Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

New York, mint ahogy minden más város, éli a mindennapi életét. Ám nem tudhatod, hogy aki rád köszön az utcán, odaadja a napi újságodat, az ki is valójában. Mert az emberek olyan világban lépdelnek, amiről fogalmuk sincs: természetfeletti lények veszik őket körbe, akár élnek is velük, szívük választottjaként. Szeretnél benézni a valóságot eltakaró fátyol mögé?

Várunk szeretettel!

Az oldal nyitott:2015. január 25.

Időjárás

Napjárás

Latest topics

» Terasz - Jackson lakás
by Dorian M. Montgomery Today at 19:46

» Nappali
by Nathaniel Montgomery Today at 19:33

» Zöld szalon
by Richard Lucius Warren Today at 19:08

» Sheridan Hotel
by Camilla Wander Today at 17:26

» Great Kills Park
by Camilla Wander Today at 16:25

» Botanikai Kert
by Richard Lucius Warren Yesterday at 23:31

» Fort Tyron Park
by Noel Wyard Yesterday at 22:57

» Tárgyaló
by Raul Dessauge Yesterday at 21:12

» Will apartmanja
by Noel Wyard Yesterday at 20:04

» Ethan és Marcus lakosztálya
by Ethan Keon O'Brien Pént. Júl. 20 2018, 23:20

Staff

D.J.
PM
Apple
PM

Köszönet

A leírások, képek, videók mind megtalálhatóak a világhálón, az oldal grafikájának alaptematikáját Quierra-nak köszönjük.

Választható neved

Share
    Vendég
    Vendég

Választható neved

on Vas. Dec. 27 2015, 20:58

Hirdetés állapota:
    FOGLALT

Rick ____

Play by:
    Paul Telfner, de alkudozzunk nyugodtan.
    Életkor:
    30 vagy az alatt
    Csoport:
    Ember vagy árnyvadász
    Különleges ismertetőjegy (a csoportból fakadón):
    Szabadon választható

Kapcsolat a hirdetővel:
    A fiam vagy.
    Információk a karakterről:
    Drága fiam... Igen, jól olvasod, a fiam vagy, noha nem sok időt töltöttünk együtt eddig az életben. Fogalmam sincs miféle érzelmeid vannak irántam, szeretsz, gyűlölsz, esetleg nem értessz, látni akarsz vagy a pokol legmélyebb bugyraira kívánsz engem. Annyit azonban tudnod kell, hogy szerettem anyádat (amennyire képes voltam egy nőt szeretni ), csodálatos nő volt, de sajnos beteg is, nem volt hosszú élete, hiszen tudod, fiatalon elvesztetted őt, mégis sosem kerültél árvaházba és szerető nevelő szülők fogadtak be, és néha egy rejtelmes alak beszélgetett velük, akinek emlékszel orgonaszín szemeire, az én szemeimre. Ritkán jöttem, és alig beszéltünk, de gondoskodtam rólad bár lehet hogy te ezt nem tudod, de bízom benne hogy a nevelőszüleid (rád bízom a nevüket is) elmesélték hogy ki vagy és mi vagy. Hogy az apád egy angyal. Rád bízom hogy mennyire akarsz/nem akarsz megtalálni, és felelősségre vonni, de remélem izgalmas játékaink lesznek.

//A név is és avi is változtatható, beszéljük meg Smile //

Pontos idő: Vas. Júl. 22 2018, 20:05