Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Great Kills Park
by Richard Lucius Warren Today at 20:08

» Terasz - Jackson lakás
by Dorian M. Montgomery Today at 19:46

» Nappali
by Nathaniel Montgomery Today at 19:33

» Zöld szalon
by Richard Lucius Warren Today at 19:08

» Sheridan Hotel
by Camilla Wander Today at 17:26

» Botanikai Kert
by Richard Lucius Warren Yesterday at 23:31

» Fort Tyron Park
by Noel Wyard Yesterday at 22:57

» Tárgyaló
by Raul Dessauge Yesterday at 21:12

» Will apartmanja
by Noel Wyard Yesterday at 20:04

» Ethan és Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Pént. Júl. 20 2018, 23:20

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Central Park - Bow Bridge

Share

Central Park - Bow Bridge

on Szomb. Okt. 03 2015, 23:42

First topic message reminder :

Will Collins

Faj : Vámpír
    Klán : Manhattan-Bronx
    Rang : Kancellár
    Kor : 111
    Foglalkozás : Professzor, Columbia Egyetem

Re: Central Park - Bow Bridge

on Kedd Ápr. 17 2018, 21:46

Ezt a "megszokásból" dumát nem veszem be. Semmi értelme kanalat hurcolnia valakinek magával. Főleg, ha vámpír. Esetleg ha hajléktalan,vagy cserkész lenne... Na mindegy, ez is a világ egy olyan titka, amelyet nem értek. Vanak azonban más titkok, amelyek sokkal de sokkal jobban érdekelnek.
    Főleg ez.
    - Ha nem érdekli, miért kezdte el a szakot? - teszem fel újabb keresztkérdésemet, és kezdem úgy érezni, hogy ez a beszélgetés nagyon nem olyan, amilyennek előzetesen elképzeltem. Szeretem motiválni a diákjaimat, szeretem megismerni őket. Kötődés alakul így ki, így válogatok egyrészt gyakornokokat, másrészt a nyájamat... majd a ghouljaimat... És végül klántagokat.
    Igaz, hogy Noel Wyard már vértestvér, de épp emiatt kicsit érdekesebb, mint a többi diák az órán.
    Noel Wyard

Klán : Staten Island
    Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

on Kedd Ápr. 17 2018, 21:55

Érdekes dolog ez, miért is kezdett el valamit, ami egy cseppet sem érdekli, holott ez sosem volt jellemző rá. Most már elkezdte, végig fogja csinálni, mert még egyszer nem szed össze egy szemernyi energiát sem rá, annyira tiltakozik ellene zsigerből.
    -Támadt egy üzleti ötletem, és mivel saját ötlet, így ahhoz, hogy megvalósíthassam, ez elengedhetetlen része. Ezért.
    Remélte, hogy alaposan körbejárta a kérdést, de tévedett, az ilyen apróságokat valahogy kihagyta a számításból, mint például az ezzel kapcsolatos tanulmányok. Hiba... ha ezt tudja, nem foglalkozik a hajókkal, az biztos... de olyan jó ötletnek tűnt. Eleinte.
    Arra nem gondolt, hogy esetleg máshol is kamatoztathatja a tudást, valahogy nem is foglalkozott vele annyira, csak azzal, hogy túlélje az éveket.

A halál csupán a kezdet.
    Will Collins

on Kedd Ápr. 17 2018, 23:15

Nem mondja el az igazat. Persze, miért is mondaná? Csak egy prof vagyok a tanszékről. Na mindegy, nekem ehhez valójában semmi közöm.
    - Áh - jelenik meg egy kis lekicsinylő mosoly a szám szélén. - Hát, akkor sok sikert az üzlethez. De azért azt tanácsolom, járja körbe a jog témát egy kicsit. Nemcsak az üzleti jogot. Rengeteg ideje van még tanulni, és nem kell mindent egyszerre.
    Kinyújtóztatom a két karom, majd az összehajtott kabátot magam mögé teszem. Hanyatt dőlve lefekszem rá, és úgy teszek, mintha látnám a csillagokat. Egész New Yorkban itt van a legnagyobb esély rá, hogy bármit is látni lehessen, de a fényszennyezés annyira erős, hogy az egész ég szürke. Zéró darab csillag látszik a szmoglepte égen. Kiábrándító.
    Hallgatagon figyelem a park neszeit, és már csak pihenek.
    Noel Wyard

Klán : Staten Island
    Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

on Kedd Ápr. 17 2018, 23:38

Will csalódott, tudja jól, de ő sem gondolhatta komolyan, hogy majd felfedi a teljes igazságot, hiszen azzal akkor is elárulná Kylet, ezt pedig tőle várhatja bárki.
    -Köszönöm. Megteszem... még hallani fog rólam.
    Elmosolyodik, ugyan nem tervezte, hogy máris visszamegy, tovább maradt volna, mert van valami Willben ami érdekli, de így alakult. Mielőtt feláll, Francist leteszi a földre, biztonságba helyezve és végignéz az éppen elheveredő Willen, rajta felejtve a tekintetét. Igazából semmi kedve még távozni, azonban a prof a jelek szerint befejezte a társalgást is.
    Lassan feláll, összeszedi a holmijait, akkor ideje indulnia.
    -Jó éjt, Mr. Collins.
    Azért szöget ütött a fejébe az, amikor Will azt mondta, tehetséges. Tény, hogy sosem gondolkodott el azon, ezen a területen kezdjen el keresgélni, de a jog említésével lehet, ez változni fog. Elköszön, még egy utolsó pillantást vetve a férfira, és a sziget felé indul, hogy még napfelkelte előtt visszaérjen.

//Köszönöm a játékot! wow//

A halál csupán a kezdet.
    Will Collins

on Szomb. Ápr. 21 2018, 18:13

Ha valaki feltesz nekem egy egyszerű kérdést rólam, amelynek megválaszolásával senkit sem sodrok bajba, én meg szoktam adni az őszinte választ. Mégis minek hazudjak? Ez olyan, mint az újságosnál. Miért mondanám, hogy a The Wall Street Journalt kérem, ha valójában a The New York Times olvasója vagyok? Még akkor is, ha ebből teljesen egyértelműen kiderülnek a politikai nézeteim, és igazából már meg se kérdezik, mert a fickó az egyetem melletti bódénál pontosan tudja, hogy melyik lesz. Húsz éve nála veszem meg az újságom minden áldott hajnalban, még mielőtt kinyitna.
    Nos... nem tudom eldönteni, hogy Mr. Wyard vajon fenyegetésnek szánta-e ezt a mondatot, de már nem kérdezem meg tőle. Inkább azt figyelem, hogy minek van nála az a koponya. Ez a fiú talán igazából ízig-vérig színész, épp Hamlet szerepét gyakorolja, és átszellemülés közben zavartam meg művészi gondolatait a jogi tanulmányok reklámozásával? Szórakoztató gondolat.
    - Jó éjt, Mr. Wyard - búcsúzom el tőle én is egy intéssel. Nagy a kísértés, hogy utána szóljak, hogy üdvözlöm a kedves atyját, de nem hiszem, hogy jó néven venné.
    És én a jelek szerint, maradok. Csak el ne aludjak, mert még a végén ropogósra sülök a napfelkeltében.

Én is köszönöm hümm

on Vas. Ápr. 22 2018, 22:30

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Júl. 22 2018, 20:14