Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Battery Park
by Noel Wyard Yesterday at 23:10

» Terasz - Jackson lakás
by Dorian M. Montgomery Kedd Jún. 19 2018, 23:26

» Étkező
by Dorian M. Montgomery Hétf. Jún. 18 2018, 20:41

» Ethan és Marcus lakosztálya - Nappali
by Ethan Keon O'Brien Hétf. Jún. 18 2018, 18:55

» Folyosók
by Connor Shayeh Hétf. Jún. 18 2018, 04:41

» Jazz lakása
by Jazz Quinn Vas. Jún. 17 2018, 23:41

» Hudson Heights
by Admin Vas. Jún. 17 2018, 17:07

» Fort Tyron Park
by Admin Vas. Jún. 17 2018, 17:06

» Nappali
by Admin Vas. Jún. 17 2018, 17:05

» Konyha - Jackson lakás
by Admin Vas. Jún. 17 2018, 17:04

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Franklin D. Roosevelt Broadwalk & Beach

Share

Franklin D. Roosevelt Broadwalk & Beach

on Szer. Okt. 07 2015, 00:08

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Noel Wyard

Faj : Vámpír
    Klán : Staten Island
    Rang : Klántag/Khenti-Amentiu
    Kor : 24
    Foglalkozás : Szabadúszó, diák...stb

Re: Franklin D. Roosevelt Broadwalk & Beach

on Pént. Jan. 05 2018, 21:36

Leo - Noel

Leo szavain elmosolyodik, egyértelműen mindkettejükben van tüske. Mit is mondott Kyle? Várja meg, míg Leo keresi... igen, de arra nem is gondolt, hogy összefut vele itt.
    -Azt sajnálom. Tényleg. Nem direkt nyomtalak arcon a jéggel egyszer sem. A másodiknál rád estem, tudom, és ezért bocsánat. De... olyan dolgokat mondtál, amire nem tudtam másként reagálni. Az Apámról beszéltél Leo, és ha meg is értem, hogy a vadász éned felülkerekedett, akkor is az apám, és őt megvédem. Szinte gyűlölettel beszéltél rólunk, róluk, az jobban zavart mint a véred.
    Valahogy meg kellett értetnie Leoval, hogy azért mert valami más, az nem azt jelenti, hogy minden esetben rossz... az meg érthető dolog, hogy szereti a saját Nemzőjét, és nem hagyja, hogy bárki is szidja... a többibe most nem megy bele.
    -Mivel rémítetted meg? Az a rögzítő nem annyira gáz.
    Bár ha Leo ott is kifakadt, akkor elhiszi, hogy a lány megijedt tőle.
    -Akkor milyen elnyomás? Akkor nyomod el, ha velem találkozol, velem vagy? Ez nem megoldás, nem a jó megoldás. Skizofrén? Mint mindenki.
    Egyelőre nem tudja, hogyan oldható meg, vagy Leo érzéseit, illetve gondolatait hogyan lehet orvosolni, ehhez ő kevés. A nevetésen csak mosolyog, végül is ez is jobb reakció mint egy újabb vita.
    -Vagyis akkor én csak összezavartam a "jól" felépített rendszeredet? Bocs. Két lehetőséged van. Megszokod, vagy nem szokod.
    Ahogy neki is ez a kettő adatik. Eddig olyan jól ment, most pedig... van egy hatalmas akadály, amit el kellene gördíteniük.

A halál csupán a kezdet.
    Leo Veikko

Faj : Mágus
    Rang : Mágus
    Kor : 83
    Foglalkozás : Diplomázott fizika tanár, immár tanít

on Pént. Jan. 05 2018, 21:52

Noel
    From Leo

[You must be registered and logged in to see this link.]

-Talán mert nem mindig érzek mindent jónak körülötted mikor el jössz onnan ez is közre játszik de mivel olvastam a klánokról vagy a falkákról nem egy könyvben tudom, hogy ezeket a belügyi titkokat, soha nem mondhatjátok ki így nem is faggatózom mert mindkettőnk életével játszunk amit el is fogadok....csak néha ne lenne az arcodra írva néhány dolog mint például most az, hogy én mennyire megbántottalak. Hülye meg nem vagyok akaratlanul is néha az agyadban vagyok Noel.-mondom ahogy kicsit elhúzom a számat.-Eleredt az orrom vére az órán és nem vettem észre csak miután leájult a padból és lenéztem akkor éreztem, hogy tiszta vér a pólóm. Szóval jah, nem mindenki bírja a vér látványát.-a másik kérdésen halkan nevetek majd le pillantok a kezeinkre.-Nem melletted nyomom el, melletted fel sem akar törni. mikor egyedül vagyok, és sokáig a gondolataim rabja akkor előtör a fúsztrációm. Mondom, a legutóbbinál a pia is közre játszott az egészre. Lehet hogy megzavartad de már kezdett a rendszerem befogadni. Csak nem szabad innom, de ez már nem azt jelenti, hogy olykor ne próbáljuk meg megbeszélni de nem rajtad akarom ezt kiélni.-mondom ahogy szemeibe nézek teljes komolysággal és őszinteséggel.-Mert ezt nem akarom neked át nyújtani mikor ilyen vagyok.-mondom fejet rázva.

Noel Wyard

on Pént. Jan. 05 2018, 23:01

Leo - Noel

Meglepődik azon, amit Leo mond, erre sosem gondolt. Meg kell tanulnia elrejtenie mindent, mert tényleg kettejük életéről van szó. Azért hálás, hogy a férfi nem is kérdezi, sok dolog van, amiről nem beszélhet, hiszen az belügy.
    - Sajnálom, nem akarlak kísérteni ezzel sem. Majd valahogy elrejtem... valahogy.
    Szigorú szabályok vannak, amikre nagyon kell figyelnie, ne szegje meg őket. Az pedig, hogy emiatt Leo veszélybe kerüljön, azt nem szeretné semmiképpen.Igaz, hogy nem szokta rejteni az érzéseit, van, amikor nincs túl jó kedve, bár már ezerszer jobban érzi magát, mint akkor, amikor éppen el akarta hagyni a klánt.
    -Bocs, de az vicces lehetett.
    Elneveti magát, elképzelte a jelenetet, mikor Leo áll értetlenül, hogy a lány miért esett le a székről. Nem lehet könnyű. Bár tudja, hogy most mennyien akarnak neki segíteni, azért hallja ám, főleg a női hallgatók.
    -Ó, így értem. Szóval amiatt, mert nem tudtunk találkozni, és a beszélgetés nem adja vissza azt a hangulatot, ezért tört felszínre megint. Akkor ezt soha többé nem csináljuk. Mármint... nem érdekel, hogyan, de megoldom, és találkozni fogunk... már ha még... szeretnéd.
    Már látja, mi volt a gond, miért alakult így, persze kérdés, hogy Leo ezek után mit akar. Mindketten hibáztak, ezt pedig kettejüknek kell helyrehozni... ha még van mit. Átöleli Leot, arcát a nyakába fúrja, csak élvezni akarja ezt a pillanatot, ahogyan már annyiszor tette.

A halál csupán a kezdet.
    Leo Veikko

on Szomb. Jan. 06 2018, 20:44

Noel
    From Leo

-Nem a te hibád...én vagyok elvileg az idősebb és nem kellett volna semennyire arra figyelnem, hogy mi zajlik a fejedben.-mondom halkan ahogy szorosan magamhoz ölelem.-Persze, hogy folytatni akarom Noel. Sokáig veled akarok lenni, ilyen könnyen nem szabadulsz meg tőlem.-mondom és arcára puszilok majd elvigyorodom ahogy szemeibe nézek majd homlokomat össze érintem vele és a szemeibe nézek majd arcára simítva hajolok oda és csókolom meg ajkait hosszan szorosan magamhoz húzva őt.-Szeretlek, és ezért még a vadászról is lemondok, a célom után, csak melletted had lehessek Noel.-mondom csendesen ahogy össze kulcsolom vele a kezemet ahogy elválnak ajkaink.-Megbocsátasz nekem?-kérdezem halkan.-Hagyod, hogy az okozott sebedet meggyógyítsam?-suttogom csendesen ahogy szemeibe nézek és lágyan puszilgatom az arcát, hízelegve neki. Szeretem és ez nem változik egy jó darabig.

Noel Wyard

on Szomb. Jan. 06 2018, 22:27

Leo - Noel

-Nem szeretném, ha emiatt baj lenne, tényleg nem, bár akkor is mennék utánad. Sokszor agyalok én is, talán az a gond.
    Oda fog erre is figyelni, nem akarja, hogy ilyesmi miatt veszélybe sodorja Leot. Boldogan simul a karjaiba, és amikor kimondja, hogy ő sem akarja, vége legyen, elmosolyodik.
    -Biztos? Nem szeretnék megszabadulni tőled, eszem ágában sincs.
    A szemeibe pillant, hát nem nyilvánvaló, hogy mennyire szereti? Dehogynem. Megkönnyebbülten simogatja Leo arcát, a fellegekben jár, hogy meg tudták beszélni. Szenvedélyesen csókol vissza, annyira, de annyira vágyott rá az elmúlt napokban is.
    -Ne mondj le róla. Szeretlek így is, és ne haragudj az orrtörésért.
    Megfogja Leo kezét ismét, jól eső érzés ismét azt a melegséget érezni, ami elönti. A kérdésekre csak bólogat, persze, hogy meg, és persze, hogy engedi. Hatalmas sóhajjal húzza magához a férfit, hogy ismét átölelje, arcát pedig belefúrja a nyakába.

A halál csupán a kezdet.
    Leo Veikko

on Szomb. Jan. 06 2018, 22:59

Noel
    From Leo

-Együtt fogunk nem gondolni semmire.-mondom és halkan elnevetem magamat ahogy figyelem és homlokára csókolok lágyan.-Biztos vagyok benne és soha nem voltam semmiben ennyire biztos.-mondom ahogy cirógatom az arcát és viszonzom szorosan az ölelését ahogy hozzám bújik és lágyan cirógatom a hátát majd hajába csókolok lágyan.-Haza jössz velem?-kérdezem csendesen ahogy várom a választ, de nem távolodok el csak lágyan cirógatom és ölelem magamhoz őt ahogy várom a válaszát. Ha bele megy hálásan bújok majd lassan eltávolodva kulcsolom össze vele a kezem és a maradék könyvemet felkarolva indulok vele haza, kézen fogva és olyan mély szerelembe lököm magam, hogy tényleg kikapcsol az agyam és csak az érzelmeim maradnak Noellel. Lenyugodott belső vadam és ezt neki köszönhetem. Ő teszi ezt a nyugalmat belém....

Köszönöm a játékot hümm wow Szívek )

Noel Wyard

on Vas. Jan. 07 2018, 14:25

Leo - Noel

-Muszáj lesz.
    Kettejük érdeke, Leo érdeke, hogy így legyen. Ez neki is egyfajta gyakorlás, amit villámgyorsan el kell sajátítania, különben bajba kerülhet, és ezzel bajba sorolhatja azt, akit szeret. El akarja kerülni.
    -Örülök, hogy ezt mondod.
    Most már boldogan ölel, az azért erős lett volna, ha egy hülye vita miatt tényleg szakítanak. Az azt jelentette volna, hogy képtelenek egymással kommunikálni, és az első adandó probléma elől inkább elmenekülnek.
    -Igen.
    Leo szemeibe pillantva mondja ki a választ, még bólint is mellé mosolyogva. A hajával játszadozik, szeret beletúrni, összeborzolni, kócolni, bár most az utóbbi kettőt kihagyja.
    Senkivel sem törődve fogja meg a férfi kezét, így indulnak el és sétálnak haza hozzá. Most már tudja, milyen lehet az, amikor tényleg szerelmi bánata van valakinek, és nem nem akarja átélni egyhamar.

//Köszönöm én is. wow Szívek //

A halál csupán a kezdet.

on Hétf. Jan. 08 2018, 10:31

Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Jún. 21 2018, 12:21