Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Freshkills Park
by Marcus Van Beest Yesterday at 22:49

» Pince
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 22:47

» Long Island villa
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 18:53

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 22:42

» Belső udvar
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 21:54

» Carlmichael Ház - Tárgyaló
by Reinald Carlmichael Szomb. Nov. 10 2018, 21:51

» Cox professzor irodája
by Brian Cox Szomb. Nov. 10 2018, 19:40

» Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság
by Armand Assante Vas. Nov. 04 2018, 20:49

» Azrael
by Desmond O. Cross Vas. Nov. 04 2018, 17:52

» Reinald Raoul Carlmichael
by Admin Szomb. Nov. 03 2018, 23:39

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság

Share
    Armand Assante

Faj : Mágus
    Rang : Mágus
    Kor : 151
    Foglalkozás : Professzor (régészet-antropológia)

Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság

on Pént. Nov. 02 2018, 22:54

Johannesburg közelében

Armand Assante

Re: Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság

on Pént. Nov. 02 2018, 22:55

Des - Armand

Marhára nem az én ásatásom és marhára nem jó, hogy nem az. Elhappolta előlem a kisasszony, és nem, most nem mondanám, hogy azért, mert bájosan tudott mosolyogni a pályázat kiíróra. A trollok gyöngyszeme, most mit szépítsem. De hogy én ilyen agyalágyult legyek, hogy nem tudom elhappolni, ez kész. Mit ad isten, balesetet szenvedett. Nem, nem az én kezem volt benne. Akárki is volt, áldom érte.
    Pár órája érkeztem, voltaképpen majdnem befékezve a barlangba. Rossz előérzetem volt már a pályázat eleje óta, s mióta közeledtem a helyszínhez, még inkább.
    Nem olyan régen, mindenkit hazaküldtem ma. Láttam az eredményt és bizonytalanná váltam. Fogalmam van, mibe nyúltak bele, még azt nem tudom, mi lenne a megoldás: folytatni és úgy befejezni, vagy most abbahagyni. Vagy nem pár órája történt mindez? Az időérzékem teljesen eltűnik, ahogy haladok előre. Az sem zavar, hogy az aggregátor kezdi jelezni, kéne tölteni.
    Desmond O. Cross

Faj : Angyal
    Rang : Arkangyal (Gabriel)
    Foglalkozás : Hírnök, arkangyal

on Szomb. Nov. 03 2018, 20:07

Armand & Des

Az emberek a Kert hátrahagyása óta kívánják gyarapítani tudásukat, felfedezni az ismeretlent, hogy általa szélesebb perpektívát tudhassanak magukénak az őket körülvevő világról. Ami, miként lábaim a földi létsík talaját érintik (halandók mértékével nézve hosszabb idő után először), egy emlékképet idéz fel bennem. A régmúlt egy oly' lenyomatát, mely idősebb, mint azt a legtöbben felfognák...
    Az emberek csodálták az égig nyúló építményt.
    Térdre borultak, s imádva kántálták az Úr nevét. Fejükben minden eltelt pillanattal csak jobban fogant meg a gondolat: magasabbra, magasabbra! Még tovább akartak nyúlni, fel az ég fölé, fel egészen a Mennyek országáig. A nyughatatlan lángnyelvekként működő áhítozás, a több elérésére buzdító vágy, a többé válás ígérete, csakúgy, mint a Tudás Fájának esetében, újra megmutatkozott. Meglehet, közrejátszott bűnbe esésük, a tiltott gyümölcs csupán felcserélődött a tiltott tudás utáni vágyra. Atyám pedig úgy gondolta, ez nem elnézendő tett.
    "Tudniuk kell, hogy összetartoznak és egymás felé forduljanak, ahelyett, hogy felfelé kívánkoznak!" Így csendült felém az Ő szava. Így hát megszólaltattam  kürtömet, lejőve a Földre. S a torony megadta magát hangjának ereje nyomán. A szerkezet magatehetetlenül omlott össze, míg az emberek fejvesztve széledtek szét, riadtan és zavarodottan kiáltottak különböző nyelveken:
    "Ledőlt! Bábel tornya ledőlt!"

Az évek (inkább évezredek) teltek ugyan, de a halandók kapcsolatát a tudással és az ismeretlennel még az idő hatalma sem volt képes megváltoztatni.
    Így történhetett hát, hogy most itt vagyok, újra köztük járok, ezúttal olyan hely közelében, mely már az ősi időkben is sötét erők, árnyak környezetévé vált. El kell választanom karmaiktól azt a férfit, ki még nem is sejti, hogy pontosan az irányukba tart.
    Tekintettel a körülményekre és a rajtunk kívül szerencsésen elhagyatott területre, gyorsan tudok cselekedni és immáron a barlang fedésében közelebb lépni a különleges ismeretek birtokában lévőhöz.
    - Egy író szavaival élve: "A sötétben a gondolatok tökéletes kört írnak le, akármit tesz is az ember ellene." - halkan hallatom hangom háta mögött állva, mert nem akarok ráijeszteni, sem pedig bemutatkozás gyanánt felvágni, hogy azzal kezdek, a gondolat igazából tőlem ered.
    És azt sem sikerült leküzdenem, hogy burkoltan figyelmeztessem az árnyak között megbúvó veszélyekre. Mindazonáltal nem mozdulok, csak töretlen, barátságos mosollyal állok egyhelyben, sztoikus nyugalmammal fémjelezve, hogy nem óhajtok távozni, addig semmiképp, amíg ő nem teszi meg.
    A feladat az bizony feladat, méghozzá Istentől származó.
    Armand Assante

on Vas. Nov. 04 2018, 20:49

Vonz, a fenébe, vonz és még ellen tudok állni. Csakhogy az a baj, önként kell vállalnom ezt a csapdát és nagyon észnél kell lennem. Itt nem hagyhatom, el nem halaszthatom a tennivalót. Márpedig egyedül kevésnek tűnök, míg meg nem bizonyosodom arról, meg tudom csinálni, vissza tudom zárni, elzárni, akármicsinálni. Csakhogy az idő ellenem dolgozik. Mágiám védőpajzsként vesz körül, minden téren, ám a folyamatos megrohamozás, pláne, hogy eléggé erősebb, mint én, csökkenti az esélyeimet, jelentősen.
    Elkomorodva dörzsölgetem többször az állam, nagy ívben téve arról, hogy nagyon király maszatcsíkokat hagyok a képemen. Dolgozom. Ilyenkor konkrétan semmi sem számít.
    A vonzás olyan erős, hogy amikor a barlangba lép valaki, érzem meg, hogy itt van. Az idő visszazökken a medrébe, én meg jobban kiegyenesedem, de még a helyre meredek.
    - Ez most a sötétben minden tehén fekete, vagy a hogyan szól egy tenyér, ha csattan?
    Aztán megérzem, nem egy sima ember áll a hátam mögött.
    - Teee, nem a postás vagy – még mindig nem fordulok felé. Az idő!
    - Mivelhogy én is tudom, mi van a csomagban – sóhajtok egyet és közben tovább bontogatom falat, finoman, hol pedig a padlórészt. Mindehhez lassan már csak a sisaklámpám fénye van.

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Hétf. Nov. 19 2018, 07:13