Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Central Park - Harlem Meer
by Noel Wyard Today at 00:55

» Theo szobája
by Dorian M. Montgomery Yesterday at 19:30

» Faunok Terme
by Jackson Montgomery Yesterday at 13:05

» Folyosók
by Caleb Shayeh Yesterday at 11:13

» Kórház
by Gabriel Skoglund Szomb. Okt. 20 2018, 21:13

» Long Island villa
by Noel Wyard Pént. Okt. 19 2018, 22:41

» Üzenőfal képei
by David Armanaugh Pént. Okt. 19 2018, 18:01

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Csüt. Okt. 18 2018, 21:55

» Jazz lakása
by Marcus Van Beest Csüt. Okt. 18 2018, 10:58

» Emerlad Wrímans
by Admin Kedd Okt. 16 2018, 22:28

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Forest Hills

Share

Forest Hills

on Hétf. Okt. 05 2015, 23:36

Sam Kerrington

Faj : Vérfarkas
    Falka : Queens
    Rang : Kölyök
    Kor : 18
    Foglalkozás : Cukrász (dugiban hacker)

Re: Forest Hills

on Csüt. Aug. 02 2018, 22:24

Már korábban leállítottam a motort, csak gurulok, míg végül nem megy tovább. Jó ez a csend. Egy ideje gondolkodom, hogy valahol itt kéne házat vennem, lecserélve a vagonom. Vagy azt hozatni ide. Kitámasztom a járgányt, a bukósisak szokásom szerint nincs rajtam. A hátsó doboztartóból kiveszek egy tortadobozt, két üveg sört és padra ülök, ami nem olyan messze van a mocitól.
    A dobozt kibontva, egy hófehér torta, narancs és ciklámen mintákkal jelzi, hogy esküvői torta. Holott egyáltalán nem. A tortát négy órával ezelőtt kellett kézbesítenem, a temetés utánra, és ott marasztaltak. Na, öregem, ezek a kurva jó temetések! Ének, tánc, vigalom! Mintha születésnap, vagy lagzi lenne! Az esküvői tortáját kérte halotti tortának a mama, én egy kicsit felturbóztam. Régen táncoltam és énekeltem ennyire felszabadultan. Halálra nem érdekelte őket, hogy nem is ismerjük egymást. Azért csípem a New orleansi szokást. Bulizni, táncolni, vigadni kell ilyenkor, hiszen odaát megszületett! Legalábbis ők ezt állítják, én meg miért mondjak ellent egy ilyen fasza kis ünneplésre? Jó lenne, ha az enyémen is ilyen buli lenne.
    Éppen ezért komótosan terveztem megenni a kapott sütimet. Amit én készítettem. Haláli humor!
    Kibontom mind a két üveg sört, majd koccintok.
    - Jó bulit, öregem! – S felhajtom a negyedét.
    Ryan Elvestaad

Rang : Gweir
    Kor : 290

on Csüt. Aug. 02 2018, 23:54

Mi a megveszekedett fenének megyek a Forest Hillsre, hát azt meg ne kérdezze tőlem senki, mert még magam sem tudom, és semmi kedvem hosszú percekig ezen gondolkodni. Legyen elég a négybetűs női válasz, csak.
    Egyébként meg ha hivatalos verziót akar valamelyik jóképességű, akkor járőrözök. Ja ja, úgy ám. És azt is, csak. Nem vagyok szolgálatban, de pont ráérek, így besegítek a srácoknak, mert ennyire állati jó fej gyerek vagyok. Kivéve amikor nem.
    A nagy sétám kellős közepén szúrok ki egy tagot magamnak, aki szép szőke, hosszú hajú, motorja is van, sörözik, és még egy torta is befigyel. Csípem a vagány csajokat, szó se róla, bár egyre kevesebb van belőlük. Vigyorogva közeledek felé, és már épp belökném a "Helló, szépségem!" köszönést, amikor rá kell jönnöm, hogy ez a tag marhára nem csaj. Ez egy srác. Tökön szúrom magam, ez nagyon komoly.
    -Szasz, apuskám. Magányos szülinap? Néha a legjobb.
    Levágom magam mellé, és előbányászok egy sört a zsebemből, amit az egyik boltban szereztem be, hogy majd a hűtőbe tegyem ha visszaértem, de nem tart ki addig, simán felbontom, hogy koccintásra emeljem.
    Na nehogy már ne köszöntsem meg szerencsétlent itt a magányos tortájával együtt.
    Sam Kerrington

on Pént. Aug. 03 2018, 21:09

Jó nagyot húzok a sörből, a felénél veszem észre, hogy valaki veszett vigyorogva jön. Nah, ha hozzám ér, tökön rúgom. A bakancsom elég hozzá. A javító előtt nem voltak ilyen szép gondolataim, s mostanra ráébredtem, jó lenne már ezeket becsomagolni, mint egy büdös tortát és jó messzire kihajítani egy vonatról. Így aztán bakancstökrúgás töröl, helyette egy viszonzott vigyor, ahogy köszönt.
    Állati. A múltkor valami hosszú pólóban flangáltam, flip-floppban, az egyik Powder csincsilla barátosném rászabadult a vállamra. Mindenki lecsajozott. Remélem, egyszer már lesz hivatalosan is semleges nem. Engem ugyan senki nem tud tökön rúgni. A melleimet fogdoshatja. Nem fog találni semmit.
    Ó, nem, nem fogok kijavítani. Pasinak nézett, hát akkor mindent bele!
    - Szeva tesó – a tortára sandítok. – A féle – majd vissza a pacákra.
    - A buli része megvolt. Ennyit még életemben nem skandáltam, meg ugráltam. Most szólóban tolom – s mielőtt még elhúzna, folytatom. – hogy másokkal is tudjak bulizni. Elférnek az új tagok a naptáramba.
    Nem kérdezem a nevét. A név azok csak betűk. Majd akkor fogom megkérdezni, ha már megvan, ki is van a név mögött. Ennyit a szocializációmról. Sosem volt megszokott, azokra magasról szarok.
    A másik üveg, megbontott sört felmarkolom, s felé nyújtom.
    - Csak ki van bontva. Koccintani egyedül röhej. S ha már ünneplés, legyen fullba – ha koccint felem, akkor ismét kortyolok egyet utána a sörből.
    - A tortának még nem estem neki – mióta vagyok ilyen rendes? Á, anyám, tudom. – Én már tele vagyok vele – a szagával és a látványával legalábbis. Hiszen én készítettem.
    A pad másik végén van még hely, s közénk került a doboz a tortával. Szuper fedezék, s szuper alkalom. De mire is?
    - Mi szél fúj erre, hogy összetalálkoztunk? – Még nem tudom, magázzam, vagy tegezzem.
    Ryan Elvestaad

on Szomb. Aug. 04 2018, 20:28

Nem mindennap látok olyan fazont, aki egy torta felett ücsörög, ráadásul messziről el nem tudod dönteni, melyik nemhez tartozik.
    A hormonok, rohadjak meg, ha nem a vízbe kerülő szarok teszik ezt velük. Hol volt a mi időnkbe olyan pasas, akiről meg nem mondtad volna, hogy az, csak akkor, mikor már a közvetlen közelébe érsz? Sehol.
    Naná, hogy érdekel a srác, mégis mit ücsörög egy padon egyedül, sörrel és tortával. Mint egy antiszociális tag, aki még a sütijét is kimenekíti, nehogy valakivel találkoznia kelljen.
    -Csúcs, akkor be is írhatsz, mert most én vagyok soron.
    Vigyorogva veszem el a felém nyújtott sört, kettő is jól jön, nem fogok nemet mondani. Az meg, hogy most kisajátítottam magamnak a srácot? Szoktam, néha, amikor úgy döntök, most pedig úgy döntök. Egyébként is imádom tortát.
    -Aztán miért nem? Sokáig nézegeted, még elolvad. Meleg van.
    Tele van vele, apukám, hogy lehet eltelni édességgel? Farkasok között olyat nem talál, ez egészen biztos. Lovagló ülésben ülök a padon, ez a legkényelmesebb, legalábbis szerintem.
    -Az nem, csendes az idő, de úgy döntöttem, járok egyet.

Sam Kerrington

on Vas. Aug. 05 2018, 21:45

Á, végre valaki tudja venni a lapot! Ez csúcs! A legtöbben vagy rohadt almák, vagy savanyú szőlők, vagy keserű pirulák. A tag viszont kicsattan a jó közérzettől, és ez kezd oldani. Pedig fú, öregem, tudok tulok lenni. Most az elszállóban van.
    - Nem is vártam mást – fűzöm hozzá vigyorral.
    Ahogy lovagló ülésbe ül, én is úgy fordulok, így több hely van a süti-sörnek és jobban hozzá is férünk.
    - Ó, ez nem, ez tutin van megcsinálva. Egyedi. Az eredeti recept hetven éves.
    Koccintásra emelem a söröm, a torta már az ipse felé tolva.
    - Fasza meleg van – de le nem venném a bőrzsdekim. Aztán mégis gondolok egyet és hanyagul hagyom hátrakupcolódni a hátamnál. Tényleg kurva meleg van.
    - Bezzeg Alaszkában. Ott a tökeit is lefagyasztja az embernek a hideg – na, azt komálom.
    Elvigyorodom, de most leteszek arról, hogy a pofámban lévő sütit takarom a kezemmel. Az minden, csak nem pasis.
    - Hallanád pár utcával arrébb. Tiszta koncert. Nagyon jó buli volt.
    Kicsit még bólintok is hozzá.
    - Jársz errefelé? Nekem ritkán van erre rendelésem, de itt elnézve a környéket, nagyon baró hely.
    Hát hova ment a fejed, Sam? Ennyire közlékeny nem szoktam lenni. Rásandítok a tagra. Nem, nem néz ki fejtúrkásznak. Ahogy sandítok viszont, a távolban, a tag háta mögött meglátok valamit. Jobban odafigyelek. De rohadt! Ez olyan, mint a képen volt! Á nem, képzelődöm.
    A tortára figyelek, bár a tarkómon a szőr felállt.
    Ryan Elvestaad

on Hétf. Aug. 06 2018, 00:01

-Helyes. Visszautasítást nem fogadok el.
    Közlöm ezt úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, és olyan hangsúllyal, hogy a tagnak eszébe se jusson azt feltételezni, hogy én rá akarnék hajtani.
    -Mit raktatok bele? Normális torta elolvad, nem áll napokig mint egy farok.
    Régen bezzeg íze volt mindennek,most meg... na mindegy, édes és finom, nekünk meg marhára nem árt már semmi. Koccintok a kölyökkel, nehogy megsértődjön véletlenül, hogy a torta jobban érdekel, mint ő.
    -Ott még nem jártam, de Izland ilyenkor mennyország.
    Meleg van, persze, bár ez pont nem érdekel, és nem is igazán veszem fel. Persze a srác szenved, hogyne tenné, ember. Nem bírják a gyűrődést.
    -És én nem voltam ott? Szégyen. buli nélkülem nem létezik.
    Fel kell háborodnom, kimaradtam egy partyból, pedig az ritkán fordul elő. Ahogy a kölyök a sütit eszi és takarni akarja, hát messziről simán csajnak néztem volna. Na jó, így is, csak közelebbről derült ki, nem az.
    -Szoktam, úgy két naponta minimum, de van, hogy többször is. Kiszállítasz vagy csinálod is?
    Ha most közli, hogy cukrász... komolyan, kell egy a falkába. Az egész banda édesszájú, lételemünk, nehogy már ne legyen olyan, aki sütni is tud. Elhízni meg úgysem tudunk.
    Azért... ez így erős lesz ha beállítok Dantéhoz, hogy hoztam egy kölyköt mert cukrász. Szerintem ott berosálna, és másnap felpakolna, hogy visszamegyünk Nashville-be, mert itt mindenki megőrült. Bár... neki is van egy mauglija.
    Sam Kerrington

on Szer. Aug. 08 2018, 21:28

Elvigyorodom. Haverkodni jó dolog. Nem mindig vagyok ám sündisznó. Mostanában annyira hamar sem jön elő.
    - Nem olyan szarokkal van tele, mint a mostani vajas barom torták. Ebben még van anyag. Nem is napokig állt. Délelőtt készült – mert hogy sütni a sütő sütötte. Háromszor sütöttem próbát, de már a másodiknál elolvadt a néne. Az újításomért meg rajongott, én meg az egekben repkedek ettől még most is.
    Azért valahol fanyar kanyar, de a süteményről rajongással tudok beszélni. Kábé, mint a hackerkedésről. De hogy bezzeg az utóbbiért lecsuknak. Pedig mind a kettő tud tápláló is lenni.
    - Izland. Jó lenne oda elmenni – ami még nem megy. Egy évig se ki, sehova. A városban kell maradnom. Mázli, hogy egy pöppet nagy város.
    - Harmadik utca és egy bazi nagy virágos, lampionos, zenés, tele emberekkel kapu. Nem téveszted el – vigyorgok. Az volt az igazi az egészben, hogy még most is mentek az utcán emberek és megkínálták őket sütivel, itallal, beinvitálták a járókelőket. Mi mi a faszér’ nem tudunk így ünnepelni egy új lehetőséget?
    - Ha csokis süti vagy torta, csak én csinálom, senki más. Kiszállítok, ha soros vagyok, vagy be kell ugrani. Csokival foglalkozom, legyen az sütemény, bonbon, díszlap, akármi.
    És élvezem. Nagyon rühelltem, amikor oda lettem rendelve, de azóta kifejezetten rajongok érte. Meg a csokikért.
    - Akkor te sem idevalósi vagy. Én sem. Csak ide is hozok rendeléseket.
    Fellélegzek, az alak eltűnt. Biztosan csak káprázott a szemem. Néha szokott.
    - Bulizós vagy? – Kanyarodok vissza egy korábbi hozzáfűzéséhez. – Ha bulizok, inkább rock koncerteken csápolok – óvatos duhajjal, még egy őri jelenet és most már rács mögé kerülök.
    Ryan Elvestaad

on Pént. Aug. 10 2018, 21:14

A torta jól fest, és amikor még az is kiderül, nincs minden szarral tele, az maga a mennyország. Döntöttem.
    -Aha. Akkor azért hoztad magaddal, hogy elfogyaszd? Van evőkéd rendesen.
    Nevetnem kell. Ez a kölyök ugyan satnya, de ha képes betolni egy egész tortát, akkor azt megvárom. Az mondjuk még most is fura, hogy egy fiatal kölyök cukrász legyen, és íme. Megütöttem a főnyereményt.
    -Még nem jártál ott? Megéri, egyszer legalább mindenkinek megéri látni.
    Azok az energiák… azóta sem éreztem még azt, amit otthon annak idején, még ha ez nem is a véletlen műve. Eskü, elviszem a srácot oda, majd… egyszer.
    -Komoly? Valaki átkelt? Végre. Mármint az, hogy buliztak.
    Én meg erről is lemaradtam, tessék. Pedig ez nekem normális reakció, persze a jenkiknek nem, mert szerintük ez sértés. Mégis mi, aranyapám? Mindegy. Megjegyezném én a címet, de nem minden nap temetnek, így nem érdemes.
    -Tetszik a melód kölyök. Mi van akkor, ha olyan vevőkört kerítek neked, ami megsokszorozza a bevételedet? Saját cukrászda? Na?
    Akkor alkudozzunk, nem mintha érdekelne, hogy mit mond, mert én már tudom, mit akarok, de ez most más kérdés. Azért felvetek néhány opciót, hogy lássam, hogyan reagál a szerencsétlen.
    -Nem, nem. Nem régóta vagyok itt, és még nem jártam be az egészet rendesen. Buli? Az jöhet, de inkább szervezek, ha arról van szó. Melyik bandákat csíped?
    Ehhez értek, azaz ehhez is, de a többit nem kötöm a srác orrára, majd később, jóval később. Azaz annyira azért nem, mert nem akarok órákat még itt ücsörögni.
    Sam Kerrington

on Szomb. Aug. 11 2018, 21:54

- Aha. Ez volt a köszönöm ajándék, hogy jó sütiket és tortákat készítettem a bulira – bólintok.
    Izland. A hideg, a szél, a fjordok a mindenem, nemhiába hegyek mellől jöttem el. Itt szétunom a fejem, lapos minden, mint a mellem.
    - Nem. De fasza lenne, ha elmehetnék oda – mert azt jelentené, hogy végre kidobhatom magam innen és szabadon mehetek akárhová. Kár, hogy a melóhelyet nem rakhatom a hátamra.
    - Yepp – vigyorodom el. A halál nekem más, mióta nagyimat láttam, ahogy szépen mindenkit körbeugrál, miközben az egész rokonság zokogott, én vadul integettem neki. Voltam vagy négy éves. Azután snitt. Csak pár éve van ismét, hogy saccperkábé sejtek valamit.
    Összevonom elgondolkodva a szemöldököm, miközben a hapekra tekintek, majd elröhögöm magam.
    - A cukros bácsi, vagyis inkább a csokis bácsi, az én vagyok – bökök magamra.
    - Nekem is tetszik a melóm. Sam – fűzöm hozzá a nevem. Mert elvégre tényleg nem tudja a nevem. A kölyökre azért tudnék harapni, ha már tudná, de nem tudja. Akkor meg minek vakogjak?
    - Vendégeket mindig szívesen látunk a boltban és a megrendelők között – bólintok. Á, egy kicsit se sasszézok, hogy nem lehet még boltom. Nem korhatár miatt. Még fél év a próbaidő vége, addig nem lehet boltom. Márpedig fontolom, hogy betársulok a buliba. A dugiban hackerkedés hoz pénzt a konyhára, rendesen.
    - Szívesen elviszlek pár helyre. Egy éve vagyok én is itt, de a kiszállítások – és a töménytelen csavargások okán. – miatt sok helyre eljutottam már.
    Meglepődök. Ki lehet ez az ipse?
    - Te szervezel? – Az együttesekből csak párat sorolok fel, egyértelműen vegyes felhozatal, de kemény metál és a latyakabb rock is benne szerepel. Mert alapvetően mindenevő vagyok.
    - Neked? – Kérdezek vissza, miközben, ha netán nem vett a sütiből, akkor még jobban felé tolom, hogy vegyen.
    Jó arc az ürge, és csak remélem, hogy tényleg nem cukros bácsi. Szerencsémre meg tudom védeni magam. Ezért is dobtak ki az intézetből is, mert noha rommá törtem lélekben, én másokat vertem össze, védve magam. És ezért tolták ki a próbaidőmet is másfél évvel.
    Ryan Elvestaad

on Szomb. Aug. 11 2018, 23:04

-Nagy üzemben is tudsz gyártani?
    Magunkat ismerve arra szükség lesz. Ráadásul a srác kívülről betéve ismeri a környéket, az sem rossz.
    -Megéri, hidd el, megéri.
    Néha hazaugrok én is, bár az utóbbi években igen ritkán tettem meg, ez is igaz. Lopva alkalmazom a rejtőzést, nem akarom, hogy bárki belerondítson a tervembe, vagy egyáltalán felfigyelne ránk, akármi történjék is.
    Azt külön csípem, hogy talán akad olyan társaság, aki nem akad ki a halálon, hanem még úgy áll hozzá, ahogyan kell.
    -Na ez az, azt látom. Ha meg örömmel csinálod, akkor pláne. Ryan.
    Mennyire fogja szétrúgni a hátsómat Dante vagy Josh, hát most pont nem érdekel. Apukáim, ez a gyerek cukrász, és lehet, hogy messziről simán csajnak néztem, egyáltalán nem olyan nyafka, mint azok.
    -Lesz egy pár.
    Sőt, ha saját cukrászdát nyit majd, akkor meg győzze követni a megrendeléseket. A végén kész láncot üzemeltet majd. Van benne ráció.
    -Oké. Néhányat azért én is tudok mutatni.
    Szerencsétlen kölyök, fogalma sincs arról, mire készülök, de addig nem megyünk sehová, amíg az a torta el nem fogy. Felőlem már bundásként is megeheti, az majd pont nem zavar.
    -Aha, szoktam. Nagyobb volumenűt látsz, abban biztos lehetsz, hogy az én voltam.
    Vagy minimálisan közöm van hozzá. Az illegális versenyekről nem beszélek, azok is annyira tiltottak, hogy amikor kiderül, mi akarunk bulizni, az összes zsarunak máshol van dolga, vagy éppen ők is részt vesznek benne.
    A bandákra bólintok, aztán én is felsorolom nagyjából, amiket kedvelek. Ebben is akad mindenféle, a lényeg, hogy zene legyen, ne valami szar.
    -Bocs, mindjárt jövök.
    Vizelhetnékem van... elméletileg, gyakorlatilag pedig nincs kedvem tovább húzni az időt. Bocs kölyök, lehet, nem így kellene, de most mit pöcsörésszek még napokig. Van esze, nem hülye gyerek, az édességekhez is ért... és hiszem, hogy jó farkas lesz belőle
    Eltűnök a bokor mögött, de egyáltalán nem azért, amit szerencsétlen gondol. Még jó, hogy a koromnál fogva pillanatok alatt alakulok át egy nyikkanás nélkül, hogy utána szinte becsúszva a pad alatt bokán harapjam. Nem harapok nagyot, annyira sértem csak amennyire szükséges, és még mielőtt felfogná, mi történt, azonnal rákényszerítem az átalakulásra.
    ~Semmi baj nincs, minden oké.
    Ezt már csak így üzenem neki, miközben átnézem, mindene a helyére került, vagy sem. Mivel ennyire apró még, hót nyugodtan megyek vissza a bokor mögé, majd felöltözve térek vissza, emelem fel a kölyköt, szedem össze a ruháit, és ülök vissza a padra, mert a süti még mindig ott van. Bundásom pedig folyamatosan a csöppség mellett lebzsel, hogy megnyugtassa.Most az sem zavar, ha így kezd zabálásba, bár lehet, a hús jobb lett volna, de az édesség sem elhanyagolható.
    Sam Kerrington

on Vas. Aug. 12 2018, 20:13

- A minőséghez idő kell, de ja. Azért nem alszom el a hab felett – bólintok vigyorogva. Megszállott lettem ebben is, mint a hackerkedésben. Csak itt nem csuknak le. Maximum, ha taccsra teszek pár bajos vevőt. Majdnem volt ilyen incidensem.
    - Bizonyára – sóhajtok. Messze van még, hogy én kilépjek a városhatáron kívül. És éppen ezért viszket néha a talpam. Csakhogy most már nem fiatalkorúak és nem javító várna. És ott nekem annyi, tudom. Csak ez tart vissza, semmi más. Különben már árkon-bokron túl lennék. Vagyis... a cukrászdát megkedveltem. Otthon érzem magam benne.
    - Ryan – vissza szoktam mondani a neveket, így jobban megjegyzem, s tudom archoz kapcsolni.
    - Az jó, várjuk őket és téged is – mosolyodom el. Na és ez azért nálam ritka. Basszer, tényleg szeretem ezt a melót, most akkor mi van?
    Szuperség, csavargós, mint én, egyből felfedezte ő is tutira a fél várost! Az első dolgom volt megvenni a járgányt és végigszáguldani a nem fő útvonalakon. Jó kis helyekre bukkantam, a kiszállítás meg kész leányálom.
    - Igen? Szervező vagy? – vagy producer, vagy a tököm, én ezekhez nem értek. Ezért sem ismerős sem a neve, sem az arca.
    Állat, ő sem az egysíkú bandákat komázza, már kész főnyeremény. Nem az uncsi körömlakkos benzinszagú baromságos nyálas zenékről kell értekeznem vele. Halálom.
    - Nem vagy medve – röhögök fel. Ha slagoznia kell mennie, francér’ jelenti be. Elhúz és csókolom. Á, én sem ilyen vagyok.
    A süteményre koncentrálok, s összevont szemöldökkel nézek a tortára. Mióta van kutyaszaga? Mióta cukrász vagyok, extrán érzékeny a szimatom.
    - Áku..va – csapok a bokámra. – Nem esznek meg a szú...? – a kérdés a levegőben marad, a kezemből kiesik a villa, s minden pillanatok alatt történik.
    Hirtelen a világ nagyobb lesz, aztán meg eltűnik, mert a ruhám felső részében kötök ki.
    - Kur..a f@szom, mivan... – nem jut el a fájdalom a tudatomig, az viszont igen, hogy emberi szavak helyett nyüsszentés, morgás és hörgés hagyja el a torkom, s hogy nincsenek... UJJAIM!
    ~Miaf.sz, mi történik?!~
    Próbálok a ruhák közül kikerülni, mert nem értem mi van, a torkomban van a szívem. Most ennyire belőttem magam? A vérnyomásom az egekben van, mint a félelmem és a dühöm is, mert uralni szeretem a helyzetet.
    Elér a hang.
    ~Mivan? Nincs semmi rendben, kurvaélet! Mifaszomez?!!
    Mert akkor ő tudja. Tuti tudja, itt rohadjon le a nem létező herém!
    A torta érintetlen marad, csak ami a kezemben van, az landolt a fejemen, mielőtt összementem volna miniatűr kölyökbe, aztán meg szétkenődött a ruhámon.
    ~Miezbazmeg, hagyjál már! És.. és ki ez mi ez?!
    Morgok kapok a pofámmal. POFÁMMAL?! Mifaszomvan? És ki ez a kis izé, aki ... hűbazmeg.
    A farkas olyan erővel jelenik meg, hogy elhallgatok egy másodpercre s nyelek egyet.
    A kicsi rohan hozzá, mintha mindig is hozzá tartozott volna. Túl..
    ~CSINÁLDVISSZABAZMEG!!~
    Fogalmam sincs, mi történt, de ez nekem kurvára nem tetszik. Folyamatosan keresem a fogási lehetőségeket, hogy szabaduljak.

on Kedd Aug. 14 2018, 23:24

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Hétf. Okt. 22 2018, 06:45