Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» LaGuardia Reptér
by Noah L. Harwey Today at 23:32

» Utopia Parkway
by Ryan Elvestaad Today at 21:55

» Terasz
by Dante di Canio Today at 21:13

» Pince
by Ryan Elvestaad Today at 00:27

» Étkező
by Theodore Miles Hudson Today at 00:07

» Szentpétervár
by Vitaly Rayt Yesterday at 23:50

» Vitaly lakása
by Admin Yesterday at 18:19

» Forest Hills
by Admin Kedd Aug. 14 2018, 23:24

» Kinti medence
by Admin Kedd Aug. 14 2018, 23:21

» Kapu
by Lucius Evans Kedd Aug. 14 2018, 18:59

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Terasz

Share
    Dante di Canio

Faj : Vérfarkas
    Falka : Queens
    Rang : Alfa/Gullveig
    Kor : 325

Terasz

on Hétf. Szept. 28 2015, 20:59

First topic message reminder :

Dante di Canio

Re: Terasz

on Pént. Aug. 10 2018, 23:33

-Kell, persze, mert a káosz után jön a rend, de azért nem irigylem az embereket olyankor, és nem a felelőtlenekről beszélek.
    Láttam már lerombolt épületeket, mindenüket elvesztő embereket, akárcsak egy háborúban. Sajnáltam őket? Egy cseppet, volt aki semmiről nem tehetett, és mégis megkapta.
    -Nem, nem mindenki. Igen, erről beszélek. Azért nem hallod a többit, mert az egészre koncentrálsz, hanem egy kisebb területre. Nem, azt nem tudtam. Úgy, hogy a lombkoronák rezegnek, ez a rezgés átjön, a víz pedig nem elnyeli, mint gondolnánk, hanem közvetíti.
    Erick majd rájön, hogyan vegye a többi élőlény üzenetét, engem egyáltalán nem zavar, hogy kommunikál a természettel.
    -Ne vedd át tőle, nem lesz baja, meg fogja szokni. Azért vicces látvány.
    A kicsi kevésbé fél mint Erick, ebben ez a legszebb, de a bestiám óvón öleli magához a csöppet, így talán a kölyköm is elfelejti ezt.
    -Igen, motorok. Nem, versenymotor. Van egy RC213V hondám és egy YZR-M1-es yamahám. A 211V-t azt már utakra is használom, ha úgy van kedvem.
    Gyorsasági motorjaim vannak, a többségét csak versenyeken veszem elő, illetve a pályákra, de a régebbieket már kedvtelésre is.
    -Kénytelen leszel, mert ha nem teszed, és ösztönből megy, akkor bajba kerülsz. Csiszolódj vele össze.
    A játékos tanulás a lehető legjobb, a kölykök figyelmét azzal lehet felkelten és fenntartani, másképp nem.

Erick Lamothe

Foglalkozás : Terepi mentő, túravezető

on Vas. Aug. 12 2018, 18:57

Hirtelen rohannak meg az emlékek, ahogy erről beszélek, s Dante válaszol. Ott voltam, mikor apát megölték, s nem tudtam megvédeni. Kis híján én is ott maradtam, s anya a kórházban halt meg. Megrándul a szám széle.
    - Amiket tudtak, azok odalesznek. Nem tudják tovább mondani a történeteiket, hogy az újak tanuljanak belőle.
    A figyelmemet szerencsére elvonja az új dolog, amit azóta fedeztem fel, hogy ilyen bundássá is tudok alakulni. Bizarr, sokszorosan is, s egyben élvezem is. Az elején nem annyira.
    Elcsodálkozom. Nem mindenki tudja?
    - De miért nem? Igen? – a fűre nézek, de helyette a fák beszélnek, felnézek az egyiknek a lombkoronájára. – Azt mondja, hogy a füvek csak csacsognak, perc tudatúak – vonom fel érdeklődéssel a szemöldököm, majd újra a füvekre figyelek és elnevetem magam.
    - Igen? – Legszívesebben azonnal a tengerparthoz rohannék, s figyelném, ahogy ez megtörténik, izgatottá válok, ám a dörgés észhez térít.
    - Nem? – A kisfarkasra figyelek, ő meg rám, apja mancsai közül, sóhajtok egyet, s beletúrok a hajamba, ami most a széltől ugyan még kócosabb lett, de a nedvességtől meg elkezdett lelapulni. – Jó.
    A Yamahára felcsillan a szemem, olyanon már ültem.
    - Az nagyon jó! A Yamaha. Az off-roadot jobban szeretem – a terepimádat miatt nem is csoda.
    Megállok a falatozásban a válaszra, elgondolkodom. Hátrasimítom a hajam, s ez most már a feszültség jele. Nem akarok uralni senkit.
    Felkelek, s ahogy válaszolok, úgy kezdek el sétálgatni. Nem számít a mezítlábasságom, ha jó idő volt, s nem veszélyes terepen jártunk, mezítláb volt a legjobb.
    - De miért kéne? Az összecsiszolódás az nem uralás, ugye? Mit jelent, ösztönből? Mi megy ösztönből?
    A farkasom csak figyel, s a feje követi csak a mozgolódásom. Nyugtalan vagyok. Nem tudom, miért lettem az. A kezeim is dörzsölgetni kezdem.
    - Valamiért nyugtalan lettem - jövök rá, de csak egy pillanatra állok meg, hogy aztán ismét mászkáljak.

Dante di Canio

on Vas. Aug. 12 2018, 20:34

-Mindig marad, aki továbbvigye, erre a természet odafigyel.
    Ez így volt és így is lesz mindig. Ha emberi kéz akart irtást rendezni sem tudta úgy megoldani, hogy legalább egyvalaki ne legyen, aki tovább adja a tudást.
    -Azt senki nem tudja. Nem mindig, csak akkor ha nincs a közelben fa. Egy réten például egészen másként társalognak. Majd figyeld meg.
    Mitől függ, hogy ki érti őket és ki nem, a világ legjobb kérdése. Tudnám a választ, nem itt ülnék.
    -Igen.
    Mosolygok a lelkesedésén, látom rajta, hogy máris menne, megtapasztalja, de annyira nem fontos, a víz nem szalad el. Nemet intek a fejemmel, tényleg nincs miért aggódnia.
    -Nem rossz gép, de van amikor a honda jobban megy. Azt nem csodálom, hogy kedveled.
    Erick képes lenne azért borulni, hogy nyakig legyen sáros, vagy még tovább. Ez az élete.
    -Azért, mert ha az elején ezt nem tanulod meg, akkor ő ösztönösen ugrani fog mindenre, ahol vért érez. Az számára táplálék. Ha most így kimész emberek közé, és ott valaki tegyük fel vérzik, te éhes vagy, automatikusan és reflexből támadod meg úgy, hogy át is alakulsz. Ezért kell az önuralmat gyakorolnod, hogy ez ne történjen meg. Az összecsiszolódás az, amikor kölcsönösen figyeltek egymásra, te az ő jelzéseire, és ő is rád. A végén lesztek egységgé.
    Türelmesen magyarázom el, hogy megértse, hiszen ha az alapok kimaradnak, akkor baj van, nagyon nagy baj. Mocsárra nem lehet építkezni, stabil alap kell.
    -Mit érzel?
    Mitől lett nyugtalan, azt meg nem mondom most, egyelőre nem érzékelek semmi olyat, ami miatt kellene.

Erick Lamothe

Foglalkozás : Terepi mentő, túravezető

on Szer. Aug. 15 2018, 22:22

Töprengve nézek rá, majd bólintok. Ez igaz.
    - Igen? – Meglepetten tekintek Dantéra, majd fűre. – Akkor ők itt el vannak nyomva?
    Az nem jó. Sosem szerettem, ha el van bárki is nyomva. Sosem tud kibontakozni, önmaga lenni. Hogy mások is megismerhessék.
    Szeretnék már nagyon kint lenni a szabadban, s hogy rohangálhassak. És hogy végre láthassam, ahogy a fák és a víz beszélgetnek.
    - Mm, akkor neked az jobban fekszik. Nálam sokszor elfarolt – értek egyet vele. Mindenkinek más gép való, a Yamahát jobban tudom kezelni. Azt is szeretnék már vezetni....
    Komolyan hallgatom végig, s figyelek Dantére. Közben néha a farkasra. Mind a kettőre. Az enyémről még nem tudom elképzelni, hogy vadászna. Ám Dante farkasáról nagyon is. Megértem, mit akar mindezzel mondani.
    - Azt szeretném, ha csak akkor támadna, amikor szükséges. Mennyi idő, mire megy? Tényleg ilyen érzékenyek a vérre? Miért? S mi van akkor, ha ő is mást akar, és én nagyon nem akarom, amit ő? Vagy fordítva? – Kérdezem kíváncsian.
    Az eget, majd a fákat figyelem, lassan engedem a súlypontot hol az egyik, hol a másik lábamra. A fülem mögé simítom a hajam, majd leguggolok a teraszon, átvetem a karom a térdemen.
    - Rossz készülődik. Sokan lesznek, s nagy lesz a zűrzavar – azt hiszem, mások, a fák feszültsége jött át belém. Billegni kezdek a lábamon, előre-hátra, így jobb. Nyugtató.
    - Az éjszaka gyerekei kik? – Kihallom a kifejezést, legalábbis többszöri, szakadozott érzések alapján. – Jönnek páran, Európából és... keletről. Az öreghez, így nevezik. Ő ki?
    Simítom nem létező, elől lévő hajamat a másik oldalon is a fülem mögé, úgy nézek Dantéra.
    Dante di Canio

Today at 21:13

-Erick, senki nincs elnyomva, sem a fűszálak, sem más növények általunk.
    Elvarázsolt kölyköm van, tudom azt, és idő, mire visszakeveredik a civilizációba, de türelem az van.
    -Más technikát igényel, azért farolt el.
    Majd megmutatom neki, és nem lesz ilyen problémája. A honda trükkös motor, tény, hogy nem kezdőknek való.
    A farkasáról érdeklődik, egyelőre még külön kezeli őt, de majd idővel összeszoknak annyira, hogy már a saját énjeként tekintsen rá.
    -Helyes. Ez tőled függ, attól, hogyan fejlődsz, ezért kell a gyakorlás. Nagyon, mert alapból ragadozók, ami azt jelenti, hogy a vér zsákmányt jelent. Az elején sok ilyen ütközésetek lesz, főleg az önuralomnál. Többnyire azonban érdemes rá figyelned, mert pontosan tudja, mit tesz és miért. Ha az ugrásaidat figyeled, sosem véted el, mert ő helyetted is felméri, mekkora erő és elrugaszkodás kell hozzá.
    A kérdéseire elmosolyodok, és elmagyarázom ismét. Sok információ van amit meg kell jegyeznie, és lesz még olyan, amikor ismétlem önmagam, de ezzel semmi baj nincsen. Így könnyebben tanul.
    Figyelem, ahogy gubbasztani kezd a teraszon, az első megjegyzésére pedig bólintok. Ezt már mi is sejtjük.
    -Ők a vámpírok, őket nevezik így. Az öreg pedig Alexander, a staten islandi klán feje.
    Jól sejtettük Joshsal, hogy ez az egész nem csak a vámpírokat érinti és a mágusokat, globális lesz, ahol majd döntést kell hoznia mindenkinek, kit támogat, vagy kit nem.

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Aug. 17 2018, 23:34