Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Konyha - Jackson lakás
by Theodore Miles Montgomery Today at 18:58

» Long Island villa
by Raul Dessauge Pént. Szept. 21 2018, 23:16

» Sheridan Hotel
by Jackson Montgomery Csüt. Szept. 20 2018, 22:12

» Will apartmanja
by Noel Wyard Csüt. Szept. 20 2018, 14:28

» Pince
by Sam Kerrington Szer. Szept. 19 2018, 22:20

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Szer. Szept. 19 2018, 20:29

» Iroda
by Noah L. Harwey Kedd Szept. 18 2018, 23:01

» Vendéglakosztály
by Gabriel Skoglund Vas. Szept. 16 2018, 23:47

» Folyosók
by Caleb Shayeh Vas. Szept. 16 2018, 23:00

» Shake Shack
by Richard Lucius Warren Pént. Szept. 14 2018, 22:53

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Könyvtár

Share
    Vendég
    Vendég

Könyvtár

on Kedd Jan. 20 2015, 17:04

First topic message reminder :

Alexander Kyle Chairman

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klánvezér
    Foglalkozás : Klánvezér

Re: Könyvtár

on Szomb. Május 26 2018, 21:25

Kyle – Noel

- Nagyjából?
    – Nyugodt a hangom, hagyva, hogy végiggondolja, miért is tettem fel a kérdést. S nem várok rá azonnali választ, hiszen a kiskapuk megtalálása a legegyszerűbb dolog.
    - Értem.
    Hallgatom a megértését, s bólintok.
    - Van még mit tanulnod, Noel, az első lépést megtetted. Felismerted, s ami a legfőbb, elismerted. Ha tagadod, azzal nem tudsz előre jutni és könnyen prédává válsz, mert megfosztod magad a fejlődéstől. Innentől kezdve rajtad áll, miként cselekszel ebben, mert a tagadást leráztad magadról... némileg. S ez haladás – felelem nyugodtan.
    - Van még valami, amit mondani szeretnél? – Érdeklődőm.
    Noel Wyard

Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

on Vas. Május 27 2018, 18:29

-Igen, sajnos csak nagyjából, mivel a megnyitót igyekeztem elkerülni.
    Nincs mit tagadnia, tényleg nem olvasta tüzetesen a felsorolt neveket, de azért emlékszik a látottakra. Magában elkönyveli, hogy legközelebb minden sort nézzen át, és jegyezzen meg, mert bármikor bárminek jelentősége lehet, még ennek is.
    Annak most kifejezetten örül, hogy Kyle nem kezdi el feszegetni a Willre vonatkozó részt, mert azt most nem lenne képes elmagyarázni úgy, hogy ne jöjjön zavarba azonnal, és ne kezdjen el összevissza beszélni. A kérdés az, hogy a pletykák alapján milyen következtetést vont le, mert ez érdekelné, ám nincs bátorsága rákérdezni.
    Figyelmesen hallgatja Kyle okfejtését és intelmeit, hát van mit tanulnia bőven, nem kérdés.
    -Köszönöm és igyekszem.
    Bólint, megjegyzi az Atyja által mondottakat, aztán majd beépíti szépen a módszereibe is. Tény, hogy az ilyen hibákból tanul igazán, ha tapasztalatot szerez a szituációkból, de kétszer ugyanazt nem óhajtja elkövetni.
    -Igen, illetve érdeklődnék, ha lehet. A hallottak alapján, elképzelhető, hogy az Eztlik és a Madonok készülnek valamire?

[You must be registered and logged in to see this image.]

A halál csupán a kezdet.
    Alexander Kyle Chairman

on Vas. Május 27 2018, 21:06

- Értem – bólintok.
    - Igen, az igyekezetednek már vannak gyümölcsei. Idővel még gördülékenyebb lesz – vagy éppen nem, hiszen a lélek szövevényes.
    - Ezt az összes Eztlire és Madonra érted, vagy vannak konkrétabb elgondolásaid is? – Hiszen sok klánban és klánon kívüli Eztli és Madon létezik.
    Noel Wyard

Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

on Vas. Május 27 2018, 21:37

Bólint, reméli, hogy így lesz, nem azért küzdött, hogy romba döntsön mindent, hiába mutat ebben is kiemelkedő tehetséget.
    -Ennyi információból nem tudtam kiszűrni konkrétabbat, bár esélyes, hogy itt klánon kívüliekről lehet szó, máskülönben nem pont vámpírok beszélgettek volna erről. Megpróbálok utánajárni.
    Vajon ki és kivel szűrte össze a levet azért, hogy a klánok orra alá borsot törjön? Érdemes lesz figyelni, főleg neki, mert egyáltalán nem mindegy, Manhattan utcáin mi történik. Már most sem mindegy, át kell látnia.
    -Köszönöm, hogy fogadott és a tanácsokat is, nem is zavarom tovább. Szép estét!
    Távozni készül, nem tartja fel az Atyját, biztosan rengeteg dolga van, és ha nem óhajt még valamit, akkor el is hagyja a könyvárat.

//Köszönöm a játékot! :-) //

A halál csupán a kezdet.
    Alexander Kyle Chairman

on Csüt. Május 31 2018, 13:23

- Ahogy megfelelőnek látod - ha megtiltanám számára, akkor is megtenné. Látni rajta.
    - Ezer örömmel, Noel.
    Mikor becsukja Noel maga mögött az ajtót, még nem mozdulok. Aztán, percekkel később pillantok a kandallótűz felé.
    Sokat változott előnyére Noel, mióta Willt megismerte. Még ha csak pár alkalom is lehetett, olyan hatással volt már ebben a pár alkalomban is, amire én azóta képtelen vagyok, hogy Noel idejött.
    Csak annyit tudok kívánni, remélem, most már boldog lesz.
    Willel.

// Én is köszönöm a játékot Smile //

on Vas. Jún. 03 2018, 23:01

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Szept. 23 2018, 19:05