Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Folyosók
by Connor Shayeh Today at 19:08

» Kórház
by Noel Wyard Yesterday at 23:57

» Pince
by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 23:16

» Emerlad Wrímans
by Admin Yesterday at 22:28

» Barclays Center
by Theodore Miles Montgomery Yesterday at 21:13

» Cox professzor irodája
by Thomas Montgomery Yesterday at 14:11

» Jazz lakása
by Jazz Quinn Yesterday at 03:15

» Long Island villa
by Noel Wyard Hétf. Okt. 15 2018, 23:22

by Emerald Wrímans Hétf. Okt. 15 2018, 21:43

» Theo szobája
by Theodore Miles Montgomery Hétf. Okt. 15 2018, 00:18

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Planet Fitness Gym

Share

Planet Fitness Gym

on Kedd Okt. 06 2015, 23:19

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Nicholas Earhart

Faj : Vérfarkas
    Falka : Queens
    Rang : Harcos
    Kor : 73
    Foglalkozás : Boxoló

Re: Planet Fitness Gym

on Szomb. Nov. 05 2016, 00:54

Szivárvány

and [You must be registered and logged in to see this link.]

Nicho

Késő délután van, mikor megjelenek a konditeremben. Az új edzőm, nem félt, és nem is kis pályázik. Kapok, mindent, jót rosszat, egyszerre, de tényleg szó szerint szart is letömik a torkomon. Mondjuk ez itt New York, nem tudom mit vártam. Voltam sok helyen, ahol a kesztyűt fel adták az emberre, de itt...Mondjuk nem bánom...Sokkal jobb, így, hogy elhasználok farkasi képességeimből olykor. Néha a vadnak is kell a hely a zsáknál, és az ellenfélnél. Meg is lepődnek olykor, hogy annyi ütés, meg öklös után, képes vagyok akkorát lekeverni az ellenfélnek, hogy 10-es káot kap. A zihálás, a vér ahogy csöpög a felszakadt ajkakból, sebekből. A nyereség izzadt szaga, ahogy megkapod végre. Fel emelik a kezed, és kimondják a győztes nevét. Igen...jó hallani mikor kimondják, jó amikor tudod, hogy minden közdelem, törött orr, belső vérzés, kemény zúzódások...minden megéri.

Az edzésem legalább 3 órás. Először, általában, bemelegítéssel kezdek a futó padon, majd a lengő kis zsákon mindegyik kezemmel 100-at. Ez általában egy félóra. Ez után súlyt emelek, aztán be megyek a gyakorló ringbe, befáslizom a kezemet, és ütöm a kemény szivacsot, vagy műanyagot. Tanulok új fogásokat, tökéletesítem azt ami nem elég jó, vagy gyorsulnak a teknikáim. Esetleg újakat fejlesztek ki segítséggel. Az edzőm elmagyarázza, mi jó, és mi rossz. Miben vagyok, szar és miben vagyok tehetség. Igen a boxhoz valahogy az is kell...Nem is tudom mennyi lehet az idő, mikor a zsáknál állva ütöm ezerrel,azt ami egyre csak himbálózik a síró láncokon de még nem adja fel, ahogy én is. Mégis valami furcsa érzés kerít hatalmába. Mintha közeledne valaki....valaki akit mindenki idegennek hív...

Vendég
    Vendég

on Vas. Nov. 06 2016, 23:24

Kicsi Nicho

&

Szivárvány  

N

em szoktam edzeni, tényleg, soha! A nap végén mikor végre kivakarom magam a több réteg olaj alól már nem megyek el edzeni, hogy megint sikálhassam aztán magam, köszönöm szépen ezt az élményt kihagyom, minden barátom tudja, hogy rám fokozottan igaz az a mondás, hogy nem szoktam edzeni, szóval ha futni látsz, fussál te is, mert valami üldöz! Elég nekem a havi egy kötelező testmozgás, nincs nekem időm olyan dologra, amit annyira nem is szeretek, hogy fanatikusként még az egész napos munka után ilyenekkel üssem el az időm, jó nekem a csokim és egy film is. Így talán én lepődtem meg a legjobban, amikor a legjobb barátnőm, érted a legjobb, aki minden tud rólam az ég adta világon, reggel azzal hívott, hogy nem megyünk ma el, edzeni? Úgy sincs ma sok előrejegyzésem. Mondjuk ebben igaza volt, valószínűleg ezért szundikáltam még reggel kilenckor is az ágyamban, a helyett, hogy jelenleg a fejem búbjáig is összekenve olajjal magyarázzak hülyéknek, hogy miért nem jó a kocsijuk.   - Emily Rogers, te beteg vagy? Lázad van? Vagy ittál? Uram isten, mit vettél be? Hívjak mentőt? Mennyit szedtél be belőle?   A vonal túl végén elfúló, gyomorból jövő röhögés hallatszott. Majd megnyugtatott, hogy minden rendben van, csak van valami vacak mára szóló kondibizbasza, két személyre, és hát ugye, ha már lehet, használjuk ki. Belesüppesztettem arcom a párnába és pár másodpercig némán imádkoztam, hogy fulladjak meg, majd rájöttem, hogy nincs nekem akkora szerencsém. A „Délután érted megyek” nem pont a volt, amire reggel szerettem volna ébredni. Szó szerint épp rajtam volt egy autó, hisz alatta feküdtem mikor ideért, akkorát visított, hogy lefejeltem az alvázat, marhára nem volt vicces! Szó szerinte a lábszáramnál fogva húzott ki alóla, nagyon morcos voltam, maradjunk ennyiben. De úgy félóra csutakolás után egészen emberien néztem ki, felvettem egy feszes fekete edzőnadrágot, mert persze minden vacakhoz külön izék mennek, az izé univerzális szó, mindenre használható. Egy fekete toppot, és hosszú lófarokba fogtam hajam. Indulásra készen. Már ahogy beléptem rossz érzésem volt, komolyan úgy éreztem, hogy szó szerint mindenki engem bámul, tekingettem körbe, hogy de most miért? - Te, Em, miért néz mindenki engem? Kétszínű a szemem? Ja, nem, nincs telihold.  És még érezzem magam jól, hát akkor esetleg ne nézzen már mindenki úgy rám, mintha a Vénuszról jöttem volna.

Nicholas Earhart

on Kedd Nov. 08 2016, 21:41

Szivárvány

Kicsi Nicho

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Persze feltűnő idegen. De az emberek nem azért nézik amiért én. Gondolom sokan a hajszíne, miatt, vagy a viselete miatt. Nem rossz lány. Egy pillanatra meg áll a kezem és figyelem kék szemeimmel, majd vissza nézek a kemény szivacsra, és érzem ahogy az izzadság csepp lecsorog az arcomon. újra össze feszítem az ujjaimat és fojtatom tovább a mozdulat sort. Biztosan ő is idővel észre fog engem venni, de nem akarok, semmi rosszat és remélem ő se veszi semmi rossz jelenésnek, hogy itt vagyok. Mindegy is...koncentrálnom kell. Egy, kettő, és csapás. Egy, kettő, és csapás. Tovább folytatom, ameddig az edző, nem szól, hogy mára a ringben való munka elég, és levezetés képen menjek ki a homokzsákhoz. Hangosan zihálok, ahogy megtörlöm a homlokomat, és közben hallgatom az edzőm magyarázását, mit hogyan kellene csinálnom, és mi az ami egész jól fejlődik a következő meccsre. Iszok a palackomból is ahogy csípőmre teszem befáslizott kezemet.

Végül meg kapom a váll veregetést, majd magamra hagy az edzőm, és kimászok a ringből, le a talajra, és még fújok egy kicsit. Izzadt hajamba túrok, és lazítok a kezemen a fáslikkal. Zsibbad, de nem fáj, emlékszem mikor bele kezdtem mennyiszer mondtam anyának, hogy fájnak a kezeim. De már nem érzek semmit. Konkrétan az öklöm, olyan mintha teljesen bekeményedett. Fel nézek, és tekintetemmel azt a lányt keresem akit mindenki keményen megbámult. Nincs messze a boksz zsáktól, amire félmosoly csúszik arcomra, majd fogom a kis törülközőm, a palackom és oda megyek a zsákhoz. Kicsit feljebb állítom magamnak, és szemeim sarkából néha feléjük pillantok. Nem igazán élvezi. Most látom itt először. Nagyon furcsa...Soha nem láttam erre. A zsákra nézek majd halkan szusszanok, és távolabb állva kezdek bele az ütlegelésbe levezetésképpen. Ilyenkor, szabadjára engedem kicsit vadságomat, és farkasomat aki nagyon is élvezi, hogy verhet valamit, vagy neki mehet valaminek. És én is nagyon is élvezem. Szeretem ezt a sportot. Olyan..nem is tudom. Egyszerűen jól esik amit csinálok.

Vendég
    Vendég

on Szer. Nov. 09 2016, 22:24

Kicsi Nicho

&

Szivárvány  

I

gen, értem én, feltűnő jelenség vagyok, felfogtam, és már úgy meg is szoktam, hogy megbámulnak, bár a legfurább fejeket még mindig az új tagok vágják, mikor elősétál a főnök, azaz a főnökasszony, farmer kezeslábasában, összefogott színes kontyával és tiszta olajos arcával és kezeivel, komolyan azt hiszik többnyire, hogy csak vicc, na az olyannak reflexből tudnám átharapni a torkát, azt hiszem a bennem élő cuki kis farkaska elég agresszív. Sőt biztosan az, ha eddig nem lett volna elég világos, nem vagyok cikicuki kicsi lány, apuci hercegnője, nos apuci hercegnője előbb tudott olajt cserélni, mint járni. Szerintem nem volt kérdéses már mikor megszülettem sem, hogy mi lesz a hivatásom.  Szó se róla, imádom és jó vagyok benne, de ekkora rajongótáborhoz nem szokott a hátsóm. Komolyan, néhányhoz úgy odamentem volna, hogy felcsukjam az állát, a hátsóm köszöni szépen jól van, ne ess már ki a szádon baszki. Em-et követve elhaladtam egy boxoló mellett, legalább is nagyon úgy tűnt, hogy azt igyekszik, hát most, hogy imitálni-e, azt nem tudom, de nem is az volt a lényeg, fogalmazzunk úgy, hogy nem az izzadság szaga csapta meg az orrom, vagyis nem csak az. Muszáj volt felkapnom a fejem és megnéznem magamnak az idegent, eddig sikeresen távol maradtam mindenkitől, de mostanában egyre többször botlom olyanokba, akiket eddig kerüli próbáltam, soha nem voltam egyetlen falka tagja sem, nem most szeretném elkezdeni, jó nekem egyedül, szeretek magányos lenni. Tekintetünk találkozott, észrevett ahogy én is őt, az illendőség kedvéért biccentettem egy aprót felé, majd a lehető leggyorsabban elmentem onnan, nem kell a konfliktus, szépen is meg tudunk mi lenni egymás mellett, legalább is remélem. Követtem a drága barátnőm, aki különböző kínzásoknak vetett alá, jó kondiban vagyok, de komolyan azt hittem ott halok meg. Esküszöm, szívat ez a csaj, kidőltem és oldalra döntöttem fejem, és látom, amint ismét lopva engem néz, nem tudom, hogy zavarjon vagy sem. Fogalmam sincs, mit tervez, és ez aggaszt. Akárhogy is, erősebb tőlem, még ha esetleg fiatalabb is sincs sok esélyem, pedig az én szebbik énem sem egy finom kis csöppség, ne tévesszen meg a külleme.  Egyelőre a menekülés mellett döntök, feltápászkodok, de az egyetlen kijárat onnan mellette vezet el, legalább is amit én látok, most vagyok itt először fogalmam sincs.  Miközben rángattam Em-et, ne vettem észre, hogy túl közel kerültem püfölése célpontjához, amit olyan nagy lelkesedéssel vert épp lassan ripityára, csak már akkor mikor megfordultam és az arcom előtt lendült el. Nagy szemekkel pislogva meredtem meg, és csak ennyit tudtam kinyögni. - Hé, vigyázz már, elviszed a fejem!   Lehet, hogy nem volt a legokosabb döntés.

A hozzászólást Jenna Barboa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28 2016, 07:02-kor.
    Nicholas Earhart

on Csüt. Nov. 10 2016, 17:57

Szivárvány

Kicsi Nicho

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Egyre csak ütöm a zsákot, és sokan szerintem már attól tartanak, hogy mikor szakítom ki a helyéről lánccal együtt, de valahogy nem akarok most leállni, csak jó kiengedni mindet ami bennem van. Mert a legmélyén én is csak egy új tag vagyok, és nem ismerek senkit, és mindenki idegen az anyámon kívül. Persze ezen lehet idővel változtatni, de most még bizonytalanság tengere mélyén úszok eszem vesztettül. Meg tehettem volna akkor sokszor, hogy anyát elhagyva térek ide, de soha nem lennék képes rá, valljuk be. Anyának is olykor valakire szüksége van, tudom most már itt a falka, de...én a fia vagyok...Akkorát bele csapok a zsákba hogy az pont el repül valaki előtt aki szóvá is teszi, mire a vissza lendülő zsákot megemelve kezemmel állítóm meg majd ki nézek mögüle és az illetékes megszólalóra nézek.

A színezett haj, és a kék szemek, na meg a szaga. Találkozik vele tekintetem és pislogok rá párat ahogy halkan pihegek, és megtörlöm a homlokomat amiről folynak az izzadság cseppek. A sport felsőm is már elől hozzám tapad, és kifújom a levegőt ajkaimon keresztül majd rá nézek ismét.-Ne haragudj.-mondom. Jogos amit mond, azért a homokzsákkal sem kellemes a találkozás, de szerintem nem sokat ártott volna neki, vagy ha nagyon is fájt volna neki, akkor vissza lökhet. Nem alacsonyítom le, mindenkinek van valami rejtett tehetsége, vagy ilyesmi és bevetheti bárhogyan ha kell.-Néha el tud ragadni a hév, ha arról van szó.-mondom ahogy ismét rá tekintek aztán le a földre és felveszem a törülközőt és a palackot, majd a vállamra rakom a törülközőt, és bele iszok a palackomba. Nagy kortyokban iszok majd elemelem az ajkaimtól.-Sosem láttalak itt...-mondom ahogy, próbálok szocializálódni. Nem azért, egy részt kíváncsi vagyok, másrészt...nem akarom, hogy azt érezze veszélyes vagyok rá. Nem tűnik rossz indulatúnak, arra már rég rá jöttem volna az elején, ha meg majd mégis az, meg tudom védeni magamat.

Vendég
    Vendég

on Csüt. Nov. 10 2016, 23:13

Kicsi Nicho  

&

Szivárvány  

E

sküszöm Em kínzásai embert próbálóak, pedig bennem nem túl sok található belőle, de kikészített így is rendesen, alig vártam, hogy ne nézzen oda és csalhassak, de komolyan ennek a hátán is szeme van, akkor is tudta mikor sunyiskodom el  az edzést ha nem nézett oda, túl jól ismer ez a picsa, ejnye ejnye, még a végén kiismer, mondjuk a jó pár éve alatt amióta ismer volt ideje neki kitapasztalni, hogy mennyire nem vagyok edzőterembe járó típus. Nem az én világom, van elég problémám nekem a nélkül is, hogy minden nap még izzadjak is, örülök ha tiszta vagyok és, mint egy zsák krumpli bedőlhetek a nap végén az ágyamba. Em edzésprogramja simán elmehetne egy katonai kiképző táborba, gond nélkül, teljes értékben beillene, még el is tudnám őt képzelni egy síppal a szájában, ahogy üvöltve dirigál, hogy ne lazsálj, gyerünk, húzd a beled, haladjááál. Túl sokat tanult tőlem ez a lány a csúnya beszéd terén, igazán büszke vagyok rá. De most minden vágyam, hogy ne én legyek akinek nyavajog, hogy csinálja azt az edzésprogramot, nem mehetnék inkább haza? Légysziii, jó kislány leszek, na jó nem, nem hazudunk ekkorát. Épp élveztem a lazsálós két percemet, mert annyi volt megszabva amikor észrevettem, hogy megint engem figyel, nem tudtam jó vagy rossz előjelnek venni, így inkább annál maradtam, hogy jobb ha én most innen eloldalgok, senki sem szeretné látni ha két kis ilyen cukika egymásnak esik a terem közepén. És valószínűleg nem lettem volna túl kedves ha az a zsák valóban telibe is talál, de szerencsémre, csak a fejem mellett lendült el, lehet, hogy letéptem volna és szétvertem volna rajta, de az is lehet, hogy én húzom a rövidebbet, inkább maradjunk a békességnél. Amint félrehúzta azt a vackot maga elől, már egészen biztos voltam, hogy nem csalt meg az orrom, ez több puszta izzadságánál, de az a baj, hogy az enyémet sem nyomja el a saját jelenlegi testszagom. Csak a békésebb fajta legyen légyszi! - Ööö, semmi baj, végül is nem talált el. Igazgattam pár kusza tincset el az arcomból, egy kicsit zavarban voltam. - Mindenkinek kell egy kis stressz levezetés. Igen, hát mert most vagyok itt először, Jenna vagyok, örvendek. Kell egy kis formalitás a kicsit feszült helyzet feloszlatására, de kezdek megnyugodni, nem tűnik olyannak, aki bántani akarna. - De úgy nézem te már nem vagy kezdő. Nézek végig nedves pólóján, hát vele sem akadnék össze a sötétben.

A hozzászólást Jenna Barboa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28 2016, 07:04-kor.
    Nicholas Earhart

on Vas. Nov. 13 2016, 18:54

Szivárvány

Kicsi Nicho

Bemutatkozik, én meg aprót biccentek.-Nicholas, én is örülök.-mondom ahogy halványan elmosolyodom irányába, majd hallgatom reagját, hogy most van itt először, nem úgy mint én, amit meg is említ, mire le pillantok izzadt pólómra, és elvigyorodom. Kezeimet kicsit ellazítom, és ujjaimban érzem ahogy szét rohan a bizsergés, és fel fut a kész fejemen a könyökömig. Kicsit lerázom, így nem is nagyon érdekel, és hamar el is múlik a kezemben az érzés.-Hát igen...egy ideje már ide járok. De inkább a boksz miatt, járok ide.-mondom, ahogy halkan szusszanok majd megint bele kortyolok a palackomba.-És most hogy hogy eljöttél ide?-kérdezem mert, ha már neki álltunk beszélgetni miért ne folytatnám vele. Csak nem gond, hogy egy ismeretlennel össze akadtam, beszélgetni csak lehet, és amiről oda haza nem tudnak az nem is fáj nekik, legalábbis szerintem. Csak nézek rá kék szemeimmel, és elmosolyodom szélesen.Mondjuk nincs szüksége arra, hogy kondiban legyen legalábbis a külső ezt mutatja, mondjuk ki tudja mi az igazság...

-Már is mész el?-kérdezem ahogy lassan végig nézek rajta. és a barátnőjére is rá pillantok majd a kijárat felé. Nem mintha én is készülnék el menni, hisz ha úgy vesszük vége van az edzésemnek, és a levezetés is meg volt.-Pedig ahogy észre vettem, nem nagyon erőltetted meg magad.-mondom ahogy elvigyorodom, és megint megtörlöm az arcomat a törülközőbe és  megint rá tekintek kék szemeimmel.

Vendég
    Vendég

on Csüt. Nov. 17 2016, 22:29

Kicsi Nicho  

&

Szivárvány  

M

ég mindig nem hiszem el, hogy tényleg képes voltam elmászni az isten hátamögé egy edzésért, én, egy edzésért, én! Érted? ÉN! Na, érzed végre a hangsúlyt? Nem vagyok az, akit valaha is lekötött volna, hogy fusson egy kijelzőt bámulva a semmi felé, köszike de inkább akkor már futok az utcán, ott látok embereket, történéseket, ismerősöket, bármi, csak ne egy karámba kelljen futnom a négy fal között. És egyáltalán nem értem honnan jön Em fejébe, hogy engem, pont engem, elrángasson edzeni, mondjuk sok mostanában a felgyűlt energiám, rég vezettem már le a bennem lévő cukika erejét, de az azzal nem fog összejönni, hogy elvisz és akkor futkározzak, minek? Attól nekem miért lesz jobb? Attól még a szebbik felem igenis agresszív lesz és veszélyes, néha ki kellene engednem, de egy szabad napom volt amin hála a büdösnek itt vagyok… A helyett, hogy mit tudom én, száguldoznék, vagy csak fognék egy rohadt boxzsákot és addig püfölném, még helyre nem áll bent a béke, gondolkodtam a Kid boxon, de áh, senkinek nem lenne esélye, egy rossz napomon, úgy meg nekem nem kihívás, hogy öt perc alatt mindenki el van ásva négy méter mélyen. De ám legyen, ha ezzel békén hagy, akkor elmegyek vele, megkínoz, de nem fáraszt le, inkább csak elegem van az egészből, és csak haza akarok menni, és ebben erősít a tudat, hogy egy cseppet sem gyengécske hímecske lesi minden mozdulatom. Bár ahogy jobban megismerem úgy érzem nincs mitől félnem vele kapcsolatban, nem fog nekem esni és nem rendezünk itt viadalt, akármilyen viccesen is hangzik. Az elmúlt több mint száz évben, amióta anya meghalt, soha nem kerültem kapcsolatba senkivel aki szintén rejteget egy cukikát magában, még túl kicsi voltam, hogy ismerjek bárkit is, csak az illat az ami megmaradt a buksimban, hogy mi az ami alapján rájövök, hogy valami nem okés. Hogy mit is keresek itt? Na ez egy jó kérdés…   - Hát, hm, nos Emily rángatott el, a barátnőm. Mutattam a hátam mögött furcsán néző lányra, aki lassan tócsát hagy nyálból maga alatt, úgy adnék neki egy zsepit, hogy vegye észre magát. Nehezen fogtam vissza magam, hogy ne húzzak be neki egyet, most komolyan direkt hergel? - És az miért baj? Nem azért jöttem, hogy holnap ne tudja felemelni egy csavarkulcsot, vagy kimászni egy kocsi alól. Magyaráztam neki lelkesen. - És már is túl sokat tudsz rólam. De senkinek egy szót se. Rákacsintottam és elnevettem magam. Mondjuk tényleg jó lenne ha nem mesélne rólam senkinek…

A hozzászólást Jenna Barboa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28 2016, 07:04-kor.
    Nicholas Earhart

on Szomb. Nov. 19 2016, 15:59

Szivárvány

Kicsi Nicho

Csak hallgatom majd a barátnőjére nézek és csak pislogok párat nem igazán érint meg a dolog. Vissza nézek rá és hallgatom szavait. Majd halványan mosolygok.-Nem szoktam másokról másnak beszélni, ha az a valaki beszélni akar magáról általában magától is megteszi.-mondom ahogy mosolygok rajta majd a teljesen megiszom a palackomban lötykölődő vizet.-Szóval a kerekes, és hangosan morgó dolgok vonzanak.-mondom ahogy szélesebb lesz az arcomon a mosoly.-Való igaz meg kapod ott is a megfelelő mozgást.-mondom ki bár gondolatban el sorolom, hogy attól még egyáltalán nincs kondiban, és az állóképessége annyi lehet, hogy oda lépek és egy erősebb lökéssel arrébb kellene lépnie.

Legalábbis erre következtetek a kondiból. Gyors megállapítás. Szükség van rá, a box miatt is. Nincs sok időd felmérni az ellenfelednek milyen a kondia és képességei. Kevés idő, de ha gyors vagy hamar rá lehet jönni. Nem mintha most ellenfél állna velem szemeben. csak egy idegen akit ide rángattak,de az arcán tisztán látszik nem önszántából van jelen.-Nem nevezném bajnak. Egy csavar kulccsal is lehet védekezni, és edzeni. Minél többet emelgeted, annál jobb az integető izom.-vigyorodom el. Lassan el kezdem kibontani a fásliból a kezemet. Kicsit be pirosodtak úgy meg lettek szorítva és csak miután a jobb kezemet kiszabadítom ekkor érzem megindulni benne a vért, és megmozgatom az ujjaimat majd mélyet szusszanok. Bizseregnek de már nem is foglalkozom velük kibontom a balt és ismét felnézek rá.-Gondolom ezek után ez egyszeri alkalom volt.-mondom ahogy megint csak mosolygok felé.

Vendég
    Vendég

on Hétf. Nov. 21 2016, 20:01

Kicsi Nicho  

&

Szivárvány  

M

ég hogy a kerekes és hangos dolgok vonzanak, az nem kifejezés, az életem a szakmám, mindenné jobban szeretem azt amit csinálok, talán ezért is vagyok annyira jó benne, rengeteg a munkám, az emberek szeretnek, visszajárnak és ajánlanak másoknak is, így folyton bővül a köröm, de nem bánom, képes vagyok hajnaltól hajnalig szerelni, és még bevállalni egy versenyt is, csak, hogy minden energiám teljes mértékben levezethessem. És még szép, hogy az az életem, te amilyen pasival múltkor összeálltam ott beszélgetni, hú kis apám elvinném pár körre és most nem a kocsimra gondolok, kivételesen, na de ne kalandozzunk ennyire el. Nem tudom, hogy igazából sértésnek vegyem-e szavait, tényleg nem tudom eldönteni, hogy most felbosszantani akar, vagy csak azért cseszeget, mert szerintem rám férne egy kis edzés. Vagy mindkettő, de kezd egyre kevésbé tetszeni ez a beszélgetés. De úgy látom őt sem nagyon érdekli Em nyálcsorgatása, pedig nem semmi csajszi, és ő legalább rendszeresen edz, mégis újra rám fordítja tekintetét, és én érdeklem, ami számomra kissé fura, főleg az a mosoly az arcán, nem tudom miért, de nem tudok olvasni rajta, mert mást mutat az arca és a testbeszéde, és teljesen mást mondd szavakkal, mintha az amit mondd és az amit tesz teljesen nem lenne összhangban. - Ez megnyugtató, nem kellene mindenkinek tudni arról, hogy láttál. Íratlan szabály, hogy farkasoknak falkában a helye, minél kevesebben tudnak egy falkán kívüli tagló annál jobb nekem, szeretném, ha nem zaklatnának. - A sebességet jobban szeretem, de való igaz, a kerekes és búgó dolgokért rajongok leginkább. És elég nekem az, ami ott van. Nevezhetjük egyszeri esetnek, igen, inkább futok az utcán szabadidőmben. És az integető izmom köszöni szépen nagyon jól megvan. Látod? Integettem hercegnő módjára felé, egy bájos mosoly kíséretében, miközben belekaroltam Emily-be és megragadva őt indultam meg az öltözők felé, kezdett már kicsit túlmenni a határokon ez a kölyök, na de nem baj, most vadászok egy bárt ahol megnézhetem egy sör kíséretében a mai meccset, ennyi nőies dolog egy napra elég volt.

A hozzászólást Jenna Barboa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28 2016, 07:05-kor.
    Nicholas Earhart

on Vas. Nov. 27 2016, 23:11

Szivárvány

Kicsi Nicho

Felhúztam ez vigyort csal az arcomra és nézem ahogy sértődötten elvonul a barátnőjét húzva maga után, majd nem sokkal magam is kimegyek az öltözőbe és egy gyors zuhany, na meg átöltözés után, kint az előtérbe leadom a szekrényem kulcsát még beszélgetek egy kicsit a portás lánnyal. A csajról rí, hogy oda vissza van értem, de valahogy az ilyenek soha nem fognak meg, és nem is az eseteim. Be vallom válogatós vagyok lányok terén. A szivárványos egy kis robbanó bonba...valljuk be én bokszolok és mégis a higgadságért jobban oda vagyok, mint az agresszióért.

Nehéz is kihozni a sodromból...Kilépek az utcára és várakozom, mert tudom még nem ment el. Hogy honnan? Általában a lányok, sokkal több időt vesznek igénybe, hogy össze szedjék magukat a dolgok után. Minimum egy fél órát jósolok, amiből én 5 percet töltöttem el a készülődéssel, és még 10-et a portás csajnál. Végül megjelennek, és mosolyogva állítom meg Miss. Szivárványt.-Jenna.-szólítom meg.-Sajnálom ha tapló voltam...-kicsit se sajnálom de ez részlet kérdés.-Engesztelésül meghívlak egy italra, ha az meg felel neked.-mondom ahogy mosolyogva nézek rá kék szemeimmel és zsebre teszem a kezeimet.

(Köszönöm a játékot, egy kocsmában folytatjuk Wink)

on Vas. Jan. 15 2017, 23:27

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Okt. 17 2018, 19:32