Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Central Park - Harlem Meer
by Noel Wyard Today at 00:55

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Yesterday at 19:30

» Faunok Terme
by Jackson Montgomery Yesterday at 13:05

» Folyosók
by Caleb Shayeh Yesterday at 11:13

» Kórház
by Gabriel Skoglund Szomb. Okt. 20 2018, 21:13

» Long Island villa
by Noel Wyard Pént. Okt. 19 2018, 22:41

» Üzenőfal képei
by David Armanaugh Pént. Okt. 19 2018, 18:01

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Csüt. Okt. 18 2018, 21:55

» Jazz lakása
by Marcus Van Beest Csüt. Okt. 18 2018, 10:58

» Emerlad Wrímans
by Admin Kedd Okt. 16 2018, 22:28

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Legends Bar

Share

Legends Bar

on Vas. Szept. 27 2015, 18:57

First topic message reminder :

Noel Wyard

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

Re: Legends Bar

on Vas. Júl. 29 2018, 23:31

-Nem vagyok meggyőződve arról, hogy visszatalálsz.
    Tényleg így van. Bár ha jobban belegondol, ez nem az ő problémája. Megvonja a vállát, és röhögni kezd. Mekkora már, ha egy démon eltéved? Hatalmas.
    -Akkor avatkozz. Tényleg dolgom van. Reméltem egy jó beszélgetést.
    Miért, miért? Elsőre jópofának tűnt a démon, másodjára is, de ugyanazt ismételgeti, ő meg nem szeret ismételgetni. Ez van.
    -Azt teszem, követem.
    Vigyorogva bólint. Ezért döntött úgy, hogy akkor folytatja az eredeti útját, és nem megy másfelé. Hajnal előtt még vissza is akar érni a szigetre, ha lehet, és nincs túl sok ideje rá.
    -Szuper. Igen, mondtad. Nos, viszont én indulok is, ha nem baj.
    El is indul a temető irányába, bár még biccent a démon felé, de ezen felül mást nem tesz. Még oda akar érni a temetőbe, ahogyan azt tervezte.

A halál csupán a kezdet.
    Samuel Hogh

Faj : Démon
    Rang : Uralkodó
    Kor : 818
    Foglalkozás : Bohóc...gyilkos bohóc

on Hétf. Aug. 06 2018, 22:27

Megrántom a vállam.-Ha nem találok vissza keresek mást. Vissza találok ha akarok, és nem találok vissza ha nem akarok. Minden csak döntés kérdése.-mondom ahogy figyelem és hallgatom a rövid válaszokat. Elindul a temető felé én pedig lassan leengedem a zsebeimbe a kezeim és figyelem ahogy egyre messzebb megy tőlem. Addig figyelem míg el nem tűnik a szemeim elől és mélyet szusszanva hunyom le a szemeim ahogy fel felé billentem a fejemet az ég felé. Szellemek vagy nem szellemek. Halottak vagy nem halottak. Bundások vagy sötét árnyékok. Fényes tollazatok, vagy magas varázs lépések. Mindegyik csak egy veszett ügy. A világ lassan megbolondul önmaga őrületében. Mint én is. Elvigyorodom majd ahogy voltam úgy tűnök el a szemek elől mint aki nem is volt erre. Autók szirénája kapcsol ki és lámpák kezdenek őrült villogásba ahogy egy egy nagyobb épület ablakai ki is törnek és minden csak egy döntés kérdése.

köszönöm a játékot! Smile)

on Kedd Aug. 07 2018, 20:52

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Hétf. Okt. 22 2018, 06:45