 02 2018, 23:29

- Nem számít. Akkor is gyönyörű vagy – a hiúság. Voltam páva én is, vesztek is értem a tündérlányok. Felsóhajtok magamban. Régen volt. Most már más van.
    - Érdemes megtanulnod úszni, lóként végképp. Pegazusként – nevetek fel.
    Elmerülök a pillanatban, ahogy hozzá simulok.
    Nem nyitom ki a szemem, nem mozdulok azonnal, csak ha már érzem, közel jött anyám. Mosolygok, ahogy korholja fiam.
    - Én is ilyen voltam, az ő korában.
    Elkacagom magam, ahogy pegazus formában kászálódik ki a medencéből, arrébb lépek, hogy helyet hagyjak neki. S csak az után mondom el neki a kulcsszót.
    - Ha repültél volna, simán kiléphettél volna a vízből, még átváltozni sem kell – kacsintok rá.
    Még nincs ideje, hogy kimenjek a vízből, így csak utánuk integetve figyelem őket. Az élet és a boldogság ismét visszatért a kastélyba. És ezt éppen a királynő ármánykodásának köszönhetem. Akit végül én öltem meg. A tenyereimbe tekintek, nincsen bűntudatom, és kárörömöm sem. Mindenkinek az jut, amiért megdolgozott. Sóhajtok egyet és belemerülök a vízbe. Már most tudom, hogy ezután többórás alvás vár, majd újabb fürdők, s újabb pihenés.

//Köszönöm a játékot! ^^//

Sharyul L'lwennynn

on Pént. Nov. 02 2018, 23:40

- Igen, gyógyul – csípőn a kéz, ám nem harciasan, inkább kényelmesen.
    - Csitt! – Tartom elé a mutatóujjam, mikor képen akar nyalni, mondván, nem hagyom. Helyette inkább átkarolom a nyakát és megpaskolom, így csuromvíz leszek. Ami azonnal megszűnik, ahogy kibontakozunk az ölelésből.
    - Nem, átruccant a téludvarba – kicsi szünet. – Hát még szép! Gondolod, hogy kihagyja az érkezésedet? Ami a berobogásról és a levegőben röpködésről szólt – ám nem szigorú a hangom.
    - Amúgy ott, azt a köríves balra forgást még gyakorolhatnád. Feküdj rá az áramlatra, úgy könnyebb.
    Cöh, hát nem vagyok gyorsabb, ha a szárnykalimpálásról van szó, nade hát tündér vagyok! Egy pislogás és máris a kertben termek, így visszaalakulva kétlábú formámba, már karba font kezekkel várom, mint aki unatkozik.
    - Ez neked gyorsaság? Hát nézzenek már oda, apád szégyenkezhet miattad! – Egy frászt, a szememben ott a büszke mosoly.
    - Te mutatod az utat! – Kacsintok rá, majd átalakulok szitakötővé, hagyva, és előnyt hagyva, hogy elinduljon.
    Dorian M. Montgomery

on Szomb. Nov. 03 2018, 14:54

~Neked. Nekem ez fontos. Mi van, ha ez akadályoz a repülésben? Na ugye? Ez fontos szempont. Jaj máááár, tudok úszni, csak nem szeretem, ha tiszta víz leszek.
    Ennek természetesen ellentmond az, hogy a medencében vagyok, és ázok apa mellett, de nem baj. A lényeg, nem szeretem... annyira.
    Nagyi érkezése felvillanyoz, azonnal ki kell szenvednem magam a vízből, hogy őt is üdvözöljem.
    ~Jóóóóó. Ha repülök, akkor mindent beterítek vízzel. Így is, de az más. Úgy hiányoztál.
    A nevetés ebben a formában igazán viccesen hangzik, de nem bírom ki, hogy ne tegyem. Nagyi viszont nem örül a ló puszimnak, hárítja is, de megölel, így egyáltalán nem zavar.
    ~Nem tudtam, hogy itt vagytok, ne haragudj. Azt hittem, csak kettesben vagyunk apával. Ó. Azért vesztek a sebességből?
    Nem akartam én tiszteletlen lenni, de apa egy szóval sem említette, nagyiék is itt lesznek, én meg nem figyeltem. A tanácson elgondolkodok, így már értem, miért nem tudok sebesen fordulni, és miért vesztem el a lendületet.
    Azonnal kinyargalok, de mire kiérek, nagyi már kint van. Ez így nem ér. Ez csalááás.
    ~Azért nem volt olyan rossz. Oké. Gyereee!
    Egy cseppet sem haragszom, én is meg szoktam viccelni az őseimet, ezért nem veszem zokon mástól sem. Derűsen indulok máris, hogy élvezzem a szabadságot a levegőben. Imádom ezt az érzést, és az, hogy most ezt nagyival teszem, annak különösen örülök.

#ff6600
    Sharyul L'lwennynn

on Vas. Nov. 04 2018, 19:55

- Na ugye. A kifogások helyett legközelebb próbáld ki – vágom oda, továbbra is csípőre vágott kézzel.
    Megölelgetem, hagyja, így még inkább hozzá bújok és egy puszit nyomok a nyakára.
    - Jaj, kiscsillag, hát olyan lelkesen trappoltál, hogy csak úgy porzott utánad az összes csillagfényvirág pora – kuncogok a nyakába.
    - Bizony. Nézd csak meg, kanyarodj, és figyeld, mi következik.
    Megillegetem magam a válaszára, és már hussanok is, szitakötő formámban. Jaaaj, hogy én hogy szeretem! Nem csak az unokám, a fiam és a másik felem, hanem ezt a formám is! Na jó, a többit is!
    Ide-oda villanva repkedek, beletéve néha egy-egy térugrást is, mert jaj, gyönyörűm, hát gyors vaaagy!
    ~ Most fordulj, hirtelen! – Hagyom, hogy megtegye.
    ~ No, mit érzékeltél?
    Megvárom a válaszát, aztán felveszek egy lóalakot. Na, az szivárvány, mint a fiam volt eredetileg, sajnos egyéb dolgok következtében elvesztette ezt a gyönyörű szőrét. Most lemásolom.
    ~ Így csináld, figyi!
    Azzal kanyarodok és hjajmár, hát nem elrontom! Felkuncogok.
    ~ No, így nem szabad! És akkor most mutizom!
    Azzal máris fordulok ismét és hagyom, hogy leutánozza unokám.
    ~ Nagyapád és apád ezerszer jobb ebben ám!
    Ó, ahogy repkednek a felhők alatt, hjaj, hát a szívem velük dobog odafelfelé!
    Dorian M. Montgomery

on Vas. Nov. 04 2018, 21:25

Nyelvet nyújtok nagyi megjegyzésére, de azt is vicces formában teszem, hogy utána a karjaiban kössek ki.
    ~Ez igaz. Megláttam a kertet és... és muszáj volt mennem.
    Annak örülök, hogy nagyi nem haragszik rám, de az a kert olyan hívogató volt, és már annyira hiányzott egy kiadós rohanás, hogy minden egyébről elfeledkeztem.
    Amit nagyi mond, azon elgondolkodom, és ugyan még nem repülök, de már úgy mozdítom a szárnyaimat, ahogyan mondja. Kár, hogy nincs akkora áramlat még.
    A következő pillanatban viszont már a levegőben vagyunk, és élvezem ismét, hogy száguldozhatok, fordulhatok, zuhanhatok,de el akarom kapni azt a pillanatot is, amiről nagyi beszélt. Ahogy szól, már teszem is, és nem biztos, hogy tökéletesen reagáltam, de már most is más a különbség, bár kicsit elbénáztam.
    -Azt, hogy elrontottam. Az áramlat alákapott és nem tudtam meglovagolni.
    Nevetve suhanok tovább, nagyjából értem, mit kellene tennem, de most már nagyit figyelem. Ahogy fordul... hát nem azt nézem, hanem a gyönyörű szőrét, még szerencse, hogy elrontotta, mert abból én semmit nem láttam.
    A másodikat már megfigyelem, és tényleg lemásolom, és csodák csodájára nem lassulok úgy le, ahogy szoktam.
    ~Már értem. Apa gyógyul, nagyapa meg nincs itt. Majd őket is kihívom.
    Egész nap tudnám ezt csinálni, imádnám, csak így, a levegőben, vagy lent a földön száguldva, de ebben az alakban.

#ff6600
    Sharyul L'lwennynn

on Szomb. Nov. 10 2018, 21:07

Művészies mérgességgel szusszantok egyet, a szám és a szemem sarka úgyis nevet.
    Boldogan legyintek, hogy tetszik neki a kert. Nagyon sok munkánk van benne, drágám is kivette a részét belőle.
    Kíváncsian figyelem a mozgását, s látom, már sokkal jobb, s van még mit javítani, ám szorgalmas és bízik. Ettől dagad a nagyanyai büszkeségem!
    ~ S máris javítottál rajta, nagyszerűen!
    Cikkanok mellette, vigyázva, nehogy hozzám érjen, mert bár erősebbek a szárnyaim, tündér lévén, azért egy gyönyörű pegazus szárnya lehet elég erős, hogy baj legyen belőle.
    ~ Nagyapád is itt van! – Méltatlankodok. Hát tündérporlilára, tényleg csak repülés volt a fejében! Kuncogok ismét.
    ~ Apád jobban lesz, édes fiam. Ha nem lett volna ebben a helyzetben, már korábban is tudott volna jönni.
    Csakhogy a királynő figyeltette a hercegséget, a királyságot is. Tudta volna, ha a fiunk átlépi a hercegség, királyság határát.
    ~ Van kedved meglepni nagyapát?
    Kérdésem csintalan. Drágám sosem képes megunni, s általában viszonozza is. Mulattató tud lenni, ahogy ősz szakállához képest milyen fürgeséggel válaszol.
    Dorian M. Montgomery

on Szomb. Nov. 10 2018, 21:54

Annyira szeretek versenyezni apával, hogy mindent tudni akarok és javítani, ha nem jó. Sajnos gyorsaságban még elmaradok tőle, ezt tudom ám, de persze be nem vallanám sosem. A repülésnél meg mindig sebességet vesztek a fordulónál, de ahogy nagyi mutatja, egyből értem, mi a baj. Persze nem tökéletes amit próbálgatok utána, de már érzem, hogy mire kell figyelnem.
    ~Tényleg? Majd lesz jobb is.
    Legalábbis dolgozni fogok rajta, mert szeretnék javítani a legjobbamon. Amit mindenki elől eltitkoltam, hogy még a suliban mértük a sebességünket, pályákat teljesítettünk, hogy lássuk a saját fejlődésünket. Mééég nem elég gyors.
    Épp nagyapát hiányolom, amikor kiderül, itt van. Ennyit az észlelésemről, nem lehetek rá büszke.
    ~Hol, hol? Menjünk hozzá, jó? Már ha kirepkedtük magunkat, jó? Nagyi, azt alig várom. Apát ki fogom hívni egy gyorsulásra. Mit szólsz?
    Még bírom, nem fáradtam el, így szívesen maradok a levegőben, pihenni ráérek később is. Apát pedig nagyon szeretném egészségesen látni, hogy mosolyogjon, nevessen és ilyesmi.
    -Perszeeee. Mehetünk is.
    Egyből felkapom a fejem a kérdésre, és naná, hogy zuhanórepülésben indulok a föld felé, hogy minél előbb találkozhassak nagyapával is.

#ff6600

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Hétf. Nov. 19 2018, 07:13