Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Wall Street
by Jackson Montgomery Yesterday at 23:59

» Brian lakása - Hálaadás
by Thomas Mackenzie Yesterday at 22:12

» The River Café
by Allena Rhys Yesterday at 21:59

» Broadway
by Damien James McCormack Yesterday at 13:24

» Hudson Heights
by Admin Yesterday at 00:05

» Brooklyn Army Terminal
by Leo Veikko Szer. Nov. 22 2017, 23:03

» Brian lakás - Brooklyn
by Brian Cox Szer. Nov. 22 2017, 21:16

» Hotel Plaza Athénée
by Camilla Wander Szer. Nov. 22 2017, 17:51

» Gabriel Háza
by Gabriel Skoglund Szer. Nov. 22 2017, 13:20

» Clove Lakes Park
by Mikhal Zharkov Szomb. Nov. 18 2017, 20:13

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Sebastian _______ (szerelmem)

Share
    Molly Arya Mcadams

Faj : Tündér
    Udvar (Királyság) : Seelie Udvar (Tavasz)
    Kor : 150
    Foglalkozás : Rendezvényszervező

Sebastian _______ (szerelmem)

on Kedd Júl. 14 2015, 02:33

Hirdetés állapota:
    SZABAD

Sebastian …….(A vezetéknév szabadon választható)

Play by:
    Austin Nichols (Ha nagyon mást szeretnél esetleg beszélhetünk róla, de Ő lenne a legjobb.)
    Életkor:
    150 év körüli legyen, de nálam idősebbnek, tehát 30 körülinek látszódjon.
    Csoport:
    Angyal
    Különleges ismertetőjegy (a csoportból fakadón):
    Szabadon válaszható.

Kapcsolat a hirdetővel:
     A történet szerint gyermekkoruk óta ismerik egymást, nagyon közeli barátok.
    Információk a karakterről:
    Segítség a karaktertörténetemből:"Sebastian angyal, és gyermekkorunk óta barátok vagyunk. Nem tudom pontosan, hogy hogyan is lehetünk azok, hiszen nem mondhatnám, hogy népeink szeretik egymást . Sőt... Viszont egy véletlen folytán mindkettőnk családja úgy gondolta, hogy az emberi világban is boldogulnunk kell. Így, - bár vicces, és ezen mindig nevetünk - itt ismertem meg hosszú évekkel ezelőtt, és nem odahaza. Néha elveszítjük egymást, és évekig nem beszélünk, máskor újra ugyanazokon az utakat járunk, és ott folytatjuk ahol abbahagytuk. Jó pár éve érzem úgy, hogy Ő lehetne a párom, egyedül csak Ő, mégsem beszéltem vele erről. Tündérként szabályok kötnek, ahogyan Őt is angyalként. Nem is szabadna még barátként sem kedvelnünk egymást."
    Molly tehát egyelőre nem mondta meg Sebastiannak, hogy többet érez iránta. Adán kívül Ő az, akivel mindent megosztok, és úgy hiszem, hogy Ő is velem. Nagyon közel állunk egymáshoz, és reményeim szerint viszonozza az érzéseimet. A többi majd kialakul.

Pontos idő: Pént. Nov. 24 2017, 04:43