Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Long Island villa
by Emanuel de Medici Yesterday at 23:03

» Játékostárs kereső
by Paola Seton Yesterday at 22:00

» Paola Seton
by Admin Yesterday at 21:15

» Folyosók
by Connor Shayeh Vas. Dec. 16 2018, 23:10

» Fangtasia
by Jazz Quinn Vas. Dec. 16 2018, 22:14

» Elkészültem!
by Paola Seton Vas. Dec. 16 2018, 21:28

» Theo szobája
by Theodore Miles Montgomery Vas. Dec. 16 2018, 21:10

» Barclays Center
by Theodore Miles Montgomery Vas. Dec. 16 2018, 20:56

» Cox professzor irodája
by Brian Cox Vas. Dec. 16 2018, 20:38

» Jazz lakása
by Jazz Quinn Vas. Dec. 16 2018, 19:00

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Li Greci's Staaten

Share

Li Greci's Staaten

on Kedd Okt. 06 2015, 23:31

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mikhal Zharkov

Faj : Cambion
    Rang : Sötét
    Kor : 102
    Foglalkozás : Ügyvéd

Re: Li Greci's Staaten

on Pént. Okt. 28 2016, 22:28

Amanda

és [You must be registered and logged in to see this link.]

Mikhal

Az este már uralkodik, és az idő fél nyolcat üt, az előtérben a nagy órából, bezengve vele egész váramat. A sötétség, mint valami megtestesült, szellem járkál végig a folyosókon, és a szobákban a lámpák fénye gyérre van feltekerve, mintha naplemente játszódna le minden egyes szobában. Csend van, túlságosan mély, és rémisztő. Talán nem sokan bírnák ki ezt a nyomorba taszító mélységes, némaságot. A lépcsők szélén, apró gyertyák, üveggel lefedve tetejükön, egy apró luk amin a levegő szűrődik be a tűz számára. Franko lassú, nyugodt léptekkel indul el a lépcsőn, majd fordul jobbra és ahogy az ebédlővel szembe ér, most a folyosón balra fordul el az ablak felé, de ahogy eléri a szobámat, 3 határozott kopogást hallok.-Uram. Fél nyolc van.-mondja én pedig bele kortyolok a vodkámba, és lerakom az üres poharat az éjjeli szekrényre, majd elnyomom a füstölgő cigaretta csikket ami a kezemben pihent. Lassan fel állok, és végig simítok fekete, nadrágomon, lezavarva róla a szöszöket amik a finom selyem takaróról ragadtak rá. A tükör elé lépek, és lassan végig nézek, hideg fehér bőrömön, izmaimon, és végül szembe nézek magammal. Elmosolyodom féloldalasan, majd a szekrény ajtó felé fordulok, elő veszek egy fehér inget, majd egy fekete zakót, és magamra veszem, aztán becsukom a szekrényt és az egyik fiókomat kihúzva veszek ki egy fekete csokor nyakkendőt és precíz ujj mozdulatokkal kötöm meg magamnak a nyakkendőt. Végig simítok a zakón, és még mindig magammal szemezek, majd lassan megfordulok, és az ajtóhoz megyek majd kinyitom, és Franko meghajol előttem.-Induljunk Franko, még virágot is vennem kell...

Az autó lassan döcög, a városon, a fények az egyetlen pislákoló szentjánosbogarak a sötétben. Szemeim az elsuhanó házakat követik. Nem is telt el olyan sok idő mikor utoljára láttuk egymást, de valahogy az idő lassan telt és valami fura izgalom lett rajtam úrrá, de magam sem tudtam miért. Eddig egyetlen nő, nem váltott ki belőlem ilyet ami vicces. Már akinek...furcsa de aurám, is mintha a fényére éhezne, ő lenne a táplálékom, de ezt ő is mintha nagyon is sejtené, még sem tesz ellene semmit. Vajon miért nem? Miért nem menekül el? Hisz neki is éreznie kellene mi is lakozik bennem...Franko lassan lefékez, és tudom már hol vagyunk. Úgy szállok ki az autóból, mint egy kisgyerek, de amint becsukódik a kocsi ajtaja rendezem magamat, és a fehér kamilla virágok koszorújában pihenő vörös pipacsokra tekintek. Mikhal, viselkedj, legyél olyan mint amilyen szoktál lenni... A kapu nyitva van, és ahogy látom a házon van csengő, így belépek és végig sétálok, a betonnal kirakott járdán majd fellépek a verandára és csengetek.

Amanda Norton

Kor : 58
    Foglalkozás : művész

on Csüt. Nov. 03 2016, 17:39

Mikhal & Amanda[You must be registered and logged in to see this link.]

Egész nap a ma este járt a fejemben. Benéztem a galériámba, ellenőriztem, hogy minden rendben halad-e. Meg vagyok elégedve. Talán az utóbbi időben kicsit hanyagoltam a munkám, de mentségemre szóljon, hogy szorgalmasan tanultam. Amióta hazaértem sürgök-forgok, folyamatosan görcsben van a gyomrom. Kicsit túlaggódom a mai vacsorameghívást. Mindig bevillan Mikhal lenyűgözésről szóló mondata. Nos, akkor nekem is le kell őt nyűgöznöm. Órámra pillantva nyugtázom, hogy még igencsak ráérek az öltözéssel így elvonulok venni egy forró fürdőt. Levendula illatú gyertyát gyújtok és befekszem a kádba. Ez igazán ellazít, segít kiüríteni az agyam. Most a legjobb, ha semmire sem gondolok. Hajamat gyümölcsös samponnal mosom, majd mikor eleget áztam, kiszállok és megszárítkozom. Mivel eddig feltűzve hordtam a hajam, úgy döntök, hogy kiengedem. Bevonulok köntösömben a hálómba és leülve a tükrös asztalomhoz elkezdem begöndöríteni tincseimet. Csak lazán, de még is mutatósan. Leheletnyi sminket teszek arcomra, ajkaimat viszont vörössel festem ki. Kedvenc parfümöm fújom nyakamra és csuklómra is. Nem tömény, de még is érezhető. Szekrényemhez lépek és gondolkodás nélkül leveszem a fogasról a kedvenc, ám ritkán hordott ruhám. Pontosabban egyszer volt rajtam, a galériám megnyitóján. Ez megfelelő lesz. Felveszem és a tükörhöz lépek. A ruha pántja nem megszokott, hiszen felkaromra csúszik, elől elég merev ahhoz, hogy ne kelljen alá melltartót húznom, így a ruha kivágott háta még inkább figyelemfelkeltő. Talán lehetne hosszabb. Veszek pár mély levegőt és figyelmeztetem magam. Itt az ideje észhez térni, és megkomolyodni. Ez egy vacsora. Ismét az órára nézek. Perceken belül megérkezhet Mikhal. Kezdek megint izgulni, de úgy érzem ez egy szintig természetes, így nem foglalkozom most ezzel. Ruhához színben illő kézitáskámat keresem, amikor meghallom a csengőt. Egek, már itt is van. Vajon nem gondolja túlzásnak a ruhát? Tessék, megint kezdem. Nyugalom. A táska is megvan, a krémszínű magassarkúmat felvéve lépek a fehér blézeremért, amit magamra veszek és kinyitom az ajtót. Szép estét Mikhal! Remekül néz ki! Indulhatunk? -kérdezem tőle mosolyogva. Végigmérem, majd a szemébe nézve várom válaszát. Rendkívül elegáns,és  jól áll neki a csokornyakkendő.

[You must be registered and logged in to see this link.]
    Mikhal Zharkov

on Csüt. Nov. 03 2016, 18:42

Amanda

Mikhal

Ahogy becsöngetek, nem kell sokat várnom talán pár percet, mikor nyílik az ajtó, és ott áll ő. Mihez hasonlíthatnám...nincs mihez hasonlítani. Egyszerűen ő egy csoda. Angyal? Nem ő annál sokkal kifinomultabb. Virág? Nem sokkal szebb bármelyik szirmot bontó gyönyörűségnél. Szőke tincsei finom göndör fürtökben, omlik vállára, és ahogy bele szívok a levegőbe, finom illata eljut hozzám, és át fon. Csábít, mégis halvány az esély, hogy elérjem. Pont ezért lesz az enyém. Lassan végig tekintek rajta kék szemeimmel és szélesen elmosolyodom ahogy újra találkozik vele tekintetem. Mielőtt válaszolnék, magam elé emelem a csokrot, pont, hogy csak a tekintetemet lássa, és széles kissé gonosz mosolyomat ne vehesse észre. A fehér margaréták, a piros szegfűket körbe fonják, és lassan neki nyújtom.-Ezt neked hoztam Amanda..de a virágok, egyáltalán nem érnek fel ahhoz a szépséghez mint ami belőled ragyog...-mondom halkan ahogy figyelem kék szemeimmel amik szinte rá tapadnak, és csak őt figyelik.

Amint elfogadja a virágokat, és a házában elhelyezi, továbbra is kint várok rá. Amint vissza tér, és bezárja a számomra egyáltalán nem hozzá illő házat, karomat nyújtom neki, majd ahogy az autóhoz érünk, kinyitom neki az ajtót majd ahogy beül, becsukom utána, és át megyek a másik oldalra és beszállok. Elől a vezető ülésnél, Franko ül, és csak a vissza pillantó tükörben látni ahogy hátra pillant Amandára, majd rám ahogy beülök az autóba. Arca nem látszik annyira a sötétben, de üveges szemei mindent elárulnak, ő nem csak egy komornyik, ő sokkal több mint egy ember. Nem is ember... Érződik is belőle, a szörnyeteg jelenléte amit magában hordoz, lelke helyett.-Amanda, bemutatom a komornyikomat ő itt Franko.-mondom ahogy rá pillantok arcára, és kék szemei tükrére.-Enyém a megtiszteltetés, kisasszony, hogy találkozhatok önnel.-mondja udvariasan, ahogy aprót biccent, majd elindítja az autót, és kihajt az útra és elindul a megbeszélt úti cél felé. Az autó úton, a napjáról kérdezem Amandát. Csendben elbeszélgetünk, és ahogy hallgatom, csak arra, ocsúdok fel, hogy Franko leállítja az autót.-Megjöttünk uram.-mondja majd elmosolyodom.-Miss. Norton...remélem le fogom nyűgözni.-suttogom ahogy közelebb hajolok, majd kiszállok az autóból, majd megkerülöm a járművet és kinyitom előtte az ajtót, és megfogva kezét segítem ki. Az épület neve finom fényekkel van körbe világítva, üveges falain belátni, és oda bent szinte minden selyem, és aranyozott. Ahogy belém karol, az autó ajtóbecsukódása után Franko lassan elhajt. A bejáratnál, beengedem magam előtt Amandát, majd fogad minket az egyik pincér, meg mondom a nevet amire foglaltam, és egy asztalhoz vezet bennünket. Ahogy oda érünk, lerakja az étlapot, és magunkra hagy. Egy távolabbi asztalt kértem, hogy senki ne tudja megzavarni a vacsoránkat. Legalábbis nagyon ajánlom, hogy senki ne merje megzavarni. Lesegítem róla a kabátot, mielőtt leülne, és finom meleg bőréhez érnek vállain ujjaim, mire apró bizsergés fut végig rajtam. A ruhája gyönyörű rajta. Ez a nő maga a tökéletesség. Kihúzom neki a széket és annak háttámlájára terítem a kabátját majd, helyet foglalok vele szemben. Végig simítok a zakómon, és kék szemeimet rá emelem.-Remélem megfelel a hely..-mondom ahogy elmosolyodom irányába.

Amanda Norton

on Vas. Nov. 06 2016, 21:32

Egy csokor? Erre igazán nem számítottam. Hatalmas vigyor jelenik meg arcomon ahogy a virágokra nézek,  elvéve tőle szagolom meg őket és ölelem magamhoz. Nagyon köszönöm, ez gyönyörű! Imádom a szegfűt, ráhibázott! -és valóban. Gyönyörű virágnak tartom és gyorsan belépek, hogy egy vázába tegyem. Ez megfelelő alkalom, hogy lenyugodjak, és ne lássa arcomon a pírt a bókjától. Szép Amanda, jól indítasz. Visszamegyek hozzá és belékarolva lesétálunk a lépcsőn, megköszönöm az ajtónyitást és beülök. Mikhalra mosolygok majd igyekszem kivenni a sofőr arcát, ami nem könnyű ebben a sötétben. Örülök, hogy megismerhetem, Franko.  -El is indulunk. Nagyon hangulatos, hogy Mikhallal ülök egy autóban, külön sofőrrel. Engem már ez lenyűgöz. Egyáltalán nem akartam kitűnni az átlagból, úgy érzem sikeresen be is illeszkedtem az itteni életbe, most még is mintha egy különleges személy lennék. Túlzásnak nem érzem, mert igazán kedvemre van, és Mikhalból ki is nézem, hogy ennél lejjebb nem is ad. Beszélgetünk, elmesélem neki a napom aztán meg is érkezünk. Itt fordul egyet a gyomrom és egy pillanatra az ülésbe markolok majd egy láthatatlan szusszanásra már magabiztosan mosolygok Mikhalra. Minden bizonnyal. Már a fuvar sem mindennapi. Viszlát Franko. -Feltételezem a hazaút is így lesz, de még is inkább elköszönök Frankotól és elfogadva a segítő kezet kiszállok a járműből. Ámulok az étterem külsején, bámulatos! Ahogy haladunk felé majd betérünk, mint egy kisgyerek forgatom fejem és nézek körbe. A gyönyörű székek, a fények, a terítés. Mintha egy kastélyban lennénk. Könyvbeillő. Leülünk az asztalunkhoz, aminek örülök is, hogy nem a középpontban van. . Mikhal, ez a hely... Nem találok szavakat, gyönyörű! Valóban komolyan vette a lenyűgözést. A kérdés az, én megfelelek-e a helyre. -mosolygok rá és oldalra döntöm kicsit a fejem. Úgy érzem, mint aki mindjárt kivirágzik. Végigsimítok a terítőn majd ölemben összekulcsolom ujjaimat. Nem feszengek, inkább csak vigyorgok mint egy vadalma. Szóval úgy gondolja, ez az a hely, ami számomra megfelelő? Szívom magamba a rezgéseket, ahogy az emberek halkan morajlanak, ahogy Mikhal levegőt vesz, a pincér elhalad mögöttem és az apró huzat ami útját kíséri. A gyertyafények s a csillár világossága. Mind feltölt energiával és talán ezt Mikhal is megérzi. Mintha vibrálnék. Különös. Felveszem az étlapot és átfutok rajta. Tanácstalanul lesek fel belőle Mikhalra.

Mikhal Zharkov

on Vas. Nov. 06 2016, 22:10

Amanda

Mikhal

A halk morajlások az étteremben olyan mintha valami duruzsolna körülöttünk. Kivirágzik és csak nézem ahogy fel ragyog fehér fénye körülötte, és egyszerűen csodálatos nézni. Vonz magához azzal a csodálatos fénnyel maga körül, és mélyet szusszanok ahogy nézem majd nyelek egyet, és leveszem róla tekintetemet és az étlapra szegezem. Olyan gyönyörű nő, és olyan csodálatos, és én örömöt csaltam az arcára, és meghálálja a ragyogásával. Igen, ez kell nekem. Csak rám ragyogj! Csak nekem senki másnak! A fényed csak az enyém csak nekem virágozhat minden alkalommal! Az enyém!-Maga ebbe? Amanda soha nem mondjon ilyen ostobaságokat, a végén véletlenül össze kell csippentetten a kis ajkait...-az enyéimmel.

Szemeibe nézek ismét, mintha csak az étlapot bogarásztam volna, majd egy csábos mosoly csúszik az arcomra kék szemeimmel amik az ő tenger szemeibe mélyednek, és Jobb kezemet megemelve teszem az asztalra és támasztom meg az államat kéz fejemmel.-Nagyon nagy a választék...-mondom pedig őt nézem, de aztán le nézek a lapra amin valóban nagy a választék. Közben megjelenik ismét a pincér, és kezében egy 1900-as év járatú vörös bort hoz. Kibontja majd tölt a poharainkba én pedig figyelem ahogy vörös ital lassan a poharamban csorog. Elképzelem ahogy az ölembe mászik lassan egy szál fehér alsó neműben majd egyik kezemmel csípőjére simítok, majd megemelve a poharat ahogy ő hátra hajtja a fejét, kezeivel belém kapaszkodva, lassan végig csorog testén a vörös bor amit a megbillentett poharamból folyatok rá. Mikhal! Szólok magamra mire mélyet szusszanok majd kezembe veszem a poharat és felé emelem, hogy koccintsak vele.-Magára, és az esténkre, drága Amanda.-mondom halkan ahogy mosolygok rá, fél mosollyal, majd a borba kortyolok, és lassan elemelem ajkaimtól és le pillantok az étlapra.-Szereti a rákot?-kérdezem.

Amanda Norton

on Vas. Nov. 20 2016, 17:50

Erre a kedélyes fenyegetésre csak össze csücsörítem felé ajkaim majd elnevetem magam.Akkor ideje viselkednem, elnézést Uram! -vigyorral szám sarkában incselkedem vele majd komolyra váltok, a pincér is feltűnik ismét és bort hozott. Méghozzá vöröset, a kedvencem. Csak nekem nem tűnt fel, hogy rendeltünk volna? Vagy itt ez a szokás? Mindenesetre örülök neki, talán segít hogy ellazuljak jobban. Megköszönöm, majd Mikhalra pillantok, de ő el van mélyedve a gondolataiba. Néha megrándul ajka, sejtelmes mosolyra húzódva, én pedig kíváncsi lettem vajon mire gondolhat. Aztán visszatér és koccintok vele mosolyogva majd iszom a borból. Nagyon finom, nem akarok mohónak tűnni, de legszívesebben meginnám az egész pohár tartalmát, de második korty után leteszem a poharat. A talpánál fogva forgatom a tengelye körül majd rápillantok. Szeretem. Régen sokat ettem, szüleim kedvence volt, de egymagamra nem szoktam fogyasztani.  -abbahagyom a pohár babrálását és az étlapot is becsukom. Minden téren önre bízom magam Mikhal, azt eszünk amit jónak talál. Mosolygom. Érdekel, hogyan kívánja a rákot, szerencsére nem vagyok finnyás, szinte mindent szeretek, úgyhogy bátran bízom rá a döntést.

Mikhal Zharkov

on Hétf. Nov. 21 2016, 22:10

Amanda

Mikhal

Csak figyelem ahogy forgatja a kezében a poharat és ujjai finoman járnak az üvegen, nyomot nem hagynak maguk után. Gyönyörű keze van...Ahogy ivott a borból, elegáns női mozdulatokkal tette de tudom, valamit rejteget. Valamit amit én igazán kutatok.Őt keresem álcái mögött. Lassan kihúzom magam és hátra dőlök a székben de kék szemeimet nem veszem le róla.-Akkor rákot eszünk, pirítva, egy kis ázsiai szósszal.-mondom. Szeretem a változatos tálalásokat. Ritka étel amit a megszokott ételeim mellett megeszek. Finnyás természet vagyok, ezt nem tagadom ételekkel elég nehéz engem lenyűgözni, és rám nem igazán igaz az a mondás, hogy a gyomromon keresztül vezet a szívemhez az út. Méretemhez képest keveset eszek, de biztos vagyok benne, hogy pont ideális alkat vagyok, és meg tehetem, hogy kicsit hiú legyek.

-Mit szólna egy 2 személyes tálhoz, Amanda? Steac, egy kis áfonyás rizzsel, és krokett körettel? Aztán a végére egy 2 személyes fagylalt kehely.-mondom ahogy szemeibe nézve mosolygok. Amint bele megy a pincér nem sokára meg is jelenik és megrendelem sz étkeket, majd ismét a boromért nyúlok és nézem a vörös színt ami finoman meglötyög a poharamban.-1900-as évjáratot iszunk kedvesem. Az olasz borvidékek egyik legritkább vörösbor darabja. A hazámban elég kedvelt, de persze az egész világon a 3-dik legfinomabb bor. Kár, hogy már nem gyártják, olyan nagyon.-mondom ahogy bele kortyolok a finom ízbe és ajkaimat benedvesíti a vörös alkohol. Szemeibe pillantok, lassan lenyelve az ital és elképzelem ahogy közelebb hajol majd megnyalja ajkaimat. Kicsit oldalra döntöm a fejemet ahogy nézem őt.-Kérem meséljen nekem Amanda...Milyen napja volt ma? Vagy azóta mióta utoljára láttuk egymást?-kérdezem ahogy lerakom a poharamat és lassan előre dőlve az asztalra teszem egyik könyököm és kézfejemmel megtámasztom állam.-Meséljen nekem valami kedveset.-beszélj hozzám, fényem. Nyugtass meg a hangoddal és a lelkeddel...

Amanda Norton

on Vas. Nov. 27 2016, 16:29

Remekül hangzik, remélem, belém fér majd minden. -nevetek fel majd a pincérre nézek és Mikhalra, ahogy megrendeli az ételt és újra összetalálkozik tekintetünk, majd a poharában hömpölygő vörös italra pillantok. Nyelek egyet, ahogy mesél a borról, talán nincs is semmi a világon, amihez ő ne értene. Ez megmosolyogtat.
    Nos, nem csináltam említésre méltó dolgokat, de ha már érdeklődik, elmesélem kedves Mikhal.  -vigyorgok rá majd összekulcsolom kezeim az asztalon és ránézek.
    Benéztem a galériámba, de csak futólag. Leellenőriztem a dolgokat, mostanság túl sokat foglalkoztam a tanulással, ami kicsit a munkám rovására ment, meg kell találnom a középutat, különben a végén elhagyom a fejem a sok teendőben. -felkuncogok és nagy meglepetésemre figyel, nem csak úgy tesz, hanem tényleg érdeklődve hallgat. Úgy gondoltam őt untatni fogja ami velem történik.
    Korán hazaértem, szerencsére nem kellett kapkodnom így vettem egy forró fürdőt és szépen lassan elkészültem a ma estére. -én is oldalra döntöm a fejem, ahogy befejezem mondandóm, majd kortyolok ismét a borból.
    Maga jön, Mikhal.  

Mikhal Zharkov

on Hétf. Nov. 28 2016, 18:14

Amanda

Mikhal

Figyelmesen hallgatom, ahogy nézem kék szemeimmel, és a kuncogásától, valami finom bizsergés megy végig a gerincemen, és ettől szélesen mosolyognom kell. Csak nézem őt, és hallgatom. érdekel ahogy beszél hozzám, érdekel ahogy mesél magáról, és arról, mit tesz a mindennapjaiban. Kiállítás? Érdekel milyen is a kiállítása.-Ugye egyszer megmutatja nekem ezt a galériát, ha én zongorázok magának?-kérdezem ahogy megemelem a poharamat ismét és bele kortyolok aprót a borba.-Most még annyival is megelégszem ha beszél róla nekem.-vigyorodom el, ahogy leteszem a poharat és rá tekintek ismét. A kérdésre, le pillantok a borra ismét. Nos...az új hullámról meséljek neki? Elmentem egy temetőbe, és haza hoztam egy hullát? A kísérleteimről? Fel pillantok rá majd hátra dőlök a széken és ajkaim elválnak egymástól, majd beszélni kezdek hozz.-Ma két pert is végig vezettem és nyertem meg, a bíróság előtt. Érdekes ügyek voltak, az egyikben egy apát védtem akit a felesége perelt be azért mert bántalmazza a családot...persze a gyerekeket megszerezte, a vagyon, és a befolyás a legnagyobb itt nem az igazság...-mondom ahogy az üveg szélén játszanak az ujj perceim.-Tudja érdekesek az emberek ügyeié. A halandók bizonyos helyzetei, amikbe bele csöppen az ember és a külső szemlélők próbálnak egy bensőséges ügyeben rendet tenni, miközben igazából nem értenek semmit.-mondom ahogy újra felnézek rá.

A kék szemekben gyönyörködöm, és olyan varázslatosak, olyan elragadóak. Átkarolnak ragyogásukkal. Idő közben megérkezik a pincér hozva nekünk az ételeket, és le rakja majd aprót biccent és távozik. Felegyenesedem a székben és halkan szusszanok, majd kezeimbe veszem az evőeszközöket, oroszul kívánok jó étvágyat.-Tanulás? Holt tart éppen? Vagy mi az amit fontosnak talál, hogy minden képen a fejében tartsa? Hátha tudok segíteni.-Vágok egy szeletet a húsból, majd ajkaimhoz emelem és finoman lehúzom a villáról, kék szemeimmel nézve, és olyan mintha őt ízlelgetném...

Amanda Norton

on Szomb. Dec. 10 2016, 19:02

Természetesen! -figyelmesen hallgatom ahogy elkezd mesélni, neki ez a természetes a napjában, úgy beszél mintha olyan könnyű lenne, pedig biztosra veszem némely eset elég fárasztó lehet. Jó a munkájában, ami dicséretre méltó. Igen sajnos az igazság nem ér annyit, mint régen. Sajnálatos, de hát mit tehet az ember. Megérkezik az étel, megköszönve veszem alaposan szemügyre, remek tálalás, fenséges illatok.
    Jó étvágyat önnek is.  -feltételezem, hogy ezt mondhatta oroszul, ha nem akkor csak nevetünk a helyzeten. Neki látok az evésnek. Lassan ízlelve minden falatot, majd borral öblítem le és mosolyogva nézek Mikhalra.
    Ez fantasztikus, rég ettem ilyen jót. Minden elismerésem a szakácsé! -eszek ismét majd lassan rápillantok.
    Nos, miután szó került előzőleg a kígyókról, úgy gondoltam kicsit utána olvasok. Pontosabban a mérgük hatásának az emberi szervezetre. Ebben biztosan a segítségemre lehet, ha ilyen jól ismeri ezen állatokat. Kísérlet hiányában nem érzem elég hatásosnak a kutatásom, de hát hogy is kísérletezhetnék méreggel… -ártatlan mosolyommal nézek szemeibe, kíváncsi vagyok a reakciójára, még ha titkol is valamit, tudom, hogy kedvére való ez a téma. Elveszem róla tekintetem és ismét körbefuttatom az embereken és folytatom az evést.

Mikhal Zharkov

on Vas. Dec. 11 2016, 21:12

Amanda

Mikhal

Lassan eszek tekintetemet le is veszem róla, és a tányérom tartalmára koncentrálok, kék szemeimmel, ahogy falatozgatok, kiélvezve tányérom az étel minden egyes pillanatát. Hallgatom szavait, ahogy bele egyezik, egyszer galériájába is beléphetek. Finom bizsergés fut végig rajtam, hogy művei között sétáljak...Lassan felemelem a villámat és ajkaim közé emelem a falatot, majd ahogy a kígyókról kérdez...Fel tekintek rá kék szemeimmel és a villát megforgatom az ujjaim között ahogy lassan megrágom a falatott, rá érősen és lassan lenyelem. Emésztem a szavait, és a saját gondolataim is el kezdenek cirkálni a fejemben. Beszélnék hozzá, nem erről van szó és magam ajánlottam fel a segítségem. De meg kell válogatnom a szavaim, hogy a magam ügyei takarásban maradjanak előtte, hisz a kígyóktól néha el szálnak a földön járó pillanataim, és most még előtte nem bukkanhat ki értelmet vesztett oldalam. Most még nem...

Lerakom a kést, és a villát másik kezemben lassan pörgetem, míg másik kezemmel, az asztalon támaszkodom meg, fejemet pedig kézfejemmel támasztom meg ahogy fürkészni kezdem arcát.-Nos...erre sok választ lehet adni. Az dicséretes, hogy legutóbb ezeknek a sarkára nézett...A kísérlet pedig...Nos, az lenne a legegyszerűbb, ha látna egy halál esetet de...ez így elég tág fogalom. Mit keres a mérgekben? Mit szeretne tudni róluk?-kérdezem ahogy nézem őt, majd ismét egyenesbe hozom magam és le pillantok a tányéromra, és újabb szeletet vágok.-Gyógyítani akar velük, esetleg gyilkolni?-kérdezem ahogy bele szúrom a húsba a villámat majd felnézek rá, és úgy nyitom szét ajkaim majd veszem a számba a villát, és lassan húzom ki ajkaim közül, ahogy megrágom ismét lassú tempóban a húst.

Amanda Norton

on Vas. Dec. 18 2016, 18:18

Habozik, talán még húzza is az időt, látom, hogy emészti a kérdésem és nagyon erősen koncentrál, mit is mondjon. Számítottam erre. Csak mosolygok rá, ahogy várok rá.
    Mindent tudni akarok. Milyen kígyónak milyen mérge van, mennyi idő alatt áll be a halál, mikor menthető még az alany, mennyire gyorsan terjed a véráramban a mérgük. Hol a legveszélyesebb a harapás. -sorolom, sőt szinte hadarom. Mintha áram cikázna a testemben, úgy támadom le az információkért, s nem azért, hogy faggassam, most nem. Egyszerűen úgy érzem szükségem van erre a tudásra, tudni akarom, de mintha nem is én irányítanám a gondolataim és szavaim. Amint befejeztem, le is higgadok, és nagy szemekkel nézek rá, hátradőlök székemben és veszek pár mély levegőt. Úgy teszek, mintha észre sem vettem volna, hogy szinte kifordulta magamból az előbb, iszok a borból, aztán eszek egy kicsit és miután lenyeltem folytatom.
    A gyógyítás a szakterületem, de vélemény szerint a kettő együtt jár.  -kicsit összeszűkítem szemeim, ahogy fürkészem arcát. Természetesen nem akarok senkit sem megölni, a gyógyításra esküdtem fel, de valóban látnom kell a halált is ahhoz, hogy teljesen megértsem a mechanikát. Halál nélkül nincsen élet, élet nélkül nincsen halál. Sajnos első kézből tapasztaltam a fájdalmat, amit a halál okoz. Illetve nem teljesen, hiszen nem voltam jelen. Megcsóválom fejem aztán elveszem róla tekintetem és befejezem a vacsorát, szalvétával megtörlöm ajkaim és iszok még a borból.
    Számíthatok a segítségére, Mikhal? -hajolok közelebb hozzá és kérdezem tőle halkan

Mikhal Zharkov

on Hétf. Dec. 19 2016, 22:46

Amanda

Mikhal

Segítségemre? Csak nézem őt, a nagy lelkesedése után. Be vallom kis meglepetés ér, ahogy láttam ezt a kirohanást, mialatt hátra dőltem és ajkaim elé emeltem egyik kezem ahogy hallgattam Amandát, és ajkaimon játszottak hideg ujjaim, miközben figyeltem őt kék szemeimmel. Annyira akarja, annyira benne van a vágy, hogy tanuljon. Nem akar megállni, csak tör előre, felém tör. Tőlem kéri a segítséget. Csak nézem őt és azon gondolkodom, vajon mit reagálnának fehér fényére az én árnyékban született vadjaim. A kígyók, a lelketlenek. És ő vajon, hogy reagálna? Ha megijed vége, és a szörnyeim felzabálják...Ha viszont...Talán csak meglepődne a dögökön, de leverheti őket. Ugyan már Mikhal! Túl sokat, adsz ez alá a lány alá. Ő csak egy fehér warlock, semmit nem tud a te fekete mágiádról, és rólad sem. Az lenne a legjobb, ha minél messzebb tartanád a mélységtől, és csak játszanál vele, mint ahogy szoktad. Igen ezt fogom csinálni...Mindig ezt csinálom.-Nos...segíthetek önnek. Tudja sok fajta mérges kígyó van.. Mindegyiknek egyedi gyilkos fegyvere... Vegyük az anakondát, az egyik legveszélyesebb még sem méreggel öl. Való igaz ott van, latin nevén a Hydrophis belcheri vagyis Belcher-tengerikígyó. Kicsi termetű, ritka darab, sárga és fekete csíkokkal tarkított apró hüllő. Ritka darab már, és a mérge megszerzése a legnehezebb, hisz ő nem a fogaiban tartja a mérget. A szájpadlásában. Onnan pedig csak a kígyó halálával lehet kiszedni a nekünk szükséges anyagot, ha csak nem haraptatja meg magát és szívja ki a 10 másodpercen belül terjedő mérget...-mondom ahogy ismét előre dőlök, és újabb falatokat eszek a számba, per perc csönd alkalmából, és lassan rágom meg a falatot ahogy a vörös bort nézem a poharamban.-Tudja ennek a kis drágának a mérge,0.00099 mg erőssége. És ezt mondjuk szorozza meg a maga testsúlyával...Ha nem 1000 halandót tudna legyilkolni vele akkor egyet sem. Nem kis dózis. Mégis ő minden nap újra és újra termeli. A gyógyításban, nagyon sokat tud segíteni, ha kivonunk belőle egy pár hatóanyagot, de ennek a részében sajnos nem igen tudok segíteni, tudja...nekem nem éppen a gyógyítás a szakterületem.-rá tekintek elvigyorodva majd ismét le a tányéromra, lassan befejezem a táplálkozást, mire veszem a szalvétámat és megtörlöm az ajkaim, és a boromat kezembe véve kortyolok bele, és hátra dőlök közben.-A másik, akit még úgy igazán érdemes megemlíteni az Bungarus caeruleus,-ismét latin nevét mondtam először-a közönséges karit. Érdekes egy kígyó. Nagyobb test méretű állat, nappal alszik este aktív. Olyankor agresszívabb...a vizet kedveli. Izombénító hatású mérge van, legalább 10 mg-mot bele fecskendez az áldozatába...-lötykölöm meg a kezemben a bort a poharamban.-Az izombénítás végül a légzőrendszert állítja le. 15-ször mérgesebb mint bármelyik kobra...Maga szerint a természet fair?-nevetem magamat el majd ismét a borba iszok, ahogy nézek magam elé, és mintha látnám az eddig felsorolt két állatot.-De tudja ki az én személyes kedvencem? Oxyuranus microlepidotus...kispikkelyű tajpán.-lerakom a poharat és rá tekintek.-Gyors, halálos, mégis a kínzás nagy mestere. Ahogy elkapja az áldozatát, körbe fonja, és szorítja, addig amíg nem törli el a bordákat. Ez után lassan de biztosan harap bele a kis puha testbe, és 3 cm éles fog, könnyen szakítja föl a bőrt és hatol a húsba. A kígyó mérge neurotoxikus hatású, vagyis az idegrendszert támadja és ez által 1 órán belül képes egy felnőtt ember halálát előidézni...Persze ez a méreg adagjától is függ, minél kevesebb annál lassabban hal meg az illető.-mondom ahogy elvigyorodom.-A pikkelyzete, barna, és arany hasa van, a szemei feketék, ahogy a nyelve is. Gyönyörű állat...-mondom ahogy le nézek az üres tányéromra majd vissza Amandára, és előre dőlve, emelem meg a boros üveget töltök neki is, még majd magamnak is.-Desszertet esetleg parancsol, Miss. Norton?-kérdezem ahogy mosolyogva kérdezem közben lerakom az üveget és továbbra is őt figyelem. Mint a kígyó az áldozatát...

Amanda Norton

on Csüt. Dec. 22 2016, 20:29

Hallgatom, ahogy átadja ismereteit. Iszom szavait, raktározom. Ez a terület, csak úgy, mint New York részei, ismeretlenek számomra és nagyon örülök, hogy most tájékoztatást kapok tőle. Hihetetlenek ezek az állatok, valóban egy harapás és vége mindennek. Fegyverek, bombák, kötél, kard… Sokan beszűkült látásmódja csak ezeket ismeri. Az ember. A teremtés csodája. Azt hiszik, bármit megtehetnek, mindenen és mindenkin átgázolva, ám egyszer tévedjenek egy mérges kígyó fészkébe. Egyetlen óvatlan pillanat és vége. Egy állat által. Lenyűgöző. Megannyi apró csoda, mert én ezt csak csodának nevezem, bármennyire tragikus, de az. Mondhatni én is egy csövön keresztül figyeltem a körülöttem zajló világot. Beletemetkeztem a tanulásba, de annak is annyi-annyi oldala van, rejtett kiskapuk, amiket kinyitva elénk tárul felfoghatatlanul sok dolog. Egészen biztos vagyok benne, hogy ezeket még hasznosíthatom a későbbiekben, és ha szerencsém van, talán szerezhetek is mérgeket, hogy tanulmányozzam. Kísérletezzek. Alkossak. A gyógyítás is művészet. Mielőtt nagyon elkapna a hév, és folytatnám terveim szövögetését konstatálom, hogy elfogyott a bor poharamból. Úgy érzem elég is volt, szükségem van a józan gondolkodásra. Egy picit érzem az alkohol tompító hatását, de korántsem hátráltat. Figyeltem erre is, hiába engedem el magam, az csak félig megy, másrészről minden mozdulatom meg van tervezve, az agyam nem engedi, hogy lazítsak. Folyamatosan figyel, de ettől függetlenül remekül érzem magam. A természet sem fair, ahogy az emberiség sem. Megcsóválom a fejem, közelebb hajolok az asztalhoz, ahogy leírja nekem az állatokat elképzelem.
    Lenyűgöző állatok, ahogy az irántuk érzett rajongása is, Mikhal. –mondom mosolyogva, ahogy visszadőlök székembe, nem szólok rá, hogy ne töltsön. Félek ellenkezni vele? Lehetetlen. Hívogat csábítóan a vörös ital, úgy hogy megadom neki, ismét iszok belőle. Még jó, hogy vacsoráztunk, így legalább felszívja az italt.
    Desszertet?  -kérdezem nevetve. Úgy érzem, nem férne már belém több, köszönöm a csodás vacsorát Mikhal!   -sunyin vigyorgok rá, az a nézés ezt hozza ki belőlem. Méreget? Tesztel? Nem nyugszik ő sem, ez szórakoztat.
    Annyira csodás ez az este, nem szeretném, hogy ilyen hamar véget érjen –felsóhajtok ahogy szemeibe nézek.

Mikhal Zharkov

on Szer. Dec. 28 2016, 21:09

Amanda

Mikhal

-Ha nem akarja, hogy véget érjen, egyen egy desszertet.-vigyorodom el, majd halkan nevetek megemelve a poharam és a vörös alkoholba kortyolok.-Csak azt mondom ki amit tanultam, és amit gondolok róluk. Véleményemmel keveredik egy kissé és a tanultakkal éveim során. Valljuk be, 100 év nem nagy idő, de nagyon is hasznos.-pillantok rá ahogy a poharamban lötykölődő italt nézem, majd Amandára tekintek, és az ő tenger kék szemeibe. Nem is tudom, mi jut eszembe ezekről a szemekről...Valami ami ragyog és fényes. Nem ez nem tenger kék, a tenger nem ér fel ehhez a szemekhez. El merülök a mélységben amivel elkap és le lök. Mintha egy szakadék szélén állnék ő pedig csak közelebb lép, finoman ajkaimra lehel miközben végig egymás szemeibe tekintünk majd kezeivel eltaszít én pedig leesek a mélységbe, de végig szemeink egymásba forrnak. Valami ilyen érzés...Pislogok párat és ismét az asztalnál ülünk. De még mindig nem tudom mire hasonlítanak igazán a szemei. Mélyet szusszanok.-Nos akkor ezek szerint nagyon is lenyűgöztem, Miss. Norton.-mondom ahogy elmosolyodom és ismét rá tekintek de most nem nézek szemeibe.-Ne izguljon, nem csak egy vacsorát képzeletem magunknak még ma estére.-mondom ahogy lassan előre dőlök és könyökeimre támaszkodva nézem őt végig ahogy ismét vigyor csúszik az arcomra.

Amanda Norton

on Szer. Dec. 28 2016, 21:27

Talán valami apróságot még meg bírnék enni, de félek, nem élvezném az ízét annyira. -mondom bűnbánó mosollyal arcomon, nem szívesen erőltetnék magamba még valamit.
    Így van rendjén, nem is kértem másra Mikhal. Az ön véleménye érdekel s tapasztalatai, nem más. Én is ha tanulok dolgokat, nem feltétlen kötelességem elfogadni, van amikor sikerül megcáfolnom, vagy egyszerűen más véleményt fogalmazok meg azzal kapcsolatban. Ezt tartom igazán értékelhetőnek. A fejlődést, gondolkodást.  -nézek mélyen szemeibe.
    Viszonyítás kérdése, az én koromhoz képest igen is sok, ezért is tisztelem önt, ezenfelül valóban hasznos, büszke lehet magára. Biztosan sok érdekes dolgot rejt még magában.  -helyezkedem ültömben, zavaróan sokáig néz engem. El is pillantok róla, a már jól körbetanulmányozott helyet nézem újra, kívülről tudom mi merre. Itt is a logika uralkodik, mindent alaposan, mérnöki pontossággal terveztek, ahogy lennie is kell. A fali lámpák egymástól egyenlő távolságra pislákolnak, egyáltalán nem zavaró a fényük. Az ablakon lógó függönyök, melyek nem takarják el a kilátást meglebegnek, ahogy elhaladnak előttük. A székek halk csikordulása, amint kihúzzák őket s rájuk ülnek. Majd ismét szemeibe nézek és elmosolyodom, ahogy a mai napon már nem elsőre teszem.
    Így van, lenyűgözött, ahogy ígérte. -megigazítom kilazult tincseimet, visszatűzöm őket a helyükre majd kíváncsian, vigyoromat nem leplezve nézek Mikhalra.
    Nocsak, hát mivel készült még? Magasra emeli a lécet Mikhal.  

Mikhal Zharkov

on Csüt. Dec. 29 2016, 23:00

Amanda

Mikhal

Szinte hízlallja az egómat ahogy szavaival hozzám dörgölődzik de ez tetszik. Elvigyorodom, ahogy ezeket mondja és kézfejemmel megtámasztom a fejem majd le nézek magam elé egy pillanatra, hogy az asztal alatt keresztbe rakom a lábaim majd újra rá tekintek.-Való igaz, nem becsülöm magam kicsire. Meg vannak a magam határozott elgondolásaim, és lépéseim ahogy eddig el akartam érni. De még nem tökéletes, és ezt tudom, de én tökéletest akarok, és az is lesz. De ez még sok évszázad kérdése. Bár nekünk időnk mint a tenger.-vigyorodom el, majd megiszom az utolsó korty boromat, és ismét rá nézek.-De igyekszem minden tudásomat át adni önnek Miss. Norton. Hiszen megígértem.-húzódik arcomra egy széles mosoly, aztán mélyet szusszanok.-Indulhatunk, tovább kisasszony, vagy még szeretne itt időzni egy darabig?-mert végül is rá érünk, mert a beszélgetést bárhol folytathatjuk. Ott is ahova szeretném még elvezetni őt. Szeretnék valamit mutatni ami magában is gyönyörű, de ő benne még gyönyörűbb lesz. Már ha a mellett dönt, hogy menjünk, az se zavar ha maradunk még.

Amanda Norton

on Vas. Jan. 15 2017, 18:11

Tökéletes… Csak úgy, mint én. Nem állok meg, míg minden tudás birtokába nem kerülök. Úgy érzem jó partit csináltam vele. Teljesen más szögből közelíti s látja a dolgokat, nekem pedig szükségem van a különböző nézőpontokra. Figyelem, ahogy megissza borát.
    Induljunk. Remek vacsora volt, de furdal a kíváncsiság mit tervez még mára. -felkelek, ahogy nyugtáztam mind ketten végeztünk a vacsorával s itallal. Felveszem magamra blézerem és még egy utolsó pillantást teszek az étteremben.
    Annyira gyönyörű ez a hely. -felsóhajtok, ahogy mindketten elindulunk kifelé, amint kiértünk felnézek a sötét égre s mélyet szívok a kinti friss levegőből.

Mikhal Zharkov

on Csüt. Jan. 19 2017, 21:33

Amanda

Mikhal

Figyelem ahogy fel kell majd elvigyorodom magam előtt aztán lassan fel állok,rá segítem a kabátját aztán magamra is. Megvárom míg utoljára körül néz, majd kiengedem az ajtón, és kilépek utána Kicsit lehűlt a levegő, ás kék szemeimmel figyelem törékeny alakját majd fel fut pillantásom arcára és én is fel pillantok az égre. Csillagok milliói lesnek le ránk, én pedig ismét rá emelem kék szemeim világát. Olyan gyönyörű...Soha nem láttam ilyen szépet. Tudom nem is fogok ennél gyönyörűbbet látni életem során. Oda léptem hozzá és lassan magamra emeltem kék szemeinek tekintetét és azokban a tengerekben úsztam amik körbe vették azokat a fekete íriszeket. Ujjaim lassan futottak végig fehér bőrön, annak puhasága, simasága egyszerűen ragyogott...Elmosolyodtam, ahogy ujjaim lassan végig siklottak ajkain majd elengedtem, és ismét szemeibe néztem. Karomat nyújtottam a sétára és ahogy elfogadta lassan elindultam vele.-Remélem nem fázik, Miss.Norton.-mondom ahogy rá tekintek szemeim sarkából.-Nem szeretném, ha megfázna ez miatt a kiruccanás miatt.-mondom halkan ahogy karommal kicsit megszorítom kezét, de finoman.-Reméltem, hogy tetszeni fog, önnek az este. De ahogy látom eddig nagyon is be vált a tervem.-vigyorodom el szélesen ahogy megyek előre és kifújom a levegőt ajkaim között ahogy az utat pásztázom, fekete aurám bevonja körömbe, mintha mindig is hozzám tartozott volna. Bár ez már nem kérdés, Amanda az enyém, ha tetszik neki ha nem. Hiszen amit akarok, azt mindig megszerzem magamnak, bármi is legyen az ára...

Amanda Norton

on Csüt. Feb. 02 2017, 18:44

Beleborzongok, ahogy hozzám ér, és ez nem a hideg levegő miatt van, hiszen egyáltalán nem fázom. Olyan rejtélyes, olyan titokzatos, ahogy bámulom kék szemeit, és nem látok bennük semmit csak a feneketlen mélységet. Talán soha sem fogok kiolvasni belőlük semmit.
    Egyáltalán nem fázom, egyet se féljen Mikhal! -belé karolok s így haladunk utunkon. Kíváncsi vagyok merre visz. Vajon mi lesz ma még? Elmosolyodom, ahogy megszorítja kezem és lopva rápillantok többször, ahogy sétálunk. Egyszerűen jár az agyam, amellett hogy kellemes társaság és valóban jól érzem magam, nyugtalanító gondolatok cikáznak agyamban. Semmi konkrétum, csupán mint a csápok nyúlnak előre, és figyelmeztetnek, hogy valami nincs rendjén. De mi? Hiszen annyira csodás ez az este. Látom Mikhalon, hogy rejtőzik, ez csak egy álca, de vajon olyan dolgot rejt, amitől félnem kell?
    Jól látja.    -mosolyodom el. Elárulja, merre visz vagy ez is meglepetés lesz? -kérdezem tőle, ahogy kényelmes tempóban sétálunk tovább.

Mikhal Zharkov

on Szomb. Feb. 04 2017, 19:27

Amanda

Mikhal

Elvigyorodom ahogy megkérdezi, és finoman kezére simítok az ujjaimmal, majd felé fordítom tekintetemet.-Egy olyan helyre viszem, ahol gyakran megszoktak fordulni, csak éppen nappal nem pedig este. De higgye el nekem, sokkal gyönyörűbb az éjszaka fényeiben, mint a napsütésben.-Az én elgondolásom szerint sokkal szebbek, és reménykedem, hogy Amanda is így fogja látni amint megpillantjuk azt a helyet.-Tudom eléggé, egyszerűnek fog gondolni mikor oda érünk, hiszen általában sokan ezzel próbálkoznak...-de nem este. Ahogy elhagyjuk az utcát a városnak egyik park részéhez vezetem, jobban mondva szerintem Rózsa parknak kellene elnevezni. Egy pár filagória díszeleg be nőt rózsákkal minden fele, és a fémkerítések amik csak a virágoknak van fen tartva amire fel tudnak futni, és ki tudják bontani rajtuk szirmaikat. És minden építmény mellett lámpák amik leragyognak a virágokra. Ugyan be van zárva szirmaik világa, de ahogy az éjszakai pára finoman lecsapódik rajtuk, és a fények megvilágítják őket, sokkal gyönyörűbbnek látom őket, mint mikor a napfény leragyog a nyitott szirmokra. Ahogy oda érek vele az egyik filagória alatt megállok, és elengedem a kezét, hogy körbe tudjon nézni a helyen.-Nos, ide gondoltam, mint utolsó meglepetésként, amivel kedveskedhetek önnek Miss. Norton.-mondom ahogy kedvesen mosolygok felé kék szemeim tükrével rá tekintve.-Remélem elégedett a ma esti munkámmal.-vigyorodom el.

on Hétf. Jan. 08 2018, 19:03

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Kedd Dec. 18 2018, 19:28