Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Great Kills Park
by Richard Lucius Warren Today at 20:08

» Terasz - Jackson lakás
by Dorian M. Montgomery Today at 19:46

» Nappali
by Nathaniel Montgomery Today at 19:33

» Zöld szalon
by Richard Lucius Warren Today at 19:08

» Sheridan Hotel
by Camilla Wander Today at 17:26

» Botanikai Kert
by Richard Lucius Warren Yesterday at 23:31

» Fort Tyron Park
by Noel Wyard Yesterday at 22:57

» Tárgyaló
by Raul Dessauge Yesterday at 21:12

» Will apartmanja
by Noel Wyard Yesterday at 20:04

» Ethan és Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Pént. 20 Júl. - 23:20

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Társalgó

Share
    Vendég
    Vendég

Társalgó

on Kedd 20 Jan. - 17:11

First topic message reminder :

Vendég
    Vendég

Re: Társalgó

on Szer. 20 Szept. - 19:17

Biccentéssel veszem tudomásul. Nem akar jobban megnyílni.
    - Rendben – kötelességtudó, s egyben odafigyel dolgokra, helyzetekre, ezt is figyelembe veszem.
    Halvány, „tudom” mosoly jelenik meg a szám sarkában, noha tekintetem közömbös arra, hogy Noelt minek tartja. Voltak, akik nem akarták Noelt, még csak azt sem, hogy létezzen. Lesz idejük megemészteni véleményüket, s az idő akár még őket is igazolhatja, én sem vagyok tévedhetetlen.
    Felállok, ám a felém nyújtott kéz helyett megdöntöm magam, éppen annyira, amennyire szükséges.
    - Várom, hogy sor kerülhessen rá. Mr. Leo.
    Megvárom, míg a házból is távozik, ekkor fogom a csésze kávét, s a tűzbe hintem, erős, pörkölt kávé illatot eresztve szét. Mélyet szippantok belőle.
    - Figyeltessék – egy árnyék mozdul meg, majd tűnik el a folyosó felé. Hagytam a kapcsolatot élni, ezzel együtt a klánomat is védem.

//Szintén nagyon köszönöm! hümm //

on Szer. 20 Szept. - 19:33

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. 22 Júl. - 20:18