Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Freshkills Park
by Marcus Van Beest Yesterday at 22:49

» Pince
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 22:47

» Long Island villa
by Admin Vas. Nov. 11 2018, 18:53

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 22:42

» Belső udvar
by Dorian M. Montgomery Szomb. Nov. 10 2018, 21:54

» Carlmichael Ház - Tárgyaló
by Reinald Carlmichael Szomb. Nov. 10 2018, 21:51

» Cox professzor irodája
by Brian Cox Szomb. Nov. 10 2018, 19:40

» Rising Star Cave - Dél-Afrikai Köztársaság
by Armand Assante Vas. Nov. 04 2018, 20:49

» Azrael
by Desmond O. Cross Vas. Nov. 04 2018, 17:52

» Reinald Raoul Carlmichael
by Admin Szomb. Nov. 03 2018, 23:39

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Fort Tyron Park

Share

Fort Tyron Park

on Szomb. Okt. 03 2015, 22:45

First topic message reminder :

Noel Wyard

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 25
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

Re: Fort Tyron Park

on Szomb. Júl. 21 2018, 22:57

Bólint, mert elég csak magából kiindulnia, mindig talál valamit, ami galibát okoz. Ennek tényleg mestere, így Armandnak is megvan az esélye, hogy mellette belekeveredik valamibe. Kicsit.
    -Komoly? Még jó, hogy onnan jövök.
    Ez ciki, rém ciki. Francia, és akkor sosem botlott bele obszidiánba, pedig aztán ásott rengeteget, még ha azok sírok voltak is.
    -Megfigyeltem, hogy inkább egy dologra koncentrálnak, és a többire nem annyira. Így simán lazán vagy félredobják, vagy ki sem szedik, mert mondván minek?
    Tudna mesélni, hány kirabolt sírt pakolt ki még a rablók után, és lelt csodás tárgyakra bennük. No persze egyszer majdnem lebukott. Szép lett volna kimagyaráznia, hogy nem ő törte fel, pedig tényleg nem.
    -Aha, ha egyáltalán akkor még létezem.
    Az ő életvitelével esélyes, hogy előbb távozik mint Armand. Az ugratásra nevetve bólogat, de na, ezt nem tudja levetkőzni, és ha társaságra lel benne, akkor csinálja is.
    -Nem nyargalok, nem nyargalok. Azért, mert akkor képes lejönni megnézni, mit csinálunk. Nem szeretném.
    Elvigyorodik, mert ugyan semmi baja Mirandával, de azért jobban kedveli, ha senki nem zargatja, míg dolgozik. A képet meg megígéri, hozni fog magáról, na de amikor izgatott, akkor egyszerre akar mindent megmutatni.
    Figyeli, ahogy Armand kiszed egy edénynek látszó tárgyat a dobozból. A megjegyzésre nevetni kezd.
    -Ne becsüld le a köcsögöket. Mutiiii. Mit találtál?
    Alaposan megnézi az edényt, de a koppanást ő is hallja. Fura. Hogy lehet így valamit selejtbe dobni, hogy van benne valami? Látja Armandon, hogy valami nem stimmel, és amikor kiemeli a kis csomagot...
    -Marha jó. Miranda tudja, hogy a selejtes ládát át szoktam nézni. Ha ezt ő tette bele, vagy hagyta benne, ezt nekem szánta. Vagy tudta, hogy úgy is kiszúrom?
    Egyre jobb. És ez az első edény volt a ládából. Tényleg, mi lesz a többiben? Miért kell átkozott tárgyakat így kidobni? Fogja a csomagot és egy újabb dobozért nyúl, hogy miután kesztyűs kézzel kicsomagolta, be is vágja oda.
    Miranda kedveli őt, ezért is hisz inkább abban, hogy azért hagyta ott, hogy megtalálja, és nem rossz szándékból.

A halál csupán a kezdet.
    Armand Assante

Faj : Mágus
    Rang : Mágus
    Kor : 151
    Foglalkozás : Professzor (régészet-antropológia)

on Vas. Júl. 22 2018, 21:13

- Amilyen szélsebesen közlekedsz, nem csodálom, hogy nem vetted észre – mert a tréfa nekem is jár.
    - Márpedig egy szakember nem így dolgozik – jelentem ki határozottan. – Jövő hétre kérem a neveket, akik ezzel foglalkoznak, foglalkoztak – úgy kirúgatom őket, mint a szél. Vagy jól megtaníttatom nekik, hogy nem rablóhadjárat van. Az ásatás és leltározás a minden dokumentálok és megnézekről szól. Punk-tum.
    - Törekedj rá. Csak ne legyél gejzír...
    Felnevetek, harsányan.
    - Még hogy ő? Hát nem. Annyira utál és fél tőlem egyszerre, hogy inkább kerül és a háttérből ármánykodik. Simán elképzelem, hogy kapok tőle meglepit, ha megtudja, itt fogok megfordulni rendszeresen - cseppet sem kellemeseket.
    - Nem becsülöm le. De azzal max annyi harcerőt lehet kifejteni, hogy jól fejbetolok valakit.
    Mert a fegyverek, azok éltetnek. Még kovácsolás technikákat is megtanultam, markolatkészítést is, hogy ismert legyek benne. És a páncélokéban. Legyen bőr, textil vagy fém. Na és mágikus is...
    Hozzá nem nyúlok a csini kis tárgyhoz, kirázom inkább az edényből, felőlem a földre is hullhat, hozzá nem érek.
    - Ó, hát akkor nézd meg, mi az.
    Mert ha tudja, mire képes Noel, akkor ez a kis izé nem véletlenül került bele. A listát nézem.
    - Nincs a listán. Csak úgy tájékoztatásul.
    Kíváncsian várom, mi lesz az, még ha tudom is, hogy kőből készült amulett. Ami nem éppen véd, vagy éppen véd, mert csapdába csalt és megfogott egy átkot...
    Noel Wyard

on Vas. Júl. 22 2018, 23:05

-Előbb is szólhattál volna, akkor nem sprintelek idáig.
    Nevetni kezd, mert azért a poén ült, Armandnak igaza van. Amit most össze ingázott, szegény nem győzte követni.
    -Aha, de nem itt. Oké, összeírom a neveket.
    Az szép lesz majd, mert a fél banda benne van, már akinek ide jogosultsága van bejutni. A restaurátorok már csak a külön szétválogatott, kategorizált darabokat nézik, nem a többit. Rajta mindig jót szórakoznak, mert mire egy ládával végez, mások már kettővel is, vagy rég hazamentek. Ő szeret pepecselni és normálisan rögzíteni mindent. Na jó, kivéve azt, ami szabad préda.
    -Rajta vagyok, hidd el. Túl sok tervem van, nem halhatok meg.
    Ő is nevet, saját magán is, mert ha a hasonlat igenis megállja a helyét, elismeri. Márpedig ez most megint igaz rá.
    -Komolyan? Oké, amit most láttam, hát közétek már csak egy pici tűz kellett volna és robban. Velem normális, mindig mosolyog, mikor meglát, kedvesen érdeklődik. Fura.
    Armand pedig jó fej, bár ha Miranda a sógornője, vagy a volt sógornője, akkor valahol érti a dolgot, de ez így akkor is erős lesz, ha mindig lesz valami plusz, ami nem kéne.
    -Nagyot lehet vele csapni, fegyverként is üzemelhet. Főleg ha darabjaira törik, na akkor máris lehet belőle fabrikálni egyet.
    Alig várja a benne lévő tárgyat, azt neki látnia kell, hát ha már ott hagyta valaki, azaz Miranda. Na de minek neki átkozott tárgy? Nem érti. Pillanatok alatt üvegdobozkában figyel a tárgy.
    -Elméletileg egy amulett... ami furcsa, hogy valóban az, de nem úgy, mint ahogyan hordani szokás. Ez konkrétan felfogott egy átkot. De hogy a fenébe? Vagy, aki leszedte, ebbe tolta bele, és nem pusztította el? Ez kemény. És nem mai darab. Armand, mindig mondtam, hogy az öregek tudtak valamit. Ehhez rohadt erős mágia kellett... majdnem olyan, mint az apámé.
    Folyamatosan agyal azon, hogy mivel, hogyan ruházták fel a kis amulettet, hogy erre képes volt? Ilyet még nem is látott. Az, hogy lelket zárnak be egy kőbe, azt igen, de az, hogy átkot megfogjon, na azt még sosem.

A halál csupán a kezdet.
    Armand Assante

on Hétf. Júl. 23 2018, 23:08

Vele nevetek, értette a poént, és azt szoktam szeretni.
    - Köszönöm – szavam ugyan kevés van itt, ám lehet azon segíteni, ha valaki balfék módjára dolgozik.
    Ha eddig nevettem, most hahotázok, még a szemem is megtörlöm a nevetéstől.
    - Még hogy nem halhatsz meg...
    Ez teljesen. Telibe.
    - Nem fura. Téged kedvel, a kedvedért, mikor megjelentél, nagyon diszkrétre fogta. Értékeld. A démonok hozzá képest angyalok – felelem komolyan. Az, hogy engem is be akart öleltetni, aztán amikor nem jött össze, sőt, kiny... a volt feleségem hamuvá vált, teljesen bepöccent rám.
    - Ezekkel? Aligha. Bár – veszek kézbe egyet. – Ennek jó a soványítása, ezzel még lehet döfni. De ezzel – mutatok egy másikra, na, az tényleg silány, mint a legtöbb középkori sz... edény.
    Ohhó, kézbe nem veszem, még mit nem! Figyelem, ahogy Noel szaglássza, mint egy értékes zsákmányt.
    - Én tudjam? Annyira értek hozzá, mint tyúk az ábécéhez – mivel nem foglalkozik vele Noel tovább, ismét a ládába tekintek.
    - Mi van még?
    Hatezer év. Te jószagú málnabokor! Én hatszázig se fogok elélni, ezek meg hatezer évesek, meg négy...
    Noel Wyard

on Kedd Júl. 24 2018, 00:39

-Szívesen. Aztán ha eltűnik a fél bagázs, akkor tudom, miért volt.
    Tovább vigyorog, mert azt azért sejti, hogy ezt nem fogják megúszni szárazon. Lehet, Armandnak nincs szabad bejárása, de szava annál több.
    -Jó, tudom, hogy nálam nagy az esélye, hogy megtalál a baj, szóval azért ezt nem garantálom.
    Több esetben is kis híja volt annak, hogy nem találta magát a napon, vagy nem tépték ki a torkát és szedték ízekre, tehát nála aztán tényleg minden benne van a pakliban.
    -Oké, oké. Akkor ha jössz, mindig ott leszek, és veled is az lesz. Komolyan? Amikor először beszéltem vele, még a telefonban is nagyon kedves volt.
    Miért utálja ennyire Armandot, arról lövése sincs, egyszerűen nem is érti. Ez most vagy testvéri féltékenység, vagy pedig az zavarja, hogy a mágus kiugrott a kapcsolatból.
    -Ki kell válogatni, és ha éppen az akad a kezed ügyébe, akkor... akkor... maximum utána hajítod akinek kell.
    Az utolsó darab tényleg annyira siralmas, hogy az maximum arra jó, hogy eldobják. Bár akinek van türelme, még össze is ragasztgathatja az egészet. Az nem ő lesz.
    -Tudod, egy hét.
    Vigyorogva mutat a kehelyre, hát ez az amulett is mellé kerül. Sajnálja, hogy nem tudja azonnal megállapítani, mit is rejt, de egyszer talán menni fog az is.
    -Szedem. Van egy dárdahegyünk, van egy félig törött tálunk, még jó néhány cserép és egyéb edény, meg... meg... ez valami talizmán lesz, ez egy csontszett? Hm... ez érdekes lesz, a szütyőt fogd meg légy szíves. Armaaaand. Ennek örülni fogsz. Kardnak tűnik, és van még itt több fegyvernek tűnő sérült darab is. Legalábbis gondolom, hogy sérültek, mert nem lennének kihajítva.
    Olyan elánnal pakol, hogy az eszébe sem jut, ha mindent a férfi kezébe adogat, hát ő sem shíva se nem polip, de azért szedi rendületlenül. A végén pedig vigyorogva emel ki néhány pattintékot is.

A halál csupán a kezdet.
    Armand Assante

on Csüt. Júl. 26 2018, 20:51

Noelre tekintve úgy teszek, mint aki egy szemüveget tol fel az orra hegyén. Ebben nem ismerek pardont, de a tudatlanság ellen van orvosság. Hanyagság és nemtörődömség ellen nincs.
    - Addig jó, míg tanulni tudsz belőle.
    Vállat vonok. Voltaképpen nem zavar, hogy a volt sógornő ilyen figyelmes irányomba.
    - Másokhoz rendes. Nekünk vannak közösen elintézendő dolgaink, de amíg ilyen, addig hiába közeledek felé, csak rontok a dolgokon. Majd alakul. Vagy nem.
    Nem teregetem ki a családi szennyest, ráadásul van pár évtizedes, így aztán elég büdös lenne, ha megtenném.
    - Ezt? – Mutatom fel a kerámiát. – Röptében összetörik, ha elhajítom – nevetem el magam.
    - Tudom-tudom – kuncogok még.
    Igazán kíváncsi vagyok, mit fog kideríteni Noel.
    Alig tudom megnézegetni az elsőt, mire pakolja a többit.
    - Hé-hé, egyszerre csak egyet! – Vigyorgok, s megnézem... a nem cserepeket. Érdekli a... mást, engem más érdekel.
    - Háh! Ilyet is már régen láttam! – teszem félre, ami nem érdekel, ám a szütyő tartalmát kiöntöm és egy csontkocka játék maradványai. Nem teljes a készlet, de azóta változhatott a játék.
    - Ez milyen talizmán? – Mutatok rá, mert hozzá nem nyúlok. – Csontszett? Ez csontfésű darabok.
    Aztán a pattintékokon áll meg a tekintetem.
    - Ez meg hogy? Tökre nem ide való – nézem meg a cetlit az anyagnál. – Nem tűzcsiholásra használták – abból egy tucat huszonegy.
    Noel Wyard

on Csüt. Júl. 26 2018, 21:45

Még akkor is mosolyog, mikor Armand a nemlétező szemüvegét tolja a helyére. Nem fogja más hibáit elkövetni, erre azért figyel... remélhetőleg.
    -Igyekszem.
    Miranda pedig... érdekes egy nő, azt meg kell hagyni, de ahogyan utálja Armandot, az is vicces. Mint egy ovis kislány, aki húzgálja a haja.
    -Aha. No, hát ebben nem tudok tanácsot adni sajnos. De biztos, hogy utál?
    Tapintatosan nem kérdez semmit arról, miért alakult ez így köztük, csak arról nincsen meggyőződve egyelőre, hogy ez tényleg gyűlölet Miranda részéről.
    -Igen, azt. Ne becsüld le őket, nahát. Még esélye is lehet arra, hogy elérje, akihez dobod.
    Nevetve nézi a darabot Armand kezében. Semmi bizalma sincs feléjük. Hihetetlen.
    Bólogat az egyetértésre, igen, ennyi időre szüksége van, hogy tudja, milyen átkokról is van szó igazából.
    A szütyőt azt külön adja, de máris pakol tovább, mikor Armand megszólal.
    -Oké, oké, lassítok. Mit? Szettnek szett, ez biztos, de szerintem ezt jóslásra használták, nem?
    Érdekes a tartalma, de azon semmit nem érez, így simán megfogja és úgy nézi meg. Majd kiderül, mégis mi volt a funkciója. A pattintékra pillant.
    -Látod? Ezért mondtam, hogy itt mindig lel az ember valamit. Kész aranybánya.

A halál csupán a kezdet.
    Armand Assante

on Szomb. Júl. 28 2018, 20:51

- Megöltem a testvérét – vagyis a feleségem. – Be akart ölelni, figyelmen kívül hagyva a szabad döntés lehetőségét. Mert két választásunk mindig van. Igen, vagy nem. Az utóbbi mellett voksoltam – ami egyenlő a végleges halállal.
    Nem volt akkor még olyan idős és erős, hogy fölém kerekedhessen, hát persze, hogy nem hagytam magam. Hiba volt egyedül jönnie, s nem kivárnia. De a volt nejem is megértem. Tíz év külön nekem is szenvedés volt.
    - De már előtte sem kedvelt, tudod, amolyan testvéri féltékenység – illegetem a kezem, jelezve, hogy a terület kényes, de nem nekem. – Az ő baja.
    Megforgatom a cserepet, muszáj nevetnem. Az a csoda, hogy nem mállott szét álltában eddig. Valamit mégis tud az anyag.
    - Lassíts is. A szellemképek olvasásában nem én vagyok a zseni – utalok a gyorsaságára, ahogy itt van, nincs itt, aztán megint itt van.
    Noelre nézek, majd ismét a kockákra. Hümmögök párat, majd a kezembe veszek egy kockát és forgatni kezdem.
    - Valóban. Ezek jelek, se nem írás, se nem szám. Viszont... – számolni kezdem a kockákat. Kezd rémleni valami a számok és ábécének nevezett krikszkrakszok előadásból.
    - Még kettőnek kell lennie valahol. Hacsak nem direkt volt – aztán elvigyorodom, felmarkolom az összes kockát és elgurítom.
    - A fene... – mindig azt hittem, hogy a szellemesdisek tudnak csak olvasni a jelekből. De ameddig gurult a kockahalom, olyan szépen daloltak nekem a magamban feltett kérdésre!
    - Tudod, hol van a maradék két kocka? Nem, egyáltalán nem ebben, s nem is a párja ládában. A másik selejtesben. Direkt tették oda. Tesztelnek fiam, csak szólok – nézek Noelre vigyorogva.
    - Na jó, de azon a tájon hírből sem ismerték akkoriban ezt a fajta obszidiánt. Ha ez a núbiai készletben van, akkor valaki rohadt sokat kereskedett a déliekkel. Ezt nagyon nehéz megszerezni, nem véletlen, hogy minden kis fikarcnyi követ felhasználtak belőle.
    Noel Wyard

on Vas. Júl. 29 2018, 18:43

-Au. Az komoly indok. Szabad választás? Aha. Akkor tényleg utál.
    Egy pillanatra megáll a mozdulatban, mikor kiderül, hogy Armand végül is megölte a saját feleségét. Talán Miranda akkor mégsem kedveli őt, ami valahol érthető. A szabad választás... na ezen megrökönyödik. Milyen szabad választásról beszél?
    -Még jobb. Akkor ez így finom lesz.
    Hirtelenjében nem tudja megmondani, hogy Miranda azért lehetett féltékeny, mert közben neki is tetszett Armand vagy más oka van, no de nem is ismeri a részleteket, így nem is alkot inkább véleményt.
    -Jó, jó, már nem rohanok.
    Persze azért szórakozni kezd a kezével, hogy vajon mit láthatott Armand, mikor elviharzott. Ez is mókás látvány.
    Az meg pláne, hogy a férfi a kockákkal szórakozik.
    -Kocka pókerezni akarsz?
    Úgy fest mint egy szerencsejátékos, vigyorogva figyeli, mégis mire készül, meg miért a fene.
    -Honnan tudjam? Vagy a láda alján valamerre, vagy fogalmam sincs. De jó, szedjek össze mindent, amit elrejtenek? Arra kíváncsiak, hogy megtalálom-e őket? Ez kész. Tudják, hogy igeeeen.
    Azt is furának találja, hogy a szett nem teljes. Eddig akárhányszor találtak hasonlót szütyőben, az sosem volt hiányos, kivéve ha maga a kis zsák is sérült volt. Mégis ki akarja tesztelni? Miért?
    -Ez az, és mégis ott volt, láthattad.
    Lassan ott tart, hogy az összes eddig nem odavaló tárgy amit összeszedett, annak hozzá kell kerülnie. Lehet, Armandnak van igaza. Ez az obszidián is. Kinek mi a célja ezzel? Jó lenne tudni.

A halál csupán a kezdet.
    Armand Assante

on Vas. Júl. 29 2018, 22:22

- Neki minden bizonnyal – vonok vállat. Miért veszem ilyen könnyedén? Mert Miranda már korábban is megkeserítette az életemet. – Igen. Mielőtt beölelnek, kapsz választási lehetőséget végleges halál, vagy vámpírlét között. Neked nem tették fel a nagy kérdést? – Ütközök meg, aztán legyintek. – Már mindegy.
    - Ó, mindig is az volt. De nem kell mellre szívni és akkor minden megy a maga medrében.
    A játszmák. Hejj, de utálom.
    Nevetek, hogy már nem rohan. Tényleg csak cikázott. A kezén ismét kuncogok egyet.
    - Nem-nem. Ha ezek arra valók, amire teszem, akkor dalolni fognak nekem. Vagy nem. Inkább nem – dobok. – Vagy mégis.
    Sóhajtok egyet.
    - Arról még nem hallottál, hogy prank? Amikor a bolondját járatják az illetővel, csupa szívjóságból. Felvettek a bandába, Noel, ez azt jelenti.
    Ha súlyosabb lesz, akkor éppen nem, de Noel esetében kétlem, hogy ez történne.
    - Oké, akkor erre kérsz majd egy anyag- és eredetvizsgálatot? – Teszem a tenyerébe a pattintékot.
    - Ééés, elfogyott – nézek a ládába. – Meg az időnk is.
    Egy láda kipakolása hosszú idő, ebben meg rengeteg volt.
    Noel Wyard

on Vas. Júl. 29 2018, 22:44

-Ez... ez valahogy elmaradt.
    Felteszik a kérdést... választhat... aha, oké, hát végül is már tényleg mindegy.
    Arra már nem is tud mit mondani, hogy Armand ilyen könnyedén áll ehhez az egészhez, de minden bizonnyal tudja, mit csinál.
    Felvont szemöldökkel nézi Armadnot, miközben a kockákkal bíbelődik. Most akkor mi van?
    -Na jó, ezt majd eldöntöd, jó? Én meg ha találok még neked kockát, akkor szólok róla. Addig felőlem dobálhatod is.
    Vigyorogni kezd, mert azért fúrja ám az oldalát a kíváncsiság, mi lehet az, mire használták, és Armand mire jött rá. Vagy éppen nem jött.
    -A mi? Komoly? Szórakoznak velem? De jó, még úgy sem volt bandám, hát most már van. Most ennek örülnöm kell?
    Más már tényleg nem hiányzik, mint az, hogy valaki még itt is bekavarjon valamit, mert ez számára roppant szórakoztató. Bevették a bandába... még jobb. Akkor hagyják dolgozni, ha lehet.
    -Igen, amint megvannak az eredmények, továbbítom őket neked.
    Bólint és elteszi a darabot biztonságos helyre. Mikorra kap választ, nem tudná megmondani, valószínű, hogy ő előbb végez az átkokkal.
    -Menned kell? Kár. Gyakrabban is jöhetnél, akkor nem unnám halálra magam.
    Elvigyorodik, mert hiába élvezi ezt az egészet, de azért néha el tudna viselni egy üdítő társaságot. A dárda darabot átadja Armandnak, itt ne hagyja, és felkíséri, nehogy szó érje a ház elejét. Csak ott köszön el tőle, és robog máris vissza az alagsorba, hogy legalább rendet rakjon.

//Köszönöm a játékot! wow//

A halál csupán a kezdet.
    Armand Assante

on Vas. Júl. 29 2018, 23:55

- Hát – nézek rá jelentőségteljesen. – Most már olyan mindegy.
    - Ééén? Nem én találtam ki a kocka el van vetve ominózus szólást. Csak ki ne keljen. Na, ha meglesz a másik kettő is, akkor majd megint összetesszük a kockákat – teszem vissza a helyükre a szépségeket.
    - Barátságos ugratás, szívatás. Néha durvák is szoktak lenni – láttam már párat. Utálom. Ha velem teszik. Bezzeg én, huhúúúú. Szeretem másokkal tenni, de a méltóságát meghagyom az illetőnek. Nem megalázni akarom.
    - Vagyis hű, várjál – teszek egy körívet a kezemmel, benne a lelettel. – A labor, ahova szoktam vinni, sokkal jobb, mint az itteni. Ha készen lesznek a felújítással, neki is fognak állni.
    - Halálra unni? Te? Itt? Hát ki rohangált az előbb, mint a mérgezett egér? – De azért mosolygok. Haláli egy fazon és esze van.
    - Mennem kell, s neked is pihenned.
    Felkapom a bőrszerkót és a sisakot, benne a kesztyűvel és megint alig győzve követni Noelt, a bejárathoz tépünk. Hamar eltűnök, no nem azért, mert félnék. Aki lusta disznó összeállítani a tesztet előző nap, az szívjon később. Mint én.

//Köszönöm a játékot! wow //

on Hétf. Júl. 30 2018, 00:03

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Hétf. Nov. 19 2018, 07:13