Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Central Park - Harlem Meer
by Noel Wyard Today at 00:55

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Yesterday at 19:30

» Faunok Terme
by Jackson Montgomery Yesterday at 13:05

» Folyosók
by Caleb Shayeh Yesterday at 11:13

» Kórház
by Gabriel Skoglund Szomb. Okt. 20 2018, 21:13

» Long Island villa
by Noel Wyard Pént. Okt. 19 2018, 22:41

» Üzenőfal képei
by David Armanaugh Pént. Okt. 19 2018, 18:01

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Csüt. Okt. 18 2018, 21:55

» Jazz lakása
by Marcus Van Beest Csüt. Okt. 18 2018, 10:58

» Emerlad Wrímans
by Admin Kedd Okt. 16 2018, 22:28

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Kinti medence

Share
    Dante di Canio

Faj : Vérfarkas
    Falka : Queens
    Rang : Alfa/Gullveig
    Kor : 325

Kinti medence

on Hétf. Szept. 28 2015, 20:41

First topic message reminder :

Josh Colston

Rang : Béta
    Foglalkozás : pilóta

Re: Kinti medence

on Vas. Aug. 12 2018, 19:42

Füttyentek egyet elismerően. Farkasok között is kiemelkedik ebben, az nagyon ott van. Máris másképp nézek az ürgére. Kölyökre.
    - Arany? Ugyan mááár – nevetek fel.
    Veszek egy nagy levegőt, megdörzsölöm a combom. Garrett dumájától mindig is kivert a víz, az istennek sem tudom sosem megfejteni, mi a francot is mond.
    - Belső puccs? – Akadok fenn és nem akadok fenn a szón. Szívós barátaink mindig ilyenek. Imádnak fúrni, aláásni és úgy hatalmat nyerni. Nehogy ki kelljen állni szemtől szembe, ááá....
    - Hárman. Három helyről és két vadászcsaládtól – a nevek és a rezgések alapján simán be lehetett lőni őket. – A másodpilótám nem beleszámítva – nyílt titok, hogy össze vagyunk mostanában nőve, ha repülésről van szó.
    Megvakarom az orrom hegyét, ez nálam a feszültség olyan jele, amikor az agyam is szeretném használni egy konfliktusban.
    - Hát hogy nyerjem meg, ami nem mozog? – Teszem mellkasomra a kezem, színpadiasan.
    Most már nagyon izgat az a mappa az asztalomon, ezért felülök a napágyon.
    - Valami utasítás?
    Azt veszem előre, amit utasít, minden más utána érkezik.
    Dante di Canio

on Vas. Aug. 12 2018, 20:18

Bólintok a füttyentésre, nem szokásom csak úgy beharapni senkit, az más kérdés, hogy mikor vált Maugli üzemmódból normálba.
    -Mi bajod az arannyal? A vörös szőréhez menne is.
    Milyen finnyás lett Josh, röhögnöm kell. Már válogat. Még azt se tudjuk, mi lesz, de máris kritériumai vannak.
    -Belső munka volt Frank eltűnése, eddig biztos a dolog, de azt nem tudom, hogy valóban az, vagy egy másik terv része.
    Röviden ennyi, amiről tudomásom van, a mágusok megtizedelődése a másik, mert abban is volt vámpír munka.
    -Hm... érdekesen hangzik. Vadászok a vámpíroknál vendégségben? Lehet, mégis nagy volumenű dolog készül?
    Azt hiszem fel kell keresnem a démon haveromat is, nem fogok kockáztatni. Bármennyire démon, az üzletelésünk okán mindketten betartjuk a lefektetett szabályokat.
    -Vegyél neki pacemakert, ha ennyire zavar.
    Hihetetlen egy fickó, nem dobog és akkor már nem is jó, előtte meg itt áradozik a hátsójáról és a melleiről.
    -Barátom, ha ez így van, akkor erősítenünk kell. Teljes készültség, nincs szabi, nincs kifogás, nincs balhé. Mindenki figyel mindenre és arra is amit hall, nem érdekel, ha szófoszlány. Kölykök egyedül sehová, és jobb esetben szó szerint sehová. Garrettel beszélek, Alexandert keresd fel minél hamarabb. Ketoval találkozni fogok a héten, megtudjuk, mire kell számítanunk és honnan.
    Bár ezt felsorolnom sem kellene, Josh tudja amúgy is, kivéve, hogy beszéljen a staten islandiak vezérével.

Josh Colston

Rang : Béta
    Foglalkozás : pilóta

on Kedd Aug. 14 2018, 22:56

- Igaz. Á, nem, maradjon inkább... akármilyen – vigyorgok.
    Megdörzsölöm az állam. Nem tetszik nekem ez a sok minden, ami rövid idő alatt történt. Szusszantok is, elégedetlenül.
    - Szuper.
    Felhorkantok.
    - Az a szívós trotty eszesebb, mint bárki hinné. Az ellennel a legjobb barátkozni. Na meg – ha belegondolok, nekem is vannak vadász haverjaim, s a másodpilótám is az, szóval nekem is csak csend.
    - Nem állítanám róla, hogy azért teszi, fényezze az egoját.
    Ellenben az itteni bandával el tudtam volna képzelni.
    - Persze, hogyne – vágok lapos képet. – Aztán meg nem jöhet fel a repcsire. Hát hogy duruzsolok neki a fülébe a levegőben, megmondanád? – A végére már röhögök. Abszurd.
    Teljes füllel és figyelemmel hallgatom az utasításokat, amiket, amint belépek a házba, ki is osztok, s a menetrend szerint működésbe léptetem a procedúrákat. Alexanderre elnyúlik a képem, egyszerűen kiver a hideg tőle, s hogy én vele egy légtérben legyek, de a parancs az parancs. Le fogom nyelni a jégdarabot és felkeresem.
    - Rendben. Máris intézkedem – bólintok, s már állok is fel, hogy az üres dobozokkal együtt útjára indítsam a parancsokat.

//Köszönöm a játékot! Cool //
    Dante di Canio

on Kedd Aug. 14 2018, 23:20

-Olyan határozottnak tűnsz. Mi van veled?
    Vigyorgok. Maximum majd kap egy adag festéket, és eldönti, milyen csíkokat akar látni.
    -Ez tény és való, különben nem lenne még mindig klánvezér. Valamit tud.
    Számomra is meglepő, de semmi bajom nincs a staten islandiakkal, sőt, mondhatni már-már haveri viszony van köztünk, ami meglepő. Nashville-ben ezt nem lehetett elmondani.
    -Dehogy. Előre gondolkodik.
    Ugyan már az a felállás is meglepő volt, hogy az öregek egy klánba tömörültek, és kivonultak a politikai életből. Látszólag. Néhány ifjú ugyan van a soraikban, de az elenyésző.
    -De, oda felmehet. Menet közben megkéred, hogy állítsa le, az nem jó?
    Röhögve nézek Joshra, komolyan mondom, kezd öregedni, lassan házsártos lesz.
    Nagyjából kiosztom az utasításokat, és tudom, hogy Josh nem repes Alexanderért, de túl fogja élni.
    A válaszra bólintok, és ha megittam a sörömet, követem a Bétámat befelé. Van még melónk, nem is kevés.

//Én is köszönöm. :-)//

on Kedd Aug. 14 2018, 23:21

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Hétf. Okt. 22 2018, 06:45