Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Hamilton, Ohio
by Nathaniel Montgomery Today at 21:22

» Álmok palettája
by Jackson Montgomery Today at 21:03

» Riverside Drive
by Nathaniel Montgomery Today at 20:50

» Fort Washington Park
by Al O'Connor Today at 20:40

» The River Café
by Gabriel Skoglund Today at 20:19

» McCormack lakás - Manhattan
by Damien James McCormack Today at 20:01

» Clove Lakes Park
by Vitaly Rayt Today at 5:21

» Brian lakása - Hálaadás
by Brian Cox Yesterday at 23:20

» Brian lakás - Brooklyn
by Brian Cox Yesterday at 23:19

» Raphael Hart
by Raphael Hart Yesterday at 22:17

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Fort Washington Park

Share

Fort Washington Park

on Szomb. 3 Okt. - 22:43

Kaelie Whitewillow

Faj : Tündér
    Udvar (Királyság) : Seelie - Tavasz
    Kor : 53
    Foglalkozás : cselédlány, pincérnő

Re: Fort Washington Park

on Pént. 4 Dec. - 18:49

Use no common sense

Bellsie-ben azt szeretem, hogy hozzám hasonlóan lökött. Ha engem kérdeznek, szerintem mindenkinek ilyennek kellene lennie. Az életet nem szabad túl komolyan venni! Az Unseelie udvar ugyan alapvetően nem a szívem csücske, már csak azért sem, mert meggyőződésem, hogy miattuk tiltottak ki minket a Tanácsból, amiért nekem, mint az akkori képviselőnek elég sok megaláztatást kellett elviselnem. De erre igazán nem akarok gondolni és ez különben sem Bellsie hibája, én pedig nem vagyok előítéletes. Aki nem ártott nekem, azt nem fogom azért élből utálni, mert mondjuk egy olyan csoporthoz tartozik, amelynek más tagjai régebben keresztbetettek nekem, vagy valamilyen okból ellenszenvesek. Őt bírom, a származása, a politikai hovatartozása számomra lényegtelen. Különben is, tündérek vagyunk és ha már számkivetettek így is, úgyis, legalább mi tartsunk össze. Vele különben sem nehéz, amilyen csinytalan.
    De szerencsére tudja, hol a határ, ami megjegyzem, nekem nem mindig sikerül. A vámpír láthatóan dühös és provokálni igyekszik őt, ám Bellsie szerencsére nem veszi fel. Mosolyogva hagyom ott, teljesen nyugodt szívvel, míg elkészítem a teát a vámpír „barátunknak”, majd arcomon százwattos mosollyal libbenek vissza hozzá és gyakorlott, magabiztos mozdulatokkal teszem le a vámpír asztalára az előbbivel mindenben megegyező ízesítésű teát.
    - A teája, Uram. Remélem, mindenben megfelel az ízlésének. És fogadjon el kérem mellé egy kis kekszet is. A ház ajándéka engesztelésül a kellemetlenségért – hangom kedves és kissé bűnbánó is. Bellsie biztosan észreveszi benne az iróniát, de a vámpír valószínűleg nem. Morog egy kissé, de visszaül mellé és rágcsálni kezdi a kekszet. Ezzel én elsimítottnak is tekintem az ügyet. Majd megállok, elmormolok egy kis bűbájt, hog meggyorsítsam a dolgokat és a vámpír néhány perc alatt el is fogyasztja, amit kapott, majd még továbbra is láthatóan morcosan távozik. A többi vendég is így tesz, percek alatt kiürül a hely.

- Na húzzunk innen – jelentem ki széles mosollyal Bellsie felé fordulva, mikor már csak ketten maradunk odabent és határozott léptekkel, vissza sem nézve lépek ki a Taki’s ajtaján. A takarítást meghagyom inkább holnap reggelre. Úgysincs vele sok macera, ha tündérmágiát is használok hozzá.
    - Mit szólnál egy kis repkedéshez kezdésnek? Túl sok volt nekem a téblábolás és az ücsörgés mára, szívesen megmozgatnám magam egy kicsit. Valami szép zöld helyen körberöpködni a fákat, virágokat, míg nem találunk valami érdekeset, amivel elfoglalhatjuk magunkat? – reagálok kérdésére, aztán nem is várva meg, mit mond, már tündéralakra is váltok, amiben én leginkább a halandók számára egy különleges, zöldszárnyú pillangónak tűnhetek és már repülök is egy viszonylag közeli park felé, ahol kiélhetem azt, amit szeretnék. Természetesen érdekel Bellsie véleménye, de tudom, ő is szeret zöldövezetben repkedni. Bár a tündérek világa lényegesen gazdagabb ilyen szempontból. Itt viszont akár halandók is felbukkanhatnak, akikkel különböző csínyeket lehet űzni. És az lenne csak az igazi móka!

tag: Bellsie ~ Zene: I’d rather be anything but ordinary please ~ notes: Bocsi a késésért! ❤

Life is just a game

on Vas. 15 Jan. - 20:52

Al O'Connor

Faj : Démon
    Rang : Beleth - Engedetlenség Démona
    Kor : 2016
    Foglalkozás : Alkukat kötözgetek, de hadsereget igazgatok

on Kedd 23 Május - 19:36

Malcolm & Al

Kellemes napfelkelte...Minden nyugalmas, a víz meg se mozdul, a távolban a csillagok kezdenek elveszni, és a nap sugarainak árnyéka messziről súgják nem sokára itt van, hogy újabb napot kezdjen el az égen. Csak ülök a padon és nézem ezt a gyönyörű természeti csodát. Földanya, soha nem volt giccses, de vissza fogott se. Mindig is eleget adott, és vett el a világtól. Mélyet szusszanok szövet kabátom alatt és a sétabotomat a lábam mellett támasztottam le. Ezüst koponya amiből szarvak kunkorodnak ki. Az én kardom, ami világi testet ölt magára. Fekete szövetkabátom palástként telepedik rám, a hűvös levegőben amit öreg aurám kiterjeszt körém. Szürke farmert viselek. Erre a találkozóra nem igen öltöztem ki...Minek is? Régi ismerős akivel most újra össze találkozom annyi év után. Mikor is láttam utoljára? Talán a hidegháborúban, a politika asztalánál? Vagy II. Világháború? Kiemlékszik már rá...idős jószág vagyok én már ahhoz, hogy ezeket számon tartsam. Mélyet szusszanok, és halkan elnevetem magam gondolataimon. A csillagok egyre vesznek el, és a nap egyre erősebben tőr ki fekete börtönéből. A hűvösség azonban nem múlik. Nem szeretem a meleget. Elégszer vagyok forró helyzetben. Ehhez a beszélgetéshez se, kell az a döglestő meleg reggel...

Malcolm Redway

Rang : Háború démona
    Foglalkozás : Üzletember

on Hétf. 5 Jún. - 0:59

Engedetlenség &

és ©

Háború

Nem tudom, miért vagyok megint itt. Ide vezetett a hívó szó, pedig sokkal hosszabbra tippeltem visszatérésem idejét. Hiába, már én se vagyok a régi. Tény, amiért eljöttem, az az ok egy másik lelket is elragadott. Visszaszereztem egy régi katonám, egy Elátkozottat, akinek szolgálatait amíg csak lehet, az idők végezetéig fogom meghosszabbítani. De ez már egy másik történet. A fiam, és mindenki más itt maradt és talán meg se érezték, vagy ha meg is érezték, csupán Háború magva erősödött bennük. Ennek ez a rendje. Elmosolyodok. Nincs szükségem magyarázatra, sem pedig a környezetnek. Háború jön, megy. Felbukkan, felfordulást okoz és ha úgy kívánja, távozik, s közben mégis marad. Talán majd egyszer megértik ők... Ifjú, Háborúkra, Vérre, Dicsőségre szomjazók. Sétapálcám halkan koppan a betonon. Fekete hosszú kabátom lágyan meglibben mögöttem, ahogy helyet foglalok öreg cimborám mellett, Szótlanul, némán, csupán hagyom, hogy energiáink egybefonódása, auráink egybeolvadása éreztesse a viszontlátás egyfajta örömét köztünk. Öröm? Oh, igen. Örülök, hogy felbukkant ez a hatalmas erő, aki itt üldögél mellettem a padon és nézzük, nem is tudom, hányadszorra Földön töltött nyomorult Sorsunk betöltése alatt, hányszor, de hányszor nézzük, ahogy fények bukkannak fel és le a horizont határán.
    Hátra dőlök a csendben, letámasztom pálcámat a pad szélére. Sapkám alól lágyan esnek le a raszta tincsek.
    - Rég találkoztunk. - szólalok meg mély basszusomon. - Mindenesetre jól tartod magad, öreg barátom. - elmosolyodok, szemem fényében halvány, rakoncátlan csillanás. Ez a város koszos, mocskos. De ha két ilyen démon pont itt találkozik... akkor az sosem teljesül be happy endel.

Nem veszitek észre, hogy az "emberségünk" egy "isteni" ajándék.
    Egyedül sírsz mellettem, s kérdezel valamit: Miért éltél eddig? Készen állsz a válaszra?
    A válasz: a semmiért, s ezt látod most is.
    Al O'Connor

on Szer. 14 Jún. - 12:24

Malcolm & Al

Halkan elnevetem magamat ahogy nézem a fénylő horizontot. Rég találkoztunk? Az nem kifejezés...Amikor Halál először bemutatta, nekem, a kis Háborút. Ki gondolta volna....Mélyet szusszanok és lassan lehunyom a szemeim majd kinyitom miközben a nap kezd feltörni sebesen az égre.-Valóban rég volt, kedves barátom....-mondom.-Te is érzed...nem jó ha mi össze akadunk.-nevetek halkan. Hány harcon mentem végig mikor ő háborúkat indított.-Most is kirobbantasz esetleg valamit?-nevetek halkan reketes hangon majd mélyet fújok. Hiába öregszik a testem. Meg az erőm is.-Úgy halottam elmentél innen... Mégis mi szél hozott vissza? Vagy csak a gondolatok, rángatnak ide oda?-kérdezem ahogy rá pillantok szemeim sarkából, elengedve a nap gyönyörű felkelését miközben várom Malcolm válaszát. Valóban sok ideje nem láttuk egymást, én is öregedtem, és ő is. Zsebembe túrok, és elő veszek egy kellemes vörös west cigarettát, majd veszek egy szálat az ajkaim közé majd felé is nyújtom a dobozt, ha esetleg él vele vegyen egy szálat. Leteszem a dobozt majd veszek egy öngyújtót és meggyújtom magamnak majd neki is oda nyújtom ahogy bele szívok majd az orromon kiengedem a füstöt végül kiveszem ajkaim közül majd kifújok egy újabb adag füstöt.-Nem mintha bánnám, ha kirobbantanád a III. Világháborút. Az emberek egyre unalmasabbak.-jegyzem meg kicsit fanyarul.-Újabban a tiniknek az az engedetlenség, hogy a megtiltott szó ellenére át lógnak a szerelmükhöz incselkedni.-mondom öreges panaszkodással, de elmosolyodom magamon.

Malcolm Redway

Rang : Háború démona
    Foglalkozás : Üzletember

Yesterday at 21:05

Engedetlenség &

és ©

Háború

Fogalmam sincs mi vonzott, mi hozott vissza, de megmosolyogtatnak démon barátom szavai. Ez a fajta "váratlan fordulat" nem szokatlan tőlem, mindig is kiszámíthatatlan voltam de sokan pont ezért kedvelnek vagy épp gyűlölnek. De miért is érdekelne, mások mit éreznek irántam? Az ürességük, a fájdalmuk, a vérszomjuk, a vágy, ami az életben maradásért hajtja őket... számomra csak ez kell. Ebben a mocskos városi forgatagban is megtalálom magamat, ahogy a háborús tűzvonalban. És ha én megtalálom itt amit akarok, akkor mások is rám lelnek. De vajon mi az pontosan, amit én keresek? Mi ez a megérzés? Még magam sem tudom. Natan magamhoz édesgetése még mindig eltelíti fekete démon énem és a tudat, hogy a lelke az enyém elégedettséggel tölt el. De van még itt valami. Valami, ami hiányzik nekem. Al szavai édes késként simítanak végig elmém élein.
    - Még semmi sem bizonyos, ismersz. Tudod jól, a Világ örökös forgatagából bőven kiveszem a részem, bár bevallom... Nos, a visszatérésem még számomra is rejtély. Befejezetlen dolognak mondanám. - de hogy mi az a befejezetlen? Talán Luke? Talán Mikhal? Talán Dante? Talán Béke? Talán... nincs talán. Itt vagyok és van itt valami, ami miatt itt vagyok. A megérzés itt lüktet bennem és húz, mint egy mágnest ez felé a város felé. Van itt valami, amit nem vettem észre. Ami felett elsiklottam. Nem ez lenne az első a történelem folyamán, hogy utólagosan térek vissza, még erősebb odacsapással. Barátom panaszán jót derülök, halkan felnevetek, ahogy elképzelem a szülők mellett állva, és lesújtó tekintettel mered a kis tiniribancra, aki "lázad".
    - Senkinek se könnyű a mi mércénkkel mérve. Nekem se úgy megy sajna ma már, mint régen. Hajdanán könnyebben fogtak fegyvert a halandók, mint manapság. Maradnak a gerilla harcok, meg a többi. De te is tudod, a média hányja magából az ilyesmit. - mosolygok.- Komolyra fordítva a szót azonban. Volnának terveim. Nem is egy. És ehhez nagy valószínűséggel szükségem is lenne a te bölcs, odaadó atyai gondoskodásodra, öreg barátom. Gonosz mosoly terül szét arcomon, szemem írisze a démoni tekintet egy szikráját ölti fel, egy pillanatra energiáim elégedett vibrálással ölel körbe bennünket, szinte mámorítóan fojtogató. Igen, tervek, amikhez elengedhetetlen ez az öreg, tapasztalt tébolyda. Nem véletlen a mi találkozásunk és tudom, hogy szívesen kivenné a maga örömeit a feladatokból, amit rá bíznék. És biztos vagyok abban, hogy az állóvíz felkavarása még az ő vénséges tagjait és érzékeit is lázba hozná.

Nem veszitek észre, hogy az "emberségünk" egy "isteni" ajándék.
    Egyedül sírsz mellettem, s kérdezel valamit: Miért éltél eddig? Készen állsz a válaszra?
    A válasz: a semmiért, s ezt látod most is.
    Al O'Connor

Today at 20:40

Malcolm & Al

Figyelem öreg tekintetemmel Malcolm sötét auráját ahogy megmozdul és hallgatom a szavait majd egy halovány vigyor csúszik az arcomra megvillantva cápa fogaimat majd ahogy megérzem mozgolódni ezt a vaskos mélységet halk öreges nevetést engedek el.-Örülök, hogy ismét veled dolgozhatok drága barátom.-mondom ahogy mélyet szusszanok magamba szívva ennek a városnak undorító de annál csábítóm és finom illatát számomra. Panaszkodok valóban, a korral jár, de azért vannak itt olyanok akikkel érdemes lenne játszani. És ezt Háború is nagyon jól tudja, szóval ő tesz a dolgokra, hogy minél előbb készen álljanak a tervek. -Szerintem magadtól is tudod erre a kérésre a választ. Idős vagyok, de nem unalmas, és a kedv soha nem fogy ki belőlem. Szóval akármit is tervezel én minden képen veled vagyok.-nevetek csendesen ahogy rá emelem szemeimet és fekete aurám lustán de megmozdul mellette ahogy az övé kellemes bizsergést kelt a levegőbe.-Akkor avas be..vagy későbbiekben.-vigyorgok ahogy figyelem őt majd a tájra tekintek ismét.-Már kell ide az akció...unalmas nélkülünk a világ.

Sponsored content

Pontos idő: Csüt. 14 Dec. - 21:34