Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Freshkills Park
by Marcus Van Beest Yesterday at 22:49

» Pince
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 22:47

» Long Island villa
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 18:53

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 22:42

» Belső udvar
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 21:54

» Carlmichael Ház - Tárgyaló
by Reinald Carlmichael Szomb. Nov. 10 2018, 21:51

» Cox professzor irodája
by Brian Cox Szomb. Nov. 10 2018, 19:40

» Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság
by Armand Assante Vas. Nov. 04 2018, 20:49

» Azrael
by Desmond O. Cross Vas. Nov. 04 2018, 17:52

» Reinald Raoul Carlmichael
by Admin Szomb. Nov. 03 2018, 23:39

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Azrael

Share
    Desmond O. Cross

Faj : Angyal
    Rang : Arkangyal (Gabriel)
    Foglalkozás : Hírnök, arkangyal

Azrael

on Vas. Nov. 04 2018, 17:52

Azrael

Play by:
    Margot Robbie, Elizabeth Olsen, Caity Lotz, Gal Gadot (csak ajánlatok, ha valaki más képében öntene alakot a fejedben, nem fogok az utadba állni)

Életkor:
    Velem egyidős vagy, tehát még az első ember előtt teremtett téged Atyánk

Csoport:
    Angyal

Különleges ismertetőjegy (a csoportból fakadón):
    Angyali szárnyaid (színük Rád bízva), azokon felül szépséged szabadon választható

Kapcsolat a hirdetővel:
    Angyaltárs (Mi volnánk a tűz és a jég... öhm, a fantáziádra bízom, hogy melyikünk volna melyik.) A legtöbb angyaltól elhúzódsz, némaságba burkolózól velük szemben, az én társaságomat, még akkor is, amikor épp a halandók vicceivel rukkolok elő, mégis mindig fogadod. Míg én? Nos, a komédiás álcája sok mindent rejteni hivatott. Töbek között azt is, hogy míg mások a hideg sötétséget, az élet végét azonosítják veled, addig én tündöklő fénynek látlak. Olyannak, ami mindig lenyűgöz, valahányszor láthatom.

Információk a karakterről:
    Halál, ki vágyról énekel,
    s ki dölyföl semmiségeken,
    eztán tanulja meg dalod,
    s ezáltal bűvölhessen el..."

A halál angyalának tartanak, s nem is állnak olyan messze az igazságtól, elvégre te biztosítod a halandók lelkének Mennybe jutását. Arkangyal vagy Te magad is (akár magasabb rangon, Hatalmasként is el tudom képzelni), aki a Kiűzetéskor kapta feladatkörét Istentől. A betöltött pozíciód miatt sokan még az angyalok közül is tartózkodnak tőled (vagy talán Te határolódtál el Tőlük?), bár hazugság volna azt állítani, hogy ez téged annyira zavarna, tekintve, hogy mindig is spóroltál a szavakkal. Azonban míg testvéreink ridegnek és megközelíthetetlennek találnak, addig én mindig is beszédesnek találtam szemeid csillogását, arcod egyetlen rezdülését. És szerencsémre, sosem húzódtál el a megfigyelésem elől.
    Erős, szinte végtelen türelmű gyönyörű angyal vagy, s alig várom, hogy bereppenj és a mérleg másik fele legyél velem!

Pontos idő: Hétf. Nov. 19 2018, 07:13